Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

hejka no moja wykąpana, najedzona,bączki puszcza i śpi...zobaczymy jak długo:):)ja biorę kąpiel i też do spania bo jutro dalszy ciąg przygotowan do chrztu:) DOBREJ I SPOKOJNEJ NOCKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka - dziękujemy :) papi - twój synek słodziutki, ale włosków rzeczywiście ma mniej niż mój :D mamucha - ja mojemu na śpiocha też czasem wyciągam :) Filip też już w łóżeczku, ale śpi niespokojnie, ogólnie usnął na rękach bo od 19 jest strasznie marudny. Widać było że go kupa męczyła i jak rozebrałam pampersa do kąpania to aż sie prawie wylewała z niego tyle jej było, ale podczas picia mleka znów puszczał bąki i nawet całego nie wypił, co jakiś czas wypluwał smoczka i zaczynał sie prężyć i krzyczeć. i jak go odłożyłam do łóżeczka to chwila spokoju i nagle taki rozdzierający krzyk i wzięłam go na ręce i tak kilkakrotnie zakrzyczał i usnął... i przed chwilą znów w łożeczku zakrzyczał ale zaraz cisza... niewiem czy to brzuszek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez tak czasem robi, lekcewarze to troche bo to w polsnie robi, teraz dopila jeszcze 40 czyli w sumie 250ml ze smoczkiem :) w busi usypia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzygala sie maskarycznie i zaczela beczec- RYCZEC :) ale ja uratowalam i usypa bez smoka ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papi sliczniutkie malenstwo:))) mamucha moj od pol godz nie spi i cos kombinuje, jesc nie chce,lezec nie chce, spac nie chce tylko plakac chce;] wiec zobaczymy jakto dalej bedzie viola moj tak pokrzykiwal dzis w nocy i u mojego to albo problm kupa albo bol brzuszka mamucha jaka ty supermama;D przylec jeszcze dzis do mnie w nocy;D;D uratowac mojego przed placzem w nieboglosy bo ostatnio dobry w tym jest;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też obstawiam brzuszek albo jeszcze reszta kupy... teraz śpi, ja gram sobie w grę na fb ale chyba też zaraz pójdę spać mamucha - zazdroszczę dobrego samopoczucia, widać po tobie większe doświadczenie niż u nas narazie :D rottana - jak tam głowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mojemu sie na mase ulało;/ lipa, bo to 1 raz przy karmieniu cyckiem;/ mamucha chyba bym spanikowala jakby mi sie moj zrzygal skoro nad zwyklym ulewaniem ubolewam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wieczornym ulewaniu- rzyganiu okropne jest to ze robia to maluch na polspiocha i trzeba je przeberc a wtedy sie zazwyczj wybudzaja na serio da sie przyzwyczaicie do tego:) nie to ze mnie to jara jakos ale podchodze na spokojnie bo to uroki maluchow i z czasem to mija, grunt by w takich sytuacjach sie nie denerwowac i rbic na spokojnie bo maluchy d razu wyczowaja nasz stres i zdenerwowanie a to na nie zle dziala nstawcie sie ze gdzies za ok 1-miesic bedziecie mialy inny problem z zrciem- im wiecej widza tym bardziej je wszystko interesuje...oprocz jedzenia :) od ok 3 tyg mam z mala probem z jedzeniem (tylko w ciagu dnia bo w nocy je po ciemku i na spioca) bo rozprasz ja wszystko kreci glowka, chce wszystko ogladac bo wszytsko przeciez ciekawe a po chwili ryk bo est glodna, zaczyna jesc bardzo lapczywie i sie ksztusi musi odbic wtedy zaczyna bardziej ryczec bo nie moze zjesc bo sie zblokowla a est glodna, jak wkoncu odbeknie to caly schemat od pocztku :P kropelka- jak bym mogla to bym przybyla i ratowala twojeo malucha tez :) wasze wszystkie mluchy bym ratowala bo sa slodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amy czekamy do jutra na dobre wiadomosci bo zołtaczka wyszła i do domq nas niw chcieli puscic jak jutro spadnie to jutro do domu a jak nie to w sobote. Jutro jeszcze badanie na mukowiscydoze beszie mial moj krasnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka-pewnie z niecirpliwoscia czekasz na wyjscie :) jak bedziesz w domku to koniecznie musisz nam pkazac malenstwo :) mamucha - dawno nie pokazywalas swojej kruszynki ? :) u mnie powoli sie zaczyna rozgladanie na wszystkie strony przy jedzeniu,a lapczywe picie toma od samego poczatku tak jakbym miala mu wziasc te mleko hehe :P Jak tam nocka dziewczyny? U mnie w miare oprocz incydentu po 3 w nocy jak wypil mleko zrobil mega kupe no i przy przewijaniu pobudka :/ i z 30min sobie patrzyl dorobilam mu 30ml mleka i usnal na szczescie! :)Teraz jeszcze spi ale zaraz go musze obudzic bo do dentysty ide a musze go podrzucic do mamy.. Milego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny oto ja! wrocilam do was po dluzszej przerwie bez neta! jak czytam Wasze posty o ulewaniu, krzyczeniu, ryczeniu nawet i bolacym brzuszku too mi sie buzia smieje sama. ale nie-nie smieje sie z Was. po prostu urocze jest macierzynstwo i nie moge sie juz swego szkraba doczekac. od niedzieli zaczyna sie 30 tydzien:) maluch juz spory, ale martwie sie ze czasem dwa dni sie ne rusza, tzn kopnie raz i juz;/ i wogole taki malo energiczny,a wczoraj tak zaiwanial w brzuchu ze az ten podskakiwal. nie wiem, czy to dobrze,ale martwie sie bo wiadomo. moj mezus dzis w domu, jedziemy ogladac rozne rzeczy do mieszkania, plytki do lazienki chce kupic. wczoraj bylam w kuchniach jana i wyliczyli nam nasza kuchnie piekna ale wcale nie wymyslna, ot 3gorne szafki(90cm) i kilka dolnych z lada od salonu uwaga....za 11tysi!!! posralo ludzi!! a mechanizmy wybralismy ciut nie najtansze, fakt ze wszystko w polysku ale tak mnie szlag trafil ze pol nocy nie spalam i wymyslalam inna kuchnie;p ;/ aaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) u nas ok :) mała przespała całą noc, ok 3 zaczęła jęczeć to zjadła cyca na śpiocha - pierwszy raz bo zazwyczaj się budziła i poszła dalej spać :) obudziła się 6,40 :) ja dalej spałam a nią zajął się m bo i tak przy kompie pracował już :P ponoć usnęła po godzinie i teraz też śpi :) po usg bioderek ok :) kazał przyjść na kontrole za 2 miesiące :) u ginekologa też ok, dał zielone światło na sex :P ale jakoś boję się... po takiej przerwie,,, my nic już ze 3 miesiące albo więcej bo na koniec ciąży już mieliśmy zakaz :/ proponował mi tabsy przystosowane dla kobiet karmiących ale nie chciałam, zawsze to hormony :/ już wcześniej brałam i niby wygoda zajebista ale cykl mi rozwaliły cały, później walka o ciąże i leczenie :/ chyba zostaniemy przy gumkach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewczeta. oto i ja tez jestem po wczorajszej nieobecnosci;-) tzn wchodzilam i czytalam ale nie bylam w stabie nic dodac od siebie. dopiero dzisiaj zaczelam funkcjonowac w 100%;-) glowa juz nie boli, wyspalam sie i jest git:-D wczoraj jak moj z pracy wrocil to sie ze mnie spal bo klepal mni po tylku zebym sie obudzila a ja spalam jak zabita. dopiero po dluzej chwilisie ocknelam dalam buziaka na dzien dobry i dobranoc i dalej kima ale w ogole nie pamietam zeby mnie klepal;-) agusia---> to nie sciagaj za duzo mleczka bo to nic nie da. w koncu samo sie ureguluje i bedzie taki potok w momencie karmienia tylko. musisz przecierpiec. u mnie juz sie uspokoilo moczenie koszulek. czasem jak juz sie uzbiera to jak daje jednego cycka to drugi mnie zaleje ale to juz zadko;-) viola---> przeslodki przystojniaczek;-) papi---> jaki pupasny twoj maly:-D kropelka---> najbezpieczniejszy jest paracetamol na bol glowy. ale ja wczoraj nie wytrzymalam i wzielam 2 ibupromy normalne oczywiscie w odstepie kilku godzin. ale i tak g. pomoglo. mamucha---> moj na szczescie zadko ulewa;-) ale sra za to za dwuch;-) moje konto---> my wczoraj tez bylismy u ortopedy;-) i tez za 2 mc do kontroli. a wkurwilamsie bo musze isc do zusu po zaswiadzenie o ubezpieczeniu bo w ich bazie wszpitalu jeszcze go nie ma:-/ i mam doniesc w ciagu 7 dni. fuck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja nock srednia bo obudzila sie o ok 3 i 6 z wielkim rykiem i nie mogla jej uspokoic ani butla ani smoczek, jak juz j ogarnelam i wypila to szla grzecznie spac myslalm ze jak wciagnela 250 to pospi ladnie a tu dupa teraz eszcze w pidzamce siedzi w bujaczku i guga do zabawek i w nie wali i je probuje lapac pappi- nie wrzucam na fotosik bo zapomnialam jaki login i haslo dalam :P jak jestescie ciekawe jak Matyska wyglada to moge wyslac na email albo na fejsa :) ja dis sporo pracy mam wiec uciekam od okmpa, buziaki dla maluchow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto a myslalam ze tylko ja mam taki lęk przed sexikiem:p anusiak błysk zawsze drożej kosztuje niestety;/ ja tez chcialam kuchnie w błysku ale zrezygnowałam ze wzgl na cene wlasnie;/ rottana thx za info o paracetamolu, mi pewnie tez nie pomoze bo przed ciaza na rozne bole bralam ketanol;/ u nas noc ok, pewnie dlatego ze malu usnal dopiero o 24. pozniej tylko krotki epizod niepsania godziny po karmieniu ale reszte nocy przespalismy razem w lozku i bylo ok, to dobrze bo chyba bym juz nie przyzyla takiej nocy jak dwie ostatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto ty tylko dzien wczesniej ode mnie urodzilas..to pewnie i ja mam juz zielone swiatlo..ale jakos jeszcze za wczesnie dla mnie na wizyte u gina..poczekam jeszcze. a pozatym ostatnio sporo krwawie. a jak twoje odchody? masz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) u nas znow nocka kiepska. Od 23 do 2 mala nie spala przez ten brzuszek. Byla u nas polozna i malutka ma juz 4200g czyli w tydz niecaly przybrala ponad 400g. I na brzuszek mam jej robic herbatki i sama tez je pic. Pozatym mam jej kolanka przykladac do brzuszka-takie cwiczenia jej robic. Zrobilam i cud wielka kupka:-) pozatym lewe oczko Natalce ropieje i co chwile przemywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nocka spoko, pobudka o 24.30 i potem o 5.30, i spanie do 7 w łóżeczku a potem wzięłam go do siebie to przekimaliśmy do 8 a o 8 wsadziłam do bujaczka, właczyłam wibrację i wstaliśmy o 9.10 :) i dziś mam synusia aniołka, bo najpierw z godznkę od 10 leżał sobie w bujaczku spokojnie a po 11 położyłam go do łóżeczka i do teraz sobie leżał i kimał przy włączonej karuzeli. właśnie zaczyna piszczeć bo sie zbliża karmienie :) za godz idziemy do pediatry na skontrolowanie wagi :) ide nakarmić głodomorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka a ty rodziłaś normalnie? ja przez cc i już nic nie leci od jakiegoś tygodnia, mam wkładkę na wszelki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto ja naturalnie i bez nacinania krocza. ale krocze do dzis mnie troche pobolewa no i te odchody;/ od kilku dni sie znacznie zwiekszyly i musialam przejsc z wkladek na podpaski;/ viola zaraz jade ogladac bujaczek;) mam nadzieje ze go kupie i moj Piter tez bedzie w nim taki spokojny jak Filip;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z córeczką już w domku ur 4.02 poród nie był łatwy .póżniej więcej napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa---> super gratulacje! czekamy na relacje z porodu i info jak sie czujesz i maluszek;-) brzoskwinka---> to teraz twoja kolej:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja witam po dłuższej przerwie gratuluje justa no fakt teraz ja doczekałam sie swojej kolejki:) ale pierwszy termin za dwa dni , skurcze mam ale nie regularne, glowa boli jak szlak ,jakas jestem wypompowana bo od trzech dni n ie oszczedzam sie zeby urodzic ale musze spuścić z tonu ,bo tylko moje nogi cierpia a moja corcia chyba jeszcze nie gotowa i czeka do terminu , nie chce byc przedterminowa:) a zreszta drugi termin z miesiaczki dopiero na 15 ... czas pokaze a ja juz o porodzie nie mysle tylko czekam cierpliwie bo juz sni mi sie co noc ze rodze ...masakra....!!!!! trzymajcie sie mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak myślę co by tu wymyślić jeszcze w tabelce żebyśmy mogły ją częściej aktualizować bo nam niedługo zaginie... powoli wszystkie zostają mamusiami a tak to chociaż tydz ciąży aktualizowałyśmy :) My po ważeniu u pediatry no i nareszcie Filip przybrał przez tydz 270g i waży teraz 5250g :D za chwilkę bedziemy sie ubierać i idziemy do szwagierki na kawę imieninową :) kropelka - myślę że powinien mu sie spodobać :) :) justa5jfk - gratulacje!! zdrówka dla Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jestem w 15 tyg ciazy ciaza rozwija sie prawidlowo, bedea u pani doktor zapomnialam zadac jej pytania czy moge uprawiac sex. Ostatnio mam ogromna ochote na sex. mam takie pytanie czy w 15tyg ciazy mozna wkladac sobie cos miedzy nogi i inicjowac stosunek oczywiscie z dojsciem(orgazm). Czy zagrazam wtedy dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tabelki to proponuje tak: Nick...........miasto....data ur.....w/w urodz.....w/w aktualne.......imie mamucha83, W-wa , 18.10.2012, 2600/51......65/7100...........Matylda zafasolkowane bez zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
mamucha a Ty w koncu nie dodalas chyba mnie na fb :) u mnie wczoraj na wieczor bylo nieciekawie marudzil i marudzil.. troche brzuszek go znowu bolal, bo sie prezyl, wyginal eh czerwony robil. zadzwonilam w koncu po tesciowke, bo nie moglam sobie poradzic i na chwile go uspokoila, ale potem znowu, w koncu wzielam go na rece i zasnal na rekach, a w nocy ladnie spal, chociaz 2 razy sie obudzil, ale nakarmilam i dalej spac. w dzien tez marudzil, znowu sie prezyl, ja panikara juz zapisalam go na prywatna wizyte, ale w koncu odwolalam. moja mama przyjechala i jakos poszedl w koncu spac. ja jakas glupia jestem czasem. mysle, ze powinien chyba tylko byc spokojny i spac. przeciez to dziecko i musi marudzic=plakac. jestem u rodzicow znowu, pojechalismy wozeczkiem pierwszy raz metrem i w ogole komunikacja, spoko. troche odpoczne. i odstawilam te kropelki, bo moze za duzo tego wszystkiego i mleko na zaparcia i kropelki na wzdecia, a to koperek.. a i robil dzis rano kupke, takie zolte bobki robi - to ok czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Nick...........miasto....data ur.....w/w urodz.....w/w aktualne.......imie mamucha83, W-wa , 18.10.2012, 2600/51......65/7100...........Matylda Glodek 86, W-wa, 07-01-2013, 3450/57........Bartosz nie mam na razie aktualnych danych o wadze i wzroscie, wiec nie bede wpisywala starych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa gratulacje;) czekamy na relacje viola nic nie kupilam bo facio zadzwonil i pow ze dziecko mu zalało pokrowiec i poszedl do prania;] jutro mam ogladac kolejny bujak, moze sie uda kasia jak dla to sex w ciazy dozwolony, ale potwierdz to u gina bo ciaza musi przebiegac prawidlowo głodek moj robi takie kopki, moj na poczatku byl taki spokojny i kazdy mi mowil ze tak ma wlasnie byc ale polozna pow ze tak jest zazwyczaj przez 1 dwa tyg a pozniej sie zaczyna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×