Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Gość stanikowa 333
w kwestii stanikow to powiem tyle ze miska misce nierowna jesli chodzi o obwody dajmy na przykladzie ze 75d bedzie zupelnie inny niz 80d i to nie tylko w kwestii obwodu ale rowniez miski, wiec tymi miskami nie ma co sie sugerowac ze ktoras ma taka czy taka, wazna jest nie tylko miska ale i obwod w zabobony nie wierze, z corka mialam pileczke, teraz niedlugo urodzi nam sie synek i tez brzuch mam pileczke tylko ze wieksza bo juz druga ciaza mam znajoma ktora brzuch ma rozlany na boki a syna bedzie miec wiec nie ma co sie sugerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorisskaa
Ja będę mieć chłopczyka i tak: -jem więcej słodyczy niż przed ciążą -mam rozlany brzuch -syfki na czole Lusesitka pokaż zdjecie piłeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak w 2012 roku można wierzyć w jakiekolwiek przesądy :D typu kształt brzucha, zachcianki, podnoszenie rąk do góry itd dziewczyny dajcie spokój! młode i niby wykształcone a w takie bzdury wierzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorisskaa
Ale kształt brzucha to chyba nie przesąd, tylo moze faktycznie ma cos wspolnego z tym jaką pleć ma dziecko. np dziewczynki przyjmują inna pozycje niz chłopcy stąd kształt brzucha inny? Nie wiem ale tak sobie to tłumacze. Natomisast bzdety typu jak nosisz łańcuszek to ci się dziecko owinie w pępowine to już totalna masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wierzę w przesądy i tego typu zabobony, ale sama na sobie zaobserwowałam inny typ brzuszka przy córeczce, dlatego taka mi się myśl nasunęła, ale na pewno sie to nie sprawdza zawsze, to zależy od budowy kobiety. Kanciu, i co twój lekarz ci wydedukował nt. twojej morfologii, miałaś już wizytę? i kiedy masz usg żeby sprawdzić, czy poznikało to wszystko u Olusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksztalt brzucha zalezy
Od wielu czynnikow,ale nie od plci. Od naszych wlasnych miesni,tluszczyku i od ulozenia dziecka. A ulozenie dziecka nie ma nic wspolnego z plcia. Na przyklad podam wam moj brzuch i mojej kolezanki. Mamy takie same a ona ma dziwczynke a ja chlopca. Druga znajoma ma bardzo rozlany brzuch mimo ze byla szczuplutka,w ogole nie ma pilki,a rodzi na dniach chlopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek - masz inny kształt brzucha bo to twoja druga ciąża - każda ciąża jest INNA. twoje mięśnie brzucha są już po pierwszej ciązy i przybierają inny kształt. mnie też wszyscy mówią, że pięknie wyglądam, promienieję, mam śliczną cerę i zgrabny brzuszek - napewno chłopczyk!! usmiecham sie pod nosem dol tych bzdur rodem z lat 30 stych poprzedniego wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam chyba każda z nas nie wierzy w przesądy ale czasami można się z tego pośmiać , ze faktycznie mam tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie co chwilę ktoś mówi " pewnie będzie chłopak", ja na to " nie dziewczynka", a ludzie wielkie oczy robią. Włosy też mi nie wypadają, nic mi na twarzy nie wyskakuje, depilację robię co 1,5 tyg, bo tak powoli włoski odrastają, powera mam jak nigdy, czyli same plusy. Gdyby nie brzuszek, który zaczyna już powoli przeszkadzać, to mogłabym być cały czas w ciąży. Co do tego sylwestra, to sobie przemyślałam sprawę i chyba odpuścimy w tym roku. Wczoraj jeszcze byłam napalona, a dzisiaj już inaczej myślę. W sumie też mi się nie uśmiecha siedzieć i patrzeć jak wszyscy się bawią. Od nas duża paczka ma iść, ale nie chcę też żeby zaraz obcy ludzie gadali,że przyszłam na sylwestra w zaawansowanej ciąży, nie chcę się denerwować, a mój M zaraz pewnie amby by dostawał. Zresztą to jeszcze prawie 1,5 mc także nie wiadomo jak będę się czuła. Dzisiaj również cały dzień w pracy i chętnie już bym do domku wróciła. Nienawidzę pracować w niedzielę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann, zgadzam się z tobą w 100%. Chodzi właśnie o śmianie się. Wiadomo, że nie bierze się tego na poważnie...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki :) u nas troche zawirowan, mamy juz date wylotu do Polski, bylam u poloznej powiedzialam ze bede potrzebowala zaswiadczenie do lotu bo bede powyzej 28 tygodnia ciazy a polozna nie wie o co chodzi. Lecimy liniami Ryanair patrzylam na strone i jest wymagane na 28 i wiecej, poza tym tam jest druk do pobrania w jezyku polskim i nie wiem czy to sie nadaje, czy lepiej jak polozna napisze mi odrecznie. Wczoraj napisala mi znajoma ze to czy kobieta brzydnie czy pieknieje w ciazy zalezy od tego na co dziecko uciska, pierwszy raz slysze ale podobno jak uciska na watrobe to kobieta brzydnie. Slyszala ktoras o tym? Szukam sensownej maty edu i karuzeli do lozeczka, ale bez przesady z cena. Podobaja mi sie tiny love jesli chodzi o mate. Mozecie cos polecic? tak jak kiedys pisalam mielismy mate rainforest z fishera ale nie jest ona kompletna i chcialabym jakas inna nowa lub stan ideal. Widzialam na alle podrobki fishera http://allegro.pl/mata-interaktywna-rainforest-las-dzwiek-baby-gift-i2770650810.html co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było może jeszcze ktoś mnie pamięta :P U nas na razie wszystko oki, mała rośnie sobie elegancko, coraz bardziej czuć ruchy, od paru dni właściwie jak leże np na boku to czuje np. jak wbija sie w łóżko :) oczywiście jeśli leży na tym boku co ja bo czasem jest po lewej stronie czasem po prawej a czasem po środku. U nas remont idzie powoli , chciała bym mieć już wszystko zrobione ale czuje coś że do stycznia to on za wiele sie nie ruszy ponieważ mojego męża wujek będzie układał płytki a ma do połowy grudnia już zlecenia i dopiero pewnie po świętach znajdzie czas. Do pokoju małej mamy już łóżeczko, komode i szafe - w sumie całe wyposażenie jeśli chodzi o meble. Wszystko tak jak wymarzyłam sobie w bieli. Co do wyprawki to mamy już sporo ubranek, a z innych rzeczy to mamy pampersy, termometr do wody i do mierzenia tp. ciała, zestaw do paznokci w tym też szczoteczka do włosów itd, zestaw startowy z aventa, zestaw do pielengnacji skory johnsons baby (czy jak tam sie to pisze) , hmm co jeszcze... kocyk, śpiworek, kombinezonik i chyba tyle. Dla mnie to już dużo ale pewnie połowy jeszcze nawet nie mamy. Na razie szukam pościeli do łóżeczka. Ogólnie to chyba tyle co u nas sie zmieniło, brzuch mam jak dla mnie duży :P Choć i tak każdy mi mówi że mam mały jak na 6sty miesiąc i że w ogóle sie nie zmieniłam. To i w sumie dobrze :) Ja w sumie czuje że skarpetki już mam ciężko założyć czy buty. O umalowaniu paznokci nie wspomne ..ani depilacji. Hehe to są sprawy które robie w ciemno :D No to na razie tyle. Odezwe sie pewnie jeszcze. ps pożale sie że mam rozstępy na lewej piersi, dzieki bogu tylko na tej i tylko w jednym miejscu, albo aż na tej i aż w jednym miejscu...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejtii już się o Ciebie martwiłyśmy. Super,że z dzidzią wszystko dobrze:) A jak tam się czujesz jako żonka? opowiadaj jak po ślubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia - jako żonka czuje sie super :) W zasadzie wiele sie nie zmieniło a jeśli już to na lepsze :) Nie było trzeba wam sie martwić :) Nic sie takiego nie działo i to szczęście. Musze was popodczytywać, widze że szał wyprawkowy jest :P W sumie co sie dziwić. Sama ciągle coś oglądam itd. A jak tam u was po skrócie? Coś sie działo? Mam nadzieje że błoga nuda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dobrze Kejti że się odezwałaś bo już się martwiłyśmy :P Co do zabobonów ja nie wierze ale dobrze jest się czasem pośmiać :) po za tym niektóre są baaardzo przydatne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejtii, fajnie, że się odezwałaś. jak po połówkowym? termin ci się nie przesunął? dziewczynka potwierdzona? Dużo już macie. A imię wybrane? Ja na razie szaleję na ciuszkach:) przeklejam tabelkę, kejtii zaktualizuj się:) NICK..................WIEK.............TP...........PŁEC ..........SKĄD papierówka22......................1marca................ .........Wroclaw Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków Aśka_Wrocław_89.....23..........2marzec..........S.... . ......Wrocław malinówka376..........21..........5marzec..........?.... .....UK/Wroclaw meaaa..................29..........5marzec...........C... ... ...Sosnowiec kami1809..............26...........5marzec..........C.... .........Wrocław asia.sudenis............22..........8marzec..........C... ....Jelenia Góra xNightmare............19..........9marzec..........S..... .. ....Gdańsk Ann8912................23.........10marzec...........S... ....Częstochowa wica....................33.........10marzec..........C... ........Warszawa Pszczolkamajaa......27.........10marzec...........S...... .....Warszawa kejtii...................21.........11marzec..........C? . ........Radom kuchareczka...........23.........12 marzec..........c...........W-wa MzD....................29.........12 marzec..........c...........Radom Madzikkgg.............25..........12marzec.........S..... .........śląskie Hania_85_05...........27.........14marzec...........C.... . .. ..Lublin megan990..............30.........16 marzec..........C?.........Śląsk 1986Ana................27..........16 marzec.........C............Anglia Ajka86.................26.........17marzec...........S.. .....Częstochowa Patra24................25.........18marzec...........S. .........Gdynia nelma...................27...........18 marca.........?...........małopolska B@siek.................28..........20marzec.......C...........Łódź hermenegildaaaa......30.........22marzec...........?..... ......Konin Dośka..................27.........23marzec...........?. ..........gorzów classic...................29.........24marzec........S... .białystok/bruxells agbr...................35.........24marzec...........C. .........Warszawa Mufinka_81............31.........24 marzec..........C...........Gdynia mama-deutchland.....27.........26marzec...........C..... ....Frankfurt KANCIALUPKA.........25.........28marzec...........S..... .....Kraków Lyella...................31..........28marca...........NZ ........wlkp Olinek..................30.........30marzec...........C. ........Warszawa Wikunia83.............29..........31marzec..........?... ........Śląsk Little_Ann.............26..........31marzec..........C... .........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie Ketji babo jedna normalnie osiwiejemy przez ciebie :) hehe Bardzo się cieszę że u ciebie wszystko dobrze, bo martwiłyśmy się o was. Widzę że ty już całą wyprawkę masz. Ja jestem na etapie kilku bodziaków :o U nas spokojnie, już prawie wszystkie znamy płeć maluszków, powoli okupujemy się, co jakiś czas któraś z nas panikuje że coś się dzieje, chociaż nic się nie dzieje i tak sobie czekamy spokojnie na marzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejtii no wreszcie !!!! mam nadzieje ze jestes z nami na stale i czesciej sie bedziesz odzywac!! u nas ok, jutro poukladam sobie ubranka w szafeczkach i tak skomponuje swoja liste potrzebnych rzeczy, oczywiscie z WAszych porad skorzystam. moj brzuch jakos dzisiaj mniejszy niz wczoraj, nie wiem pewnie jelita tez maja cos z tym wspolnego, maly spokojny czeka na swoja godzine. ja w przesady nie wierze, ale czytam z ciekawosci czasem. niektore sa przerazajace, np kiedys wierzono ze jak kobieta sie na psa zapatrzyla to urodzila dziecko z psia glowa- no smiech na sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Faktycznie trochę babeczek nam się nie odzywa od dłuższego czasu, mam nadzieję, że u nich wszystko dobrze. asia. sudenis słodki ma Julcia ten domek, w którym sobie mieszka;) classic gratuluję zdrowego syneczka, cięszę się, że wszystko u was ok i dzidzia pięknie rośnie. Co do imion oba fajne. Ja bym jednak na twoim miejscu zrobiła tą krzywą cukrową, tak jak radził tutaj ktoś z pomarańczowych gości bo to jednak bardzo ważne badanie. Ann8912 i ty lada chwila wpadniesz w szał kupowania wyprawki;) heh ja też chłonę jak gąbka każda informację o koleżanek tutaj. Mnie też niestety zdarza się popuścić mocz ale tylko przy mocnym kichnięciu. Brzusio ci już ślicznie urósł, bardzo ładna tuniczka ciążowa;) pszczolkamajaa z tego co zdążyłam się zorientować firma medela jest jedną z najlepszych jeśli chodzi o sprawy laktacyjne. To link do butelek Calma: http://www.medela.com/PL/pl/breastfeeding/products/breastmilk-feeding/calma-feeding-device.html Co do kocyków to zamówiłam cieplejszy i cieńszy, te które wklejałam linki. kami bardzo Ci współczuję tego bólu zęba, najgorsze jest to, że nie możesz nic silnie przeciwbólowego zażyć i ulżyć sobie, biedna jesteś. jestem zaskoczona, że dentystka na żywca Ci zęba robiła. Olinek musisz faktycznie uważać przy synku na brzuszek bo 2-latek nie bardzo rozumie jeszcze, że tam jego rodzeńswto siedzi w brzuszku i trzeba uważać na mamę. Powiem Ci szczerze, że nie wiedziałam, że są takie termometry, które polecasz, świetna sprawa. My w żłobku miałyśmy taki dotykowy do czoła lub do uszka i bardzo ciężko temperaturę się mierzyło wiercącemu się dziecku, pomyślę nad takim rozwiązaniem;) Widzę, że brzusio powoli się u ciebie zmienia i rośnie sobie powolutku to super;) Co do wizyty, jutro idziemy do gina zobaczymy co nam powie, to miłe, że pamiętasz o mnie i zapytałaś o to;* Bosiek jestem zaskoczona, że już zaczynasz puchnąć, zapytaj lekarza o to przy najbliższej wizycie. Mnie też się śpi coraz gorzej, ciężko mi się z boku na bok przewracać, a paznokci dawno już malować sama nie mogę, teraz kombinuję jak najwygodniej się depilować bo nie ukrywam, że wymaga to nie lada wysiłku i wygibasów;p asia mój m najchętniej zostałby w domu ze względu na mnie, ale mi się nie uśmiecha zamulanie się w domu i raczej wyciągnę go do naszych przyjaciół na domóweczkę. Nie przejmuj się tym co inni sobie myślą, ważne jest to jak ty się czujesz ze sobą, ciąża to nie choroba jak tylko czujesz się dobrze i na siłach i masz ochotę to idzdzcie gdzieś;) amber rozbawiła mnie bardzo twoja wizja sylwestra buhahaha przypominają mi się imieniny mojego teścia, które wyglądają podobnie tyle że nie chrapie mój m tylko teść;p Lusesita widzę kochana, że ciąża bardzo ci służy, fajnie, że dobrze się czujesz kochana;) My też z m nie zgadzaliśmy się co do imienia ale to było jeszcze wtedy kiedy Oluś miał być dziewczynką;P kejtiii witaj kochana, już się bałyśmy, że cos niedobrego się u Ciebie wydarzyło, że tak nagle po ślubie się przestałaś odzywać my tu gratulacje pisałyśmy na nowej drodze życia itd pytałyśmy jak tam świeżo upieczona żonka a tu cichosza. Cieszę się, że wszystko u was dobrze, że dzidzia ładnie rośnie i małżeństwo Ci służy. Wyprawkę już masz faktycznie sporą. Ja też zaczęłam kupować coś ze swojej listy. Dziś kupiłam śliczne pieluszki tetrowe: http://allegro.pl/show_item.php?item=2793917331 Kilka pieluszek flanelowych, podkłady na przewijak, prześcieradełka i kilka drobiazgów. dziś mnie poniosło i kupiłam Olusiowi śliczne maleńkie mukloczki w Smyku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejtii - witaj Ja tez nie wierzę w kształt brzucha - ja mam taki sam jak z moim chlopczykiem, tylko większy. Cerę odkąd mi się w pierwszej ciąży poprawiła, tak mam cudo - aż mi się nie chce podkladów nakładac, bo nie ma po co - brązer na policzki, cień tusz i gotowe. Papierówka - maty z Tuny Love sa rewelacyjne. Ja kupiłam Wojtkowi używaną i była suuupeeerrrr. Po pierwsze ma pałąki na tyle nisko, ze maluch sięga z łatwością. Bo na przyzkład moja mama kupiła mu taką tanią z Canpolu i porazka. Dla leżącego dziecka za wysoko pałąki i nie sięga zabawek, a dla większego to nie ma sensu, bo juz go mata nie interesuje, tylko cały pokój do zwiedzania. Zabawaczeki z Tiny Love sa milutkie mięciutkie. Ja miałam jakieś zoo - nie pamiętam nazwy. Tylko ceny nowych mat sa porażające - niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia - jak byłam w pierwszej ciąży to w 6-m miesiacu byłam na dwóch weselach i wytańczyłam się super. Jak jest wszystko z ciążą ok, to nie ma przeciwskazań ani obaw. Na jednym weselu była kobieta w 9-tym miesiącu - jeszcze o 2-giej w nocy sobie z męzem tańczyła. Oczywiście nie rock and rolla, ale tak spokojnie ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z zakupów to kupiłam w sobotę laktator medeli. Ten mini electric za 280 zł. Lusesita zazdroszcze siostry w UK. U nas ubranka dziecięcy to sa piekielnie drogie w porównaniu. W sobotę za zestaw 2 pary rajstopek rekawiczki skarpetki 1 sztuka spiochów do spania szalik (komin wkładany przez głowę) zapłaciłam 100 zł - no zbrodnia A i wczoraj 32 zł za niekapek, do złobka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanciu, jak ja lubię czytać twoje posty, Zawsze każdemu odpiszesz, życzyliwa z ciebie duszka;) Daj znac co tam twój ginek wymyślił:) abgr, też planuję kupić tą medelę mini electric. Koleżanka miała i bardzo chwaliła - podobno ssie b. mocno. Inna koleżanka miała wklęsłe sutki i jej nawet medela nie pomógł. Ja na szczęście nie mam tego problemu więc liczę na dobre ssanie. Z synkiem miałam problem z ilością mleka - ciągle było za mało:( ściągałam po 60ml ręcznym aventem ledwo co, podczas gdy ta moja koleżanka po 180 medelą.... lusesita, Karina piękne imię. sama o nim myślę... Ale na razie Laura wygrywa. ja znowu spać nie mogę od 5tej. eh...teraz wypiłam cappucinko żeby się obudzić i chyba skoczyło mi ciśnienie, bo jestem cała roztrzęsiona. zjadłam magnez i liczę że się zaraz "uspokoję". Poza tym koniec z cappucino. Kawy nie piję, to myslałam, że łagodniejsze cappucino mi ją zastąpi, ale nieźle daje kopa jak zwykła kawa, więc wracam do zbożowej (nie przepadam). Mała jest chyba już większa, bo nareszcie czuję kopniaki leżąc na boku. Wcześniej tylko leżąc na wznak ją czułam. Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, czuje sie jak zombi, pojadlam wczoraj na wieczor nalesnikow z serem i rodzynkami na slodko, a w nocy spac nie moglam, myslalam z zwymiotuje ale gorsze chyba bylo uczucie ze mi sie chce a nie moge. Tak mnie brzuch bolal ah, cos nie podpasowalo maluchowi. Moze dlatego ze jadlam je na cieplo? Jeszcze w nocy corcia dala czadu, i dla zrozumienia niewyspanej matki wstala 2h wczesniej niz zwykle. Masakra. Kejtii- fajnie ze wrocilas :) agbr- a wiem co to za mata tiny love zoo, corka miala okazje sie nia bawic, swietna to fakt. No ale wlasnie ceny mat porazaja. Szukam tez czegos tutaj w Uk ale na razie nie znalazlam nic fajnego. Co do utrzymania dziecka w UK to fakt ze jest taniej, czy tez inaczej zarobki maja sie do utrzymania malucha. Przed swietami zamierzam wybrac sie do paru sklepow w celu zaopatrzenia corci w wieksze rozmiary i poszukiwan paru rzeczy dla drugiego malenstwa. Agbr do picia polecam lovi 360 stopni, kupowalam na allegro za 25zl z wysylka. Olinek- ja aventem rowniez wyciagalam po 80 czasem zdazylo sie 120 ale laktator nie wyciagnie tyle ile faktycznie jest w piersi, dziecko jest najlepszym laktatorem :) Karmilam z jednej piersi i corka sie najadala. A no i od 5 dni jestesmy calkowicie bez cyca.. Dziwnie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i minął nam weekend :) chciałam się Was zapytać czy bawicie się ze swoimi maluchami? Ja zaczęłam bawić się z małą jakieś 3 tygodnie temu jak już kopniaki były silne. Wyczytałam w mądrej książce, że to bardzo sprzyja rozwojowi układu nerwowego :) a nasz zabawa jest prosta, jak mała kopnie to ja zaczepiam brzuch w tym samym miejscu i ona oddaje i tak w kółko. Na początku nie bardzo wiedziała o co chodzi ale teraz agenta sama zaczepia bo potrafi kopać kilka razy w to samo miejsce czekając na rewanż :) tworzy to fajną więź polecam. co do laktatorów podzielam Wasze zdanie odnośnie Madeli ale jeszcze nie zdecydowałam się na model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierówka - tylko 4 miesiące i cyc od nowa - spoko. Dobrze że odstawiłas, bo moja przyjaciólka karmiła cala ciążę, pomimo, ze pod koniec miała skurcze prawdopodobnie z tego powodu. Teraz ma 8-miesiączną córę i synka dwa lata i 2 miesiące i karmi obydwoje. I sama przyznaje, że zrobiła okropny błąd nie odstawiając małego w czasie ciazy. Bo teraz to mówi, że prędzej odstawi mała niż starszaka, a poza tym to męczące. Ja sobie tego nie mogłam wyobrazić, ale ona tak sie upierała, że nic do niej nie docieralo. Kochan - z moim wybredziochem to nie taki łatwe jest. I z cycem był problem przez ponad 2 miesiące i z jedzeniem do dziś niemal, choc już lepiej. Z wielkim trudem zaakceptował butelke i to tylko aventu. Od blisko roku próbuje go przekonać do: a)butelki treningowej Lovi - fajna, bo zniej kapie na podłogę b) Kubka "kapka" z Tiny Love - jak wyżej, ponadto fajnie sie rzuca c) kubka niekapka Avent - zaskoczył tydzień temu, jak u znajomych równolatek mu zabierał i chciał pić, to z zazdrości zaczał sam, dlatego wreszcie kupiłam do żłobka d) kubka Lovi 360 st - a co to jest?!!!! Cały arsenał stoi dzielnie na lodówce. a jeszcze nikeapek z rureczka z Aventu - za mocno trzeba ciągnąć, bardzo to denerwujące No mówie Ci miesiąc temu ponad przegryzł smoczek w butelce. Zaparłam się i nie kupiłam, a dopiero od tygodnia ten niekapek jakos poszedł. A tak to tylko ze słomki się dawało napić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie. Hania ja też z Julką się bawię. Ostatnio nawet zaczęłam się martwić, bo mało co kopała,wzięłam zaczęłam stukać i pukać w brzuch i Mała zaczęła odpowiadać. Wczoraj agentka dała popis wieczorem. Kopała i wypychała się jak szalona. Ja dzisiaj troszkę zmęczona, bo znowu rano pobudka do pracy, po całym weekendzie mam już troszkę dość, dobrze,że dzisiaj tylko do 15. Wieczorkiem idziemy ze znajomymi do kina. Chcę zakupić taki leżaczek bujaczek z FP co o nim myślicie http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-rozowy-3w1-0-18-kg-i2770180521.html Dziewczyny ile czasu czekałyście na wypłatę pierwszego chorobowego? Miłego dzionka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinku i inne kobietki :)
jesli bardzo lubicie kawę to proponuję zakupić BEZKOFEINOWĄ :) jest i rozpuszczalan nescafe i parzona jakobs kronung :D polecam, ja je piję i na 100% nie ma kofeiny :) bo ja mam na kofeine uczulenie :) a zapach i smak kawy kocham po prostu :) także polecam :) można pić bezkarnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×