Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomyslowasss

Dlaczego coraz wiecej facetow unika seksu - wyjasnienie dla kobiet.

Polecane posty

Dzem ja wiem kiedy kobieta udaje orgazm a kiedy go naprawde przezywa i tym sie roznimy. O tobie to powinni nakrecic Oszukac przeznaczenie 6 w ktorym to dalbys orgazm jakiejs kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy jak jeden mąż głupi 'tylko dżem mądry piaskownica normalnie piaskownica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam jej przy okazji pokazać twoje wywody tutaj? Myślę, że byłaby lekko zażenowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Idź sobie zwal z radości. prztklad tekstu nie z przedszkola hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Moorland zazenowana to ona jest wami, dlatego tu sie rzadziej udziela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moor ty publicznie nic jemu nie pokazuj jeszcze sie biedak napali jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW - zacytować tekst który jest parodią twoich?! a myślałam, że już niczym mnie nie zaskoczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna ta dziewczyna - całkiem przyjemna osoba, a on z niej robi samarytankę/idiotkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzem ja wiem ze boli cie to ze tak inteligentna osoba jak ty nie wie jak dac kobiecie orgazm podczas gdy taki glupek jak ja wie to doskonale , ale pamietaj glupi ma zawsze szczescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżem, ja powiem ci te okrutną prawdę, my tu sie zbieramy, jak widzimy że jesteś, żeby sie ponabijać z ciebie do niczego innego nie służysz, nie jest to rozrywka najwyższych lotów, ale kazdy czasem lubi sie odmóżdżyć i jesteś do tego najlepszy na kafe. to cała filozofia, pogódż sie z tm ze jesteś pośmiewiskiem albo skończ pie.rdolić hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też Pavlo, ale przede wszystkim to jemu sie potem wydaje że ma kontakty z kobietami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontakty to on ma napewno ale raczej w domu a nawet i "kontakty" z kontaktami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzem kontakt w domu to nie kobieta i orgazmu kontaktowi nie dasz, co najwyzej to kontakt moze ciebie popiescic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
njunnujn naprawde nie musisz pisac koljenych postow w ktorych udowadniasz ze jestes chamska debilka, wszyscy to wiedza, naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Moorland oczywiscie sie z nia nie skontaktujesz, bo wiesz ze wszystko to co pisalas o mnie okaze sei glupota taka jestes cwaniara, nawet nie wiesz jak bardzo jestes zalodsna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Blondyneczka 85 moze skrobnij cos o inteligencji dzema, tak dla moorland specjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam fiku przesadzasz w kazdym drzemie spora dawka temperamentu tylko trzeb ja odkryc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Blondyneczka :) Dżem - po co piszesz o sobie w trzeciej osobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njun - nie śmiej się z niej. Jak dżem "podrywa" to stara się nie popisywać swoimi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej zalosne sa osoby ktore pisza pod pomaranczowymi nickami bo boja sie by ich wpisy byly kojarzone z jednym nickiem :D To jest zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland, nie śmieję się z niej , tylko że on jej jakieś polecenia wydaje jak psu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×