Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomyslowasss

Dlaczego coraz wiecej facetow unika seksu - wyjasnienie dla kobiet.

Polecane posty

Gość nddsdsdsds
Dlatego nikt ci nie wierzy w twoja ponadprzeciętną inteligencję. pozmawiaj na tem temat z blondyneczka, to ci cos powie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to muszą być zajebiste - ja tam nie potrafię na zawołanie wywołać spazmów całego ciała w tym osławionych mięśni "kegla" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiele kobiet potrafi udac skutecznie orgazm to widocznie nie ejst tak trudno to udac..." w jakim to jest języku? hahahahaha, mensa z pipidówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Moorland jakbys nie wiedziala, to orgazm u koboiet wyglada roznie, bardzo roznie i ma rozna sile, nie sa koniecze silne spazmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzem slyszales kiedys o czyma takim co sie nazywa tantra? Uwierz mi kobiecie idzie dac nawet orgazm bez zadnej penetracji minety itd . Szkoda tylko ze 99% facetow orgazm kobiecy kojarzy tylko i wylacznie z seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem - jak masz dobry dzień to całkiem sensownie rozmawiasz, tematy o seksie cię odmóżdżają. Swoją drogą urocze, robisz z siebie narwanego idiotę, a potem odwołujesz do pytania się jednej osoby której wlazłeś w dupę bez lubrykantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonaa kafeterianka
njunnujn odpierdol sie od dzema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland, nie tłumacz mu za dużo bo zaraz tryśnie i znowu jego biedna mama będzie miała sprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem - znając partnerkę będziesz wiedział kiedy udaje, a kiedy nie. Jeżeli nie jesteś w stanie odróżnić to...no cóż...twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Moorland ona miala lepsze pole do oceny mojej inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Dżem - znając partnerkę będziesz wiedział kiedy udaje, a kiedy nie. ale to oczywiste, tylko ze wiele kobiet udaje, bo nigdy nie mialo orgazmu z danym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, w jednym temacie gdzie z nią gadałeś faktycznie rozmowa była normalna i całkiem przyjemna. Może odpuść sobie rozmowy o seksualności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem - to jest akurat głupota, ale nic na to przecież nie poradzimy, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Moorland powtarzam, spytaj sie jej, to ci powie cos o mojej inteligencji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udaja bo musza zeby taki cep jak ty poczul sie dowartosciowany ze dal partnerce orgazm i nie mial kompleksow ze nie jest w stanie partnerki zaspokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
jasne ze glupota mozemy poradzic, wystarvczy uswiadomic taka kobiete ze udawaniem robi kzywde i facetowi i przede wszystkim sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Pavlo1985 zamknij sie naiwinaku ktory nawet nie potrafisz zauwazyc jak laska udaje orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
definitywnie dzisiaj jest twój zły dzień. Jesteś jak taki obrażony dzieciak - ktoś się z nim nie zgadza to wali focha i "nikt mnie nie rozumie" (w twojej wersji nikt nie umie czytać). Swoją drogą, śmieszny jesteś - jak próbowałeś na mnie najechać, ale widziałeś, że nie ma odzewu to nagle zmieniłeś śpiewkę bo nawet faceci wyśmiali twoje nędzne próby ubliżenia mi. Możesz być chociaż konsekwentny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pirdziu, dżem ty jesteś faktycznie zajebiscie inteligentny bo kto inny potrafiłby tak schować inteligencję podczas wielogodzinnej rozmowy, żeby ani ciut ciut nie wystawała... szacun! ahaahaahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Swoją drogą, śmieszny jesteś - jak próbowałeś na mnie najechać, ale widziałeś, że nie ma odzewu to nagle zmieniłeś śpiewkę bo nawet faceci wyśmiali twoje nędzne próby ubliżenia mi. Możesz być chociaż konsekwentny? najechac ? ciekawe zkim? Ty sie sama osmieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem - możemy to też olać, bo to nie nasz zasrany interes co ludzie w łóżku robią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
najgorsze w tym wszystki m jest to ze ty naprawde myslisz ze umiecz czhytac ze zrozumieniem,, stad ciagle te klotnie a wystarczy tylko ze sie nauczysz czytac, nie chcesz? nie chce ci sie? przeciez to banalnie sie naczucyc czytac ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co masz ja uswiadamiac?Zebys dowiedzial sie jaki kiepski w lozku jestes? Ona sie sama uswiadomi i przestanie udawac ale dopiero wtedy gdy dasz jej prawdziwy orgazm co z tego co czytam raczej ci sie nie zdarzy bo przeciez dac kobiecie orgazm to dla ciebie mission impossible

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
definitywnie dzisiaj jest twój zły dzień. Jesteś jak taki obrażony dzieciak - ktoś się z nim nie zgadza to wali focha i "nikt mnie nie rozumie" (w twojej wersji nikt nie umie czytać idiotko, zrozum ze ty ciagle przekrecasz moje wypowiedzi i nie tylko ty i masz jeszcze szczelnosc to podwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njun - bo to jest dzieciak. Serio uważasz, że to dorosły facet? Podszywy, szybkie tracenie kontroli nad sobą i odzywki jak z przedszkola, Brakuje tylko tekstu "twoja stara jest głupia". Przymknij na niego oko i enjoy the show :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Pavlo1985 jestes naiwniakiem i ci z tym dobre, twoja sprawa, pozdrawiam naiwnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Moorland niby jestem dzieciakiem? hahah spytaj sie blondyneczki to ci odpowie..... po raz kolejnyt sie osmieszasz, norma dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem - tak, oczywiście. Wszyscy przekręcamy to co mówisz, żadne z nas nie umie czytać i w ogóle twoja wysoka inteligencja uniemożliwia ci wypowiadanie się w zrozumiały dla nas, idiotów, sposób. Idź sobie zwal z radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×