Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dawca_organów

Czy ja mam zbyt duże wymagania wobec kobiet

Polecane posty

Gość była zabka
podsumowując te wszystkie dotychczasowe wypowiedzi opisz proszę raz jeszcze potencjalną kandydatkę na partnerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" a co tam dawco-organów moze trafisz na kobiete ktora o wiele wiecej zarabia od Ciebie i zakochasz sie po uszy ach życ nie umierac" Wystarczy aby zarobiła na siebie i troche jej zostało. Poznałem kilka takich dobrze zarabiających lasek (prawniczki, dentystki, itp ) ale każda z nich okazała się zimną suką nie wartą zachodu. Wiec widzisz, moje wymagania to i tak nie wszystko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikuuu idź biadolić i wylewać swoje frustracje gdzie indziej. Nie dość, że jesteś brzydka jak noc to masz strasznie tępe usposobienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była zabka
hola hola jeszcze kilka stron w tył pisałas że jak byłeś z biedną to ta Ciebie zostawiła jak tylko straciłes pracę a ta na stanowisku zaś wspierała i zapewniala że szybko coś nowego znajdziesz. jeszcze kilka stron w tył broniles te wyżej postawione a teraz nazywasz je zimnymi sukami?.nie uogolniam, a Ty mi pewnie zaraz napiszesz że miałeś wiele kobiet. bla bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię teraz o zupełnie innych kobietach. Tamte to były moje dziewczyny a te prawniczki i dentystki to nie dostały się na to zaszczytne miejsce nawet :-D i całe szczęście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie masz pojęcia jak bardzo. Ta co mnie kiedyś rzuciła bo straciłem prace właśnie jest w ciąży a koleś ją olał. Masz babo placek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i los odwrocił kartki zycie to nie bajka....mi sie marzy wartosciowy czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była zabka
zaszczytne miejsce? z takim podejściem Twoje szanse znalezienia odpoiwdniej kandydatki na partnerkę słabną! a ta była co teraz w ciążę zaszła to przypuszczam że nie ma 90 lat więc życie przed nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie juz po niej. Ty żabko masz fajne usposobienie i wszystko przed Tobą. Ona jest zimną suką z podłym charakterem. Jest na straconej pozycji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabko byłabys z kims kto nie jest Ciebie wart? dlatego te nasze miejsca sa zaszczytne dla drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie wypowiadasz sie o swoic
h eks, nie szanujesz kobiet. nienawisc do kobiet szczegolnie tych lepiej zarabiajacych, chcesz taka, a z drugiej strony uwazasz za zimne suki:D kobiety, ktore duzo zarabiaja sa jak faceci i maja takie priorytety jak ty bys chcial, sa troche facetami:D masze pelne sprzecznosci wymagania i wysrubowana samoocene (postawe, ze tobie sie tyle i tyle nalezy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos dobrze pytał
czy matka go lała czy za bardzo osaczała, bo zdrowych poglądów to on nie ma. Ale to internet, więc niech koleś puści wodze fantazji i wypisuje bzdury, jaki to on "zajebisty" i jak żadna kobieta nie sprosta jego wymaganiom. Chciałabym zobaczyć jak ten chojrak wygląda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubczyk28
Autorze, nawet idzie sie zgodzić z wiekszoscia twoich postulatow odnosnie przyszlej partnerki.Pomimo narcystyczno - lekko gejowskiego stylu twoich wypowiedzi uwazam ze nie masz wygórowanych wymagań.Absolutnie ich nie zmieniaj i nie łap sie ochłapów.Masz szansę u tych kobiet co cie odrzuciły ale musisz poprawić swoje podejście do drugiego człowieka.Póki co widać arogancję i narcyzm a przede wszystkim małomiasteczkowego maminsynka.Jeśli do tej pory jakas kobieta na ciebie poleciala to zrobila to tylko ze wzgledu na kase ktora nadrabiasz swoj marny obraz.Twoje posty wskazują ze jestes czlowiekiem inteligentnym ale zbyt zadufanym w sobie zebys mogl to zamaskowac.Docenic nalezy takze to ze nie dajesz sie sprowokowac a na kazdy atak masz rzeczową odpowiedź.Dzieki temu widac kontrast pomiedzy tobą a np. fiku miku bo zdania poprawnie nie umie sklecic a piekna jest jak noc listopadowa i wymagania ma ze hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubczyk28
tak dla porownania przedstawię swoją osobę.Mam 28 lat i mieszkam w Warszawie.Nie mam studiów i zarabiam tylko 2800 a nie 5k. Moze dlatego moje oczekiwania wzgledem partnerki są mniejsze? :) Co do wygladu to nie moze straszyc, jest on wazny w jakis 40%.Skreslam otyłe,palaczki,z brakiem w uzebieniu,musi miec ocene od 6/10 u górę. Moje relacje z kobietą nie muszą być partnerskie,zazwyczaj to ja pomagam zagubionym w życiu dziewczynom ale niestety potem czesto dostaje kopa od zycia. Nie mam wymagan finansowych, starczy aby sama byla w stanie siebie utrzymac.Niech ma te 1800.Moze byc przedszkolanka,kelnerka czy nawet kosmetyczka, byle poza praca miala tez zainteresowania. kobieta z dzieckiem tez nie robi problemów o ile nie bede musial ogladac tatusia tego dzieckaJednak z moją mikrą pensyjką dzieciate na mnie nie polecą bo dla dzieciaczka zabraknie na wiele atrakcji. Moje libido jest na średnim poziomie wiec podobnego oczekuje.Kłoda mnie nie zainteresuje. Furiatki,zazdrosnice i chore psychicznie odpadają. To są wymagania faceta ze srednia krajową.Moze jakis bezrobotny sie wpisze bo ciekawie by bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
jakubczyk trafnie scharakteryzował naszego autora. Co do wymagań , to kwestia indywidualna, nie różnicowałabym tego w zależności od wysokości zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba ka
Dawco szczere wyrazy współczucia, nie znajdziesz tak miłości... zresztą ty chyba jej nie szukasz, ty prowadzisz rekrutacje na posade pod tutyłem partnerka według moich oczekiwań, może idź z tym do telewizji, będziesz w pasmie zaraz po masterchefie!! ...to tylko wymiana handlowa, ja ci dam to, a ty mi to, musisz być taka i taka, jak jeden podpukt zostaje niespełniony, choc nie wiem jak super byś była to do widzenia... to twoja postawa, a gdzie tu miłość, tylko zimna kalkulacja. A jak nie daj boże biedaczka poważnie zachoruje i nie będzie mógła pracować to co wtedy, wymienisz na lepszy model??? Dziecko też bedzie musiało przynosić same piątki i tylko za to będziesz je kochał? I tu jest pies pogrzebany, szukasz wartościowych dziewczyn, ale one nigdy nie będą cię chciały, od razu wyczują twoją wyrachowaną postawę i totalny brak klasy, dlatego zrozum, że przyciagasz tylko osoby PODOBNE do siebie, podobne ciągnie do podobnego, czyli puste lale albo zimne suki, to twoje odpowiedniki w spódnicy, i szczerze to tylko u takich masz szanse. Najlepiej pogódź się z tym że zostaniesz zgorzkniałym kawalerem, zresztą ups już jesteś!! albo zwiaż się z robotem, kup jakieś japońskie gówno za kupę kasy, będzie idealna i bez żadnych problemów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Heloiza Ale popłynęłaś z tymi wymaganiami. Nawet ja taki chodzący ideał kilku rzeczom bym nie sprostał:-p Niestety Słońce, ale jestem świetnym tancerzem i lubię tańczyć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrambo Nie prowadzę żadnej rekrutacji. To są wymagania od których w ogóle rozpoczynam relacje z kobietami? A Ty myślisz, że kobiety to czym się kierują w wyborze partnera... Jescze te młode to kierują się uczuciami, ale te starsze, które już myslą o zakładaniu rodzin stosują jeszcze bardziej zaostrzone kryteria. Jak już wspominałem wystarczy powiedzieć nowonapotkanej dziewczynie, że się pracuje w makiecie albo smaży hamburgery w Macu i taki koleś nie jest wartościowym osobnikiem. Zgodze się, że trzeba kierować się uczuciem ale kobiety uczucia do faceta uruchamiają dopiero, gdy ów osobnik w jej oczach będzie spełniał pewne kryteria i jednym z tych kryteriów jest pozycja zawodowa. A to całe pieprzenie, że kobiety kierują się bezwarunkowym uczuciem jest dla mnie po prostu śmieszne. Większość kobiet natomiast boli, że jakto facet może mieć wymagania. Facet powinien być facetem - frajerem, który bierze co dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dawco :) Zgadzam się z Tobą.Jeżeli kobieta ma wymagania,to dlaczego mężczyzna ma ich nie mieć?! Oczywiście-jak wiadomo z ewolucji,mężczyźni zawsze poszukiwali kobiet atrakcyjnych na tyle,by mogły wychować ich potomstwo (o płodności świadczyły obfite biodra,piersi).Kobiety natomiast-odwiecznie chcą ochrony dla siebie i potomstwa oraz zabezpieczenia przyszłości.Może niekoniecznie w tej samej wersji,ale nawet dziś nieświadomie szukamy tych cech u potencjalnie stałego partnera. Obecnie kobiety zwracają uwagę na to jak prestiżowy i płatny jest zawód potencjalnego partnera,jego wykształcenie-po tym poznają,czy będzie on w stanie zapewnić byt rodzinie. Mężczyźni natomiast....największą uwagę kierują u kobiet na ich atrakcyjność fizyczną.Mniejsze znaczenie ma status społeczno-ekonomiczny. Jednak...Fakt faktem...Możesz mieć te wymagania i to jest ok,ale...Rzeczywistość jest bardzo brutalna (i chociaż Ci życzę przeciwnie!),może się okazać,że nie znajdziesz ideału? Może warto renegocjować pewne wymagania?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhjmhjmh
wiesz co dawco organów, teraz piszesz takie różne rzeczy ale powiem Ci jedno - twoje wymagania wzajemnie z sobą kolidują i podejrzewam że trudno będzie znaleźć taką partnerkę o jakiej marzysz. poza tym życie pisze różne scenariusze :) nie zdziwię się jak po swoich poszukiwaniach w końcu odpuścisz i zwiążesz się z panną z dzieckiem, o niskich dochodach albo bezrobotną. teraz jesteś jeszcze młody, albo niedojrzały, bo wymagania o jakich piszesz prezentują bardzo niedojrzałe osoby. każdy normalny człowiek wie że jak przychodzi miłość, zrozumienie, czułość i ogólne dopasowanie to inne kwestie tracą na wartości. wiem to bo też kiedyś tak jak Ty czekałam na swojego księcia z bajki i przebierałam. ale okazywało się że ten właściciel fabryki mebli, Andrzej, jest egoistą, tamten Paweł po studiach wojskowych ma zadatki na sadystę, krzysztof to karierowicz zakochany w pieniądzach, a Marek właściciel internetowego sklepu zoologicznego to narcyz zakochany w sobie i swojej firmie opowiadający jaki to on jest genialny, co udało mu się osiągnąć kosztem wyzyskiwania pracowników. wszystkich zlałam i poznałam w końcu mój ideał - faceta zarabiającego 1800zł, niezbyt zaradnego ale mega inteligentnego, gardzącego cwanictwem buractwem i umysłowym brudem. Człowieka który mnie zna lepiej niż ja samą siebie. Człowieka po rozwodzie. On mi imponuje swoim podejściem do ludzi, zycia, tym jaki jest. Jestem przekonana o swoich wadach ale w nim niczego złego i nieszczerego się nie dopatrzyłam. to taki typ, człowieka dobrego, szczerego, lojalnego. i teraz wiem że właśnie jego szukałam . Tak więc dawco zrewiduj swoje poglądy, podejrzewam że jesteś typem sprzedawcy, potrafisz sprzedać towar, i opierasz swoją pewność siebie na stanowisku i pieniądzach jakie zarabiasz. Pozdrawiam i życze powodzenia, każdy zasługuje na miłość i szczerą relację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×