Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dawca_organów

Czy ja mam zbyt duże wymagania wobec kobiet

Polecane posty

"Szkoda, że autor już się nie wypowiedział... ale niech sobie dalej trwa w tych swoich przekonaniach." Autor topiku był ostatnio zapracowany i nie miał czasu na pierdoły.Dziś wieczór relaksik przy gitarce :-) Jeśli ktoś jeszcze śledzi ten topik chętnie odpowiem na wszystkie zarzuty (na przekleństwa - tudzież chamskie i prostackie zwroty nie odpowiadam) Żabka, dzięki za obronę przed żmijami. Zabolało niektóre forumowiczki, że faceci maja wymagania. Co do matek z dziećmi. Czy ja gdzieś wspomniałem, że ich nie szanuje? Ja tylko wspomniałem, że nie sa one w obszarze moich zainteresowań. Jak wspomniał o tym Wrak81 "jak biorę kobiete z dzieckiem to biorę cały pakiet" i całe to pieprzenie o oparciu w mężczyźnie i tak sprowadza się pośrednio do tego, że ów pociecha jest na utrzymaniu faceta, jeśli jego matka nie ma wystarczającego zaplecza materialnego (a takie zwykłem spotykam). Przy takim wyborze wolnych i bezdzietnych kobiet nie mam zamiaru pakować się w taki związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była zabka
codziennie sprawdzam ten tomik - chyba mi odbiło :/ dawca fajnie że wróciłes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była zabka
to współczuję... ale na szczęście jest już weekend i możesz odpocząć, zrelaksowac się ;) grasz na gitarze ? wow , imponujące . a Tobie dlaczego odbiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
zaba, Tobie chyba łatwo zaimponować:D Rozumiem, ze brzdękanie na gitarze jest sympatyczne, ale od razu imponujące?:D Imponujące byłoby gdyby autor grał na klawesynie, albo organach (nomen omen) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla kazdego moze byc cos imponujacego nie musi Ci to odpowiadac drogi/a stockholm stad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lassseczkay09876
Poczytałam wątek i nasunęło mi wniosek, że: autor jest zakompleksionym czlowieczkiem, ktory swoją wartość oparł na posiadaniu pracy. Jak straci dobrą pracę i wyląduje na bezrobociu lub bedzie zmuszony podjąc jakąś niszową za 1500, to nie da sobie rady, bo stwierdzi ze uwłaczałoby to jego godności. Dlatego podswiadomie szuka dobrze zarabiającej kobiety, by go w razie czego utrzymywała, niczym Ferdka Kiepskiego :D Inny wniosek: autor jest zimnym uczuciowo człowiekiem i mimo tych 28 lat przebija z niego sztywność, starczość i brak poczucia humoru. Jest drażliwy i na każdą krytykę zapala się agresją i zaczyna atakować na ślepo, chcąc przy tym poniżyć przeciwnika. Ma skostniałe poglądy, nie przyjmuje do wiadomości, że coś może być inaczej niż on myśli, ma tak wąski tor myślenia, jak typowy Polak, czyli: jeśli ktoś dobrze zarabia, to znaczy że się kurwi/ kradnie. Cieszy mnie to że większosc mądrych i pewnych siebie kobitek nie nabiera się na tego bęcwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gram bo lubie a nie po to, żeby komukolwiek imponować. Poza tym nie znam lepszej formy relaksowania się (no poza masażem pieknej kobiety :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
Ale Ty masujesz, czy jesteś masowany? Chyba znam odpowiedź:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasseczka No trochę skrzywiiłaś moje poglądy, ale że nie sypiesz kurwami i chujami należy Ci się również kulturalna odpowiedź. Komplek... chciałbym je mieć Praca: jak poznaje nową dziewczyne to nie ja przeprowadzam przesłuchanie gdzie pracuje, na jakim jestem stanowisku, itp mające na celu (oprócz poznanie mnie samego i co robię w życiu) również skategoryzowanie mnie do określonej pólki: gość wysokiej pozycji społecznej, gość średniej ale akceptowalnej pozycji społecznej, gość z niższej pozycji społecznej. I tak jak odpowiem, że mam własną firmę, jestem lekarzem, prawnikiem lub managerem w dużym koncernie jestem kategoryzowany do facetaów wysokiej wartość. Jak powiem, że pracuje w Biedronce, jeżdzę TIRem a nawet i pracuję w bibliotece jestem sklasyfikowany do facetów niskiej artości. Tak jesteście skonstruowane i tego nie zmienie. Sam osobiście zaliczam się do pólki średniej i moja praca nigdy nie była przyczyną dyskwalifikacji. Dyskwalifikacja pojawiła się dopiero jak pracę straciłem czyli pracy brak to żegnaj kochanie. Nie jestem typem Ferdka, który siedzi w domu i każe się utrzymywać ale też nie jestem Alem Bundym, żeby utrzymywać leniwą żonę. Dlatego też interesują mnie kobiety z równie podwyższoną pozycją społeczną bo poza tym że praca uszlachetnia (praca poza domem) to w dodatku po pracy można pogadać o trudach dnia a nie, że dziecko miało sraczkę albo sraczkę miało dziecko sąsiadów. Pracę w moim zawodzie znajdujduję szybko i trwa to max kilka miesięcy więc nie rozumiem Twoich oskarżeń Moje zdanie o bogatych i dobrze zarabiających jest takie "mieli szczęście, że zaczynali kariery wcześniej gdzie jeszcze nic nie było: firm, wykwalifikowanej kadry zarządzającej. Dziś konkurencja jest taka, że 30 latkowi ciężko jest wbić się na stanowisko managerskie bo rynek jest nasycony - a kiedyś to był standard )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była zabka
sztokholm stad nie jest łatwo mi zaimponować.gra na gitarze jest piękna, ludzie grający na tym oto instrumencie wzbudzają we mnie sporo emocji. o ile ocywiscie nie jest to durne brzdekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była zabka
wpadacie z skrajności w skrajność.. i znów wyczuwam irytację że jak to możliwe że facet myśli podobnie do nas kobiet?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o wybicie sie na rynku wazny jest pomysl i myslaca glowka a jeszcze co najwazniejsze ! tak gada tylko ten co duzo gada a nie probuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
zabka, ok, rozumiem, że chcesz sie wkraść w łaski autora i robisz za Cerbera, ale po co te uogólnienia?? Jakie my, kobiety?? To są tylko dwa sposoby myślenia wg Ciebie-kobiecy i męski? Chyba upraszczasz nazbyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety na poziomie z kasa
maja wieksze ambicje niz Autor i kasa nie przyslania im widzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama i reklama banery wizytowki i ulotki itp..... od czegos trzeba zaczac bo zycie toczy sie nadal i kombinowac ile sie da zarobic w" powaznym biznesie" mozna tylko z firmami do nich walic drzwiami i oknami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokholm Stad Z niejedną kobietą miałem przyjemność rozmawiać na te tematy i jest tak jak mówie, tylko wiele kobiet jest na tyle obłudnych, że się do tego nie przyznają. My faceci natomiast od razy przyznajemy się, że w 80% ważny jest dla nas wasz wygląd a to czy się z wami zwiążemy czy nie to na ile jesteście w stanie wypełnić te 20% Ot cała filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
No tak, zaraz się okaże, że nie dość, że wiesz czego chcą wszyscy mężczyźni, to i wiesz czego chcą wszystkie kobiety:D Proszę państwa, oto jasnowidz:D Zabawny jesteś;) BTW-IT guy?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była zabka
sztokholm stad ok powinnam dodać - was kobiet wypowiadajacych się na tym topiku ! teraz Ci lepiej? dla Twojej wiadomości nie mam zamiaru jak Ty to ładnie ujęłas wkradac się w laski autora! ba! ja nawet nie spełniam tych jego wymagan a mimo wszystko nie pluje jedem jak większość tutaj poirytowanych lasek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona24www Z biznesem to dziś możesz ruszyć jak masz innowacyjny pomysł (no chyba, że osiedlowy spożywaczak do dla Ciebie biznes) jak taki pomysł wpadnie mi w oko to na pewno zaryzykuje. Na dzień dzisiejszy wiem jak jest zbudowana siatka kotntaktów handlowych. Mając produkt na sprzedaż i wbijasz się w rynek, który tym produktem jest wypełniony, to strzelasz sobie w stope. Nawet jeśli Twój produkt jakościowo jest lepszy to i tak dystrybutor i klient nie pryjmie Cię bo ma kontrakty handlowe z Twoją konkurencją Ja z tymi sprawami mam do czynienia codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona fajna
cos mi sie zdaje ze chyba nie myslimy o tych samych pomyslach biznesowych :) to inny rynek........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
zabka-ale masz świadomość tego, ze to tylko internetowe forum? Chyba się nieco zagalopowałaś z tymi stwierdzeniami o pluciu jadem i irytacji. Nie bierz forum tak śmiertelnie poważnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona24www "biznes to bizne" Powiedziała co wiedziała Ty nawet nie masz pojęcia o czym gadasz. Spotkałem podobnych tygrysów rynku co to myśleli, że podbiją rynek. Osobiście pomysł na biznes mam i zacznę wprowadzać go w życie jak ukończę ostatnie analizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a skad wiesz ze tego nie wiem ? hm? na produkcje trzeba miec duze pieniadze,mysl o rzeczach realnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×