Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Dziękuję Wam dziewczyny za rady dotyczące ubranek. Rzeczywiście macie rację, wstrzymam sie wiec z kupnem rozmiaru 68, chyba że zobaczę coś ładnego lub trafię na jakąś fajną okazję. A czy kupujecie jakieś kombinezony już na jesień takie cieńsze czy dopiero po porodzie kupicie? Dominika no rzeczywiście pani z allegro nie zachowała się ładnie a weszłam na jej aukcje i komentarze, ma sporo negatywnych i widać, że faktycznie odwdzięcza się tym samym uczciwym kupującym. Mogła ustawić sobie cene minimalna. Na Twoim miejscu postraszyłabym ją najpierw, że zgloszę sprawę do allegro, w moim przypadku zawsze działało gdy sprzedawca wymigiwał się od wysłania towaru. Raz nawet zwrócił pieniądze a towar gratis wysłał w ramach rekompensaty za to, ze tak dlugo czekalam i musialam sie upominac. Najlepsze ze przez 2 tygodnie pisalam kiedy towar otrzymam i zero odzewu, dopiero jak napisalam ze zglosze sprawe do allegro to zaraz dostalam odpowiedz i zapewnienie ze pieniadze odesle a towar wysle gratis. Co do ruchow to moj synek najczesciej szaleje w nocy wlasnie, ja tez spac nie moge bo budze sie co godzine do toalety a on widocznie razem ze mna :) Nieraz do rana potrafi dawać koncert :D W poniedziałek mam badanie z glukozą. Czy Wy w laboratorium czekalyscie te 2 godziny do kolejnego pobrania krwi czy wychodzilyscie i po 2 godzinach wracalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniówko ja tez mam w pon glukoze. Trzeba czekac na miejscu 2 godz bo nie mozna po tym badaniu chodzic. Kombinezon jeden zimowy kupilam ale tylko dlatego ze trafila sie okazja na fajny z ciucholandu za 7 zl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo serio? dlaczego nie wolno po tym chodzić? To chyba sobie książkę zabiorę ze sobą :) Ja do ciucholandów jakoś nie mam szczęścia, już byłam w kilku i nic nie kupiłam dla synka bo nie było niczego ciekawego. Za to kiedyś jak jeszcze w ciąży nie byłam poszłam do ciucholandu i akurat było wszystko po złotówce to koleżanki córeczce nakupiłam cały worek ubrań za 50zł 50sztuk takich ślicznych ciuszków, samych firmowych i prawie jak nowych. Teraz dla synka polowalam na licytacjach na allegro i do tego jakoś mam większe szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaległy brzuszek dodam jak naprawie aparat bo jednak lipa z tym obiektywem:(:( chyba że spróbuje z telefonu... Ledwo zjedliśmy grilla i jak walnęło gradem:( masakra - leje jak szlak... Aandzikk mój M do brzucha mówi Zuzia:) ja się trzymam wersji Leona:) Lalka powinnam, powinnam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKi staram się na bierzaco :) Jak macie pytania to pytajcie...służe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!! ale ze mnie cipa...przy rejestracji wpisalam kilka razy źle to hasło na dole (takie dziwne litery) ciężkie jak dla mnie do odczytania, no i mi napisali ze przekroczyłam limit prób rejestracji :( help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia sprobuj jeszcze z innym mailem jak masz jakis drugi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutki:-)wszyscy mi mowia ze maly a przytylam ponad 10 kg.nie wiem gdzie to weszlo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutki:-)wszyscy mi mowia ze maly a przytylam ponad 10 kg.nie wiem gdzie to weszlo:-) ja czekam na aktywacje konta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez duzo juz przytylam bo 10 kg z czego 4 przez ostatnie 4 tygodnie bo wtedy zaczelam puchanac. za tydzien wizyta wie zobacze ile teraz przytylam bo wedlug mojej wagi w domu to teraz nic nie przytylam przez ponad 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mnie cos ominelo... o co chodzi z jakimis aktywacjami?? :D no my majoweczke spedzami ze znajomymi ale pogoda beznadziejna-ale w planie dzis grill :) Alanja sliczne ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno jest pewne zanim ogarnę nowe forum, pewnie urodze;) i mam pytanie, a co z forum na kafe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Zarejestrowałam się na tym nowym forum i czekam na aktywację.Gosia wejdź na naszego maila na wp i przeczytaj wiadomość:) Alanja ja też się chyba tam nie odnajdę...jak coś to może ktoś tu zostanie i będzie z kim pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja jak sie przeniesiemy tam to tu juz pewnie nie bedziemy pisac... A z czym masz problem na tamtym forum? Wydaje sie byc proste ;) Xxx gosia wejdz na poczte tam jest info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOminika już można się logować :) Olcia masz jeszcze dwie proby rejestracji, mam nadzieje ze tym razem Ci się uda :) xxx Namirka brzuszek masz malusi :) a ja się spinam ze ja mam malutki :D xxx Ide zjeść sniadnko, bo już najwyzsza pora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wysłałam swoją rejestrację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już się zalogowałam.Dużo tam wszystkiego i muszę to ogarnąć,bo tutaj wszystko w jednym miejscu jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze powstało inne forum a ze nie mam możliwości wejścia na pocztę wiec nic tu po mnie . PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo jest bo wsytsko podzieliłam....jak cos to mogę zrobić na razie jeden dzial - jak tak będzie wam latwiej :) Glowny dzial do pisania To "Pogaduchy" i tam glownie będziemy pisać jak na kafe :) A reszta to dodatek zzamiat ppoczty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika z awatarem z brzuszka jest troszkę większy problem ;) bo jest z tym troszkę zachodu...bo tam sa tez gotowe awatary.... Ja to robie tak: 1. zmniejszam zdjęcia na pulpicie, maxymalny rozmiar to 90x90 pikseli. 2. wchodzę na http://obrazki.elektroda.net/index.php wybiram to zdjecie i laduje. 3. Link do strony ze zdjęciem - ten ost chyba, wzlejam w moim profilu w miejscu linu do avatara :) i ju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszcie na poczte z prosba o haslo: mamy2013@wp.pl i tam jest info o forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka34
czesc dziewczyny,szkoda że sie przenosicie,bardzo lubiłam Was czytać i pomimo że nie pisałam za często to bardzo Wam wszystkim kibicowałam,szczególnie abcd123 bo sporo musi przejść w ciąży i anulce bo tak jak ja spodziewa się bliźniaków:) Ja tez jestem sierpniową mamą i na waszym forum znalazłam wiele cennych rad. A dlaczego się w ogóle przenosicie? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×