Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość Dorjana
O matko! gościu tak twierdzisz,niespodziewałabym się,ale życie nas cały czas uczy,mama domina,racja wyprowadzcie się,ot wredne babsztyle,sama sobie nieporadzisz z babską mafią :-) powodzenia i szybkiego znalezienia mieszkania,a no i jeszcze jedno,a możecie zerwać umowe z najemcą? Goldberg,ale super,dobrze że wszystko w porządku! buziaczki dla Hani :-) Kruszyna,czekam na wieści w środę co to będzie za człowiek ;-) fasoleczka,wróciłaś z urlopiku? jak tam jak się czujesz no i jak było ! ? Maryska,a u ciebie jak juz jest dobrze? musim nadrobić zaległości,u nas dzisiaj pochmurno,siedzimy w domku,pranie sprzątanie,gotowanie obiadku,póżiej przychodzi kolezanką z dzieciątkiem o miesiąc starszym od mojej Juleczki, chłopczykiem Natanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldberg
Ale jaja! Dorjana powiedz mi,oprucz karmienia piersią ,dawałaś malej herbatki ziołowe- na uspokojenie,lepsze trawienie,bo widziałam w roosmanie i kupiłam,podaję małej ale straszie puszcza po niej bąki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frica
Witajcie przyszłe mamusie, i terażniejsze mamusie :-) mogę sie do was przyłączyć,jestem w 26 tygodniu ciązy,narazie płci nieznam,małe niechce się ujawnić :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu no mam prawo wzbudzac w tobie brak zaufania no bo jestem tu swieza i nie mialismy sie nawet szans poznac - tak jak twierdzisz z starymi dziewczynami, nie wiem gdzie w tym calym zamieszaniu jest moja wina ale ok niech ci będzie ze moja No coz dziekuje wszystkim za rady :) było miło, odzywac się nie bede skoro tu nieproszona jestem, mimi, kasik, megan powodzenia w dalszym staraniu, kruszynka, fasolka, marysia szczesliwego rozwiazania goldberg jak najwiecej szczesliwych chwil w wychowywaniu dzieciatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorjana
Goldberg,to jest jak najbardziej normalne :-) Frica,witaj,jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz!!! Lenka daj spokój,nie odchodz z forum,przecież ewidentnie widać że ktoś tu nieżle mąci i świadomo prowokuje całą sytuację żeby nas skłócić,tak ja to widzę!!! a tobie gościu jak się nudzi to do roboty!,bo z nudów zaczynasz psuć nam całkiem fajną paczkę,przez osoby takie jak ty pouciekały dziewczyny! Dziewczyny,niereagujmy na te zaczepki,bo widocznie komus to sprawia przyjemnosć! Co do ciebie klempa,idż do psychiatry razem ze swoją koezanką zygotą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frica witaj:-) Goldberg jest ok super ze karmisz naturalnie zycze Ci bys mogla karmic dotad dopuki bedziesz chciala:-) ja karmie ale uzupelniajaco daje 2 razy dziennie kaszke albo kleik na moim mleku bo synek wazy 9.5 i samo mleko niestarcza. Dorjana dzieki za zrozumienie mam umowe na czas nieokreslony wiec moge z ta babka co wynajmuje u niej zyje w zgodzie i nawet sie kumplujemy troche:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klempa01
A ty co k***a mać do mnie cisniesz ! do psychiatry ty idz cwaniaro jedna! a co do ciebie lena,tego się mozna było spodziewać po tobie,bardzo dobrze że odeszłaś!! :-) :-0 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frica
oj dziewczyny wyluzujcie już,niema co się tak spinać,a ja wiecznie niedojedzona,mam chęć na napoleonkę mnamamamam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Frica ja tez tak mialam ciagle jesc i urodzilam smoka Domis mial 59cm i wazyl4380:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam izaurę,i pochłonełam juz pare kawałków jeszcze ciepłych ;-) w 1 trymestrze na słodkie niemogłam patrzeć,a teraz to niemogę się opanować przytyłam w ciągu 1 miesiąca 3 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama domina,jak ci się udało tak szybko schudnąć? słyszałam że karmiąc dziecko piersią się też chudnie :-) ja przed ciążą ważyłąm 68 kilo teraz 78 ;-) a tu jeszcze ponad 3 miesiące :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu jem to na co mam ochote moj smyk to glodomorek karmie piersia wiec chudne po porodzie ubylo mi 10 kg bo domis wazyl 4380 to jeszcze wody lozysko wysilek przy porodzie to tez wysilek:-) :-) wiec ubywa tego teraz ma 4.5mc wazy 9.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie podniosłaś na duchu,całkiem fajny już twój dominek :-) ja się juz doczekac niemoge,choć nieukrywam ze coraz czesciej się zastanawiam jak to bedzie,czy sobie poradzę :-) Działasz już z mieszkankiem? nawet się niezastanawiaj,ludzie potrafia krwi napsuc,sama mam u nas w bloku sasiada z którym wszyscy w bloku się niedogadujemy,no ale cóz,ignorujemy się i tak jest lepiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niema czym się przejmować ja mam powyżej 100 i co,wcale się nieprzejmuje,inni kochaja pić,inni palić,a ja kochać jeść :-) więc kruszyna,będzie dobrze,mama domina a ty rodziłaś naturalnie czy miałaś cc,ja bym wolała cc nienameczyć się,bo formy to ja wogóle niemam hahah,jak ja wogóle poród przeżyje,niemam pojęcia,przypną mnie pasami i tak to się skonczy,a o seksie to już celibat na dożywocie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,musze wam coś ważnego powiedzieć,do strony 60 były moje wpisy jako kruszynka3, bodajże w grudniu miałam ostatni wpis, czytam i mi się włosy na głowie zjerzyły to niesą moje wpisy!!!,mało tego kilka innych osób okazało się być pod moim adresem meil,niebyło mnie tutaj bo laptopa daliśmy do naprawy do meza kuzyna,zamiast mnie wypisywała tutaj żoneczka kuzyna bo trzymali laptopa dosc długo i niechcieli oddać,zaczełam was czytać teraz i mi się aż płakać chce!!! ona rozkrecała tą całą kłótnie, tak samo jak Dorjana nakierujcie na nią i na kruszynkę to pokazuje się muj adres meil,boże co ja mam teraz zrobić! bardzo was przepraszam za tą kanalie która się podszywała za mnie,ale chyba pójde na policje,niewchodziłam jeszcze na facebooka aż się boje co tam nawywijała,niemogę w to uwierzyć!!! dziewczynbardzo was przepraszam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 26 stycznia zaczeło się do dzisiaj jako Marysia,Dorjana i ja kruszynka3 ,narazie sprawdzam z mężem matko kochana niewierze!!! jaki remont pokoju jak mam mieszkanie dopiero wyremontowane,nic jade na policję,niezostawie tak tego! w imieniu tych nicków przepraszam i moim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,odezwijcie się,od jutra zmieniam pseudonim nie bde kruszynką3 z tego względu ze ona się bedzie podszywać za mnie ,zmienie też adres meil,sorki za błędy ale jestem zdenerwowana i zmeczona dobranoc zrozumiem jeżeli niebędziecie chiały ze mną przez to wszystko pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 2 na oku tylko o cene trzeba ito domy wiec spokoj:-) narazie sasiadka siedzi cicho bo zlozylam doniesienie na policje o nekanie tak mi kolega policjan doradzil:-) :-) ale i tak musze cos znalesc bo musze brata wziasc do siebie bo matka zas mu na wszystkoby pozwalala a ledwo co wyszedl na prosa i odcielam go od zlego towarzystwa chodzi jak w zegarku:-) :-) ja tez mialam takie obawy minely po 1 przebraniu Domina wiec glowa do gory:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa takie kanalie mysle ze dziewczyny wybacza:-) :-) ja rodzilam naturalnie bez znieczulenia balam sie ze mi cos uszkodza ale bylo fajnie ja rodzilamm w krakowie i tez sie balam ale bylo okmaly dostal 10pkt polozne pomogly sie umyc z mojego doswiadczenia porod w duzej mierze zalezy od personelu ja mialam szczescie 15 minut i moj domis:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
O 13.20 jestem umówiona na policji,zobaczymy co wyjdzie,całą noc niespałam czuje się jakby mi ukradła część mojego życia,z tego wszystkiego brzuch mnie wczoraj pobolewał tak maleństwo kopało,zle się czuje wchodząc na te forum i patrzeć nie mogę na nieswoje wpisy,najgorsze jest to ze maż mi się przyznał ze założył osobny folder z pinami,kodami, za godzine ma przyjść znajomy aby usunąć mi facebooka ponieważ były przeprowadzane rozmowy z obcymi mi ludzmi, jak sobie pomysle ze ogladała nasze zdjęcia to aż mnie skreca, mama domina,dzięki zycze szybkiego znalezienia mieszkania jezeli jest tu jakiś administrator kafeterii to prosiłabym o usunięcie nicka kruszynka3,byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwuj sie szkodzi to malenstwu wszystko sie ulozy a dziewczyny raczej nie beda miec zalu bo przeprosilas a pozatym nie Ty pisalas:-) Teraz mysl tylko o swoim malutkim szczesciu:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Hej dziewczyny:) ja już po urlopie zleciało wszystko co dobre szybko się kończy super pogoda była dzisiaj byłam na badaniu krwi to babki się na mnie dziwnie tam patrzały że w ciąży a taka opalona:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super ze wypoczelas. Ja taka blada ze masakra....a na wakacje musze poczekac:-) Zazdroszcze opalenizny a do solarium nawet chyba nie moge isc jak karmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
przy karmieniu chyba raczej nie można no mam nadzieje że szybko cieplutko się u nas zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
goldberg jak tam córeczka ? zdrówka dużo dla małej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no mnie tłusty czwartek ominoł ehhh no ale nadrobiłam innymi smakołykami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×