Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

sylwia wiem jak to jest z tym chwilowym zalamaniem...ale dobrze jest tak sobie przez chwilke poplakac robi sie lzej na serduszku i zaraz nabieramy nowych sil do dzialania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska spoznia sie 6 dni oczekuje tak ten placz nie jest przyjemny ale dziala rewelacyjnie no w koncu co nas nie zabije to nas wzmocni :P sorki dziewczyny ze malo pisze ale mam w tym miesiacu caly etat i od rana do wieczora siedze w pracy przynajmniej w tym tygodniu i moge pisac tylko poznym wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiadz ale prawdą jest że dopuki nie ma@ nic do końca nie wiadomo, a wiesz na pewno kiedy miałaś owu? Ale też musisz zwrócić uwage n asoje cykle bo 6 dni opóznieneia to dużo, a hormonki masz w normie? Nie jestem specjalistką tylko czytałam że przy nierególarnych @ może hormonalnie są jakieś problemy co utrudnia poczęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwialodz - niby juz można powiedzieć, że duża ta moja dzidzia :) ale narazie w sumie nie wiem dokładnie. Wczoraj próbowałam zarejestrować się do położnej, ale okazało się, że w mojej przychodni nie istnieję, choć 2 lata temu się rejestrowałam..Więc nie wiem, co jest.. W każdym razie musze wypełnić papiery do ponownej rejestracji, do tego i tak dopiero tutaj od 6-go tygodnia (mniej więcej) rejestrują do położnej. Więc wstępnie mówiła recepcjonistka, że 30 kwietnia :) W każdym razie dostałam już wiele informacji i książkę na temat ciąży i tego, co krótko po :) Sylwia - może poczekaj jeszcze i zrób test..? Ja zrobiłam bodajże w 8 dniu spóźnienia i właściwie na wynik nie musiałam czekać. Więc może i Ty spróbuj za kilka dni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja też w tej chwili czekam na odpowiedni czas, myśle że z 2 tygodnie i też pojawie się u naszej pielęgniarki, na razie czuje że ciąża rośnie i nic niepokojącego nie zauważam, bolą mnie piersi i są o wiele pełniejsze ale to akurat mi odpowiada poza tym rano po przebudzeniu czuje dyskonfort jeżeli chodzi o nudności, nie wymiotuje ale nie czuje się dobrze a myśle że to będzie się pogłębiać, sylwiadz kto wie, może jednak ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska, to 3mam kciuki :) Ja coś mam problem z rejestracja :/ Dzis mi powiedziano,ze z poprzednej dzielnicy gdzie mieszkalismy normalnie nie rejestruja ludzi..Na co ja,ze przeprowadzilismy sie tu 2 lata temu i ze mąż jakimś cudem normalnie chodzi tu do lekarza a równo się rejestrowaliśmy..Kazała mi jutro zadzwonić i zapytać czy mnie zarejestrują...:/ Czyli wróciłam do punktu wyjścia. Ja narazie czuję się w miarę ok, oprócz rozkojarzenia i delikatnej senności. Jedynie co to właśnie piersi bolące, ciężkie, wielkie :P i czasem swędzą, ssutki też drażliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska rok temu jak mialam robione badania na hormony bo tez mialam takie rozchwiane ykle przez tabletki ze nie mialam po 3 miesiace okresu t wyszly w normie uslyszalam tylko ze po tabletkach tak sie robi a ze bralam najstarsze tabetki to juz w ogole i ze to mi sei z czasem unormuje rzeczywiście jest lepiej niz bylo bo pojawia sie co miesiac tylko ze jeszcze z opoznieniem moze zrobie rano test dla pewnosci jeszcze jak nie to zaczne od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedna sprawa moze to ma wplyw tez na to 3 lata temu bylam w ciazy ale o ciazy wiedzialam dzien:(mialam bardzo nerwowy okres i malzenstwo mi sei wtedy walilo niezdażyłam nawet isc do lekarza i poczuc jak to jest nacieszyc sie i pochwalic mezowi nastepego dnia wszystko polecialo poszlam do lekarza to nie bylo sladu a lekarka mi powiedziala ze tak sie zdarza a niektore kobiety nawet nie wiedza ze byly w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie po tym zaczelam brac tabletki a rok temu przestalam juz sama nie wiem co moze miec wplyw na to skoro to nie hormony moze faktycznie sie zablokowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka cytryna100
Sylwialodz3-testy owu nie sa miarodajne, nie wskazuja faktycznej owulacji tylko poziom hormonu. Owulacja jest wtedy, gdy pecherzyk peknie. Ja wlasnie mam monitoring owu, i okazuje sie, ze pecherzyki mi nie pekaja, a testy owu zawsze wychodzily pozytywnie. Teraz gin kazal mi zrobic badanie prolaktyny, bo prawdopodobnie bede miala wysoka. Pozdrawiam i zycze szczescia w staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka cytryna no tak ale jak test juz nie pokazal owu no to juz chyba jest po a dzisiaj testu nie robila bo zapomnialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka cytryna100
Jak na tescie owu wychodza 2 kreski to znaczy ze nastapil wzrost poziomu hormonu ktory odpowiada za pekniecie pecherzyka i u mnie test tak pokazal. Mialam tez bole owu itd. Potem testy wychodzily juz negatywne, a pecherzyk zamiast peknac to nadal jest - co potwierdza monitoring cyklu u gina. Dzis mam 18 dc i jade do gina zobaczyc co sie z nim dzieje. Prawdopodobnie sam sie wchlonie, a byl taki duzy - w 13 dc mial juz 20 mm. Tak wiec jak widzisz u mnie pecherzyk byl, 2kreski owu byly, po ok 2 dniach ich nie bylo, pecherzyk nie pekl i dlatego goin kazal zrobic badanie prolaktyny. Dodam, ze do gina jezdze tak co 3-4 dni na obserwacje cyklu, a staramy sie ok 10 miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiadz i jak u ciebie, robiłaś test ponownie czy dostałaś@ Ewcia a ty jak się czujesz ja u ciebie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Bardzo dużo z was już nosi malutkie dzieciątka pod sercem, ja się już pogubiłam, która z was się jeszcze stara, a która już w ciąży :) Macie gdzieś tą tabelkę? Jest ona choć trochę aktualna? Ja wracam do was już w przyszłym tygodniu (wtedy spodziewam się @) z nadzieją, że maj będzie owocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Sylwialodz..a może to po prostu za szybko u Ciebie jeszcze..? Maruska1 - u mnie z objawów, o ile wszystkie do takich należą :P, to: brak @, pojawia się jasny śluz, nie dużo i często, ale jest; bardzo powiększone, bolące, ciężkie piersi i drażliwe ssutki. Czasem mnie swędzą. W ciągu dnia zdarza mi się być rozkojarzoną :P i nie mogę dospać :D W sumie częściej robię się głodna, z tym, że nie jem jakbym nigdy jedzenia nie widziała :P, tylko coś podjem i jest ok na jakieś 2 godziny :P Nad ranem ssie mnie z głodu, że masakra.. I częściej chodzę siusiu..co dość wkurza. Aaa..i zauważyłam, że włosy dość szybki mi się przetłuszczają...pomimo codziennego mycia..Także.. No i wzdęta ostatnio chodzę :P Choć nie wiem czy to objaw czy nie :P Wklejam tabelkę z aktualizacją...i ewentualnie gdyby któraś chciała się uaktualnić :) Nick................cykl........o st.@.. ............testowanie.......Wiek eyes..................3lata........@02.04.2013... ...test..............25 Będę Mamą2013....10 cykl.......@ 29.12.2012.....test.26.01.........? iska997..............7 cykl........@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl.........@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...5 cykl.........@ 04.02.2013.....test....???........26 Qwer.................4 cykl........@ 16.01.2012.....test.12.02........? Gabi_Się_Stara.....4 cykl..........@2 0.01.2013.....test.20.02.......23 syska28..............1 cykl...........@ 28.01..............test..........28 sylwialodz3.........4 cykl ........ .....@13.03.2013 .........test????????26 Malinowaaa........6 cykl............@ 18.03.2013..........test 17.04....25 oczekuje............6 cykl............@ 26.03.2013........test.27.04....21 Maajkka.............7cykl.............@15.0 3.2013.........test14.04.2013.25 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl.........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.......@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl........ @ 3.01.2013.............................24 Lussia25 ............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl........@21.12.............? Tryszka.............2cykl........@16.12.2013...... .??? Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....??????????........26 Ewcia1982............4cykl...........@09.03......... ???????........31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie się podziewacie, topik daleko z tyłu na kafe, Ewcia u mnie podobnie z objawami, oprócz tego czasami pobolewa troche brzuch i to mnie niepokoi, i jeszcze pytanie czy wiek ciąży liczy się od dnia ostataniej miesiączki czy ok owulacji, bo wczhodziłam w internecie na kalendarz porodu i tam pokazuje wiek ciąży od domniemanego zapłodnienia nie od ostatniej miesiączki, byłam troche zaskoczona, poza tym to czekam bo na wizyte w UK u lekarza na tym etapie zawcześnie, pójde dopiero w przyszłym miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:) czytam cały czas ale nie mam co pisac..u mnie 25dc (nie)czekam na @..ale biore dupka wiec dopiero jak odstawie to pewnie przyjdzie...dzis juz czulam brzuszek jak na @ wiec....wiem ze moge tak miec rowniez w ciazy ale nie nakrecam sie zobaczymy co los przyniesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje trzymam kciuki, mnie tak jak na@ pobolewa co jakiś czas np teraz niemiłe uczucie, ile ci zostało do testowania?w sumie zależy jak długie masz cykle, ja brałam duphaston w udanym cyklu po owulacji 10 dni potem odstawiłam i były plamienia, ale jeszcze w tedy nie myślałam o ciąży raczej że @ się rozkręci, potem jak zobaczyłam drugą kreseczkę znowu zaczełam przyjmować, w każdym razie powodzenia i czekamy na dobre wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka cytryna100
Witam, mój gin miał rację-mam za wysoką prolaktynę i dlatego pęcherzyki nie pękają. Więc dostanę tabletki na jej zbicie i będziemy działać dalej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka cytryna przynajmniej wiesz gdzie jest problem:) teraz tylko dzialac:) musi sie udac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja testowanko nie wiem kiedy jesze przez dwa dni ma dupka wiec pewnie po odstawieniu albo bede czekala na @...sama nie wiem ile wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska1, podbrzusze mnie czasem też delikatnie zaboli. I tak samo jestem na wyspach i czekam do 29/04/13 na pierwszą wizytę u położnej.. Ale i tak miałam/mam przeboje z rejestracja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka cytryna100
Będę zbijać, ja do tego wszystkiego walczę jeszcze z niedoczynnością tarczycy i z wiekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×