Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anecia0804

10kg do wiosny!!

Polecane posty

Hej dziewczyny ;-) witam nowe koleżanki ;-) ja się trzymam. Wczoraj u nas tak wiało, że głowę chciało urwać, więc kijki zaminiłam na godzinę stepreka, ale dobre i to. Coś się za brzuchy nie mogę zabrać, a faktycznie brzucho nieciekawie wygląda :-( na wadze niedługo "6" zobaczę, już się nie mogę doczekać! Miłego dnia Wam życze, chorującym zdrówka, a wszystkim dużo słońca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Nina, u mnie niestety słonecznie nie będzie, tak okropnie pada :( Przypomnij mi z jakiej wagi startowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane :-) Ja właśnie jem śniadanie i piję kawkę naturalnie :D ANGEL-A ja coś dzisiaj mam taki dzień ,że nie wiem czy będę ćwiczyła,chyba zaraz dostanę okres i taki brzuch mam pełny i duży :( RAZEM Z WAMI-ja ważę 71kg,od 3 tyg.odchudzam się prawie noo..ale tylko 1kg spadł :(więc cierpliwości i zapraszam do nas! :-) NINA-fajnie ,że Ci idzie to jest teraz najważniejsze i trzymaj się tego bacznie ;-)Tez bym sobie odpuściła kijki ze względu na wiatr jeszcze przeziębiłabyś się :-( KASIA -co u Ciebie miałaś odezwać się.. Nie wiem czy będę dzisiaj ćwiczyć ,jakoś mi się nie chce zbytnio,ale może zabiorę się jakoś zobaczymy ..dobrze by było,bo wczoraj zgrzeszyłam !!zjedłam bagietkę z masłem czosnkowym :-(byłam w biedronce i pani wrzuciła takie pachnące a byłam taaaaka głodna ,że kupiłam nie zastanawiając się :-(wiem głupia jestem bo tu tyle się staram ,a tu takie błędy postaram się żeby to był ostatni raz!! :/ Miłęgo dnia,piszcie jak Wam idzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajj wiem te pyszne bagietki ! Ale to nic, nie będziemy na Ciebie krzyczeć bo i tak się trzymasz zazwyczaj bacznie tej diety :) Tylko niech nie zdarza się za często :) Ja już zjadłam śniadanie przed 8 - trochę tych chrupek blonnikowych z maślanką, ale już się coś głodna robię. Może zjem małą kanapeczkę jeszcze przed obiadem. Ja dziś wieczorem pójdę poćwiczyć na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra pomysł mam.Zapiekanka z makaronem pełnoziarnistym ,pieczarki duszone i sałatka z kapusty pekińskiej i ogórkiem :-)hehe.. i po problemie.. :D Coś brzuch zaczyna boleć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie Aneta szukam pomysłu na jakąś pyszną zapiekankę, napisz jak robisz swoją i co do niej dodajesz, i czy gotujesz najpierw makaron ! będę bardzo wdzięczna jeśli napiszesz to prostymi nie skomplikowanymi słowami :P Ja mam dziś powtórkę z wczoraj bo na 2 dni zrobiłam obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj najadłam się do obiadu tych ostrych papryczek !! to tam napisz Anetko w wolnej chwili, tylko na prawdę tak jakbyś tłumaczyła komuś, kto nigdy nie gotował hehe :) Uciekam, będę późnym wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki z moim zdrowkiem lepiej :) a na obiad mojemu mezowi zachcialo sie hamburgerow ale takie w domu robione ciemna bulka i mnostwo warzyw no i mieso z indyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGEL-makaron pełnoziarnisty gotowany już,pieczarki ja akurat dusze,może być papryka,pomidor,korniszon,może byc cukinia (ja jeszcze z nia nie robiłam)ogólnie wszystkie warzywa jakie tylko chcesz i pieke w piekarniku 200 stopni sama nie wiem ile czasu...sprawdzam i wyciągam około 10 min.może..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale zjadlabym tego burgera ;-) ja na obiad zjadłam jajko sadzone i surówke. No i dzis juz kijki zaliczone ;-) u nas dzis pogoda o niebo lepsza niż wczoraj. Ja startowalam z wagi 75,5 (dnia 7.01-zaczelam 13). Koniec 13 byl 19.01-na wadze poszlo --5,5kg! Po "13" na tydzien odpuscilam diete, jadlam co prawda mniej, ale zero ruchu, w weekendy spotkania przy drinku czy winku + wyjazdowa impreza 26-27 stycznia a tam tez cala noc mega jedzenia... i tak szybciutko dwa kilo wrocily z powrotem. Było na wadze 72kg. Teraz dietke juz trzymam i wlaczylam to codzienne chodzenie z kijkami. Juz sie nie zapominam i nie umawiam sie na duze imprezy ;-) A waga dziś rano: 70,5. Takze chyba dobrze, ale tak naprawde to co po "13" przytylam przez tydzien, to przez nastepny tydzien musialam to gubic. Błędne koło troche i już wiem, że nie można odpuszczać. Teraz zdrowe zywienie w malych porcjach i ruch - to moj przepis na sukces ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, witam ponownie po ciężkim treningu :) Teraz już tylko czerwona herbatka i spać! Anetko ja bym zrobiła coś z mięsem ;) może z piersią z kurczaka albo jakąś szynką. Czyli ogólnie nie trzeba tego długo piec skoro makaron jest ugotowany itp, tak ? BERTA - super obiad :) NINA - dokładnie to jest przepis na sukces, mniejsze porcje i ruch przede wszystkim :) KASIA - odezwij się coś więcej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGEL-możesz jeszcze dodać pierś z kurczaka lub rybę w kosteczkę pokroić..jak wolisz. ja byłam na zakupach,zrobiłam zapasy..ser biały chudy,jogurty naturalny,chlebek just fit.a na jutro robię papirus z kurczaka. DOBRA MYKAM,BO MAŁA ŚPIĄCA.DOBREJ NOCKI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj Anetka moja dzis dzielnie walczyla zeby nie isc spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewci171996
Hejka laski wczoraj zgrzeszylam ale to byly grzechy zaplanowane poniewaz obiecalam sb ze w kazdy nowym miesiacu 1 dnia bede mogla sb pozwolic :) caly dzien nic nie jadlam bo czasu nie mialam ale wieczor byl moj z tych zakazanych to zjadlam marsa + 4 waniliowe ciasteczka ,,kabanosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny o Lewci wkońcu się odezwałaś - :) ja dzisiaj też sobie pozwolę na co nieco, szykuje mi się tzw. romantyczna kolacja hehe z winkiem,ale wczoraj ćwiczyłam na siłowni, dziś też pójdę koło południa więc to tak w ramach rekompensaty :) Zresztą, jeszcze nie miałam jakiś większych grzechów to po ponad 3 tygodniach mogę sobie pozwolić :) dziewczyny wyciągnę wagę zaraz i dam znać co pokazała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!!! Angel - SUPER!!! Waga jak marzenie ;-) Zasłużyłaś na mega zajebistą kolację oczywiście z winkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dietka jak ktos chce.
Mi moja dieta nie zbrzydla bo piers robilam w roznych przyprawach i rozne warzywa poza tym jest bardzo prosta i tania! chudy serek w biedronce kupuje po 1,79zl a filet 4 sztuki wychodzi gdzies okol 16zl.Ja zeby nie latac do sklepu to na tydzien kupywalam wszystko co potrzebuje i zamrazalam kazdy filet oddzielnie pozniej tylko na patelnie warzywka i obiad gotowy w 15 min.Po co tam cudowac z dietami wazne zeby dzialala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dietka jak ktos chce.
u mnie niestety zadna dieta z weglowodanami nie dzialala dlatego przeszlam na wysoko bialkowa i waga zaczela spadac.Nie polecam jedzenia ziemniakow i makaronu lepiej zastapic to ryzem lub kasza . Ja na mojej diecie do warzyw dodawalam tez maslo ktore zawiere niezbedne tluszcze bo filet i serek sa chude wiec moglam sobie na to pozwolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ KOBIETKI!! ANGEL -gratuluję,spisałaś się!!super waga i cieszę się razem z Tobą kochana :-) Ja wczoraj zrobiłam zapasy.Niestety dopiero teraz jem śniadanko :/twarożek z jogurtem naturalnym i pieczywo WASA :-) no i oczywiście kawka i do tego mandarynki :-) Na obiadek zrobię papirusa :D zobaczymy jak smakuje:D dam znać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ! Tak się cieszę! Do celu jeszcze trochę, chciałabym ważyć ok 55, ale dam radę ! Anetko, filet w papirusie jest pyszny i soczysty, uwielbiam go :) A ja zjadłam płatki ryżowo-pszenne a teraz idę ćwiczyć na siłownię. Do kol powyżej - dieta ma być taka, żeby było zdrowo i żeby nie zbrzydło szybko bo automatycznie to zniechęca, jeśli Tobie to pasuje to ok. Ale nie każdemu musi więc wyraziłam swoje zdanie :) Zresztą my uczymy się wprowadzać dobre nawyki żywieniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki przepraszam ; nie odzywalam sie bo tak mi wstyd; zawalilam; ostatnio dzien bylo dobrze a dwa dni tragedia i tak w kolko; a dzisiaj sie zwazylam i !!!!!!!!!!!!!!! 73.8 . masakra zamiast schudnac to ja tyje; balam sie przyznac; ale od dzis juz naprawde biore sie za siebie; wiem ze mowilam to juz tyle razy ale teraz naprawde; zawezme sie ze wszystkich sil; najwazniejszy jest poczatek bo jak juz zobacze ubytek chocby maly to mam nazieje ze juz pojdzie; tak wiec moge zostac z wami? dzisiaj cwiczonka zaliczone; 40 min hula hop i 40 min rowerka stacjonarnego; na sniadanko trzy kromeczki z pomidorem i cebulka do tego kawa z mlekiem; zaraz ide do pracy tak wiec napewno pozniej sie odezwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA- dawajcie pasa i dostaniesz lanie!! hehe.. żartuję :Ptak poważnie musi się wziąść i mieć zasadę i trzymać się,jesteśmy za młode żeby być grube ,jeszcze będzie czas na to!! postaraj się,bo sama widzisz ,że do dobrego nie prowadzisz,zaczynasz jeszcze bardziej tyć,a tu nie oto chodzi.Cel masz przecież!!TRZYMAJ SIĘ BACZNIE I UWAŻAJ JA BĘDĘ TRZYMAŁA KCIUKI!! I pisz co tam u Ciebie ,jak Ci idzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu-mam nadzieję, że teraz juz sie nie złamiesz. Ja zawsze tak mialam, no często, że zakladalam, ze schudne 10 kg, a po tygodniu, dwoch odpuszczałam i to co schudlam w kilka dni wracalo, nawet z nawiązka niestety :-( Teraz już wiem, że nie można odpuszczać! I tego życzę Ci z całego serca. Jesteś na pewno piękną, młodą i mądrą kobietą, a z odrobiną silnej woli bedziesz jeszcze super zgrabna. Dasz rade i często tu zaglądaj. Mi bardzo to pomaga i motywuje do dalszego działania! Trzymam za Ciebie kciuki. No i oczywiscie za Wszystki inne dziewczyny też łącznie z sobą ;-) miłej soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dietka jak ktos chce.
Wiadomo kazdy niech sobie sam uklada swoja diete ja podalam swoja na ktorej schudlam.Białko wymaga zużycia aż 40 procent całej energii potrzebnej do trawienia posiłkow, co przyspiesza metabolizm i pomaga szybciej spalać kalorie dlatego na mojej diecie szybko waga spada bo kazdy posilek zawiera duza ilosc bialka ja jadlam nawet 2 serki dziennie po 250gr kazdy,do strawienia twarogu potrzeba sporo energii wiem co mowie bo ta moj facet dal mi ta diete a on trenuje na silowni juz kilkanascie lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po treningu, dziś słabiej niż wczoraj,ale nie było źle :) KASIA - kobieto kochana!!!!!!!!! Teraz już chyba sama wiesz,że przegięłaś, że tyle przytyłaś i po prostu musisz wziąć się w garść. Jeśli nie masz wsparcia w rodzinie, znajomych - to masz przecież nas, po to tu jesteśmy. Jesteśmy po to żeby się wspierać. Pierwszy raz odchudzam się razem z forumowymi koleżankami i podoba mi się to bardzo. A Ty jak będziesz dalej jadła to niestety ale tymbardziej Twój były facet utwierdzi się w przekonaniu, że dobrze zrobił zostawiając Cię bo nie radzisz sobie itp. A masz być przecież seksowną laseczką i uda Ci się to!! Tylko trzymaj się z nami! Możesz mi wierzyć lub nie - ale ja słynę z tego, że mam do wszystkiego słomiany zapał, wie to każdy z mojej rodziny itp. A teraz pierwszy raz w życiu tak się zawzięłam, jak zobaczyłam 7 z przodu na wadze. I spodobało mi się, widzę efekty i chcę więcej, więcej więcej.... ;)) A Ty objadając się wcale nie jesteś szczęśliwsza i Twoje problemy nie znikają ! A pewnie nawet jesteś zła sama na siebie, że znowu się dałaś pełnej lodówce jedzenia. A ja teraz czuję, że już nie potrzebuję tabliczki czekolady, TVpaki chipsów itp. Jakby mnie ktoś poczęstował 3 kostkami czekolady,albo zjadłabym batona to byłam mega szczęśliwa :D I o to w tym chodzi. My w Ciebie wierzymy ! I na prawdę ja kiedyś tysiąc razy się poddawałam a odkąd widzę jak zmienia się moje ciało i samopoczucie to nawet przez myśl mi nie przechodzi, żeby się poddać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dietka jak ktos chce.
polecam przepis na kluski leniwe z bialego sera ja robie wedlug tego przepisu oczywiscie dodaje chudy twarog na każde 250 g twarogu: 1 jajko 1 kopiasta łyżka mąki pszennej 1 kopiasta łyżka mąki ziemniaczanej http://eight-przy-garach.blogspot.com/2009/05/leniwe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×