Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość f3oifiuewn

macie z natury ladna cere czy chodzicie troszke na solarium?

Polecane posty

Gość f3oifiuewn

bo mam niedlugo randke a blada jak sciana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka brzydula1987
ja mam tak brzydką,że nic mi nie pomoże, jak juz to kilo tapety... lepiej nie idź na randkę jak jestes brzydka bo spotka Cię to co mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f3oifiuewn
jestem ladna tylko blada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strategia facetów z kafe
ja mam bladą cerę ale ładną, nie rozumiem dlaczego twoim zdaniem blada cera jest brzydka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na solarium byłam dawno temu jeden,jedyny raz.Więcej nie pójdę bo i nie potrzebuję :).Mam oliwkową cerę i nawet zimą ma ładny odcień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasna karnacja też ma swoje zalety.Nie musisz chodzić na solarium aby mieć sztuczną opaleniznę.Uczyń z tego swój atut.Moja koleżanka ma jasną cerę,delikatną urodę i jest śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f3oifiuewn
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f3oifiuewn
a cos kladziecie na twarz? pudry czy cos? bo ja nigdy i nie wiem czy nie wygladalabym lepiej z takim czyms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f3oifiuewn
czy jak położę dwa wzwiedzione penisy na twarz i one zetkna sie czubkami to spotka mnie jakaś reakcja alergiczna ze strony skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimą nakładam czasem krem tonujący a jak jest ciepło to tylko oczy maluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gygyugyug
mam z natury sliczna, jasna cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TeqiZazdroszczę... Ja jestem blada i bez podkładu zimą wyglądam jak trup. Zwłaszcza, że towarzyszą mi zaczerwienienia wokół nosa i na czole (mam takie głupie znamię, że wyglądam jakby mi ktoś pacnął w czoło) i mam sine pod oczami.. lepiej z domu nie wychodzić bez make upu. Zazdroszczę dziewczyną, które mają naturalnie piękne twarze :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ta bladość
Ja mam bardzo jasna karnacje. Praktycznie jak mąka.... Używam chyba najjasniejszego z możliwych podkładow i utrwalam to pudrem transparentnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f3oifiuewn, ja sie wspomagam bronzerem, oczywiście nie przesadzam... tylko lekko musnę policzki żeby wyglądać na bardziej żywą:P Blada cera może być ładna jeśli ma ładny odcień, moja buzia niestety jest taka "ziemista"... wyglądam więc zawsze jakbym była chora albo zmęczona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaaa

Na solarium nie chodzę, bo szkoda mi skóry, korzystam z naturalnych kosmetyków novacelar, które ujędrniają i przywracają jędrność skóry. jestem po 30 więc już większą uwagę przykładam do składu kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaaa1233

Na solarium nie chodzę, bo szkoda mi skóry, korzystam z naturalnych kosmetyków novacelar, które ujędrniają i przywracają jędrność skóry. jestem po 30 więc już większą uwagę przykładam do składu kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi cera bardzo się poprawiła odkąd lekarz zalecił mi suplement Belid SR. Polecam!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam jasną cerę. Nie narzekam na nią. A opalać się, czy to w solarium, czy naturalnie nie lubię. Jak się opalę bo jest gorąco no to trochę jestem. Ale żeby chcieć się opalać no to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×