Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Eweelka, sama mam pocztę na gmail (jedną z trzech :P ) ale czasem jej nie ogarniam. Jak zrobić, że jak będziemy tam pisać będąc na tym koncie, to żeby każda pisała za siebie. Kumasz mnie ? :P bo np. teraz będziemy wszystkie tam Ewelkami. Jest jakieś wyjście ? Czy musimy się podpisać tak jak maćkowa przed dodaniem wiadomości ? Czy po prostu będziemy wysyłać wiadomości ze swoich poczt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Giubelli troche to może być uciążliwe pisać z jednej poczty na drugą, szczególnie jeśli ktoś korzysta z poczty w telefonie ;) jakoś to trzeba będzie rozkminić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta daj spokój, my po ciąży też taki będziemy brzuch miały, jak nie gorszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Do słonia Ci jeszcze duzo brakuje, kochana :) A brzuszek wygląda jak ciążowy :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam 25 lat.staram sie z mezem o dziecko od miesiaca. Nie udalo sie. Teraz czekam na plodne,ale nie wiem wkoncu kiedy mam tzw owulacje. Miesiaczki ma bardzo nieregularne. Raz 28 potem 31 a teraz mialam 34 dni. Wiem ze to dopiero poczatki ale moja glowa jest tym strasznie zapelniona. Ciagle mysle wyliczam dni.szukam na forach roznych inf. Ostatnio zaczela mnie strasznie bolec glowa kazdego dnia rano I wieczorem oraz takze mam kucie w jajnikach . Za duzo mysle otym wiem ale nie moge przestac. Jeszcze teraz jak na zlosc maz wyjezda na tydzien w delegacje I wroci w sobote. Zalamuje sie bo pewnie znowu sie nie uda. Ostatnia miesiaczke mialam 6.01.14 ,a ostani cykl trwal 34 dni. To kiedy mam miec owulacje. ?kto mi poradzi kto mi pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, teraz dopiero dokładnie zajrzałam w tabelkę naszą i aż zwątpiłam... staracie się już 72 cykle. Dopiero sobie policzyłam ile to czasu... Ty powinnaś pierwsza teraz zaciążyć! Należy Ci się! :) a brzuchem się nie przejmuj... ja mogę taki mieć, nawet gorszy, byle tylko dzidziuś już był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta, tylko 6 dni :) Malinka witaj. O kurcze już po pierwszym razie nieudanym się tak nakręcasz? Troche to nie dobrze. Mierzysz temperature? To jest pomocne w wyznaczaniu dni płodnych, tak mówią, bo ja mam chyba zepsuty termometr i mi g**no z tego wychodzi ;) Poza tym organizm powinien C***odpowiadać. Pod warunkiem że prawidłowo funkcjonuje. Śluz płodny powinnaś mieć, do tego właśnie bóle jajników. Czytałam na innym forum kiedyś że jak jajniki pracują pełną parą to dziewczyny z bólu potrafiły się zwijać. Poobserwuj swoje ciało :) nikt Ci nie udzieli konkretnej odpowiedzi kiedy dni płodne Ci wypadną :) ale głowa do góry. Nie od razu Kraków zbudowano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dzis jeszcze zauwazylam ze mam mokro Mega mokro a powinny byc dni suche... Tak tyle juz sie staram niestety :( Masakra jakas jest ze mna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, a gdzie Smerfetka?? Wymyśliłam, że w ramach odstresowania się i dowartościowania powinna przeczytać "Szkołę żon" Magdy Witkiewicz. W ogóle wszystkie powinnyście przeczytać! Odstresować się, pośmiać i jeszcze podbudować:) Polecam!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam na poczte staraczek, ciekawska jestem ze mam nadzieje ze ktoras tam teraz siedzi i szybko mi odpisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta a Ty wogóle testy ciążowe robiłaś w tym cyklu pomimo tego że masz @? :) weź może zrób co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja, siedzi. Tak uzależniacie że ho ho... pranie od godziny czeka aż ktos je łaskawie powiesi... i nie ma chętnych ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robilam za wczesnie na test ... 20 mam gin moze byc juz w razie co widac ? Normalnie warjuje dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może któraś ma ochotę mi popraswać;];] ja już nie mam siły codziennie pralki kosze prasowania;];]a teraz siedze i nie mam siły sie ruszyć nawet;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus heja :) wystarczy że dasz rade palcami po klawiaturze śmigać. Więcej nie będziemy od Ciebie oczekiwać :) jak samopoczucie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze mdłości minęły więc hulam i jem co jest;P spać mi się chce;];] ale do wieczoru już bliżej niż dalej ogólnie dobrze trochę skurcze mnie męczą ale no-spa i jest dobrze;] a ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus ja jak młody bóg... po maratonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus to pisz na staraczki2014@gmail.com to Ci wyślemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisalam wam a kiedy nie odpisywałam to wracałam z pracy do domu:) Jestem juz:) nie wiem jak my to tam ogarniamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×