Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gosc ola
a co myslicie o porodzie w wodzie? czy kazda z was ktora rodzila byla nacinana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
ksiezniczka79 zazdroszcze ja musze bardzo uwazac co jem i ile ale nie mam woreczka zolciowego i pewnie to ma wplyw , co do wody staram sie pic ale ogolnie nie przepadam za woda wole herbatke,Imbir do herbatki wkladamy kawalek czy trzemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poród w wodzie? boje sie ,że zmarzne:D:D:D:D na prawde pierwsza mysl to taka ze bedzie mi zimno ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imbir kroje w lasterki jak cytryne dwa ,trzy plasterki a potem troszke łyżeczka uciskam .Na prawde mi pomaga.Jogurty moge jeść kilogramamiale smakuja mi tylko te z lidla ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
GoSiCi dziekuje , a ja na jogurty patrzec nie moge tak samo na brzoskwinie ,bo teraz skorka kojarzy mis ie z jakims wlochatym zwierzem jak ja tyko poczuje hehe, ale glupia jestem heeh. a co z nacinaniem? no i zastanawiam sie czy warto chodzic do szkoly rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola z nacinaniem za dużo nie pomogę, bo miałam CC. Nie doświadczyłam, wiec nie będę snuć teorii, które gdzieś zasłyszałam :) Natomiast do szkoły rodzenia chodziłam w poprzedniej ciąży i teraz też zamierzam. Będę miała na 99% drugie CC, ale do szkoły rodzenia warto chodzić, bo można poćwiczyć, poznać inne przyszłe mamy, położne i wiele ciekawych osób. Fajnie jest sobie poćwiczyć, pośmiać i pogadać. Polecam Ja nie dam rady jeść jogurtów truskawkowych.Piję wodę mineralną i sporadycznie herbatę, miętę. Z jedzeniem to generalnie lipa, bo wszystko śmierdzi. Na razie jem chleb razowy z masłem roslinnym i sopocką. Jogurty activia, bo mam problem z zaparciami. No i jak dam radę otręby owsiane. GoSiCi a Ty tez po DD zaszłaś w ciążę? Ja po pierwszym Dukanie zaszłam w ciążę i teraz podobnie. Ta dieta działa na mnie rozrodczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
mi by sie dieta przydala hehe ostatnio jak lekarz zobaczyl jeszcze mojego meza to tak spojrzal usmiechnol sie i mowi - mam nadzieje ze panstwa noworodek 5kg wazyc nie bedzie - no to mu sie dowcip wyostrzyl hehe, W moim rejonie szpitale nie maja najlepszej opini wiec zastanawiam sie nad wynajeciem poloznej? szatynka 84 to ty pwnie chudniesz na potege ja to sie musze pilnowac by nie tyc heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola niestety ja też muszę się pilnować, żeby nie utyć za duzo. Mam bardzo słabą przemianę materii. Teraz praktycznie mało co jem, a waga i tak nie zmienia się. U nas w państwowych szpitalach też popularne jest wynajmowanie położnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
szatynka84 a orientujesz sie moze jaki jest koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nacinanie..poród..nie macie przyjemniejszych tematów hehe ;) Nie no żartuje. ja rodziłam naturalnie bez znieczulenia i przeżyłam. Nie było tak tragicznie, a nacinania w ogóle nie czułam bo wtedy już była taka adrenalina że hej. Nie ma co sie bać. Zreszta jakby to powiedzieć..dziecko musi wyjśc innej drogi nie ma ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrociłam..... ale gafe strzeliłam,poszłam na zakupy bez karty ,dobrze ze mialam troszke pieniedzy ze soba:D i tak nie wiziełąm spodni i jedzenia dla psa bo mi nie wystarczylo ha ha ha Odkąd jestem w uk .bardzo duzo przytyłam,w zeszlym roku byłam na dukanie,ale taka po swojemu, nie trzymalam sie rygorystycznie,owszem pierwsza faza tak ,ale w drugiej jadlam warzywa,owoce...zrzuciłam duzo bo ok 10kg.Niestety wraz z koncem diety"poległam" wrocily kilogramy.Cos mi tam z tej diety zostalo przyzwyczajen,tak jak pisalam ten chlebek dukana ,a raczej buleczki,serki ziarniste uwielbiam z oterbami. Co do naciecia to nacinana byłam przy pierwszym porodzie, przy drugim pękłam sama. Zle sie czułam na zakupach mdliło mnie ,jem sobie własnie musli z otrebami,aaa włąsnie ja tez mam slaba przemiane materii.Słonecznik pomaga,suszone sliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za ten chaos,ale tak co sobie przypomne to pisze.Nie wiem dobrze o co pytasz z tym nacięciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
mnie muli 24h i jak proboje sobie wyjsc na jakis spacer bo lezec nie musze to i tak mi nie wychodzi bo na dwirze jest mi jeszcze gorzej ostatnio w lidlu sprawdzalam czy sa smietniki takrze siedze w domu i za wiele sie nei wypuszczam mimo wielkiej ochoty na odwiedziny kolezanek i pochodzenie po galeri bo wkoncu mam czas, a tu d**a, najlepiej mi gdy leze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
GoSiCi czy to u nas w polsce konieczne wiem ze uk nie, ale u nas zadko slysze by nie nacinali , ja dzis jeszcze laba ale jutro zaplanowalam generalne sprzatanie tym bardziej ze wymieniam sypianie a jak juz jestem przy przenoszeniu mebli , to sypialnie zrobie w innym pokoju a tam gdzie byla sypialnia zostawie pokoj dla dziecka ,Jak minie te nieszczesne 3 miesiace to pomaluje sciany i wtedy bede sie zastanawiala nad wystrojem,Ale stylistycznie to pisanie mi marnie wychodzi pisze co mi slina na jezyk przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak rozumiem z tym nacinaniem,tak czy siak ważne żeby pożądnie zszyli hahahah Kurde caly czas mnie muli no szlag by to trafił,a zapachy? wech mam tak wyostrzony ,że czuje wszystko:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
GoSiCi ja mam tak samo mulenie nawet bym powiedziala z takim bardzo lekkim bolem wkurza to strasznie a nie daj boze sie nachylic zle sie to konczy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie tu www.meblik.pl wczoraj znalałzam :) podoba mi sie zestaw niemowlęcy DAKAR I OCEANIC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
GoSiCi amasz tez tak ze juz od tego calego mulenia jak naduszisz brzuch czy zoladek to nawet czujesz pobolewanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
no piekne ciekawe jaka cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe... bez sensu bo cenniki chyba trzeba zamawiać... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie boli mnie ,tylko ciagle muli,no i staram sie nie uciskać bo wtedy bym chyba wylądowała wwc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
wazne ze nie boli podbrzusze, brzuch to kij.Teraz jestem optymistka bo przestalam czytac ciagle o poronieniach w 9 i 12 tyg i sie tylko zamartwialam, a tak nie czytam i jest oki,a aj ogladam an allegro lozeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
mex2 moze lepiej nie znac cen heh ha chyba sie do Niemiec przejade moze cos fajnego znajde da dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
mex2 to ty sie nie ruszaj tylko lesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
boziu lez a nie natalia lesz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
a jak to jest u was z perfumamy ja teraz zadnych ae meza mi nie przeszkadzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiappp
mex codo tych mebli sa super sama swojej córce kupiłam rok temu zestaw ksiezniczka koszt za zestaw szafa, biurko lozko regalik i komoda to kolo 9 tysięcy złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×