Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Ewinko zamawiałam przez allegro z next 2 sztuki. AIK mysle ze nie zaszkodzi nie ma co przesadzać jesli chcesz być spokojniejsza upierz w proszku dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja niestety mialam kiepska noc, dokuczaja mi te plecy strasznie, zadna pozycja nie jest dobra, strasznie sie mecze z nimi. Szkoda mi tylko meza bo staral sie pomagac i masowal plecy, przez to sie nie wyspal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
cześć dziewczyny, mi noc minęła bardzo dobrze, nie spodziewałam się bo wczoraj wieczorem skurcze dawały o sobie znać i byłam rozdrażniona, dzisiaj jest lepiej, zobaczymy później ale czuję po sobie że mi teraz kg lecą do góry mam nadzieję, że to tylko woda się zatrzymuje w organizmie bo i tak sporo przytyłam całą ciążę, a brzuszek już teraz wgląda jak piłeczka, śmiesznie to wygląda:) AAAJ fajnego masz męża (już się chyba powtarzam:) ) ale nie miej wyrzutów sumienia bo ciążę przechodzi tak samo mama jak i tata, sama mama nie może się męczyć:) Tylko mój M jak ja zaczynam narzekać to zaraz leciałby ze mną na ip, tym sposobem wg niego co tydzień powinnam być na ip:) Miłęgo dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic Rozumiem masz racje, ale jakos przykro mi bylo, ze nie pospal sobie. Poza tym ja sie super czuje, te plecy tylko. Probowalam i masazy i cieplych okladow i jakis masci i nic, doslownie nic nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja wogole niemam sily na nic,noc tragedia budze sie co chwile brzuch sie stawia i boli a krocze to masakra.dzis upiore ciuszki,mialam prac dywany ale zapowiadaja ciagle deszcz wiec nawt nie wyschnie.rece mi w nocy dretwieja masakra.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Oczekująca zrób sobie dzień wolnego, odpocznij, nic się nie stanie, ciuszki jeszcze zdążysz wyprać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy po cc czy w szpitalu lepiej mieć piżame ze spodniami czy koszulę w piżamie chyba lepiej rana oddyha znaczy wygodniej odsłonić niż latać z tyłkiem gołym:)? Jak to jest? Oczekujaca Ty biedulko, jesteś wytrwała ja gdyby nie kubuś w domu to chyba bym sie wkurzała, płakała i w ogóle. Mnie w nocy boli brzuch to nie skurcze tylko boli poprostu ciężko w środku jakoś. AAAJ nic mężowi nie będzie, moj to nawet herbaty nie poda leń rano jak sie szykuje:). Wczoraj mnie tez tesciowa wkurzyla gadalam z nia przez tel i mowie ze obiady pomrozilam ze sie szukuje a ona do mnie przeciez ja bede a co ja nie umiem gotowac przykro mi sie zrobilo wcale nie dlatego szykowalam tylmo dlatego zeby zadbac o swoja rodzine sama na ile moge:( dwa pierwsze dni posiedzi z kuba a potem m z nim bedzie nie chcemy jej w domu za duzo bo wiemy do czego to prowadzi, potem powiedzialam jej ze kipilam niwe zaslony a ona z pretensja ze te mi sie znudzily czy jak bo poduszki pod kolor dokupila wiec chyba o to chodzilo nie wiem mam to gdzies ona myski ze bedzie mi w domu robila i wszystko pokazywala jak jest dobrze ja sama wiem jak jest dobrze dla nas. Jak pokazalismy lozeczko i kuba wszedl do niego sie schowal pod kolderke to sie oburzyla ze ubrudzi wygniecie kurde to moj synek nie bede go izolowac ani od rzeczy maluszka ani od samego maluszka, boje sie ze ona go tak nastawi ze to mama z jajkiem z porcelany wroci ze szpitala dlatego mam nadzieje ze dwa kstatnie dni dam sibie rade w szpitalu zeby m mogl byc przy kubie jemu tez bedzie ciezko be mamy obojetnie jak dobrze sie bedzie bawil znam go. MAminia22 jak u was??? Lezysz jeszcze w szpitalu? Początek przypadkiem Jaś nie na świecie już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nomadic narazie leze bo niemam sily na nic.chcialam troche posprzatac ale m obiecal ze jak pojde do szpitala to posprzata zebym ja z brzuchem nieprala dywanow i nie sprzatala.najgorsze to ze jak leze to wtedy wszystko zaczyna bolec ze z lozka wstac niemoge.oczeklujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca ja sie zastanawiam jak po cc uleże:), chyba bedzie to trudny moment:), a to trzeba na plasko czy jak pusci znieczulenie mozna sie przekrecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziewczyny, a ja bym chciała,żeby teściowa pomagała w tych pierwszych tygodniach przy dziecku, moja mama weżmie urlop od razu jak urodzę, a na teściów nie mam co liczyć.Sama jak będę teściową to spytam czy pomóc, a i tak bym przyjechała chociaż na jeden dzień.Najlepiej żeby teściowe pytały w czym pomóc,czy poradzą sobie świeżo upieczeni rodzice itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ja dzisiaj idę do lekarza z wynikami i z tymi stopami bo robię już wszystko albo sobie ulżyć i dupa blada boli mocno chodzić nie mogę :( ... jestem ciekawa jak ja się doczłapie do Rossmana oraz do lekarza - masakra jakaś. Ja swoje koszule prałam w proszku dla dzieci :) Flavia wszystko będzie dobrze ja dzisiaj poproszę aby zmierzył mi ciśnienie bo w domu nie mam ciśnieniomierza. Może dzisiaj się przejadę do szpitala i zobaczę jak tam jest na oddziale i może pogadam z jakąś położną. A ja dzisiaj spałam w miarę ale coraz bardziej boli mnie te obracanie z boku na bok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamy:-) ją dobrze spalam tylko dwa razy na soku ale wczoraj bardzo mało piłem. Aik nie dziecku nie będzie,jest jak mówisz wszystkie twoje ciuchy musiałyby być pod dziecko kupione. Kruszynka dretwieja ci wciąż ręce? Aaaj co masz z plecami?wciąż ten brak,czy pomyliła cię z kimś?;-) Oczekujaca daj spokój z pracami teraz odpoczywaj bo potrzebujesz odpoczynku a po porodzie ciężko będzie odpocząć. U mnie póki co piękna pogoda,bezchmurne niebo to aż lepiej się wstaje,posprzatam ,wybiorę ciuszki bo fajnie wyschna ;-) Ją dziś zrobię ogorkowa i placki ziemniaczne bo już dawno nie jadłem. Mnie strasznie boli pochwa,jak zakladalam globulki lub jak mąż wchodzi(tak to napisze) czuje ból i pieczenie,ma tak ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ze powinnam odpoczac ale szlak mnie trafia jak ja na gorze a tesciowie bez przerwy krzyki na dole,boje sie co bedzie jak maluy bedzie w domu.ja gotuje pomidorowa na wiewcej niemam sily.jeszcze takiego dnia niemialam jak dzisiaj okropnego w ciazy.mamokubusia,ja tez mojemu chcialam naszykowac jedzenie ale on krzyczy ze mam lezec a z glodu nieumrze przerz 3dni.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja nie miałam nic w pochwie od 9 miesiecy poza luteiną:) więc nie pomoge:). Moj synek spi jeszcze ja poprasowalam i leze z kawa i dzien dobry tvn:) Na obiad buraczkowa i schabowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca zbieraj siły:), jutro znow mamy wizyty w ten sam dzien moze urodzimy w ten sam dzień:). Ja naszykowałam bardziej ze wzgledu na to ze kuba jest w domu moj m jest berdzo niezorganizowany i niech ma wygodnie jedynie co to mu nie prasuje on nie dba onporzadek w szafie nie mamy wspolnej ustalilismy ze sam sobie prasuje ale wiecie co jak przychodzi tesciowa a mnie nie ma to mu prasuje:D, a za dwa dni przychodzi i sie wkurza ze w szafie wszystko do gory nogami ja mowie widzi mama po co to robic:), ostatnio mowi zmeczylam sie zmienilam 4 komplety poscieli a ja mowie ale po co mogla mama polozyc kazdemu i kazdy sobie by zmienil rodzenstwo m ma 25 lat blizniaki czyli tak jak wiekszosc z was:). ale mama zrobila z jich kaleki nawet w ubrankach im sprzata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIK nic sie nie stanie, ja mam 3 koszule do szpitala i dwie są za grosze, żeby mi nie było szkoda.mamakubusia ja bym sie cieszyła, jakby mi teściowa zechciała pomóc:) mieszka 10 minut ode mnie.Wczoraj miałam znowu bóle przepowiadające, ciekawe co sie dzieje między nogami, dowiem się w czwartek.Bolą mnie plecy, biodro aż do kolana, nic nie umiem już zrobić choć jeszcze mylam wczoraj podłogi, mały jest mega wysoko, wciska mi nogi pod zebra. Ja na obiad dzis mam zupe szpinakową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unjunii
Kasia- Ty jesteś meżczyzną? to aż razi ile czasowników dałaś w formie męskiej. Albo jesteś jakimś degeneratem, albo naprawdę głupią osobą, bo kto normalny nie spojrzy na to co pisze tylko bazgroli tak, że nawet nie widzi tak wielkich byków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca lepiej nic nie rob, bo sie narobisz a w nocy Cie bole wezmą i nie będziesz miała siły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamokubusia moze akurat w ten sam dzien urodzimy:)jutro wizyta a jakos niemam ochoty jechac znowu na ten fotel wchodzic i rozbierac sie:/to niezla masz tesciowa moja to m nawet prania do pralki niewlozy zreszta tesciowi pierze raz na miesiac.dzis mam cisnienie130/80 i moze z tego glowa boli i slabo mi.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamokubusia moze akurat w ten sam dzien urodzimy:)jutro wizyta a jakos niemam ochoty jechac znowu na ten fotel wchodzic i rozbierac sie:/to niezla masz tesciowa moja to m nawet prania do pralki niewlozy zreszta tesciowi pierze raz na miesiac.dzis mam cisnienie130/80 i moze z tego glowa boli i slabo mi.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata ja w nocy to marze zeby polozyc sie i przespac cala noc bez wstawania.teraz zasypiam szybko ale spie godzine max2 i budze sie na siku.a maly budzi sie razem ze mna.ja mam go nisko bo nozki czuje ponizej zeber wogole nisko brzuch mam.boje sie ze okaze sie ze ma4kg i niedam rady urodzic.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Hajo:-) ja tez nie moglam spać,zresztą M chyba też , ok. 3ciej sie przebudziliśmy i kochaliśmy:-) dzisiaj ma urlop bo zawozi mnie do fryzjera, w końcu trzeba ladnie wyglądać, bo co Staś sobie pomyśli?:-) dobry mam dziś humor, o wiele lepszy niż wczoraj, co ma być to będzie:-) nie ma co też tak sie zamartwiać. mamoK a dasz linka do pajacyków?:-) mi sie podobają podobne rzeczy co Tobie:-) ja jak w nocy wstaję z lóżka to m pomaga wypychając mnie hehe, za każdym razem mnie to rozśmiesza,ale latwiej jest. zapowiada sie fajny dzien, uwielbiam jak nie jestem sama tylko cos sobie razem robimy z m, od razu inne życie:-) ściskam Was mamusie kochane, już niedlugo nasze szczęścia będą na zewnątrz:-) aha, mamoK nam na szkole rodzenia mowili,ze po cc lepsza koszula i super sie sprawdzają siatkowe majty,bo są wysokie i nie drażnią rany, ale jak jest naprawdę to nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamokubusia ale się usmialam to było dobre;-) Też jutro jadę do gin i też mi się nie chce... Można podczas porodu pić napoje izotoniczne ? Bo zawsze mi pomagały przy wysiłku,jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, czytam Was już od dłuższego czasu. Pomyślałam, że trochę opowiem o cesarce, bo widzę że niektóre z Was też to czeka. Mój pierwszy poród skończył się cesarką po 16 godzinach wysiłku. Ale mimo to bardzo dobrze wspominam poród i jak już leżałam z synkiem na sali to wiedziałam, że na pewno będziemy miel drugie dziecko i tak się stało:) U mnie w szpitalu w Jaworznie (Śląsk) jest tak, że po cc leży się nieruchomo 24h, nie można głową ruszać ani nie można się wogóle przekręcać. Na początku póki jeszcze mnie trzymało znieczulenie to strasznie zimno było i miałam okropne dreszcze, ale po jakiś dwóch godzinach przeszło. Dziecko mi tylko przynosiły położne do karmienia w nocy (urodziłam o 19.20). Na drugi dzień już synuś był ze mną, ponieważ mąż od rana przy nas siedział i mi go dawał jak trzeba było karmić. Jak już mogłam wstać to był ciężki moment, bo bardzo bolała rana, ale wiedziałam że muszę się wyprostować, bo jak od razu tego nie zrobię, to będzie później jeszcze gorzej. Od razu z mężem poszłam do łazienki i się wykąpałam, znaczy się mąż mnie kąpał, a ja trzymałam się ściany, bo byłam taka osłabiona. Ale potem to już z górki. Jak już wróciłam do domu po 5 dniach (tyle u nas trzymają po cc), to praktycznie wszytko robiłam (w poniedziałek wróciła, a w środę już prasowałam, a w sobotę sprzątałam całe mieszkanie). Teraz drugi poród mam już planowany, że będzie cc, więc mam nadzieję, że przejdę ją tak jak pierwszą. Pozdrawiam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze do pytania mamoK mi wygonie było w koszuli, bo piżama ma gumkę i ona uwiera, mimo to że ja mam cięcie bardzo nisko. Miałam też majtki siatkowe, bardzo fajna sprawa. A przy porodzie tylko można pić wodę mineralną niegazowaną i ewentualnie zjeść trochę gorzkiej czekolady na wzmocnienie. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ją też jestem z Jaworzna. Kto Cię prowadzi? Wybieralas położona wcześniej? U mnie narazie wszystko idzie w kierunku sn. Wiem że u nas jest gaz,ponoć mieli wprowadzać zzo,ale trzymam się tego że go nie chce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia mnie prowadzi dr Opalińska i pierwszą ciążę i teraz drugą też. Tak u nas jest gaz, ja korzystałam go przy porodzie, on jest po to bardziej żebyś o czymś innym myślała niż o bólu, przynajmniej ja tak to odebrałam, ale mimo wszystko warto z niego skorzystać ;) A co do położnej to przy synku przychodziła do mnie Pani Aneta ze szpitala, a teraz będzie Pani Monika. Jak leżałaś u nas na patologi to ta najprzyjemniejsza blondynka :) A Ty do kogo chodzisz?? Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugi poród sn,pękłam.Z łóżka wstałam jakbym w ogóle nie rodziła ;) czułam się bardzo dobrze :) od razu po wyjsciu odwiedziliśmy USC by zameldować małego.W domu prysznic,normalne porządki,obiad.Na drugi dzień spacer ;) Leżałam 2 doby w szpitalu.W razie dolegliwości z kroczem siostra przywiozła wcześniej koło poporodowe.Powodzenia dziewczyny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Z tymi plecami to boli na wysokosci prawej lopatki, taki klujacy bol. Oczekujaca Ty teraz jak najwiecej wypoczywaj i zbieraj sily, zreszta tak jak kazda z nas, juz coraz blizej rozwiazania. Mnie tez w kroczu strasznie ciagnie, czuje taki duzy nacisk, tym bardziej, ze przed pojsciem spac z mezem poszalelismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ją do Kani chodzę i nie moge narzekać. Choć wiem że są różne opinię,ale najgorsze są te kolejki;-) Ja u nas nie lezalam i jeszcze nie byłam na oddziale,ale ja się mówiłam z p Basia Boczon,znamy się więc to trochę inaczej;-) miałam iść odwiedzić oddział początkiem czerwca ale chyba urodzie wcześniej więc w przyszłym tygodniu będę do niej dzwonić żeby dowiedzieć się co i jak. Co do gazu to właśnie ponoć rozluznia a nie znieczula,chciałabym bez nacięcia bez zzo i bez bólu ;-)no ale pomarzyć zawsze można;-) A na kiedy masz termin na drugi poród? I jak mogę spytać której jesteś dzielnicy? Może się znamy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×