Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Wlasnie rozmawialam na skype z Sobieszewem . KEEPsky skoro jadac na swoja wies jedziesz przez Przywidz to mnie to tym bardziej intryguje .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salcia, tak wszystko zaczyna sie w głowie i wszystko z głową tzreba robić. Niestety niektórzy o tym nie pamietają a potem rozczarowania. Daa co Cie intryguje ?? Wieś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem ale tylko zeby napisac iz zauwazylam nowa stopke KEEPskiego .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię wieś ale nie mam takich możliwości by bywać, jestem podmiejską szczurzycą :D --- Dobranoc niebieskooczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak sobie wskoczylam na forum na chwilke... Witam mile towarzystwo. Wkupie sie muzyka: watch?v=wV3WCUTeB68 juz troche pozno wiec taka raczej spokojna nutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) --- Oneill, miło, że wskoczyłaś z muzyczką ale jest tak cicha, że jej nie słychać ...po prostu link nie działa :D dziękujemy za intencje, wpadaj częściej, zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, ojojoj, dobrze, że moja połowa tego nie słyszy bo jest zazdrosny nawet o kobiety :P :D mogłaś zostawić to na wieczór ;) dzięki :) wychodzę do pracy, pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham teraz radia Złote przeboje. Właśnie leciała Lambada, a teraz Coco Jambo i Mr President. Nowa stopka?? A może Keep szuka ogłady ?? Czy mam wrócic do starej?/ Jak zanosi się wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypatrzylam ja na topiku Saama i zaraz pomyslalam o Tobie ziomalu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Gracie sobie :) to dobrze :) ja już jestem ale mam jakąś nicość w sobie :D muszę posłuchać co gracie i może się rozkręcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fdk, absolutnie ze swoją stopką rób co uważasz. tak mi się wczoraj wyrwało niechcący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem .rozmawialam znow na skype z rodzinka . KEEEPsky dziekuje ladna piosenka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salcia ,tez tak mam ze jednego dnia odczuwam marnosc zywota a czasem bawi mnie jakas nieciekawa sytuacja .Jutro bedzie lepiej .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Daa :) chyba muszę się wyspać i przespać z marnościowymi myślami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saalcia a ja boje sie kazdej nocy bo cierpie na bezsennosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze tylko tak mozemy sobie pogadac .Ide do lazienki i na dzis juz mam dosc tego laptopa .Spij dobrze ,jutro bedzie lepiej :D Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za mile przywitanie - a z muzyczka to myk jest taki ze jak zamieszczam pelny link youtube to mnie wywala ze spamuje :( Dlatego bede od dzisiaj wrzucac tylko czesc po youtube/com Celem unikniecia nieporozumien ;) Dzis mam nastroj eklektyczny - zmiana planow na jutro, dzis byl moj wazny dzien (wg mojego kryterium) - i tak bedzie roznie z muzyka. Bo ja muzyka zyje :D To zaczynamy: watch?v=vjncyiuwwXQ watch?v=IQ0zCnSEz_A ... na razie tyle bo z przyjaciolka gadam na fejsie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×