Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

no wlasnie w poprzednim cyklu jak mialam mega ciazowe objawy wygadalam sie mamie. a jak juz wygadalam sie mamie to powiedzialam najblizyszm kolezankom i rodzenstwu, ale nikt sam nie wypytuje. nie czuje cisnienia. mam przyjaciolke, ktora tez sie stara ale dluzej ode mnie i jedynie co to wypytujemy sie na wzajem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
tajska zupa dlatego ja tez zastanawiam się nad cesarką bo boje sie tych komplikacji :) tyle że u mnie cesarka 1500 zł :) u mnie w rodzinie wszyscy wiedzą że nie mogę zajść w ciążę i się leczę,z jednej strony to dobrze bo nie ma głupich pytań kiedy dziecko i wgl. ale znowu ze strony męża nikt nie wiem oprócz takiej jednej kuzynki .no i juz kilka razy pytali męża kiedy dzidziuś bedzie.dobrze że męza a nie mnie :) Goalka u mnie te testy sa dostępnę w Kauflandzie :) niestety im też nie ufam :) ostatnio miałam właśnie te tesy,i 2 dni po terminie @ z porannego moczu negatywny a po południu beta 1000 :) nie wiem czy są złe czy tylko mi się takie trafiły.Ogólnie czytałam gdzieś artykuł ostatnio że producenci testów ciążowych piszą w ulotkach że test jest o czułości 25 czy tam 10 a w rzeczywistości ta czułość jest dużo mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka to wtedy jak te pepino wyszly Ci negatywne a beta wysoka to bylas w ciazy? bo ucieklo mi z pamieci czy to Ty pisalas o utracie ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
a ja za tydzień w poniedziałek rano ide na bete :) wiem że przed terminem @ ,ale musze jak najszybciej wykryc ewentualna ciąże bo nie mogę odstawić luteiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
tak to ja.dwukrotnie utraciłam wczesną ciąże.raz w terminie @ i w poprzednim cyklu tydzień po terminie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Jestem, jestem :) test teraz juz wychodzi mi nie tylko z porannego moczu, ale i późniejszego, to dobry znak, bo oznacza ze beta szaleje:) Te testy Pepino co Goalka o nich pisze to rewelacja, tez polecam, to one mi przed okresem pokazały ciążę :) Ogólnie chce mi sie spać i mam ciągle 37.1, a piersi to zwariować można, bo nie mogę na nich spać, a ja lubię spać na brzuchu :( Goalka trzymam nadal kciuki! Co to temperatury w ciąży, to słyszałam i potwierdzam, ze ona praktycznie od owulacji utrzymuje sie ciągle w granicach 37.0 przez kolejne 3 miesiące ciąży. Tylko na jeden dzień spada - na dzień implantacji. Czytałam również, że spadek temperatury, nagły, może świadczyć o tym, że spada progesteron i to może przepowiadać poronienie, potwierdzam to też na własnym przykładzie, mi zaczęła temperatura spadać (z 37.1 do 36.0) i zaczęłam plamić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
teraz tylko dbać o siebie i o dzieciątko:) u mnie jak na razie dużo białego śluzu i bul jajnika . zobaczymy jeszcze sporo czasu do testowania w moim przypadku ale trzymam kciuki za dziewczyny którym testowanie zbliża się wielkimi krokami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość M nie u każdego tempka bedzie powyżej 37.ja jak mierzyłam to przed owulacją miałam w granicach 36.3 a w drugiej fazie max 36,7 :)u każdej kobiety jest inaczej więc temperatura nie jest dobrym wyznacznikiem :) ja się martwiewtie żeby mnie choroba nie dopadła, bo mam 37.3 pod paszką teraz,to stan podgorączkowy jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Gość_M ale masz fajnie;) ja mam nadzieje ze dosane się wśrode do lekarza (nie jestem umówiona bo nie ma miejsc ale jutro się dowiem czy mnie przyjmie na końcu) i zobaczymy co powie, planuje od poniedziałku diete bo w ostatnim pół roku przytyłam 10kg niewiem czmeu i źle się już czuje w swojej skórze i w nic nie mieszcze;/ narazie czekam co powie lekarz to jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ja jestem już 2 tygodnie na diecie ale u mnie to spowodowane jest tym że wcześniej byłam bardzo aktywna fizycznie ale kilka miesięcy temu musiałam przestać ćwiczyć i masz babo placek. teraz jeszcze wiosna idzie więc trzeba sie jakoś prezentować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
Ja tez zaczynam mala diete :-) na razie chce zrezygnowac z kolacji i zaczelam trpche biegac. Pewnie przez to mi sie okres troche spozni i bede latac z testami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcebycmama bieganie w okresie starania o dziecko ?:) ja bym się nie odwazyła :) ja cały czas ćwiczę ,ale z głową.no i rezygnacja z kolacji ? też bym się nie odważyła.lepiej zjeść kilka małych posiłków nie rezygnując z kolacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię z doświadczenia.też kiedyś jak się odchudzałam to nie jadłam kolacji i starałam się mało jeść,no i spaprałam sobie metabolizm,a co za tym idzie efekt jojo był.potem leczyłam się na boleriozę i doszły hormony i też mam dużo nadprogramowych kilogramów.ale najważniejsze jest żeby na nic nie chorować,cukrzyca czy cholesterol czy jakieś inne badziewia,wtedy organizm sobie poradzi ze wszystkim :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ja jem 3 posiłki dziennie i mi to wystarcza wcześniej dużo podjadałam mało ruchu i 5 kg w górę. też chciałam trochę biegać bo z zazdrością patrze na ludzi uprawiający ten sport ale wstrzymam się jeszcze zobaczymy czy się uda z zapłodnieniem. jak na razie ćwiczę mel b oczywiście bez brzucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papi ja też jem 3 razy dziennie,też mi to wystarcza,czasami jak mnie głod dopadnie między obiadem a kolacją to sobie jakiegoś owoca zjem albo szklanke mleka wypije :) ja też nie ćwiczę brzucha :) mel b też kiedys ćwiczyłam,a teraz to sporadycznie,już mam tyle tych programów że nie wiem co wybierać :) ostatnio to sama sobie układam 3 albo 4 serie ( 3 ćwiczenia po 30 powtórzeń i x3) i potem jęzdzę na rowerku stacjonarnym pół godzinki :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Brzoskwinko moja znajoma leczyla sie na bolerioze i zaraz po odstawieniu lekow zaszla w ciaze. Na swoim przykladzie powiem jak bylo u mnie z odchudzanuem...Leczylam sie i zeby poprawic wyniki badan hormoniw zaczelam stosowac diete od dietetyka. Fakt ze schudlam 10 kg a wazylam 66kg. A pozniej co slysze? Ze musze schudnac do 49kg bo to musi zejsc do najnizszejgranicy. Skutkiem tego byly wypadajace wlosy i lamliwe paznokcue i jeszcze ogolne zmeczenie organizmu. Waga dlugo trzymala mi sie 58kg ale zniwu przytylam i kazdy lekarz olal to ze nie moge schudnac i tlumaczylu sie ze brakuje mi niby ruchu:/ To zostawie bez kmentarza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska20
Kochane, @ spoznia mi sie juz 2 tygodnie i dzisiaj zauwazyłam plamienia (sa naprezmian albo czerwone albo brazowe). Wizyte u gina mam dopiero w czwartek. Wiecie co to moze być ?:( Dodat. bardzo boli mnie podbrzusze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
mi jak się chce wieczorem jeść to oglądam sobie wysportowane kobiety i to mnie jakoś motywuje żeby nie podjadać ale mąż mi nie pomaga bo cały czas mi mówi że to mi nie potrzebne no ale jak kobieta się upiera nad czymś to nie ma bata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska20
Bardzo mnie martwia te palmienia, boje sie, ze to jednak początek okresu.. A miałam nadzieje, ze w koncu bedzie bobasek ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
a testowałaś? ja bym na pewno to zrobiła po takim spóźnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
A tak szczerze mowiac to przewaznie mam po 3/4 posilki dziennie. Nie wiem czy to jest blad ale odkad pracuje to nie jem kolacji bo zjem obiad przed 17 to nie ma mowy o kolacji np o 19 bo czuje sie bardzo najedzona. Czasami zjem ale rzadko. Sniadania w pracy mam dwa bo w domu nie jem bo jest mi nie dobrze jak mam jesc zaraz po przebudzeniu i szybko szykuje sie do wyjscia. Wspominalyscie o testach to mojej znajomej przyjaciolka miala problem bo okres jej sie spoznial i zrobila testy z czego dwa wyszly pozytywnie a jeden negatywnie. I co okazalo sie?:) Brak ciazy, testy byly felerne.Rzekomo w planowaniu ciazy dobry jest ****** zdrowa dieta. Ja musze o tym pomyslec bo nie wiadomo ile w ciazy przytyje sie;) Co niektore z Was maja fajnie bo chociaz wiecie ze jestescie plodne mimo utraty ciazy a ja o sobie nie wiem nic...W pon mam lekarza:/ Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Ciekawska a dlaczego po 2 tygnie zrobilas testu??? JAK MASZ REGULARNE CYKLE TO JEST TO WSKAZANE. Mize masz zaburzenua hormonalne? Nic nie napisalas o swoich cyklach a to istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska20
Tak robiłam pierwszy test, gdy @ spozniała sie 2 dni, a kolejny jakieś 3 dni temu. Pierwszy był negatywny, a druf\gi wyszedł dziwnie. Na poczatku niby nic, a jak spojrzałam pozniej (gdy chciałam go wyrzucic) była tam kreseczka czerwona grubosci włosa. Nie wiem jak to odebrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Brazowe plamienie to tez czesto poczatek okresu...ja tak mam pierwszy dzien a pozniej 2/3 dni krwawienie. Ewentualnie okres moze spozniac sie przez infekcje a brazowe uplawy na to wskazuja...To jest gdybanue bo nic nie napisalas o swoich cyklach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska20
Ostatnio niestety mam nieregularne cykle..Strasznie bolą mnie jajniki i piersi, sama nie wiem co się ze na dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Drugi test wyszedl nieprawidlowo. Powtorz test a jak nie to gin koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ja po przebudzeniu pije siemię lniane po 30 min śniadanko potem obiad i siebie i po 30 min kolacja o 18 ale nie są to też takie same godziny zależy od tego kiedy mam zajęcia.. ja w ciąży na pewno dużo przytyję. trochę się tego obawiam ale potem sie będe tym martwić teraz najważniejsze to aby starania były owocne;) a i jeszcze pije dużo wody z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
To masz odp- nieregularne cykle. Ja tez taj mam i jeden najdluzszy moj cykl trwal 60 dni;) Idz do endokrynoliga albo gin-endo bo masz zaburzenua hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska20
Co najwazniejsze, moja ciepłota ciała wynosi srednio ok. 35,4 stopnia, a ostatnio mam srednia temp. ok- 36,8. Jestem w szoku, dawno nie miałam tak wysokiej temperatury w dodatku przez tyle dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×