Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

No tak.dzisaj bylam odebrac wyniki moczu i morfologi i znowu mam złe,jutro nastepna wizyta u lekarza,juz na leki fortune wydalam i znowu sie zapowiada na wydatki.trzymajcie kciuki zebym znowu nie miala anemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedzial ze jak anemia zaczela sie po 20 tc to do porodu raczej sie nie wyleczy... ja chce isc prywatnie na morfologie i mocz ale ciekawe ile to kosztuje. Ja juz przyjmuje witaminy, zelazo i magnez a do twgo pije wapno bo na zeby. Poezja. Ile mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
PrZyszlamama wiem o czym mowisz ja mam już od jakegos czasu. Czasami pomagaja migdaly albo mleko po jedzeniu nie kladz się od razu tylko chwilę posiedz no i mi pomaga dużą ilośćwody niegazowanej a gdy już nic nie pomaga to od lekarki dostałam tab famogast ale to ostatecznosc i nie schylaj się.za dużo lub nie siedz z kolanami zgietymi do brzucha bo u mnie to wzmaga zgage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Wiecie co? Moja kolezanka od 7:00 dostala skurczy a o 15:00 juz miala przy sobie synka.... ale jej zazdroszcze.... tak szybko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja na szczescie zgagi wogole nie mam.bylam wczoraj u lekarza i mala od piatku "prxytyla"110 gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwczyny co tak tu cicho?.ja leze i leze,ale udalo mi sie poprac ubranka dla malej zostalo jeszcze tylko prasowanie.mysle zeby jeszcze w tym tygodniu zaczac pakowac torbe dla siebie.nie moge uwierzyc jestem juz w 31 i 3 dniu ciazy czyi 32 no i bede zaczynala juz 8 miesiac,ale to szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 28t i 4 d ciązy czyli w 29 :D juz w piatek zaczne 30 tydzień :) ja się czuje super :D tylko chyba jakies przeziębienie mnie bierze, czas na herbatki z cytrynką :D huanamaria i barszzzuszkami a co u Was? Natalcia jeszcze troszke i juz nie bedziesz musiała leżec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomóżcie bo ja juz opadam z sił.... od kąd zaszłam w ciążę mam problemy z teściową.... odnosze wrażenie że robi wszytsko żeby skłócić mnie i mojego męża. Naprawdę mam dosyc tej żmii. Już jej tak na głowę siada... dzisiaj byłam w odwiedzinach... pożegnałysmy sie jak zawsze. a ta krowa dzwoni do mojego męża że ja kultury nie mam bo nawet się pożegnac nie potrafie.... no wiecie co? to juz jest czepienie sie o bzdete, w dodatku kłamstwo. za duzo tu pisania by opisac wszytskie sytuacje. Lecz każda ma swoje przesłanie " albo ona albo ja. Ja to anioł ona diabeł ". Co mam zrobic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest o ciebie zazdrosna.nie odwiedzaj i tyle po co masz sie denerwowac,a jak maz bedzie mial pretensje to powiedz ze bedziesz chodzic do tesciowej wtedy kiedy zacznie cie normalnie traktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat teraz musiałam do niej jechać bo teściu ma w ten weekend urodziny i organizujemy imprezę - niespodziankę. Ale poważnie... robi ze mnie osobę bez kultury, nieudacznika, złą osobę do tego by zostać matka... a mój facet jest ślepy.... z resztą, ja też bym była gdyby moja mama np przy mnie była super a jak mnie nie ma pokazywała rogi... już mam dosyć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy tylko moj wroci zza granicy biore go za fraki j idziemy to wyjasnic. Bo tak dalej byc nie moze. Przez ten tydzien do swojego sie nie odzywam. Bo maminy synus jak tylko ten temat zaczynam to on od razu koniec tematu. Bo to nie tyczy jego tylko mnie? Mowie Wam. Mnie sie wydaje ze ta matrona go tak prywatnie buntuje. Jezeli bedzie glupi to jen poslucha. Mowi sie trudno. Ja nie mam zamiaru meczyc sie z kretynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaraz umre.moge jesc tylko salte,pomidory i zielenine od wszytkiego innego boli mnie zoladek,zjadlam kawalek chleba i zaraz umre z bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Co taka cisza... :) huanamaria i jak tam sie czujesz? Barszczzuszkami jak tam przeprowadzka?? Natalcia i co? Mala nadal chce wyjsc na swiat szybciej niz powinna?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.mimo ze biore luteine to brzuch mi dalej twardnieje i boli,boje sie bo moj gin powiezial ze jak do 29 nic sie nie zmieni to ide do szpiaa i do 37 tc tam bede.ostatnio pzez kilka dni jesc nie moglam a dzisiaj to mam takiego tasiemca ze moge jesc wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
wiesz Natalcia, skoro i ty i malutka macie cierpiec to lepiej pomęczyc sie w szpitalu niz w domu sie martwic... a ja mam z palcem u nogi problem... podcza obcinania musiałam sobie zaciac i teraz mi puchnie... robie okłady z Rivanolu i mam nadzieje że mi przejdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poki moge to leze w dom,zawsze w domu to lepiej.wiecie jak mi brzych urosl,jeszcze wczoraj mialam normalny a dzisiaj mam poleczke na pilota heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Hehe... moj maz sie ze mnie smieje ze mam taki wielki brzuch jakbym blizniaki nosila :D chyba zazdrosci ze mam na czym rece opierac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to jest. Czasami sie czuje jakbym miala skurcze, ale to po czasie przechodzi i jest wszystko tak jak bylo.... co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,pisze ze szpitala.wczoraj w nocy strasznie bolal mnie brzuch az chodzic nie moge.dostalam dzisiaj 2 zastrzyki na plucka ze sterydami w razie jakby dziecko mialo sie wczesniej urodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana trzymaj się tam cieplutko, na pewno wszytko bedzie dobrze.... obyś jeszcze troszke dała rade, jeżeli nie- najwyżej troszke wcześniej będziesz mogła cieszyc sie swoją małą córeczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×