Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość20

Morfina niekonczacy sie detoks prosze o pomoc

Polecane posty

witam wszystkich i przede wszystkim autorkę :) przez pierwsze 4 strony bylo dość śmiesznie, pozniej autorko bylo mi Ciebie zal i wspolczulem Tobie. Ale teraz to powiem szczerze, ze mi mega imponujesz. Trzeba miec na prawde konskie zdrowie i mega duze jaja zeby tyle w siebie ladowac. Powiem wiecej 99% normalnych ludzi by sie od tego przekrecilo, a TY najnormalniej w swiecie dajesz rade i jeszcze do tego spokojnie piszesz na tym forum i dokumentujesz swoje doznania i przemyslenia. Chyba nawet Tobie troche zazdroszcze ;) dragi sa dla ludzi ktorzy umieja z nich korzystac. Ty najwyrazniej umiesz i radzisz sobie calkiem dobrze. Ludzie dziela sie na tych ktorzy moga, tych ktorzy nie moga i tych ktorzy nie powinni. Ty jestes zdecydowanie tym typem ktory moze i to moze calkiem duzo :-D nie przejmuj sie tymi wszystkimi komentarzami, w ktorych czytasz ze idz na odwyk albo cos podobnego. Zycie jest krotkie i trzeba z niego korzystac. Fajnie masz :-) przynajmniej Twoje zycie jest rozbudowane. Tak trzymac :-) pozdrawiam Cie serdecznie i wszystkich ktorzy to czytaja. Zycze mega fajnej jazdy :-) ps. a tak na powaznie ktos tam napisal ze niedlugo sie przekrecisz. Niestety ale ma racje. Byla juz jedna taka madra bodajze Amy Winehouse, ona tez sie tak fajnie bawila. Ciekaw jestem ile jeszcze stron tego watku bedzie do momentu w ktorym sie juz nie odezwiesz. Smutne to troche, ale niestety prawdziwe. Pewnie nawet o Tobie bedzie w telewizji. Zawsze bedziesz miec swoje 5 min ;) ps.2 znajdz kogos kto bedzie przy Tobie jakby co. Magnez, potas i zelazo + witaminy (owoce i warzywa). to jedyne dragi ktore teraz powinnas brac. Zrobisz jak zechcesz.......... caluje pa... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już nie ma co pocieszać, bo i tak nic nie da. Zostaje tzw.kopnięcie w tyłek i do lekarza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestance tak jechac po autorce, bo przestanie tu pisac, a ja nawet lubie sobie poczytac, chociaz moglabys opisywac cos wiecej, co robisz w ciagu dnia, zeby bylo ciekawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Kiedy co ja tutaj napisze to ktos mnie zj***e. Nie prosze o glaskanie po glowie, tylko nieprzyjemnie mi jak ktos mnie straszy smiercia bo nie dalam rady zaczac dnia od soku ze swiezo wyciskanych pomaranczy, a na kolacje zamiast ryby z warzywami wybralam tabsy. Tak powaznie to musze sie wziac za swie odzywianie, moze jak pouzupelniam sibie witaminy to tez lepiej to wplynie na moje samopoczucie. Pewnie na pewno Tylko ciezko pojsc do sklepu i sie skupic na jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz co dzisiaj robilas i co bralas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludzie nie róbcie z je jej życia serialu, bo to jest jeszcze gorsze niż samo to co ta dziewczyna robi ze swoim życiem. Czekać na kolejny wpis jakby na kolejny odcinek... to nie moda na sukces tylko prawdziwe zycie, z którym sobie nie radzi ta dziewczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Teraz moje dni wygladaja tak samo od kiedy tu przyjechalam, pomijajac podzial czasu na dni kiedy sralam pod siebie :/ i dni, kiedy nie Wyszlam z lozka o 15, nic nie zamotalam, tylko uzupelnilam zapas trawy, ogolnie nie chce sie tego typa podpytywac bo on nie wyglada na jakiegos chemika, raczej tylko mj sie zajmuje a nie chce sobie opinii robic Spalilam pare blantow, przyszlam do domy i pije trraz, wrzucilam resztke kody ktora mi zistala, zaraz zapale lolka i nie wiem co dalej. Czuje sie jak w pulapce jakiejs, nie umiem sie Zmotywowac zevy wstac normalnie rano i zachowywac sie jak vzlowiek, pojsc do muzeum, restauracji, no nie moge. Bie wiedzialam ze mozna sie oduczyc takich rzeczy, psychika czlowieka jest beznadziejna, zbyt latwo przywiazujemy sie do rzeczy ktore nas niszcza, a prowadzic zdrowy styl zycia jest trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Mili dzieki, ogolnie to nie wiem czemu nie pisze w wordzie czy cos ale chyba potrzevuje po prostu komus o tym oowiedziec, czy ktos przeczyta czy nie... A moze tez dobrze ze mnie ktos tu postraszyl... Bo to nie to samo rozmawiac z osobami ktire nic o tobie nie wiedza, ze znajomymi czy rodzina. Staram sie unikac telefonie od matki, ciezko mi sie z nia rozmawia, czuje sie wtedy jesscze bardziej przytloczona... I mam wyrzuty sumiebia z tego powodu, bo to moja mama, ale z tego co sie orientije to wyrzuty sumiebia zwiazane z ta isoba mam od bardzo dawnaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Czytalam teraz jaks artykul o aborcji i tak Mi sie przypomnialy momenty jak sie schizowalam ze jestem w ciazy. Ogolnie zawsze wtedy cpalam, tzn wtedy kiedy zaczelam sie zavhowywac nieodpowiedzialnie i okres mam Co 3 miesiace sredbio wiec nigdy nie mam pojecia na jakim etapie jestem. Ale z okresem od zawsze mam jazdy, ogolnie pozbi dostalam, zaraz zaczelam sie odchudzac. No i chcialam tabsg od razu lykac , te na stawy, a jak za pozno by bulo to pewnie skrobanke bym zrobila, kwestia pieniedzy, bo to zabieg chyba tylko, 1 dzien. Ale chyba bym nie uniosla psychicznie. Wtedy o tym nie myslalam, ale terax jesten pewna ze bym nie udzwignela. Albo sie nacpalam, bo sie czuje strasznie zrobiona, ale nie wiem czy to alko, czy koda czy ziolo, nic dzis nie jadlam wiec tym lepiej wszystko dziala. Mozna i tak... Tylko nie chcr non stop pic****alic bo to tez niezdrowe... No ale mimo wszystko jest to lzejsze niz morfina. Chlociaz ja dalej wierze ze Alkohol to najgorsza uzywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Jeny zapomnialam o co mi chodzilo, teraz sobie przypomnialam. Chcidzilo mi o ti ze nawet jakbym nie usunela, wiec problem wyrzutowmsumienia z glowy, to i tak bym raczej poronila, tak mi sie wydaje, chyba ze jakims cudem bym sie igarnela. No i rodziny sie bym bala, ich to najsbrdziej.. Chybs juz wole poczucie winy. Zreszta nad czym ja kminie Trzeba sie dobrze prowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
W ogole jesscze tak pomyslalam ze zle wygladam. Moja twarz jest albo zapuchnieta, albo zapadnieta. Nie pamietam jak wygladaja moja oczy normalnie. Albo mam przymknietr, albo czerwone, zmeczone nawet teraz jak to po mj albo wytrzeszcz jak wczoraj. Chociaz przyznam ze mi sie kolor ocxu wyosttza przy wytrzeszczu. Zauwazylam ze wygladam na strasznie znudzona i zmeczona, nawet jak sie pomaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaraszcx
Wygladasz tak , bo jestes cpunka. Ja nie rozumiem, mowisz, ze chcesz z tego wyjsc, a caly czas siedzisz w tym gownie po uszy i zalisz sie na forum jak ci zle i itd... przeciez to jest zalosne... Nie wyjdziesz z tego jak nikt ci nie pomoze, bo sama gowno zrobisz, tak jestes przecpana. Zostaje ci jedynie smierc gdzies pod kiblem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracając do tematu mojej koleżanki ( tej co robiła pod siebie, bo to drugie tez się zdarzało, ale oszczędzę ci tego) też bardzo puchł;a na twarzy. W przeciągu kilku miesięcy od lutego do końca czerwca (bo przez ten okres czasu jej nie widziałam) postarzała się o jakieś 10 lat na twarzy. Nie, nie porobiły jej sie zmarszczki, więc pewnie mi nie uwierzycie, ona jeździła do "pracy" do Holandii i juz przez telefon żaliła się że staro wygląda, wcześniej mając 25 wygladała na jakieś 27 lat, jak ją zobaczyłam: Z******te ciuchy, extra doczepiane włosy, trochę napuchła ale spoko figura, a twarz KOBIETY 40LETNIEJ. A przez telefon mówiła że jej "przyjaciele" od przygodnego seksu mówią "your face is old". Uwierzyłam dopiero jak ja zobaczyłam, twarz 40 letniej niezadbanej kobiety nie pasowała do ciuchów i figury. Wyglądała jak DZIDZIA PIERNIK czyli odmładzająca się na siłe czterdziecha albo jak MILF dziewczyna 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Szkoda mi twojej kolezanki. Fakt, twarz sie zmienia. Kurea czuje sie jak jakis poszukiwacz przygod, poznalam pare dni temu typa ktory jest fanem lsd, grzybow i proszkow ktorych ja nie preferuje, ogolnie filozof. Z braku innej opcji Znowu sie poczestowalam jakims gownem i to chyba to sano co przedwczoraj. Nie rozumiem takich ludzi, mnie taka p***a meczy, a niektorzy codziennie 'podrozuja'. Myslalam ze mi siebardzirn nie rozkreci ale juz mam rozp*****l w glowie ;/ K***a ale sie uj****am. Nie o to mi chodzil. Musze pojytrze btc w kopenhadze :/ Musze isc do fryzjera, jestem obrzydliwue blada, nie chce zeby rodzina mnir tak widziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Strasznie sie wczulAm w serial o kosmosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Krwa nie lubie takich rzeczy co zmuszaja do rozmyslan. Wlasnie sobie yswiadomilam ze ja nie jestem uzalezniona od morfiny. Jestem uzalezniona od niebytu( nuebycia?) Nie wiem czy to ma jakikolwiek sens :/ Czuje sie jakbym byla pusta w srodku i zamknieta w jakiejs prozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety przy takim trybie życia nie będziesz wyglądać lepiej a gorzej niestety. Widziałam kiedyś zdjęcia narkomanek przed i po. I po krótkim ćpaniu wyglądały strasznie. Też będziesz tak wyglądać jak się nie opamiętasz. I z czego się odchudzasz? Z kości na ości? Brawoooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zygac się chce jak się ciebie czyta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie sobie spokój z odpisywaniem tej cpunce, przecież to nie ma sensu, to już jest dno dna które ćpa co popadnie byle by cos było. Skończy zaraz w jakimś rynsztoku, szkoda waszego czasu na to ą menelówe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Nie nazywaj mnie menelowa bo bys w zyciu tak nie pomyslala jakbys mnie zobaczyla (trzezwa) Za krotko cpam, zeby wygladac jak tw przepowiadana przez was meliniara. Btw, przypomnialo mi sie ze mieszkam przy plazy, bo zapomnialam. Chyba pojde sie przejsc. Chociaz nie, nie bede sama po nocy chodzic. Nastawiam budzik na jutro rano, tak zevy wyjsc k 12 bo musze zrobic wlosy, paznokcie etc, zeby starych nie zmartwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Jest 12.30 a ja wstalam, prawie 2 h wczesniej niz zazwyczaj wiec postep jakis minimalny. MUSZE Zrobic pranie i przygotowac rzeczy na wyjazd Posprzatac mieszkanie zeby bylo czysto jak wrice i zeby nic sie nie zaleglo ;/ I zadbac o siebie, nie wiem czy jechac do centrum czy znalezc jakis salon w mojej dzielnicy, w centrum bedzie ludzi jak zawsze i oewnie mnie zadna fryzjerka nie przyjmie tak z ulicy. Damradedamradedamradedamrade A jak dam rade To w nagrode pojde wieczorem na plaze, skopce sie, poczytam, moze ulzy. Juz teraz mam wrazenie nie wstane z podlogi i nic nie zrobie ale MUSZE, ludzie musza wiele rzeczy i je robia a te moje sprawy to tak niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty juz o paleniu trawy marzysz, cpunko menelu smierdzacy, pierw piszesz o rodzicach ze jakos musisz sie postawic do pionu, a potem ze kopcic chcesz haha co za upadek. Jestes zwykla menelowa i smierdząca kupa smieci. Ten temat to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Zawsze sie zastanawiam co maja w glowie ci umoralniajacy ludzie, ktorzy wyzywaja innych od najgorszych i w ogole jaki ma sens mieszanie drugiego czlowieka z blotem i czemu tylu ludzi ma taka potrXebe, serio Sraj sie, uwazam ze moi starzy byliby mniej przerazeni widzac mnie przecpana niz widzac jak gnojenie innych przynosi mi przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz duzo do zrobienia jak juz zaczniesz to dzien ci zleci -powodzenia i milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mili87
Autorko ale musisz sie trochę zgodzić z tymi co Cie tak negują..., ładnie zaczelas pisac ze tyle w ciagu dnia zrobisz aby wygladac jakos wreszcie a potem dobitnie piszesz ze wieczorem sie spalisz, to tak jakbys sie wynagrodzila za to ze w ciagu dnia zrobisz cos co kazdy normalny czlowiek normalnie traktuje jako czynnosc codzienną... Wiesz, że powinnaś wziąć sie za siebie a nie nagradzac za dobre zachowanie w ciągu dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
No ok Ale jak ktos jest gruby i wp*****la piec kilo czekoladyy dziennie i nagle zdecyduje sie lrzejsc na diete, to jak zje lizaka ktory ma 20 kcl to nikt go nie zjedzie za to... Po prostu noe postrzegam marihuany jako cos zlego Zle sie dalej czuje, w dalszym ciagu czuje ten bol w miesniach, bez jaj zebym miala jeszcze jakies objawy odstawienia. Jestem slaba , nie mam sily sie schylic dlatego prZraza mnie wizja sprzatania Wszystkie salony w poniedzialki pozamykane w mojej okolicy, myslalam ze swieto jakies jest, ale nie, tak juz maja po lprostu. Dzisiaj wyjatkowo parszywie sie czuje, moja skora jest jakas lepka, stalam pod prysznicem 40 min i dalej to czuje Nie wyobrazam sobie jutro tego calego cyrku na lotnisku, a pptem jeszcze wiekszego widzac rodzine. Chyba do mnie nie dociera ze czeka mnie czas z nimi. Albo wlasnie dotarlo Zemdlilo mnie az

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja rodzina mieszka w kopenhadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ich zemdli na twój widok... miałaś się ogarnąć, doprowadzić do ładu a ty co? wcale się nie zdziwię , jak się zaćpasz i nigdzie nie polecisz. a ludzie reagują bo piszesz jakieś bzdury że chcesz pomocy chcesz przestać ćpać, a potem 100 raz robisz to samo :-( i jeszcze nie widzisz na jakim dnie jesteś i jaką patologią bo myślisz że jak się ubierzesz w drogie ciuchy, popsikasz chanel mademoiselle i pomalujesz pudrem od diora, to twoich zaćpanych oczu nie będzie widać???, no błagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ty chcesz mieć siłę jak trujesz się narkotykami, lekami i nic nie jesz! Ludzie dobrze ci tu radzą, więc ogarnij się! Idź się leczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mili87
Powiem Ci, ze ja jestem wolnym człowiekiem od niczego nie uzależnionym. Papierosy, kawa, a tym bardziej leki czy inny używki nie żądzą moim organizmem. Jak ja bym chciała, żeby w Twoim przypadku tak było, nie owijaj kota ogonem teraz broniąc się naskakując na grubych ludzi. To nie jest dobry argument, zakładam że przemawiają przez Ciebie teraz narkotyki, bo żaden zdrowy człowiek, nie broniłby się w taki sposób. Zrozum, że nikt tutaj nei chce dla Ciebie źle, jedyna osoba która mówi, że dasz sobie rade i wyjdziesz z tego, jesteś Ty sama, ale niestety to przemawiaja przez Ciebie używki, nie jestes obiektywną osobą aby podejmować takie decyzję, ponieważ nie Ty rządzisz już swoim organizmem, oddałaś ten przywilej narkotykom. Także poszukaj realnej obiektywnej osoby (detoks ale taki w placówce) i po jakimś czasie znowu sama bedziesz mogła decydować o wszystkim a nie tak jak teraz jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×