Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rybka777

Mężczyzna skorpion, jak się zachowuje, gdy podoba mu się kobieta?

Polecane posty

Gość gość
Mi się wydaje że typ osobowości opisany w 1 poscie w ogole nie lubi gdy się go ignoruje i zawsze będzie próbował pokazać ze jest ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
geronimmo 2014.09.24 mężczyzne skorpiona charakteryzuje kilka cech: - potrafi w łatwy sposób zbliżyć do siebie inne osoby( robi to poprzez okrzyk GET OVER HERE i węża wyskakującego z dłoni - potrafi rozpalić związek( wykorzystuje ogniste podmuchy) - lubi kolor żółty i nie lubi niebieskiego ale ogólnie mężczyzna skorpin to wg mnie lepszy wybór niż mężczyzna Sub Zero x x haha genialne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łapie, przeżuwa i wypluwa resztki ofiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skorpion kobieta i mężczyzna skorpion = mieszanka wychowa albo namiętbość ponad przeciętność. Kobieta jest piękna, namiętna, urocza, emocjonalna - a on jest łasy na piękno, na coś co jest ponad przeciętność, najpierw nie patrzy na charakter, on hipnotyzuje swą ofiarę wzrokiem, potem dokłada wewnętrzne emocje, które mu się zaznaczają na twarzy, jest kimś, kto na wylot wie, z kim ma do czynienia. Jego ofiara śle się u jego stóp, a jednocześnie wyczuwa lęk i niepewność a z drugiej strony czuje niepojęta miłość, której ciężko naprawdę się oprzeć, bo ona jest idelana. Ja skorionka to właśnie czułam ze skorpionem. Skorpion jak kocha, to kocha całym sobą... Jest oddany temu uczuciu bez reszty. Ani koziorożec, ani bliźnik, ani strzelec, ani waga - nie są w stanie zdziałać tego, co skorpion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze powiem, że panowie skrpiony dbają o swoje kobiety, oni zmieniają życie kobiet na lepsze, robią dla nich wszystko, co mogą by zobaczyć je szczęśliwe i uśmiechnięte. To są jedyni ludzie, którzy pomagają i rozumieją do końca trudne położenie. Podczas kiedy inni umywają ręce, skorpion nie będzie obojętny. Oczywiście przykład skorpiona, który podsiada dobre wychowanie i pełną kulturę osobistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham jednego skorpiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety też nie są zbyt dojrzali i swoim 6 zmysłem wyczuwaja dużo i kierują się tym co w ich głowie bez zbędnych analiz, co nie raz rani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myslicie , jeżeli jest 2 kumpli skorpionow i jedna dziewczyna to jak będą się zachowywać gdy ta wpadnie im w oko ? Będą ze soba rywalizowac i starać się zdobyc na wszelkie sposoby,po trupach do celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda z tym hipnotyzowaniem."Moj" mnie "zmuszal" do kontaktu wzrokowego az ciarki przychodzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak zachowują się skorpiony gdy kobieta im się nie podoba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komplementują z litości żeby jej było miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak na serio to jak.Olewaja,odsuwaja się czy mówią prosto z mostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:41, 19:47 Jestem skorpionem i zgadzam sie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:57 To też stosuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świadomie czy nie ? O czym to świadczy ? sprawia ci przyjemnosc takie wiercenie wzrokiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak podnieca mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak zachowujesz sie gdy kobieta Ci sie nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze jestes ;D teraz sie nie odpedzisz od pytan To ja mam 2 : podobają wam się tylko piękne kobiety czy ważniejszy jest charakter? Czy luzackie zachowanie skresla kobiete nawet jeśli ma coś w sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorpionie a jak Was rozkochac ? Ocenisz mojego skorpiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla każdego co innego jest piękne, charakter jest bardzo ważny. A jeśli chodzi o luzackie zachowanie to nie wiem co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:56 Jak mam ocenić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni są cudowni!!!mhmmmm www.sexy-kamerki.xweb24.pl/l/3/ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pomożesz mi rozszyfrować jego zachowanie ,nie wiem czy jest zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy od razu sie produkowac więc wolę spytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuję, opisz je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby nawet położenie planet w dniu urodzenia człowieka miało większy wpływ na jego osobowość niż geny i wychowanie, w co wątpię, to należy wziąć pod uwagę, że planety zmieniają położenie w ciągu nie tylko tych 30 dni przypisanych do zodiaku, ale i w rytmie dobowym, i ich oddziaływanie na Ziemię i ludzi na Ziemi nie jest we wszystkich miejscach takie same w określonym czasie. Klasyfikacja ludzi według ich daty urodzenia jest czymś absurdalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli mozesz, prosze o pomoc w rozszyfrowaniu zachowania pewnego mezczyzny. A wiec... patrzy w oczy, gleboko, intensywnie, jest szarmacki, mily, kulturalny, prawdziwy dzentelmen, zawsze dobrze ubrany, nadajemy na tych samych falach, to samo poczucie humoru i zainteresowania, zauwazylam ze czasami peszy sie, jest niesmialy, a czasami ten jego wzrok pewny siebie, szukajacy czegos w moich oczach... Zastanawiam sie czy to cos wiecej czy to tylko moja wyobraznia... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×