Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rybka777

Mężczyzna skorpion, jak się zachowuje, gdy podoba mu się kobieta?

Polecane posty

Co to znaczy,bez zmian? Rozumiem,,że SMS-a nie dostałeś,ale tak sam z siebie nie możesz wykazać odrobiny inicjatywy? Przecież na odległość w gębę Ci nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to w planach, ale jeszcze nie teraz Fajnie że Ci się ułożyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej,Skorpionkuuu.Gdzie mi uciekłeś tak bez odpowiedzi? No,jak chcesz.Teraz ja Tobie zyczę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A długo to jest ile według Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie zastrzeliłeś - no... chyba wiesz,czy ona ma tyle cierpliwości,ile podobno mają skorpiony.Któryś z Was gdzieś wyżej napisał coś w stylu,że jesteście uzbrojeni w cierpliwość po zęby. Poza tym jakiś amator może Ci ją sprzątnąć sprzed nosa. Pomyślałeś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pół roku, rok. To jest długo. Po takim czasie emocje opadają. Nie rozumiem was. Po co czekacie? na co czekacie? Czas sprawia że oddalamy się od drugiej osoby. Trzeba działać nie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i tak nie wierze w powodzenie tej relacji, to zbyt skomplikowane, ale dzięki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja i tak nie wierze w powodzenie tej relacji, to zbyt skomplikowane, ale dzięki za rady" Posłuchaj,wiara nic tu nie ma do rzeczy.Jesli nie sprawdzisz,nigdy się nie dowiesz. Też uważam,że to całe moje czekanie było niepotrzebną szarpaniną nerwów.I jego i moich.A wystarczyło nawet na drugi dzień zadzwonić,zeby pogadać,coś wyjaśnić.Co mogłoby się stać? Powiedzielibyśmy sobie co myślimy i byśmy się co najwyżej pożegnali na zawsze.Najwięcej zdrowia kosztują niedomówienia i cisza-takie czekanie.Uj wie na co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak z ciekawości zapytam jak już jesteśmy przy horoskopach jaki Ty jesteś znak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nasz umysł wszystko komplikuje. Prawdziwa miłość zawsze zwyciezy. Dlaczego się poddajesz? Chcesz zdobyć jej serce czy do końca życia kochać platonicznie? Pomogę ci w jej zdobyciu, jeśli chcesz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpilka ja kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Cię tak śmieszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jakoś zawsze kojarzyło mi się,że "gość" na kafe to facet.Przepraszam Cię,ale po prostu mam dobry humor -wiadomo dlaczego. Jutro też tu zajrzę.Może coś napiszecie? Świetnie się z Wami gada. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pytanie o znak zodiaku było do Ciebie szpilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zodiakalną Wagą.Urodziłam się dokładnie miesiąc wczesniej niż Ty (oczywiście rok nie ma znaczenia). Dzisiaj,mam dzien refleksji nad tym,co się działo u mnie od wtorku,ale też nad tym,co Ty napisałeś o swojej "relacji".Oczywiście to ja zadałam pytanie na forum i prosiłam o odpowiedź a nie Ty i nie chcę się wtrącać do Twojego życia,ale jako Waga nie mogę się powstrzymać od powiedzenia czegoś,co uważam za wazne. Nie wiem spod jakiego znaku jest Twoja dziewczyna(kobieta),ale napiszę Ci co czułaby Waga. Twierdzisz,ze nie wierzysz,że może być między Wami dobrze,bo wszystko jest bardzo skomplikowane. Wg mnie mężczyźni uważają za skomplikowaną tylko jedną sytuację: żonaty facet oszukuje i żonę i kochankę i dziwi się,ze nie nie może utrzymać tego układu w takiej formie,żeby JEMU było dobrze.Jeśli się mylę w Twoim przypadku,to przepraszam. Po drugie: jesli już teraz uważasz,że to nie ma sensu,to po co chcesz z nią nawiązać jakiś kontakt później? Po co zawracać jej głowę? Po trzecie: dotarło do mnie,że właściwie to nie napisałeś,czy dostałeś tego sms-a. Jesli dostałeś i nie odpisałeś,to tym bardziej nie ma sensu dzwonienie "kiedyś tam". Ale to nie moja sprawa,jeśli o to nie pytasz. Pisałam jako Waga.Za odczucia innych znaków nie odpowiadam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem jednego-skąd ich pewność siebie.Mają wybujale ego, za bardzo się cenią ale na jakiej podstawie- chyba własnych urojen.Bo obiektywnie są nudziarzami bez polotu,nie da się z nimi pogadać,ani nic porobić.Są zamknięci w sobie, zwykle nie mają pasji,celu w życiu,potrzebują przewodnikow (czyli nie maja wystarczająco silnego charakteru). Sa klamcami bez honoru, sa toksyczni,nieambitni, co jeszcze? aa zapomnialabym...w związku tez nie potrafia kochac ani szanowac kobiety. No chyba, ze potrafisz postawic warunki i wiesz jak chcesz byc traktowana, nie masz chwili slabosci-bo jeśli masz i on to wyczuje to będzie dzialal wg Twojego myślenia (zero zasad,jak choragiewka)albo własnych widzimisię.Uwięzi cię w domu, oczywiscie ON ma prawo się szmacic ale TY masz być zyjaca swieta . Są egoistyczni,może lubią seks bo który facet nie lubi??Nie chcesz?sila cie wezmie.Zrobią dobre wrażenie, i na tym sie skończy...Moje wnioski wyciągnęłam na podstawie znajomości 15 skorpionow (w tym mój ojciec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednym slowem:patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zupełności się z Tobą zgadzam.Ja mam złe doświadczenia z dwoma skorpionami (obecny to ten drugi). Niestety,za każdym razem się zakochiwałam a Wagi do kochliwych raczej nie należą. Na pewno są niesamowicie,bezpodstawnie,zarozumiali i chcą dominować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,hej,jest tu ktoś do wysłuchania zwierzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam,że nikt się nie odezwie.Znamy się z wcześniejszych wpisów i mogę lecieć na skróty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero przed chwilą zauważyłam,że jesteś:-) No więc zaczynam: stygnę! Byłam taka szczęśliwa,że związek się odrodził,on się bardziej stara,niż kiedykolwiek,ale ja z każdym dniem stygnę coraz bardziej-jak nieboszczyk (paskudne skojarzenie,ale prawdziwe). Nie mogę zapomnieć,ze to ja pierwsza wyciągnęłam rękę do zgody,chociaż to on mnie zranił. Waga to dumny znak:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×