Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rybka777

Mężczyzna skorpion, jak się zachowuje, gdy podoba mu się kobieta?

Polecane posty

Gość gość
do Pana skorpiona Jak podrywasz kobiety? Jakie Ci się podobaja ? Jak zdobyc Twoja przychylność a jak zasłużyć na obojętność /wrogość? ps Czy jest taka możliwość ze odtracony Skorpion wróci? W sensie były zaloty ale wycofalam się dla innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei tez dostrzegłam takie zachowanie Skorpiona jak tutaj opisujecie czyli wnioskuję że coś było na rzeczy, tylko, że miał dziewczyne , więc nie wiem...podobno mocno kochają i są lojalni więc o co mogło mu chodzić? Chciał się dowartosciowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla sportu i zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok ale Gdzie ta ich lojalność wobec partnerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci i wiernosc ahahah :D x gość dziś dokladnie, to co opisujecie pasuje do wielu facetów, nie inaczej jest z tymi spod znaku panny, wiec wyluzowałabym gumke w majtkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeżeli kobieta okaze się materialistka to co zrobi skorpion? bedzie staral sie jej zaimponowac czy odpusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powie jej, że jest wolna jak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni są cudowni!!!mhmmmm www.sexy-kamerki.xweb24.pl/l/3/ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo ona nie ma cieczki i mu sie nie chce smutas.gif A jak pierog suchy to nie ma cyk cyk. Sucha muszla na brzegu nie wspolgra z magicznym dragiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:48 Bardzo małe szanse, bo została urażona duma. Ty byś musiała zrobić pierwszy krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ale ty tak poważnie?ja w urodzeniowym mam słońce w pannie 9 dom, Wenus w skorpionie 10 dom i co to zmienia? gość dziś https://zapodaj.net/7b543ed59cb31.png.html " Chłop jesteś czy nie:D?Ale masz śmieszny horoskop-Słońce i Mars w opozycji do tych samych elementów u kobiet co do mnie pasują z 4/5. 3.1973:D.Tyle że tu jest problem z koniunkcją z Wenus bo jest półkwadratura do Słońca więc dokładna niestety tu nie pasuje:P.Co najwyżej jak jest niezbyt dokładna koniunkcja;).Nawet lepiej dalej-jest trygon do Saturna i koniunkcja z Jowiszem:0.Gdzieś tak Słońce z 4 stopnie w znaku skorpiona mogą być czyli gdzieś tak urodziny jak clinton chociaż lepiej jak pewnie włoski muzykant z 29 października:D.Zamiast Słońca podobno czasami dobry jest Mars :classic_cool:.Koniunkcja z Księżycem jeszcze gorsza-bo kwadratura do Urana więc to odradzam:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta;) w 100% dlaczego śmieszny? powiem szczerze ze nie znam się na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hillary to skorpion, aaaa czemu mnie to nie dziwi w przypadku tej yebanej klamczuchy :D Trump to blizniak, tak jak nasz Komorowski, dziwi was to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gieorgij Curcumia, kazachski zapaśnik pochodzenia gruzińskiego, ur 29.10. tylko tyle znalazlem :D jakiz to wloski muzyk sie wtedy urodzil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś kobietaoczko.gif w 100% dlaczego śmieszny? powiem szczerze ze nie znam się na tym " To powinienem patrzeć na Słońce i Marsa:O.To o czym pisałem dla chłopa lepsze:O.Musisz szukać takich co mają Księżyc około 15 stopni w znaku byka(ale od biedy),raka,panny,skorpiona(zwłaszcza bo węzeł północny),koziorożca,ryb:classic_cool:.Oczywiście reszta też musi jakoś pasować:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:25 Ona jest z pierwszej dekady wiec się zgadza, pierwsza dekada jest najgorsza znalem kiedyś taką babke, i była wredna, leniwa, obibok itp.. ale miała też zalety, np gajne poczucie humoru. Ja jestem z ostatniej dekady i nienawidzę kłamać i mam wrażliwe usposobienie, nawet za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś 16:25 Ona jest z pierwszej dekady wiec się zgadza, pierwsza dekada jest najgorsza znalem kiedyś taką babke, i była wredna, leniwa, obibok itp.. ale miała też zalety, np gajne poczucie humoru. Ja jestem z ostatniej dekady i nienawidzę kłamać i mam wrażliwe usposobienie, nawet za bardzo. " Bzdura:P.Tu chodzi o co innego:P.Mars w koniunkcji z Plutonem przed połową lwa:P.A to nie sprawa skorpiona:P.Znam wielu z początku skorpion sympatycznych:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sprawdzić z jakiej ja jestem koniunkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do Skorpionków: 3 tyg temu nawrzucałam przez telefon mojemu Skorpionowi (zasłużył na to aż za bardzo) i zerwałam.Ale kurcze,serce nie sługa-wiadomo.Cholernie tęsknię.Niedługo ma urodziny.Jeśli wyślę SMS-a z życzeniami,mam szansę na to,że się odezwie? Naprawdę mu na mnie bardzo zależało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:53 Na 99% tak, spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak skorpionek, też mam niedługo urodziny i chciałbym takiego smsa, ale raczej nie ma na to szans. 3 tygodnie to za krótko żeby przestał kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sie co chwalic tym z Eiffel 65. dziadowska MUzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jlepiej w 1973 albo 1974 r. gość dziś A jak sprawdzić z jakiej ja jestem koniunkcji? " Jak masz tamten horoskop to masz koniunkcje Urana i Neptuna około 20 stopni w znaku koziorożca:classic_cool:.Ale będziesz miała duży problem-tranzyt Plutona koniunkcja tamto i kwadratura księżyc:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Ci życzę z okazji nadchodzących urodzin,żebyś go dostał.Za to,że odpowiedziałeś i mnie pocieszyłeś. Nie jest łatwo ze skorpionami,ale za to emocjami,jakich dostarczacie można obdzielić kilka osób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:04 Dzięki, napisz czy odpisał na Twoje życzenia, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorpiony lubia gdy sie o nich pamieta.Napisz.Nie narzucaj się z wyznaniami, same zyczenia wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×