Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rybka777

Mężczyzna skorpion, jak się zachowuje, gdy podoba mu się kobieta?

Polecane posty

Gdzieś przepadł mój post,więc powtórzę. Odpowiem Ci na pewno,ale dopiero 22-go,bo wtedy ma urodziny. Pozdrawiam cię serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:10 To w ten sam dzień co ja, na pewno zajrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego skorpiony tak rzadko ujawniaja swoje prawdziwe myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorpiony nie wybaczaja. moja babcie syn i synowa tak rozzloscili ze do konca zycia sie do nich nie odezwala - tamci tez, tym bardziej ze mieszkali kilkaset km od niej - czyli jakies 3/5 lat sie nie odzywali. potem synalek z synowa nie przyjechali nawet na pogrzeb. ciezkie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co poszło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kase misiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W miłości wybaczają, reszta to już zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje że to widać. Że interesuje się Tobą, jest entuzjastycznie nastawiony itd.A w innych przypadkach to może chcieć się dowartosciowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxyz
mój skorpion po pierwszym spotkaniu i następnego dnia rozmawiał ze mną jak wcześniej natomiast w kolejnym dniu napisał krótka wiadomosc, ze myśli o tym wszystkim i relacje sa dla niego nadal trudne i musi "odejść do siebie". Po tej wiadomości zamilkl...jak to rozumieć,?ktoś kiedyś napisał ze skorpiony maja tendencje do znikania, zamykania się w sobie i analizowania sytuacji dla nich zbyt wymagających emocjonalnie. czy po takiej wiadomości można jeszcze oczekiwać, ze będzie jeszcze jakiś ciąg dalszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stalking jak bardzo jest wymagający emocjonalnie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxyz
a gdzie tutaj jakiekolwiek oznaki stalkingu??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy skorpionowi spodoba się wylewna kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pewnoscia nie można tak generalizować ale faktycznie sa pewne cechy/rekacj***ardzo charakterystyczne dla skorpionow, w tym duuuza emocjonalność, zamykanie się w sobie również.bardzo zlozone charaktery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxyz
o wylewności chyba tez nie można mowic w opisanym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko zaglądasz tu jeszcze
Bardzo mnie ciekawi jak się to potoczyło dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko zaglądasz tu jeszcze
Jeśli zajrzysz to proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy skorpionom podobają się kobiety prostolinijne,o silnym charakterze, inteligentne ? Wiecie jaki to typ kobiet. Taka petarda z charakteru, jako matka jest ta "jedna spośród nastolatek" to do niej przychodzą z prośbą o radę itd. Seksowna, zadbana, czysta. Jest tu jakiś Skorpion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanuje ludzi spod tego znaku i lubię ich towarzystwo. Skorpion ma swoje zasady i dlatego dla osób z łamliwym kręgosłupem jest niezrozumiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie przepadam.Są wredni,nieprzyjemni, fałszywi. Nie lubią lepszych od siebie,a o kompromisie z nimi można zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpilka100 Napisałaś do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bykiem i ze skorpionami i bykami dogaduje sie znakomicie bo z reguly sa szczerzy do bolu i nie owijja w bawelne ,nigdy nie generalizowalam i uwazalam za glupote klasyfikowanie kogos przez pryzmat zodiaku ,ale wszystkie skorpiony ktore znam okazywali sie podobni z charakteru ,na partnera bym sobie nie wziela bo bysmy sie pozabijali ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorpiony szczerze? b***h please... to najbardziej klamliwe znaki.Nigdy nie odkryją siebie-oni mają nie naturalny wglad w ludzi,stąd masz wrażenie że sa szczerzy.Nigdy nie mówią tego co mysla.Najblizsze mi osoby są skorpionami, więc wiem co mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*szczere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego napisalam z reguly na podstawie wlasnych doswiadczen zyciowych wszyscy byli szczerzy i probowali narzucac swoja wizje swiata tyle ,ze byk to zlewa i robi swoje ,ale relacje byly zawsze dobre bo byly jasne sytuacje miedzy nami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz wiedziec jak to sie dalej rozwinie, co on czuje i myśli, napisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj skorpionku.Nie napisałam,ale zadzwoniłam.Miałeś rację.Czekał! Jestem przeszczęśliwa.Spędziliśmy wspólnie czas od wczoraj do teraz i dlatego nie napisałam wczoraj-zgodnie z obietnicą.Była też bardzo poważna rozmowa.Mam nadzieję,że już nigdy mnie nie zawiedzie. A co u Ciebie,Skorpionku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bez zmian, bardzo się cieszę że się udało ;) Intuicja mi dobrze podpowiadala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×