Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rybka777

Mężczyzna skorpion, jak się zachowuje, gdy podoba mu się kobieta?

Polecane posty

Gość gość
Ja robiłem podobnie jak mi się podobała pewna kobieta, a nawet więcej niż podobala. Więc możliwe, a Ty mu jakoś okazujesz zainteresowanie? Jeśli nie to zacznij, może będoe pewniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie to mam jak autorka plus pouczanie : teksty typu takie zachowanie nie jest fajne,jest poważny ,niezbyt się mną Interesuje sam z siebie,mam wrażenie że nie chce gadać ze mną, a jednocześnie chodzi za mną (mieszkamy razem ) , przychodzi do pokoju, do kuchni , kilka razy rozmawiałam z kolega z uczelni a on był cały nabuzowany ze złości, czerwony na twarzy i mial takie wsciekle oczy. Ostatnio się zdenerwowalam i olalam go,nie odzywałam sie to tez zmuszal mnie zebym go zauwazyla, wierci mnie tym wzrokiem cały czas prawie.. skraca dystans , ostatnio zaczął się na mnie slinic, patrzy wiadomo jak oczy kota ze shreka usta -biust-cialo i tak co rusz, rozpalony na twarzy,zastanawiam sie czy nie chodzi mu tylko o jedno.Wysmiewa tego mojego kolegę,jego wady... co jeszcze...odgryza mi się.Ja nieświadomie cos palne np ze przyjaciel zrobił coś to on przy najbliższej okazji sie odgryza...opowiada o innej kobiecie i tak caly czas... flirtuje ze mną...wiadomo, po mowie ciala widac...już pozna pora ale chyba to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:03 ; 23;29 to moje wpisy ,nie pomyl z tym wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:29 I też tak mam, że jest kulturalny choć zlapalam go na kłamstwie , szuka punktów wspólnych ze mną, mam wrażenie ze czyta w moich myślach bo czasami powie coś takiego ze zwala mnie z nog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ja robie? Zagladam w jego oczy, odpowiadam na usmiech i zaczepki, dotykam delikatnie, niezauwazalnie, (nie ucieka od tego dotyku, ale tez nie inicjuje), jestem milutka az za bardzo do tego tryskam dobrym humorem. Powinien sie zorientowac. Niestety on nie dziala dalej. Mam wrazenie, ze brakuje mu smialosci, lecz nie wiem z czego ona wynika. A moze to tylko zludne wrazenie? Na co on czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:29 Tutaj ciężko stwierdzić, na pewno mu się podobasz i chciałby pewnie sexu ale czy coś więcej to trudno wywnioskować z tego co opisalas ale zazdrość może wskazywać że nie jesteś mu obojętna, z kolei chamskie teksty.. no nie wiem, może nie umie się zachować, ale tym można tylko zniechęcić kobiete, może sam nie wie czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje wpisy sa z oraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co czeka, jak go sobą zauroczylas to może się bać odrzucenia, albo myśli że to tlko flirt, no nie wiem. A długo to trwa? Jak taki nieśmiały to pewnie się zblokował czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie kobiety z wyglądu pociagaja skorpionow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiece o pociągających oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale myślisz że dałby mi odczuć na początku ze chce seksu i podobam mu się? te chamskie teksty do tego..myślę ze to odwet ale chyba kazdy gryzie się w język jak mu/jej zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie trwa to juz ponad 6 m-cy. Wczesniej on byl tylko i wylacznie kolegą. Wszystko zaczelo sie od tych jego spojrzen. Co chcial przez to powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy zablokowal sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już mi się mieszają wasze historie. Zablokował to znaczy że chciałby a nie może, nie potrafi, tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jacy jesteście w seksie?ze tak zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za bezcenne skorpionie spojrzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby z dzieki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja uważam że po 1 należy uwzględnić dokładne miejsce Słońca i poza tym są inne elementy:P.Dla mnie np. bardziej korzystne jest jak ktoś ma Słońce 14 a nie 20 stopni w znaku skorpiona(oczywiście pominąłem resztę):P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty tak poważnie?ja w urodzeniowym mam słońce w pannie 9 dom, Wenus w skorpionie 10 dom i co to zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aja mam takie pytanie,co zrobi skorpion jeśli podoba mu się kobieta a ona nie przejawia oznak zainteresowania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zrobi. Lepiej działać tam gdzie od początku czujesz chemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele kobiet może się podobać. Ale z jej strony musi być też to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.54 krąży wokół "zdobyczy" uzbrojony w cierpliwość po zęby; w pewnej odległości, by skutecznie mieć na oku "ją / zdobycz" i ewentualnych konkurentów; ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeżeli ona da mu do zrozumienia ze lubi go ale nie jest w jej typie to co wtedy? Odcina się i zapomina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy! .. nadal krąży, dokładnie tak długo jak trzeba i czeka na odpowiedni moment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaż pewnie nie brak i takich skorpionów, które się "foszą" z byle powodu i bez powodu mało ambitnych i tchórzliwych a nawet wrednych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tylko jednego skorpiona a raczej wcześniej go poznałam niż jego znak zodiaku. I... nie czytam horoskopów ani tym podobnych bajek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×