Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Nadziejka bardzo mi przykro :(. Bądź silna i do przodu ! Ja to juz po 5 cyklach starań zauważyłam, ze moje objawy na @ są identyczne z opisywanymi ciazowymi. I tak pewnie jest ze rosnący progesteron 2 fazy cyklu daje te objawy po prostu a nie zadomowiony zarodek. Wiec w moim przypadku bolące piersi, uczucie mokrosci, kłucia i ciągnięcia brzucha są po prostu objawami na @ i juz je niestety mam. No ale nie ma co :) młoda jestem-mam czas :) :) Ja to zawsze zawisnę na końcu strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie, nie mam raczej objawów. Jedynie od kilku dni do południa biegam siku jak wariatka:) coś z pęcherz em się dzieje chyba;/ Nadziejka przykro mi, w nowym cyklu będzie lepiej! Dziewczyny pytałam czy któraś z was ma objawy tylozgiecia macicy- to wychodzi na usg, ale ponoc wtedy kobietki mają dłuższe @ i dużo bardziej bolące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka no ja właśnie tak myślałam o Tobie i Twoje milczenie tylko utwierdzały mnie w czarnych myślach. Bardzo mi przykro. Ale nie jesteś tutaj sama, jest tu nas parę z takimi przeżyciami. Dziewczyny jaki z tego morał??? cokolwiek by się nie działo, nie wolno nam się stresować! To nam nie pomaga! wiem, łatwo się mówi, ale trzeba sobie w głowie poukładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha Zambia miałaś rację!! zawisłaś na dole stronki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dla mnie też ten czas niepewności między ovu a @ jest najtrudniejszy. Przede mną jeszcze nerwowe 2 dni, ale właśnie sobie uświadomiłam, że to też piękny czas nadziei. bo kiedy jak nie teraz mamy największe prawo myśleć sobie, że moze właśnie rośnie w nas mały człowieczek? :) to takie robienie sobie nadziei, ale dopóki nie przyjdzie @ mamy do tego pełne prawo. Nie pozwalam sobie na te marzenia zbyt często żeby nie zwariować, ale czasem przed snem wyobraźnia tak się rozkręca, że potem milutko się śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja mam pytanko do Ciebie:)może troche głupie, ale powiedz mi Ty jak mówiłas o twoich objawach przed @ to wspominałas o bulgotaniu w brzuchu?ale powiedz gdzie czułas to bulgotanie?bo u mnie dzis szalają okolicę prawego jajnika w sensie cały czas cos tam bulgocze pierwszy raz takie cos mam:)nieraz mi w brzuchu bulgotało jak jelita szaleją, ale teraz miałm takie odczucie w okolicach jajnika własnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zambia faktycznie Ty zawisłas na końcu strony ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, wzięłam kąpiel i zaczął pobolewać mnie brzuch :( Pewnie @ nadchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Hej:-) Dziewczyny które mają termin @ w najbliższych dniach trzymam mocno kciuki aby nie przyszła!:-) Nadziejka bardzo mi przykro, jesteśmy z Tobą:-* X Ze mnie się leje jak z wiadra,masakra:-( Aleee jest pozytyw, tak przestaliśmy sobie zajęcia że jutro mam ostatni dzień w tym tygodniu na uczelni i weekend! 5 dni tylko dla mnie! Już się cieszę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula to wykorzystaj ten czas na relaks i zbieranie sił przed dniami płodnymi :D Maja - spokojnie, nie czytałaś co pisałam o stresie jeszcze przed chwilą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja dzisiaj ta urodzinowa dlatego mnie niema;) Jutro sie odezwe;) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc Jussio zdrówka, spełnienia marzeń i kruszynki Ci życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate - tak bulgotanie właśnie było w okolicach jajników, jak i w całym brzuchu. Dodam jeszcze że czasem odczuwałam takie rozchodzące się ciepło koło jajników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio więc dobrze czułąm że dzisiaj Twój dzień:) Kachana po pierwsze życzę Ci malutkiego słodkiego bobaska, zdrówka i duuuuzo miłości :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola dzięki za odp:)mam nadzieje, że to bulgotanie tez bedzie takie szczesliwe jak u Ciebie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ja to już nie mogę się doczekać tej kumulacji u Ciebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate - trzymam za ciebie bardzo mocno kciuki :* !! Kto niedlugo testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) jest tu ktos?;) ja wrocilam do domku:-) mam pytanie. Czy temperatura ciala zawsze musi nyc 37+? Bo ja niestety tak nie mam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola_456 ja testuje w niedziele. :) na przyszlosc zapamietam jedno. Dopoki nie zrobie testu i nie beda dwid kreski to nic nie mowie narzyczonemu:) bo on tu dostaje jakis nerwow:) do niedzieli osiwieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) Dziękuje dziewczyny za życzenia mam nadzieje że wkrótce się spełnią:) zwłaszcza te o dzieciątku;) Jak humorki dzisiaj;) Bo u mnie już znacznie lepiej;) nareszcie mam chęci do życia:P Już się oswoiłam z faktem że mam cykl bezowulacyjny:( Jeszcze tylko tydzień i przywitam sie z francą:P A potem to nowe nadzieje i do dzieła;) Kate proszę o niezbyt miłą zmianę w tabelce;) no ale.... zmień mi prosze wiek na 29 lat:( Buhhhhhhhhhhhh jak to wogóle brzmi:P jakoś nie mogę sie przyzwyczaić do tych cyferek;):P:D Nadziejka Przykro mi dziewczyno:( Ale jesteśmy twarde, damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Hash dałas czadu z ta kumulacją uśmiałam się:) OLa dzięki ;* Jussio fajowo, ze już humorek lepszy. Pochwal sie jak świętowałas wczoraj?prezenciki były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate miało byc skromnie i romantycznie tylko z M ale... zjechała się cała rodzina i zrobiła sie z tego większa imprezka bo w pewnym momencie było nas z 20 osób:P A z prezentami to raczej wszyscy poszli na łatwiznę i dostałam kaskę:P bo mi się marzy taki wypasiony robot kuchenny i tak zbieram sobie na niego już od jakiegoś czasu i zawsze wszystkim marudze że jeszcze długo zanim uda mi sie go kupić:P No ale teraz to jeszcze chwila i polecę do jakiegoś AGD sklepu po mój prezencik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszę tyle bo nadrabiam czas kiedy mnie nie było na forum. Wczoraj dostałam L4 od psychiatry więc mam ciągłość zwolnienia i dostałam okres :) Zwykle cykl u mnie trwa 28 dni a wczoraj wybił 28 dzień licząc od dnia wywołania poronienia w szpitalu Pietwszy cykl po poronieniu miałam owulacyjny. Dokladnie 14, 15, 16 dzien Licząc od poronienia wywołanego w szpitu. Robiłam testy owulacyjne i w te trzy dni miałam wynik pozytywny. A śluz płodny przez około 7 dni tak dwa dni przed pozytywnymi testami owulacyjnymi się pojawił i dwa dni po pozytywnych testach. A teraz okres. Na początku marca zapisze sie do mojej ginekolog na badanie i do dzieła :) obym w kwietniu ujrzała 2 kreski i oby tym razem się udało donosić ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Hej:-) Jussio spóźnione życzenia! Wszystkiego najlepszego i upragnionego dzieciątka!:-* X Tysia Ty dzisiaj testujesz? Jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ nie było mnie z tydzień na forum proszę Was o podsumowanie kto teraz będzie testował w tym tygodniu a komu wyszły testy pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×