Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcia08

Dieta i Cwiczenia zrzucic 9 kg do maja! Wspólne motywowanie

Polecane posty

Gość gość 35kasia
Sarita a jak myslisz ile spalam przez te 50min przy tej predkosci 25km/h puls mam 140. Tylko te 200 czy cos wiecej moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35kasia
Sarita a jak myslisz ile spalam przy tej predkosci 25km/h? Puls mam 140. Dzis jezdzilam 50min i zrobilam turbo wyzwanie chodakowskiej . Jakos tak dobrze mi sie cwiczylo. I tak lekko sie teraz czuje. A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
hej dziewczyny dziś miałam male odstępstwo od dietki zjadlam watę cukrową ( byliśmy na karuzeli). Na jutro w menu owsianka z jabłkiem, 2śn kiwi i gruszka w jogurcie, obiad makrela z surówka z buraka, marchewki i jabłka, kolacja 2 jaja sadzone z pomidorem. Miłego wieczorku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh dziewczyny potrzebuje wsparcia, już Trzeci dzień waga się nie rusza.. Nie wiem chyba coś robię źle..podam Wam moje najczęstsze menu: śniadanie ; dwie kromki małe pełnoziarniste lub zytni z chuda szynka i pomidorem, potem drugie śniadanie jogurt 0%, obiad ryż lub makaron ok 40 g plus pierś ok 100 g i jakieś warzywo, potem kolacja serek wiejski pomidorem. Fakt ze mało się ruszam..może to to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia08
Hej dziewczyny :) wróciłam i ja :) do Kasi - Kasiu ja się zgadzam z mine w 100 % tye ćwiczeń dziennie to za dużo stanwczo nic ci to nie da, padniesz po kilu dniach a t chdzi o to by ćwiczyć regularnie i czerpać też jakąś przyjemnsc a nie sie katowac bo p tygodniu nie bedziesz miala sily i sknczysz odchudzanie :) Ja na weekend bylam u rdzicow ale grzecznie zero słodyczy, wczoraj zjadłam na obiad schabik mama zrobila mega cud miód w buzi :) pt, sobota i niedziela skalpel z chodakowska bo killer mi sie zacinal a skalpel mam na pendrive :) Rano znw bylo 55 wiec jestem happy :) teraz zjadłam sbie jabłko i pomarańczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola twój jadłospis jest bardzo dobry to z Vitalii tak? Ja też tak własnie podobnie jem nie martw się ruszy waga zobaczysz! A ryz i makaron pełzoziarnisty? moze jestes przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia , chodzi o to że nie nabierasz tej prędkości. 11-12 km - to jest twoja maksymalna prędkość (chociaż myślę że średnio może to być nawet ok 10 km /h). Korzystasz z endomondo? jeśli nie to zainstaluj sobie - jest darmowa wersja. Tam Ci wszystko obliczy ;) Wg moich treningów miałabyś ok 400-500 kcal przy 50 min. Ja śmigam na Kettlerze Rivo P - to całkiem niezły sprzęt więc i w miarę wiarygodne pomiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Violia nie świruj ... powoli do celu ja też tak miałam że 3dni waga pokazywała jedną wartość i 4dnia spadek -300g i znów 3dni bez zmiany i 4spadek. Przestań ważyć się codziennie.. 1raz na tydzień starczy i wyluzuj dziewczyno... zastoje rzecz normalna. Mi najdłużej waga bez zmiany 7dni stała ale to właśnie przed @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
a Violia jeszcze w ramach ścisłości skoro waga hamuje tzn że organizm oddał wodę i broni się więc od teraz spadek będzie oznaczał mniej tłuszczu ;) Nie poddawaj się organizm próbuje cię przehytrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minę dziękuję za kubeł zimnej wody haha, wiem,no nie znacie mnie to nie wiecie ale ja jestem straszna panikara i wydaje mi się ze jak coś nie daje efektów to musze robić to źle..nie, że chciałabym juz tu u teraz mieć te moje 52 tylko chciałabym mieć jakąś motywację,ale masz rację,te moje codzienne ważenie to wariactwo i musze z tym wyluzować ;) Marcia ja sobie dietę ułożyłam sama, wyczytałam chyba pół internetu na ten temat i niby to, że waga może stanąć tez czytałam,ale myślałam,że nastąpi to później ;) do okresu mam 9 dni to chyba jeszcze nie to..nic no, więcej cierpliwości, jak mi tu juz napisalyscie: w kilka dni nie przytyłam to i w kilka dni nie schudnę ;p milej nocki, buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Vioila jak t się mówi tylko spokój może nas uratować :) ja już się też nauczyłam że ważenie codzienne to zło i teraz staje na wage tylko w weekend :) czasem jest zastoj a czasami waga zrbi psikusa i wskoczy wyzej ja raz tak mialam ale wraca t szybko d normy :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) właśnie jem śniadanko owsianka, kurde już tak przywykłam do tego trybu że nie przeszkadza mi nawet że często jem to samo :P na drugie jogurt naturalny z otrębami, obiad ciemna mała bułeczka z sałatą schabem ogórkiem i rzodkiewką, kolacja jogurt owocowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
hej dziewczyny... marcia ja mam dokladnie to samo.. jak po świętach musiałam zapasy powyjadać bo mi się terminy konczyły to jak na śniadanie jadlam jakąs sałatkę z jogurtem to nie mogłam pojąć jak można jeść zimne śniadanie :) Jakos tak mi owsianka na cieplo lub kasza z rana pasuje. Córa znowu zakatarzona do szkoły nie puszczę narazie bo zaraz się pogorszy. Idę zaraz ćwiczyć... wczoraj jakoś mnie nogi darły jakby domagały się ruchu no nic dziś im dam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Mine widzisz do czego to doszło ciało samo się upomina wręcz krzyczy że chce trening :) ja w zależności jak będę dziś stała z pracą postaram się też poćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
no i po treningu wsuwam 2śn i pod prysznic :D marcia ja weekend nie ćwiczę i dlatego 2dni wolnego pod rząd chociaż miałam w planach w sobotę jakieś cardio zrobic ale mąż mnie wkurzył i już nie mialam sił na treningi... kiedyś jak skakankę chciałam ograniczyć to miałam to samo taki nieznośny ból w nogach że aż chciało się wstac i poskakac żby je uspokoić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz odpoczynek też jest ważny :) ja ćwicze zawsze w weekend bo wtedy na bank mam wolne :) niestety dzis już wiem że nie poćwiczę bo dostałam robotę na cito;/ i do 20 pewnie posiedze w pracy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 kg mniej po tygodniu dietowania z Vitalią! Uwielbiam Smacznie Dopasowaną i czuję przypływ energii, motywacji i wszystkiegooooo :) Do lata będę laska, że ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
a widzisz carmelkova właśnie zastanawiałam się jak ci idzie bo dawno nie pisalas... wielkie gratulacje ;) Marcia i tobie się przyda dzień wytchnienia mimo że przymusowy... ja już kiedys dałam się podejść organizmowi i go przepracowalam pisałam tu do Kasi o tym... ćwiczyłam codziennie a po byłam tak wściekła że szok... i zamiast czuć moc czułam zmęczenie i złość. Dlatego teraz wiem kiedy mogę sobie pozwolić na treningi 6x w tygodniu a kiedy odpuścić. Teraz ciągnę 4x na tydzien i jest ok choć sobota zawsze ma rezerwację w razie czego na jakieś cardio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Hej dziewczyny... u mnie maluchy posmarkane.. córka zarazila synka i mam juz oboje chore :( niech juz się zacznie ta prawdziwa wiosna to moze i one przestana tak chorowac. Dalej trzymam postanowienia i nie staję na wadze.. ;) Kasiu jak tam u ciebie? Przestałaś się odzywać... gniewasz się czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Hej i znowu ja :D dziś kolejny dzień wzorcowo wg rozpiski... jutro wolne od ćwiczeń moje menu na jutro to śn makaron pełnoziarnisty ze szpinakiem, 2śn kiwi, gruszka, serek homogenizowany naturalny, i orzechy ziemne, obiad pierś i surówka z jabłka, buraka, marchwi, kolacja twaróg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, moja waga dalej stoi i to juz śmieszne nie jest, jestem zła wręcz ale nie poddaje się, już w sumie przywyklam,ale nie umiem sobie poradzić z głodem wieczorami..nie wiem, woda nie pomaga niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35kasia
Hej! Mine jestem jestem. Ale jestem chora. Na dodatek mlodszy synek wsadzila paluszki miedzy drzwi i corka wchodzila i mu prawie zgniotla. Boze naplakalam sie bo on ma tylko 1rok i4msce. Sa spuchniete. Narazie moczymy i przykladamy altacetem czy cos takiego. Jutro wizyta u lekarza. Zlamane nie sa ale moze zwichniete kazali czekac do jutra. Tyle nerwow zjadlam ze szok. Mine kochana mam ogromna prosbe. Poniewaz jestem chora (juz dzis lepiej) to nie mialam sily na specjane posilki. Dlatego nie dietowalam grzecznie. Tzn jadlam bez slodyczy ale jednak 4 posilki co 3godz sa lepsze niz 2 wiekie i jeszcze byle jakie. Nie wazylam sie ale mysle ze spadkow specjanych nie ma. Mine dlatego chcialam cie poprosic o rozpiske jadlospisu jak sie odchudzalas 1000kcal na jakies 3dni. To bede je powtarzala. Ja musze miec gotowca. Najlepiej jakby w sniadaniach tez byly kanapki. Nie tylko owsianka bo nie zawsze w pracy moge zrobic. Jakbys dala rade to prosze Cie o pomoc bo juz trace nadzieje. Ale chce bardzo schudnac. Jeszcze znajoma mi powiedziala ze i tak nie schudniesz daj sobie spokoj wiec mam motywacje zeby jej szczeka opadla. Nawet za 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
do gościa z wczoraj jak waga stoi to znaczy że organizm nie ma wody do oddania i próbuje cię zniechęcić żebyś zaprzestała bo on bardzo nie lubi oddawać swoich zapasów tłuszczowych. Jeśli dietę trzymasz to i waga w końcu ruszy. Zastój może trwać nawet 2tyg. Nie poddawaj się albo ty albo tłuszcz. Nie pozwól kierować sobą swojemu organizmowi to ty tu jesteś szefem. I nie brykaj po wadze codziennie Kasiu choroba z dietki nie zwalnia :P z tym gotowcem to później ci wrzucę bo dopiero wstałam. Dziś nie ćwiczę to będę miała trochę czasu żeby pogłówkować. Ale jak na śn kanapeczka to już na obiad będziesz musiała naturalny lub kefirek wiesz za dużo węgli;) Moje jadłospisy z 1000 ci nie będą pasować bo ja obiad jem na cieplo a ty nie,będziesz miała jak zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem i ja ale mam taki nawał teraz pracy, że mogę trochę rzadziej gościć. Ja dziś na śniadanko owsianka, na drugie mozzarella z pomidorem i bazylią na obiad 6 pierożków ze szpinakiem kolacja serek wiejski z rzodkiewką :) Od niedzieli nie ćwiczyłam bo wracam do domu o 21 i padam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcia, mine - jestem baaaardzo zadowolona ze Smacznie Dopasowanej :) zachwycona wręcz! nie dość, że chudnę to jem naprawdę smaczne rzeczy! np koktajle- kiwi, maślanka, otręby, mięsko robione na parze z warzywami, krewetki! nie będąc na diecie nie jadłam takich smakołyków! na dodatek w przyrządzeniu są proste i nawet jak ktoś nie lubi w kuchni siedzieć to nie zdąży się zmęczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Kasiu więc tak: ŚN.: grahamka, tuńczyk w sosie wł 50g, pomidor 1/2 , 1duży liść sałaty (315kcal) 2ŚN: grejfrut, kiwi(149kcal) OB: kefir 400g, banan (345kcal) KOL: twaróg chudy 200g, jog nat 0% 2łyż. (191kcal) w sumie 1000kcal B=78,50g, W=148,34g, T=15,63g ZESTAW NR 2 ŚN.; sałatka makaronowa: tuńczyk w sosie wł 50g, 1/2 pomidora, makaron pełnoziarnisty 50g ( ważone przed ugotowaniem), brokuły 250g, jogurt nat 0% 2łyżki(319kcal) 2ŚN: kiwi, gruszka (142kcal) OB: jogurt nat 400g, pestki dyni 20g (348kcal) KOL: serek wiejski 200g z rzodkiewka (194kcal) w sumie 1003kcal B=69,12g, W= 121,29g, T=32,93g ZESTAW NR 3 ŚN: surówka: czerw papryka 100g, cały pomidor, kukurydza z puszki 50g, pestki dyni 10g, serek wiejski 100g, kap pekińska lub sałata lodowa 100g(314kcal) 2ŚN: jabłko, grejfrut (175kcal) OB: kefir 400g, gruszka (336kcal) KOL: omlet lub jajecznica z 2jaj (196kcal) w sumie 1021kcal B=51,64g, W=121,97g, T=42,01g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
dania można zamieniać tzn śn z1 na śn z 3 bo kaloryczność posiłków zbliżona tzn śniadania ok 315, 2śń ok 150 itd. Nie jestem dietetykiem nie wiem też jaki masz zasób produktów w domu ani jaki masz zasób finansowy. Kasiu zajrzyj na bloga smak zdrowia. Tam są łatwe przepisy z obiczonymi kaloriami może tam coś ci wpadnie do głowy żeby znaleźć sposób na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×