Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gratuluję wyników laseczki ;) Maju, jak sama mówisz czekasz na okres i czujesz się opuchnięta. Więc nie przejmuj się, to na pewno woda, jeśli masz czyste sumienie. Bierzesz może coś na zatrzymywanie wody w organizmie? Pani w aptece polecała mi pić nawłoć lub hydrominum brać. Więc kupowałam hydrominum no i na mnie działa. Wiadomo, przed miesiączką nie pozbędę się całkowicie tej niepotrzebnej wody, ale ja uważam, że i tak jest świetny, no i chemii tam nie znajdziesz. Kosztuje ok 30 zł, ale ja ostatnio dorwałam tańszy zamiennik, koszt to 10 zł - Hydrotinn. Skład ten sam. Popytaj w aptekach. No i nie przejmuj się! Głowa do góry i działasz dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja XXXL
Maramara Dziękuję za dobre słowo to bardzo pomaga. Przeczekam te następne 10 dni i zobaczymy,zastanawiam się czy nie skrócić dni z warzywami? Myślę że dwa dni powarzywkuje i wcześniej przejdę na same proteiny i pociagne je 8 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Gratuluję spadków,Majaxxxl głowa do góry wejdź sobie na wagę po okresie już tak dla siebie,zobaczysz będziesz zaskoczona.U mnie niewielki spadek 0,4 a też nie grzeszyłam i nie jestem przed.Widocznie tak musi być,walczę dalej w końcu mam za sobą 13 kg wolno spada ale spada i to się liczy. Sernik robiłam ze strony dukania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do świąt jeszcze tylko dwa ważenia, ja napewno nie skończę diety przed nimi. Jak planujecie posiłki na te dni spędzone z rodziną? Ja sobie nie wyobrażam pójść do rodziców czy teściów i nic nie zjeść bo dieta :p ja robie na te dwa dni przerwę i a potem wracam na drugą fazę zaczynając od 5 dni protein :) a jak Wy to planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zastanawiałam czy nie można robić np 5P i 2PW, ale chyba nie chcę pozbawiać się tych ważnych witamin. Pola, ja absolutnie żadnej przerwy sobie nie zrobię. Jest masa przepisów, które z powodzeniem zastąpią te zabronione lub niezbyt zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witajcie.Gratuluje spadkow dziewczyny. U mnie szalu tez nie ma na wadze bylo 68,5 ,ale ogolnie sie cieszebo 3kg mniej Za tak krotki czas .Niez zalamujcie sie waga , nieraz tak jest ze woda sie zatrzyma ,ale potem waga zaskakuje. Co do swiat to ogolnie jest duzo przepisow i wturuja jajka ,a jak ktos odpusci to troche cos podje tez sie nic nie stanie.Milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Dzięki Ania, spróbuję zrobić ten sernik. Dziewczyny nie przedluzajcie fazy p roteinowej, bo ta ma być faza rownomiernego rytmu, ja bym aż tak nie ryzykowala. Można czasem pociągnąć jeden dzień dłużej proteiny, ale nie można aż tak uszczuplic warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Ja też zamówiłam kiedyś i wczoraj odebrałam. Zaraz zrobiłam sobie shake bananowy był pyszny. Teraz marzy mi się kokosowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) witam się z rana przy kawie i 'serniku na zimno' :) jak się trzymajcie? J ile jeszcze przed wami? Ja myślę że jeszcze chociaż 2 miesiące na diecie będę :) te aromaty z wypiekarni czymś różnią się od zwykłych Delecty? Miłego dukanowego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Mamara ja zamawialam na allegro takie beztluszczowe i bezcukrowe w płynie. Są bardzo aromatyczne i wydajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola, takie sklepowe to dla mnie są za słabe. Wanilii, rumu, migdału itp nie czuje. Jedynie cytryna i pomarańcza daje rade. Te z wypiekarni mają boskie zapachy i normalnie czuć smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, no popatrz, nawet nie pomyślałam o allegro, a lubię tam szperać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Czesc .Co doo aromatu to ja dodawalam kiedys kupiony w sklepie, nawet nie wiedzialam ze sa inne. Zauwazylam ze bedac na dniach p podjadam to pomidorka to skubne salate to ogorka, ciezko mi wytrzymac na samych P. A myslicie ze taki budyn bez cukru mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można, to skrobia jest + aromaty. No chyba, że masz inny jakiś. No i tylko połowę porcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do budyniu to można ale tylko dwie łyżki 'proszku' , najlepiej żeby skrobia kukurydziana była jako pierwsza w składzie, a najbardziej polecany jest pudding z Lidla na skrobi kukurydzianej ;) ja dostałam ostatnio duży zapas niemieckich puddingow o bardzo dobrym składzie, jednak nie używałam ich jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczyny wsklad jest skrobiaziemniaczana, skrobia kukurydziana, aromat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnje wróciłam z poszukiwań sukienki na święta ;) pomimo że nie znalazłam odpowiedniej to i tak dostałam dobrego kopa :p zeszłam rozmiar w dół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Dziekuje za odpowiefz w tym budyniu jest skrobia ziemniaczana i kukurydziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Pola to super ,jeden rozmiar w dol gratuluje .Ja tez bede kupowala sukienke ale na komunie , wiec jeszcze poczekam , bo moze jeszcze schudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola, gratuluję ;) gośćbea, a do czegoś chcesz dodać ten budyń? Czy taki czysty zjeść? Jeśli taki zwykły to nie ma zbytnio znaczenia ile jakiej tam skrobi jest.. i tak wyjdzie ;) a tak poza budyniem, to ziemniaczana ma ładniejszy skład od kukurydzianej. W sensie mniej węgli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgośćbea
Pola gratuluje ! Ja tez bede kupowac na komunie, ale jeszcze poczekam z miesiac bo mam nadzieje ze schudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny polecam ze strony z kotem w kuchni nowo-wypróbowane przepisy na słodkości... tiramisu i panna cotta. Niebo :D No i robiłam ser żółty, 2 razy. Pierwszy nie rozpuścił się całkowicie (chyba za mały ogień), ale był smaczny, drugi na większym ogniu pięknie się rozpuścił. Polecam, ale radzę pokombinować z przyprawami, bo jeśli o nie chodzi to jeszcze nie znalazłam swojego ideału do sera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Cześć dziewczynki! Co dzisiaj planujecie pysznego na obiad? U mnie szału nie ma bo czasu brak, więc na obiad będzie zupa serowa z jajkiem i filet z kurczaka w papirusie pieczony. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Mam do was pytanie:czy w dni białkowe można pić owocową herbatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
znów się zawiesiła stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super Pola gratKi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witajcie od wczoraj teraz zobaczylam wasze wpisy.Ja dzis pogrEszylam zjadlam makaron ale nie umialam odmowic. Co do budyniu to na mleku zrobilam i musialam sie podzielic.Mysle ze raz na jakis czas mozna. Musze wyprubowac te przepisy na ciasto bo cos chodzi za mna. Pogode mamy taka beznadziejna ze zbiera na slodkie , trza poprawic samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×