Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Otyła90

Pora schudnąć 90kg to za dużo będę dąrzyć do 60kg!

Polecane posty

Gość Otyła90
Hejka Wczoraj było około 842kcal, ale dzisiaj czuje, że będzie gorzej, ale się nie poddaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Cześć Dziewczyny :) Czarna Seleno przyłączam się do kawusi :) W planach mam dzisiaj pierogi z jabłkiem (bo chłopak męczy mnie o nie już z pół roku) do tego robię domowe drożdżówki z serem, obym żadnej nie zjadła :) Dziś się zważyłam waga pokazała 70,7 mam nadzieje,że utrzymam tą wagę przez weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dołączam się do wątku,jeśli mogę ;) 40 lat, 170cm wzrostu, 2015 rok przywitałam wagą 103 kg i się przeraziłam :D od lutego jestem na diecie LCHF, waga startowa 100 kg, obecnie po 6 tygodniach - 94 kg. Mój plan to schudnąć 40 kilogramów z okazji 40 urodzin :D czyli meta to waga poniżej 63 kg ;) a byłoby cudownie dobić do 60 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
aqua_marine witamy w naszym skromnym gronie :) I bardzo gratuluję Ci spadku wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dzisiaj pieknie cieplutko, az miło juz za pare dni wiosna superrrrr, witaj aqua marine :-) Dziewczyny gratki za kazdy zgubiony kilogram :-):-):-) wczoraj trzymałam sie twardo i obyło sie bez grzeszków chociaz u kumpeli niby przypadkiem w aucie na wierzchu znalazło sie ptasie mleczko jej dobroc mnie rozwaliła czy moze jednak sie skusze mniam se pomyslałam i odmówiłam :-) dzisiaj jak narazie tez grzecznie sniadanko danio pozniej 2 kromki chleba razowego z pomidorkiem ogorkiem papryka... obiad byl bardziej kaloryczny bo plaster karkowki z 4 ziemniaczkami i kapustka ale rano cwiczylam pol godz z mel b wykorzystam piekna pogode i mykam na spacer troche spale ten obiad Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Czesc Dziewczyny:) niedziela prawie za nami :) zaraz po sniadaniu wybralam sie z chlopakiem na dlugi spacer- dzis tylko 12 kg, bo nogi odmowily posluzenstwa:) Na obiad zjadlam odrobine spagetti carbonara :( wiem, wiem malo dietetyczne danie ale nie chcialo mi sie gotowac drugiego obiadu... len ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej chętnie się przyłączę.Odchudzam się od 16 lutego....waga początkowa 90 kg przy wzroście 158cm.Cel ostateczny to -33 kg i moje wymarzone 57 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Gosiu wskakuj do nas tylko wymysl sobie jakis nick:) ide spac dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Czesc Dziewczyny:) moja waga pokazala dzis 70.2 :) jeszcze tylko troszke i osiagne swoj I cel: zobaczyć 6 z przodu:) Jade wlasnie do pracy, dzis Szef wraca z urlopu, wiec pewnie bedzie sie dziac! Milego dnia Wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 Super Elwirko malutki kroczek brakuje do 6 :-) rano weszlam na wage i .....1,5 kg mniej :D to pewnie woda zeszła ale motywuje mnie do dalszego działania, z pracy postanowiłam isc pieszo calkiem fajny spacerek ok godzinki, teraz relax pije cappucino a pozniej pol godz z mel b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otyla 90 jak tam weekendzik minał ? jak sie czujesz ? aqua marine co jesz na tej diecie ? gosciu zapraszamy zakladaj nick i działamy :-) Elwirko cały czas za mna chodza pierogi smaka mi zrobiłas myslalam ze mi przejdzie a tu dalej ochota wiec jutro beda pierogi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Czarna Seleno gratuluje spadku wagi:) a jakie pierogi bedziesz robic? Gdzie pozostale Dziewczyny sie podzialy? Odezwijcie sie do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Być Fit
Właśnie założyłem bloga na temat odchudzania, bycia fit. Między innymi będą tam przepisy dietetyczne, porady oraz ćwiczenia. Mam nadzieję, że kogoś to zainteresuje. Chce przekazać swoją wiedzę dzięki, której od świąt schudłem 13 kg. Pozdrawiam Damian, operacja-byc-fit na blogspocie. PS niestety nie mogę dodać linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki 🌼, taka pogoda zachęca do dalszego działania:-) Elwirko za chwile bede robic pierogi z kapustą i grzybami, wiem kaloryczny obiadek ale jak zjem pare z surowka to nic sie nie stanie do tego cwiczenia to spale ;-) Aqua marine to teraz mniej wiecej wiem co to za dieta, najwazniejsze jest to ze stosujac ja dobrze sie czujesz i kilogramy spadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie :) Również chciałabym dołączyć do Waszego grona. Odchudzam się już jakiś czas. Zaczęłam zmieniać powoli nawyki od lutego, ale dokładniej kontroluję się od 1 marca. Mam niestety sporą nadwagę :( 164 cm wzrostu i obecnie 77 kg. Ważyłam 81, udało mi się zrzucić 4 kg. Chciałabym ważyć 50 kg. Odstawiłam wszelkie fast foody, słodycze, niezdrowe napoje, stosuję dietę 1200 kcal, dodatkowo ćwiczę 40 minut dziennie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Witaj Matrioszka gratuluje spadku wagi:) ehh cwiczenia, jezeli zalicze do nich gonienie autobusu to robie to codziennie prawie:) Straszny jestem len:( ale obiecalam sobie, ze jak zejde ponizej 70 to zaczne cwiczyc :) Dzis waga pokazala 70,1 ona to lubi sie nade mna znecac malpa jedna! Czarna Seleno jak nie bedziesz ich obsmazac na tluszczu albo okraszac to chyba nie sa kcal:) zjadlabym takie pierogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) mam nadzieje, ze mogę do was dołączyć. Ja wazę 90 kg i 175 cm wzrostu i jest tragedia :( przed druga ciąża ważyłam 70kg i było super. Moje menu wyglada tak Śniadanie 1 kromka chleba pełnoziarnistego lub 1 kromka pieczywa chrupkiego ( sama piekę z ziaren) z masłem sałatą wędlina i warzywa np ogórek papryka pomidor Kubek kawy z mlekiem i 2 łyżeczki cukru lub szklanka soku Obiad Przeważnie talerz zupy , lub kasza gryczana/ziemniaki plus mięso i surówka. Nie gotuje soecjalnie osobno dla siebie tylko nakładam mniejsza porcje Kolacja Rożnie. Często nie jem w ogóle. Czasem kromka chleba, jogurt , owoc Miedzy czasie jakis owoc lub jogurt tzn miedzy śniadaniem a obiadem Kręcę tez hula hop Przerabiałam dietę dukana. Schudłam około 10 kg ale wszystko wróciło razy 2. Masakra jest. Juz nie chce żadnych diet cud tylko zmienić nawyki. Moze cos proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
aqua marine wieczorem przeczytam Twoj watek- obiecuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie moge sie polapac w tej diecie lch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwirra, dziękuję za gratulacje :) Motywujące bardzo! Ja też byłam leń, leżałam najchętniej i bawiłam się czymś w laptopie-i tak właśnie wyglądał mój sport :D Ale potem zawzięłam się, rzuciłam w cholerę te słodycze, które zawsze uwielbiałam, żadnych kebabów (za którymi tęsknię najbardziej) i jakoś idzie. Ćwiczę sobie po swojemu, korzystam jedynie z ćwiczeń na brzuch Mel B. Resztę wymyślam sobie sama, czując które mięśnie pracują podczas ćwiczeń. Ćwiczeń Chodakowskiej nie mogę ścierpieć, jej programy potrafiły mnie odstraszyć po minucie. Gość, Dukan jest niebezpieczny, możemy sobie uszkodzić narządy zbyt dużą ilością białka, więc nie jest to raczej dobry wybór, tym bardziej, że, jak często czytałam, wraca się potem do wagi początkowej albo i nabiera więcej kg (co właśnie widać także na Twoim przypadku). Myślę, że jakąś kolację powinnaś jeść, niedużą, ale żeby były to chociaż 4 posiłki dziennie. Nie poddawaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kolezanki 🌼 🌼 🌼 Elwirko zapraszam na pierogi :-) dziewczyny pewnie wiecie o tej stronce ilewazy.pl ale ja czesto z niej korzystam jak chce sprawdzic co ile ma kalorii wiec zjadłam 6 pierogow ok 200 g co ma 350 kcal niczym nie okrasilam i byly dobre wrecz smaczne bez tluszczu !!! i ok 300 g surowki wiec moj bilans energetyczny na ta chwile to 1000 kcal wiec nie ma tak zle :-) skubne cos jeszcze na kolacje. Matrioszka gratki za zgubione kilogramy i podziwiam cie ze masz taka silna wole do slodyczy superrr mam nadzieje ze mi tez uda sie nad tym zapanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Selena, bardzo dziękuję :) Sama się sobie dziwię, bo słodycze to naprawdę był mój nałóg. Ja korzystam chyba z podobnej stronki, a mianowicie: tabele-kalorii.pl i dzięki temu łatwiej kontrolować to, co się je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna w kręconych włosach
To ja pisałam o dukanie i efekcie jojo. Wg mnie bez ćwiczeń to jest klapa, bo fakt schudnie sie ale co z tego jak skóra wisi. Musze poszukać tej tabeli kalorii i liczyć. Nie chce robic sobie specjalnych diet czy gotować bo to nie ma sensu. Bardzo rzadko jadamy fast foody. W zasadzie jedyny to jak mąż czasem zrobi pizzę. U mnie problem leży w obżarstwie i dogadaniu po dzieciach :( bo sie zmarnuje. Idiotyczne wiem ale tak sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna w kręconych włosach, wszystko wymaga samozaparcia i zmiany myślenia, naprawdę. Miałam takie okresy, że chciałam schudnąć, nawet ćwiczyłam, ale gdzieś tam głęboko nie wierzyłam w to, że mogę i wracałam do dawnego trybu życia. Teraz daję z siebie wszystko. Trzeba się przestawić, pomyśl o tym, jaka możesz być atrakcyjna dla samej siebie-bo właśnie tak trzeba myśleć. Nie dla innych, nie dla kogoś, ale właśnie dla siebie. I jaka będziesz dumna, nawet jeśli zrobisz małe kroczki. Ja w Ciebie wierzę :) Tak więc nie dojadaj po szkrabach, zapisuj sobie zjedzone posiłki w tabele-kalorii.pl i walcz o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy widzieliście już najnowsze wyniki głosowania internautów na najlepsze tabletki na odchudzanie? wyniki dostępne na stronie http://rtno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra
Dziewczyna w kręconych włosach masz rację z tymi ćwiczeniami. U mnie skóra i tak do tej pory ładnie się kurczyła bez ćwiczeń, ale muszę wziąć się za siebie...nie mogę patrzeć na swoje ramiona, widzę tłuszcz na nich :( i muszę powalczyć z cellulitem- to moja kolejna zmora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ten ból... Tłuszcz na ramionach... Ale najbardziej przeszkadzają mi uda, nie mogę założyć żadnej sukienki, spódnicy, bo od razu się o siebie ocierają, w rezultacie później umieram z bólu :( Dodatkowo mam rozstępy... I o ile wierzę w to, że pozbędę się jakoś tłuszczu, to męczy mnie to, że rozstępy zostaną... A nie stać mnie na żadne zabiegi, które mogłyby je zlikwidować. Aż strach pomyśleć, co się stanie z moją skórą, jak kiedyś zajdę w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×