Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwia973

Będzie mnie mniej

Polecane posty

Witam was.Dzisiaj czuje sie okropnie...jak tylko wstalam wypilam 2 Szklanki cieplej wody z cytryna!!!chyba to byla pomylka jak na razie leze i mecze sie z bolem brzucha...czuje sie tak jakby chciala zwymiotowac...moze to cytryna albo wczorajsza ryba...himmm nawed nic nie jadlam bo niechce mi sie...mam nadzieje ze u was duzo lepiej......a co do sniadan- poslucham was i od jutra zaczne wieksze jes...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja żre .. żre i żre i tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wole niczego nie brac....tak jak sama narobilam sie kg(czyli przez nadmierne jedzenie)tak sama schudne (przez zmniejszenie posilkow,zdrowe odrzywianie i troche ruchu)...Pare dni temu czytalam ze zadne tabletki i tak nie dzialaja:(bo przeciez jak by dzalaly to bysmy sie nie odchudzali...tylko proszki polykali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,Nissa oj chyba coś przekręciłaś z tą wodą nie 2 szkl. tylko jedna lub pół . U mnie były dziś kijki 5 km ale coś bez zapału mi się szło... Ciągle chce mi sie jeść -nadal :( milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...wlasnie wrucilam z pracy i od razu zagladnelam do was;) takie odruchowe...moze ktos cos napisal:)takie wspolne odchdzanie fajne jest:)zaraz ide dom ogarnac;)a potem obiad gotowac:) dzisiaj bedzie kurczak grilowany i kalafior a na kolacje salatka:) mam tez pokrojonego jednego melona...Na wszelki wypadek jak bym zglodniala...okres wlasnie skaczylam...wiec waga powina pujsc w dol....a jak tam u was...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki :-). Coś ostatnio za często miewam doła, ale już jest dobrze. Jedzeniowo wszystko ok, zaczynam teraz pomału zwiekszac posilki aby organizm sobie radzil. Jak tam u Ciebie Sylwia z napadami glodu? Nissa jutro wazenie prawda? Myślę, że waga pokaże mniej aby Cię zmotywować. Milego dzionka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,piszę z domku wróciłam z działeczki ,burza była nad ranem ,mokro ,brzydko to zwinęliśmy się. Przynajmniej internet działa szybko. Małgosiu ty już powoli wychodzisz z dietki ?Nie boisz się ,że waga skoczy? Napady głodu mam,powiedziałabym raczej ,że to ataki :( i to coraz częstsze niestety Nissa trzymam kciuki za jutrzejszy dzień ;)Pozdrawiam milutkiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam....dzisiaj fajna pogoda u nas:)fajnie mi sie pracowalo do puki nie zadzwonili z przedszkola ze moj Kemal upad z slizgawki i reka mu puchnie:( od razu na ostry dyzur...zdjecia,jeden lekarz,za chwile nastepny i nastepny...juz jestesmy w domu. Reka nie zlamana:)wiec jest ok. Dzisiaj zjadlam na sniadanie 100 gr szuszonych brzoskwin. Na obiad mialam tosta z kurczakiem i salatke,a na podwieczorek loda truskawkowego bez dodatku cukru(troche kwasny byl)...Na kolacje pomyslu nie mam...moze jabulko albo melona zjem:)...jutra juz nie moge sie doczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko. Jestem zadowolona, gdyż dowiedziałam się, że jadę do sanatorium od 2 września do Szczawnicy Zdrój :). Sylwia. troszku się boję,że waga podskoczy w górę, ale pomalutku muszę zwiększać, bo 1200 kalorii to za mała na dłuższą metę. Nissa coś mi się wydaje, że nie zdajesz sobie sprawy z tego ile złego robisz dla swojego organizmu jedząc tak mało, pomyśl o tym. Ważne jest schudnąć pomału na dłuższy czas, niż szybko i na chwilę, przynajmniej ja tak uważam, a każdy ma swoje zdanie :) Pozdrawiam życząc milutkiego dnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milusio;) Popołudnie już prawie za mną a ja jestem totalnie padnięta. Kijki dziś z rana ,no nie z samego rana, ale jak ktoś śpi do 10 ;),byly 5 km U mnie codziennie jakieś podjadanie to herbatnik ,to kanapka a ostatnio ,(bo wczoraj upiekłam przepyszną drożdżówkę z jabłkami i wyszłam mi jak nigdy )drożdżówka.Najważniejsze ,że się ruszam Nissa nie obraź się ale na śniadanie nie jada się suszonych owoców :)Zerknij w necie są fajne jadłospisy. Mały nie złamał ręki to tylko stłuczenie? Małgosiu super ,że wyjazd jest już 2 -go jedziesz na 3 tyg? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nisssanur
Witam...tak na szczenscie tylko stuczenie:) dzisiaj jestem zadowolona,przebieglam 5km bez problemu...Jest coraz latwiej;)na wadze -2kg:) jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..wlasnie wstalam:) wypije zaraz szklanke cieplej wody z cytryna i ide dom sprzatac (okolo 3godzin)...wiec jakis wysilek na dzisiaj mam,bo nie wydaje mi sie ze biegac pujde bo burze mamy:(.....dzisiaj na sniadaniem bedzie tost z jajkiem i salatka. Na drugie bedzie salatka owocowa dla dzieci z bita smietana a dla mnie bez:D...Na obiad zupa warzywna. A na kolacje tunczyk 150gr.i duza salatka:) tak sobie postanowilam...zobaczymy co jeszcze zjem...mam przygotowane szuszone sliwki (8sztuk) i gars orzechow....a jak tam u was? Napiszecie co jecie...moze cos podpacze od was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek. Nissa dzisiaj Twoje menu wygląda znacznie lepiej :-). Fajnie, że waga pokazała mniej. Jeśli chodzi o moje menu to można powiedzieć że sniadania i kolacje nie różnią się od siebie, przeważnie są to kanapki z wedlina lub twarozkiem i do tego jakas salatka, moja ulubiona to: pomidor, starta marchew, lyzeczka oliwy z oliwek, 3 łyżki jogurtu naturalnego i przyprawy. A obiady to tez nie wymyślam, na zmianę ziemniaki, ryz, kasza, makaron z porcją warzyw i mieskiem albo ryba. Sylwia, za kijki oczywiście dostajesz plusa ale za herbatniki.... :-). Możesz mi zdradzić przepis na tą pyszną drozdzowke :-), jeśli chodzi o sanatorium to tak, jadę na trzy tygodnie, myślę że wrzesień będzie ladny. Milej soboty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...wlasnie wstalam i nie mam pojecia co dzisiaj bende jadla:)zawsze mialam jakis pomysl a dzisiaj to nic i nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia973
Cześć dziewczynki ,śniadanko zaliczone,kościółek odwiedzony, teraz w piecu siedzi babka cytrynowa,zaraz wstawię kalafiora i ziemniaki może jakaś sałatka pomidor-ogórek? Wczorajszy dzień szału nie robił.Pojechałam z synem i mężem do Poznania na termy- było rewelacyjnie! Ile ja się nazjeżdżałam :) ale też było sportowo ,bo 2 długości basenu czyli 2x50 m pokonałam ;)v potem odebrałam córkę z obozu-miała egzamin na brązową odznakę jeździecką,ślicznie wyglądała na koniu i pojechała też b. dobrze ;). Potem niestety było gorzej ,bo skusiłam się na M Donalda a nawet nie przepadam :( Pewnie znów waga będzie w poniedziałek stała. Małgosiu przepis na drożdżówkę mam z książki kucharskiej Kuchnia Polska wydana jeszcze w latach 70-tych (gruba) jeśli nie masz to powiedz napiszę . Nissa gratulaski za spadeczek wagi ,mój jadłospis szału nie robi ,przeważnie to kanapki, wędlina,pomidor,ogórek lub twaróg z jogurtem ,to tyle u mnie piszcie jak wam minął dzień pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...jak to fajnie poleniuchowac ;) no ale zaraz zabieram sie do roboty...kamil ma jutro urodziny wiec trzeba torta upiec...i dom wystrojic:D jutro na to nie mam czasu bo do 14 w pracy a o 15 urodzinki....Na sniadanie zjadlam salatke i 150gr. Jogurtu naturalnego...Na drugie owoce- zmiksowane 4truskawek,jagod z 1lyz.miodu i mleko....Na obiad zupa,a na kolacje bedzie wolowinka z salata...tak jak zawsze mam cos przyszykowanego-czerwona papryke,rabarber i garsc orzechow; ) naczytalam sie ze przez jedzenie szuszonych sliwek bedzie latwiej pojsc do wc....no niestety nie dzialaja (przez 10dni zjadlam ich 500gr),woda z cytryna tez nie...macie moze jakies sprawdzone metody?milej niedzieli zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nissanur czuję się trochę zlekceważona, tym kopiowaniem tekstu na wszystkich topikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :). Nie dawno zjadłam obiadek , ziemniaczki z buraczkami i duszony filet z warzywami a teraz oglądam sobie film, a, że są reklamy to napiszę troszku. Sylwia, super takie wyprawy, a z córy to bądź dumna :), jeśli chodzi o książkę to mam ją , tylko nie zaglądam do niej :(, muszę zerknąć na ten przepis. Rano waga była i już prawie mam cel 55.2 kg, teraz trzeba utrzymywać to :). Ja dzisiaj też piekłam ciacho, murzynek z serem i będzie na kolację :) tak przy niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Ale się u nas ochlodzilo. Sylwia jak tam waga? Dzisiaj na obiadek planuje pierogi, na szybko, bo idę do lekarza po wynik, więc nie wiem ile mi tam zejdzie. Nissa jeśli chodzi o problemy wc to mi pomagają płatki owsiane, jem z jogurtem naturalnym,. Pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...tak szybciutko bo zabiegana jestem....Na sniadanie zjadlam owsianke...hehe nawed smakowalo;)na drugie coctail owocowy-trustawki,maliny,jagody i mleko z odrobina miodu...pycha:) na obiad zupa a na kolacje kurczak z salatka....moze zjem kawalek tortu,zeby kamilowi przykro nie bylo;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć , oczywiście nie schudłam tylko przytyłam 0,8 kg jeśli je się ciasto przez 3 dni ,a 4 -tego pizze to chyba tak. Ruch był dziś kijki 5 km . Małgosiu brawo za spadek wagi ,pochwal się jak długo pracowałaś na taki wynik? Nissa musli lub, płatki owsiane lub, siemie lniane,wspomagane herbatkami, najlepsza jest pokrzywa z trawą cytrynową a jeśli to ci nie pomoże to polecam Dulcobis (tabletki) ale tylko jedną przed snem (po dwóch biegunki dostaniesz) Miłego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nisssanur- przeczytałam twój wpis na FORUM DIETY KOPENHASKIEJ- że byłaś na tej diecie 39dni i schudłaś 38kg -ale bzdury wypisujesz zastanowiłabyś się i coś to nie wierzę w to twoje odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerka25
Czesc dziewczyny. Jestem Kaśka mam 25 lat i 176 wzrostu i lekka nadwagę. Chciałabym schudnąć jakies 10 kilogramów. Ale nie będę się ważyć tylko mierzyc w obwodach to jakies 10,cm :) x obwodu. Jestem na diecie poniżej 1500 plus 3-4 razy w tygodniu ruch. Mogę się przyłączyć? Moje dzisiejsze menu Śniadanie 1 salatka z ogórka szynki drobiowej i makatonu razowego 350 Śniadanie 2 banan 200 kalorii Obiad makaron razowy zbserm białym chudym 300 kalorii Kolacja to samo 500 kalorii razem 1350 kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Chyba jakies klapki na oczach mialam,ze nie zauwazylam Sylwia,ze masz wlasny watek. Jutro w pracy poczytam caly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór ,późny wieczor a ja nie śpię... Po dzisiejszym żerowaniu, pizza w dużej ilości. Czuję się źle, nie fizycznie ale psychicznie,gniecie mnie gdzieś myśl ,że tak długo jestem na forum i tyle szans zaprzepaściłam na schudniecie. Wiem ,ze to dla mojego dobra.... Oj ale mnie dopadło. Ok, samokrytyka złożona. Już mi lepiej. Eklerko witaj ,pewnie ,że możesz się przyłączyć ;) im nas więcej tym lepiej . Baja :) czytaj tylko jak widzisz(czytasz)szału nie ma;) Chyba czas sprawdzić czy ktoś nie tęskni za mną ;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerka25
Czesc dziewczyny! Dzisiaj mam zamiar wstawić moje wymiary zobaczymy czy mi sie to uda :) mój jaflospis na dzis Śniadanie kromka razowca z seem białym i pomidorem 100 kalorii Śniadanie 2 salatka z ogórka szynki i makaronu razowego 350 Obiad makaron z serem białym 350 Podwieczorek koktajl z truskawek borówek i mleka 200 kolacja pierś z kurczaka w płatkach owsianych z keczupem okolo 300 Mam nadzieje ze się dostosuje do jadlospisu trzymajcie się i do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdążyłam sie zmierzyć a wiec Pod biustem 78 Pod pepkiem 100 Biodra106 Udo na górze 63 Udo na dole 55 cel na 13 sierpnia zgubić po 3 ccm w biodrach i w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy porannej kawusi. Witam nowe koleżanki :). Sylwia, moje średnie chudnięcie wynosi 1kg miesięcznie, nie chodziło mi o schudnięcie szybko, ale cel osiągnęłam :) teraz zwiększam po troszku jedzenie, no i oczywiście zero podjadania i zero napadów na słodycze, bo to mnie gubi :) , dobrze tak zrobić sobie samokrytykę , to pomaga :) Dzisiaj na obiadek robię soczewicę z jarzynkami. Eklerka , dobry pomysł na mierzenie się, u mnie to 1 cm = 1kg , Nissa a jak u Ciebie ? Miłego dzionka życzę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×