Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwia973

Będzie mnie mniej

Polecane posty

Dzień dobry ,kawka wypita czas troszkę popisać. Widzę ,że ruch zaczyna się i to z samego rana super ;) Nie mam zdania jesli chodzi o podawanie wymiarów aż się skurczyłam na myśl ile ja mam w pasie ,lepiej nie mierzyć :) może kiedyś... Kijki z rana odpuściłam ,za to wieczorem pojeżdżę na rowerze. Zbieram się aby pójść do ogrodu ,bo tam zapanowały wszechobecne chwasty Na obiad dziś będzie cukinia zapiekana z mięsem mielonym :) oczywiście na prośbę moich latorośli. Małgosia chyba najtrudniej to jest utrzymać wymarzoną wagę Eklerko czy 3 cm to będzie ok 2-3 kg czy więcej ? Będziesz wspierać się jakimś wybranym sportem czy tylko dietą? Zyczę wszystkim miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerka25
U mnie mniej więcej 1 cm mniej w brzuchu to 1 kg. Mniej więcej :) nigdy podczas diety die niebwaze bo ćwiczę i przy ćwiczeniach mięśnie rosną i waga tez czasem wzrasta i to jest zniechecajace. Dzisiaj na kolacje pierś z kurczaka w płatkach owsianych z keczupem :) trzymajcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklrka25
Razem dzisiaj zjadłam 1300 kalorii. Jestem zadowolona. A co do tego czy się dietuje czy tez ćwiczę to tak podczas diety zawsze ćwiczę. Pierwszy tydzień jest najczęściej bez ćwiczeń bo organizm i tak musi sie przystosować do obniżonej dawki kalorii. A potem zaczynam ćwiczenia wtedy tez jem więcej jakie 1500 kalorii. A co ćwiczę? Biegam i ćwiczę turbo spalanie ale nie chodakowskiej oraz trening aerobixing :) z częstotliwością 3-4 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerka25
Czesc dziewczyny co tu taka cisza? Jaki macie system sprawdzania czy schudlyscie ? Wazycie sie co jakiś czas? Jak tak to co jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anchela13467
uwaga !!! laski właśnie się dowiedziałam że nawet zwykłe tabletki antykoncepcyjne mają także działanie poronne o czym się z przyczyn marketingowych nie mówi, nie wierzycie to wpiszcie to w wyszukiwarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko. Eklerka ja się ważę co tydzień zawsze rano na czczo wtedy waga jest najbardziej wiarygodna. Napisz mi jak przygotowujesz fileta w płatkach. Nie robiłam tak jeszcze. Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo ,wczoraj poległam wstyd pisać ale nic ale to komletnie nic nie robiłam tylko tv oglądałam .Dziś zdecydowanie chęć mi wróciła.Był rower z dzieciakami rano 10 km i śniadanko dietetyczne. Rownież ważę się raz w tyg. rano na czczo. Ze sportu to rower, nordic walking Na obiad dziś pomidorowka z makaronem synek dziś debiutował w roli kucharza ;) pozdrawiam cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą. Czekając na kolacje troszkę popisze. Ogródek zaliczony,dwie godziny pielenia . Przynajmiej nie miałam czasu na podjadanie,zupka synka wyszła ok ,zawsze to jakaś odmiana co u was słychać ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. Kurczaka w płatkach jak przygotowuje? Biorę pierś z kurczaka tnę na kawałki sole i pieprze i obtaczam w płatkach owsianych i smażę na lyzeczce oliwy:) jem z keczupem. Moje dzisiejsze menu Śniadanie 2 kromki razowca z szynka i białym chudym serem i pomidorem 200 kalorii Obiad makaron z białym chudym serem 400 kalorii Podiweczorek shake truskawkowy z mlekiem bez cukru 200 kalorii Kolacja salatka z makaronu razowego szynki i ogórka 300 kalori razem okolo 1100 kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was....u mnie juz po urodzinach....zjadlam tylko jeden maly kawalek tortu;) 10.000 krokow zrobilam i 10 razy 30sekund na skakance.....przez te urodziny za niedbalam diete - nie to ze wiecej jadlam...ale bez sniadanie i nie o stalej porze.... Wiecie co,podobno na diecie traci sie miesiaczke...himmm ja mam juz drugi raz!!! Nienormalne to...macie podobne problemy??? A to do goscia,Co pare postow wczesniej napisal...tyle schudlam...wazylam max 58...przez smierc corki zaszlam depresje!!!przytylam do 102 kg...przez jakies 2,5 miesiace wazylam zpowrotem 62kg!!!wage utrzymalam...tylko ze to nie byla tylko dieta...godzina rano i wieczorem na stepie i a6w co dzienie.potem zaszlam w ciaze i tak 3 razy!teraz juz chce na stale schudnac....nie planuje zadnych dzieci ani nic...mam jeden plan!schudnac...a jak nie wiezysz to poszukaj sobie diety kopenhaskiej tu na forum z maja do lipca roku 2009! Bo codzienie o tym tutaj pisalismy....Milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,już prawie przedpołudniowo ;) Dziś wiatr hula i gwiżdże aż miło ale mnie nie przestraszył i 13 km przypedałowałam na rowerku z moją młodzieżą. Śniadanko dietetyczne już za mną dwa kawałeczki chleba graham z ogórkiem,pomidorkiem i plasterkiem szynki plus herbata miętowa.Nie wiem jak później będzie ,bo przyjeżdża teściowa a i potem będę piekła ciasto ...hmm więc mogę nagrzeszyć muszę coś mieć slodkiego ,bo jutro są moje urodzinki ,choć nie wyprawiam ktoś zawsze może wpaść . Nissa nie jestem lekarzem, nie wypowiadam się ,po prostu umów się na wizytę do lekarza. Małgosiu jak przebiega zwiększenie posiłków? Eklerko czy kurczaka jeszcze moczysz w jajku a potem w platkach czy sam filet ,,goły'' w płatkach? Dziewczyny noski do góry i miłego dnia wam i sobie życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. U mnie od wczoraj kiepskie samopoczucie, chyba coś mi zaszkodziło i nie mogę patrzeć na jedzenie, ale przecież trzeba dac coś organizmowi. Sylwia, zwiekszam pomalutku porcje. Np: do sniadania troszku grubsza kromka chlebka, a do obiadu ciut wiecej ziemniaczkow. I zobaczymy co waga pokaże w niedziele. Muszę spróbować tego fileta w płatkach :-). Piszesz Sylwia, że masz jutro urodzinki ;-) to tak jak mój młodszy synek. Pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerka25
Fileta nie mocze w jajku tylko w samych płatkach x:) moje dzisiejsze menu Śniadanie 2 kromki razowca z serem białym chudym szynka i pomiodrem 200 kalorii Śniadanie 2 :warzywa na patelnie 250 kalorii Obiad makaron razowy z serem białym chudym 400 kalorii Podwieczorek 2 kostki gorzkiej czekolady 100 kalorii Kolacja filet z kurczaka w płatkach z keczupem 250 kalorii Razem 1200 kalorii. Jestem dumna z siebie. Od poniedzialku wprowadzam treningi mam nadzieje ze wytrwam. Dziewczyny trzymajcie się dzielnie i do jutra!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam raniutko. Sto lat Sylwia!!!. Wszystkiego co się szczęściem zwie. Aby w Twoim życiu były same radosne dni :) a wymarzony cel został osiągnięty. Pozdrawiam cieplutko i zmykam do pracy. Miłego dnia wszystkim życzę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...wszystkiego najlepszego Sylwia:) u mnie kiepsko...waga stoi w miejscu:( myslalam ze chociaz 0,5 zleci a tu nic!!! Ale w tym tygodniu to naprawde przesadzilam....a to cukierek,tort itd....to jutra nic slodkiego i zero pieczywa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerka25
Czesc dziewczyny Dzisiejsze menu Śniadanie 1 2 kromkibrazowca z serem białym szynka i pomidorem 250 Sniadanie 2 salatka z salaty lodowej sera feta kukurydzy 350 kalorii Obiad makaron razowy z serem białym chudym 450 kalorii Kolacja filet z kurczaka w platakch owsianych z keczupem 350 kalorii Razem 1400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w sobotni poranek. Jak tam po urodzinach Sylwia? Ja właśnie wybieram się do Zakopanego :) troszku połazić po górach, bo dawno już nie byłam. Życzę Wam miłego weekendu i pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was...po mino ze waga stoi w miejscu walcze dalej...postanowilam ze w sobote i w niedzele zjem cos slodkiego max 150 Kcal(kisiel,budyn,ciastko albo cos podobnego)...Na sniadanie tost z serem i jajkiem,salatka. Na drugie 10 truskawek. Na obiad zupa. Na podwieczorek 3 ciasteczka. Na kolacje duza porcja salatki i kurczak bez skorki (z piekarnika)....to tego 2l wody i 4 zielone herbaty...i oby tak zostalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerka25
Czesc dziewczyny u mnie wszystko ok. Nie miałam czasu wczoraj napisać. Ale dieta idzie zgodnie z planem. Dzisiaj jade do chrześniaka na urodziny takze na pewno bedzie jakiś alkohol i cos słodkiego ale postaram sie nie szaleć a od jutra ciężkie treningi ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milutko. Tatry są piękne :) Dzisiaj jak zwykle rano była waga i znowu mniej , jest 54.5. Posiłki zwiększam, wczoraj nawet pozwoliłam sobie na placki ziemniaczane na Krupówkach - pychotka. Dzisiaj obiadek tradycyjny filet z kurczaka duszony z jarzynkami plus ziemniaczki i mizeria. SŁONECZNEJ NIEDZIELI ŻYCZĘ.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu i Nissa dzięki za życzonka ,Zaszalałam tak ,ze waga chyba pokarze na plus. Trzy dni ciągłego biesiadowania ;) Gratuluję wagi .Nissa tak to jest gdy jemy torty sama coś wiem. Eklerka podziwiam jesteś konsekwentna. Jak ja bym pochodziła po górach.... Wracam do ćwiczonek od jutra będzie ciężko ,bo jutro ruszam z przetworami.Trzymajcie kciuki abym nie nagrzeszyła :) miłego wieczoru Czy u was też taki upał był dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek25
Czesc dziewczyny ja juz po urodzinach. Oczywiście byl torcik placuszek pare drinków salatki z majonezem i tak dalej... Najadlam się ze hej! Ale jestem zła ale wiedziałam ze tak bedzie. Mam nadzieje ze nie wpłynie to bardzo na efekt mierzenia. Zmierzyć sie mam zamiar 13 . Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór,od dziś z powrotem jestem kobieta pracująca. Po pracy skoczyłam na bazarek po ogórki i owoce.Szybki obiad -spaghetti ,ale niedużo . Zrobiłam ogórki kiszone,sałatkę szwedzką i dżemiki potem jak już było chłodno ,dziecię moje zawiozłam na koniki ,bo obiecałam .wszystko tak sprawnie mi poszło ,bo teściowa pomagała ;)Następnie zagoniłam moją młodzież na rowery ,a teściowa została i dzielnie mieszała dżem.Właśnie wróciłam 13 km zrobiliśmy było super. Co u was słychac jak wdrażanie diety pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...kupilam nowa wage!!! Przetestowalam cala rodzinke,i za kazdym razem pokazywala inna wage....wlasnie sie zwazylam i jest 75,2kg... Super Super Super...jestem szczensliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Już się obrobiłam ,był dziś rower i badminton niestety była drożdzówka i lody i troszkę chleba więcej niż zwykle. Nissa brawo za wagę i spadeczek . Każdy mówi ,że upał to nie chce się jeść, ja wcinam wszystko jak leci ,niestety ... Pamiętajmy trzeba pić wodę ,bo to najważniejsze przy tej pogodzie ,Miłego wieczoru pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...u nas cieplutko:) na sniadanie byla kanapka z serem i 1 pomidor. Na drugie 3 ciasteczka bez cukru( nawed nawed...) na obiad byl wok z warzyw i kurczaka z sosem kwasno-slodkim:)na kolacje kanapka z salata,ogorkiem,zielona papryka,zielona cebulka pomidorem i serem bialym. Niewiem jakos ostatnio niechce mi sie pic zielonej herbaty...:( od jutra sie przemuse! Dzisiaj taka zmeczona jestem,czekam az dzieciaki spac pojda i tez od razu ide...Milego wieczoru wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...dostalam od meza prezent!!!rowerek hehe chyba podoba mu sie ze chudne i chce przyspieszyc efekty!! Juz 10km przejechalam...i spalilam 0,1kg tuszczu hehe tak przynajmniej mowi ten komputerek :) czuje sie swietnie...znowu spodnie zaczynaja byc luzne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten upalny dzien. Jak sobie radzicie? w ten żar. Pije dużo wody a i tak czuję się napuchnieta, ale cóż zrobić. Jedzeniowo troszku sobie w tym tygodniu pozwalam, zobaczymy w niedzielę na wadze :-) ale systematycznosc posiłków trzymam i nie podjadam. Pozdrawiam zyczac milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dojść wymagającej walki z samym sobą? Chcesz poczuć się doceniona? Marzysz o seksownej sylwetce ale brakuje Ci motywacji? Jestem tu dla Ciebie! Uzyskaj szczupłą sylwetkę nawet bez chodzenia na siłownię! ZACZNIJ DZIAŁAĆ! Jeżeli nie chcesz fajnej sylwetki to nie wchodź: www.wymarzonasylwetka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×