Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

dzien dobry :) jacenty, ja?? .. ja??.. ja okrutna?? .. no wiesz.. nie spodziewalam sie, ze tak mnie postrzegasz. chyba nie jest okrucienstwem brak pozwolenia na grzebanie i zmiany w moich uczuciach.. czy ja komus zabraniam lubic, badz nie lubic kogos? slon sie caluje z luiza i jest ok.. a do mnie ma znowu jakies pretensje. a niech tam. moze sie obrazac, co nie zmienia faktu ze i tak go kocham. poza tym, nie zamierzam w zadnym wypadku skreslic z mojej osobistej listy ukochanych meskich nickow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojemne masz. serce,wszystkich kochasz,ale czy Ciało Twoje wytrzyma naparcia samców i kobiet....Dzień Dobry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w lekarza sie bawisz jacenty? bedziesz mi robil testy na wytrzymalosc i kondycje? :P ja sie ciebie nie pytam jak ci ze zjawa pod kocykiem ;) .. albo i na kocyku :P .. i czy patka tez sie zmiescila? czy moze lezy obok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frido kochankiem Twoim być nie mogę,więc tylko tak moge sprawdzic pojemność Twoich płuc:)Zjawa to zjawa,ale Peeewna to bym zapakował nawet oddając swoje miejsce.....Tobie Frido zostało jedynie miejsce na kolankach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie wie i widzi.. wszystkich was kocham i zajmujecie w moim sercu jednakowa pozycje, ktora ma sie nijak do pozostania moimi kochankami :) ale porozmawiac mozemy.. mowisz na kolankach? .. a nie bedzie przypadkiem mnie nic uwieralo?.. bo wiesz.. lubie siedziec wygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frido myśle,że nie o wygode tutaj chodzi:)Wajche przełożysz i jedziemy....Frido czy to źle,że jestem Ciekawy Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jezdzie sie nie znam, bo nie dali mi prawa do jazdy.. ale nie jestem do konca przekonana czy masz racje z ta wajcha. nalezy przelozyc, czy wlozyc.. zeby pojechac dalej :P ale co tam ja moge wiedziec.. nie jestem przeciez techniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włozysz i poczujesz reszte dokończe Ja,więc wpadki,wypadki nam nie grożaa.....Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej sie glupio nie tlumacz, bo to cie jedynie pograza 😴 swoje wiem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
trudno. jak wolisz. moje uczucia pozostana niezmienne. bede cie nadal kochala.. w milczeniu. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zniechęcaj się Słonik z naftą. Do Fridy masz 100 do 1. Trącisz paździerzem i półko ścianką, którą dobrze zna Matu atakuje z lotu ptaka. To mnie zastanawia, dlaczego Matu tak zlewa Fridę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten pan "Słonik z naftą". Co to za gość? Nie zapraszany a o wszystkim wie, chujek wystawiony. Mamy zbiegowisko? Trzeba to zrobić Inaczej przegramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy nastukał się i szuka zaczepki. Na ulicy już dawno byłby uspokojony ale tu będzie stroszył się aż padnie. Pić trzeba umieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie naszukał się, tylko realnie stwierdzam, że skonsumuje swoje chińskie tenisówki jak Jacek przeleci Fridę. Inne tam sobie puknie, ale Ona będzie płakać. Nie rozkłada bierek, więc Ją co lepsze obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeszkadzajcie sobie Panowie w ubliżaniu :P 🖐️ ja tylko Fri buziaka chcę zostawić 😘 i milknę już w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara nie ma tematu....luz,no waśnie Frida całuje rączki bo na więcej się nie odważe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka słowianka
Jak to jest, że ja się uśmiecham a nikt tego uśmiechu nie odwzajemnia? :) dwa dni bez słońca i znów ponure miny? :-O dzień dobry i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
wariatka :) dzień dobry :) piątek dzisiaj ? chyba się trochę zaplątałam w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×