Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Ananasowa :( trzymaj się dzielnie :* oby to nie było to co myślisz - musi, musi być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkahha Super wieści :) tylko się cieszyć że Dzidzia pięknie rośnie i oby tak dalej :) Szmacioszka Jeśli chodzi o te warsztaty, to ja byłam na nie zapisana, ale niestety w tym dniu leżałam w szpitalu :/ też jestem ciekawa Twojej opinii, nie wiem czy to cykliczne warsztaty, ale jeśli tak to z chęcią bym się na nie zapisała. Minia78 Bądź dobrej myśli, że się udało i w poniedziałek powtórz betę :) Daj znać jaki wynik, trzymam kciuki za dobry przyrost :* ewap156 Całe szczęście, że obejdzie się bez szpitala :) Oszczędzaj się ile możesz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewap156 dobre wieści :) Postaraj się wyciszyć i znaleźć sobie jakieś przyjemne zajęcia. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia78 - cichutkie gratulacje :) x Ewap - uff.. na takie info człowiek czeka... x Ananasowa - teraz o Ciebie się denerwujemy.. :( Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia brzuch mnie pobolewa,tu zakuję...niewiem co myśleć...okaże się jutro... Ananasowa Kochana daj nam znać bo my się tu wszystkie martwimy:*** wierzę,że wszystko ok:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap no to bardzo dobre wiadomości:-) dostałaś zgodę na jakiś spacerek ? gość jak zwykle błyszczy wiedzą:-P po IUI a po transferze to różnica. Minia78 super! Przyrostów życzymy:-) Mnie juz zaczyna mulić jak co wieczór, lecę pod prysznic i do łóżka czekać na wieści od Ananasowej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa, strasznie sie wszystkie denerwujemym daj znac jak najszybciej , wszystkie czekamy z zaciśniętymi kciukasy na twój wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Kropek jest na miejscu - jest pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy. Krwiaków brak. Lekarz uspokoił, że takie plamienia mogą się zdarzyć. Obstawił mnie progesteronem - 3x1 duphaston, 2x2 luteina 100 i prolutex. Zdziwił się bardzo, że kazali mi tak wcześnie odstawić estrofem (powinnam brać do 9tygodnia), wg niego nie wiadomo czy kosmowka dalej da radę (??), od dziś 2x2 estrofemu zatem. oprócz tego mam robić irygacje tantum rosa, bo mowi, że trzeba oczyścic, ze moze to po tamtym podraznieniu itd. za tydzien mam się pojawić na wizycie serduszkowej -90% szans, że bedzie. L4 wdrozone. DZiewczyny, dziekuję!!! jestem wzruszona WAszym zainteresowaniem i wspraciem!! po raz kolejny pkazujecie, że to forum ma niesamowitą siłę!! ALexvan, byłam u d Ż. za tydzien też do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny melduję że trzymam w ramionach mojego Synka :) cały i zdrów. 2900 i 57 cm. Poród siłami natury w połowie 37 tygodnia. Życzę każdej z Was takiego szczęścia i wierzę że prędzej czy później każdą z Was to spotka. Uczuć nie da się opisać dlatego proszę Was walczcie do końca aby się o tym przekonać. To cud po 4 latach mojej bitwy o tego Okruszka a mój świat ma od dwóch dni inny wymiar :) Milita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa Ale nam wszystkim napędziłaś stracha :) Tak się cieszę że wszystko dobrze :* Nad L4 się nawet nie zastanawiaj tylko bierz od razu! Trzymaj się dzielnie, teraz musisz tylko odreagować stres :) Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Ananasowa co lekarz to inne zdanie i zalecenia i bądź tu człowieku spokojny. Najważniejsze, że z kropkiem wszystko dobrze. * Milita to dopiero niespodzianka :) Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa ufff ale się martwiłam:( dobrze ,że z Kropkiem wszytsko okey-zmykaj na l4 i dbaj o Was:) Milita serdecznie gratulacje!!!:):) dużo zdrówka dla Ciebie i Maleństwa:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia78
Dziękuję Wam bardzo:) to moja 2 IUI a co do bety dzisiaj dzwoniłam do lekarza i powiedział że beta bardzo ładna i ja się tego trzymam w poniedziałek będzie x2 i już:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa ja tez dzis u niego byłam. MałaMi - <3 milo mi , ze pamiętałas. :-) niestety nie ma dobrych wieści, endometrium ani drgnęło, wiec dr stwierdził, ze ten cykl odpuszczmy, w sumie sama byłam nastawiona na to , ze criotransfer raczej juz w tym cyklu jest niemożliwy...ale nadzieja umiera ostatnia. Wiec co, czekam z utęsknieniem na @ , podobno taki cykl moze byc powikłaniem po gonapeptylu ( jak transfer jest nieudany ) , mam sie pojawić 3 dnia @ i zobaczymy co dalej :-( byłam tak przejęta Ananasowa, ze nie chciałam pisać, bo teraz ona i kropek była najważniejsza, wiec kamień spadł mi z serca !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Militko dzisiaj myślałam o Was! No i proszę cudownie! Gratulacje! Kochana napisz proszę coś więcej jak będziesz miała chwilę. Np czy olejek migdałowy się sprawdził i w ogóle jak wszystko przebiegło! Ananasowa to dziwne z tym estrofemem. Ja go nie biorę już. Ale może Ty miałaś na sztucznym cyklu? Stąd różnica. Mówił Ci po co bierze się jeszcze estrofem? Dobrze że wszystko ok. Dbaj o siebie. Kiedy dokładnie masz następną wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Ewap, Ananasowa:-D Milita, super, gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap, cieszę się, że jest dobrze. Odetchniesz troszkę :-) x Ananasowa, kamień z serca! Oby już było dobrze :-) x Minia, cichutko gratuluję ;-) x Milita! Ale niespodzianka! Buziaki dla Was obojga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```Ananasowa super wieści. ```Milita tak czułam! Gratuluję! Buziaki dla synka od forumowej ciotki! Mam nadzieję, że dobrze się czujecie. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia gratuluję:)3mam kciuki za przyrost piękny:) Alexvan to teraz czekamy na Twoją @ ,,,odpocznij ,zbierz siły i już za niedługo wrócisz po Skarba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MH1 teraz Ty w kolejce :-) Potem Kikusia z Zosią D :-) ale ten czas leci ! Jedne rodzą:-) drugie zachodzą:-) Wielbię Julkowy kalendarz !!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×