Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Ananasowa trzymam kciuki, żeby krwawienie jak najszybciej ustało i było niegroźne dla maluszka. Musisz wierzyć, że wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi, ja ekspertem nie jestem, ale biorąc pod uwagę , ze to 7 dzien po transferze, myśle ze możesz sie cieszyć, tym bardziej ze beta rożnie od momentu zagniezdzenia :-) wiec ja cie mocno ściskam i sie bardzo ciesze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki alexvan:) w poniedziałek idę jeszcze raz sprawdzę przyrosr:) Anansowa Kochana 3mam mocno kciuki i Cię bardzo tulę:*** Mam nadzieję,że wszystko ok-daj znać...jak możesz ..strasznie się martwię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami beta jest pozytywna i to ważne:-) w poniedziałek będzie przyrost a w 14dpt będzie już okazała :-) Ananasowa dziewczyny dobrze piszą bierz magnez,nospe i ja bym zwiększyła lutkę pod język zwiększyła..nie płacz bo to spotęguję skurcze ściskam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami - powtórz betę w poniedziałek i na pewno będzie przyrost :) Morela w 7 dpt miała betę 13 o ile dobrze pamiętam i jest dzisiaj w 10 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa trzymaj się Kochana. Wiem że to marne pocieszenie ale znam kilka dziewczyn które na początku miały normalny okres. Jestem z Wami myślami, będzie dobrze. Trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Malamii moja beta w 7dpt wynosiła 13,8;) wiec jest dobrze!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa, wiem co czujesz, przechodziłam przez to, wszystko mi się teraz przypomina...brrrrrr.... Tak jak dziewczyny piszą- dodatkowa luteina, nospa i leżenie. Myślenia się nie pozbędziesz...niech cię teraz mąż wspiera pozytywnymi myślami. A my wszystkie trzymamy za was kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa kurcze nie bede sie powtarzala po dziewczynach. Jestem z Wami... Mała Mi zobacz jaka betę miala Milita ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananasowa
Dziewczyny, dziekuje. N adziejko, mam 3x1 duphaston, 2x2 luteiny i prolutex, dawka uderzeniowa progestetonu MalaMii, trzymam kciuki za przyrost! Alexvan, wzruszyła mnie... jesteś tak samo ważna! Pisz o wszystkim. Szmacioszka, oby moja historia była powtórka Twojej... Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa to rzeczywiście dawka końska. Teraz tylko pozytywne myśli i leżakowanie. Jestesmy z Tobą! Mam nadzieje ze Twoje plamienie skończy się jak moje .. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa, cały czas o Tobie myśle , przeżywałam to juz pare razy, wiec potrafię zrozumieć jak sie czujesz , ale mimo wszystko postaraj sie zachować spokój, nerwy mogą tylko zaszkodzić, myśl cały czas o tym ,ze masz jeden cel- zobaczyc serduszko !!!! Masz wsparcie całego forum, wszystkie mocno trzymamy kciuki ! Wierze, ze wszystko bedzie dobrze!!! Tylko leż kochana i odpoczywaj ! To rozkaz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi - dziewczyny napisaly juz ze jest dobrze :))))) powtorzysz badanie to bedziesz spokojnijsza a ja trzymam kciuki Kochana, niech weekend szybko minie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Małami trzymam kciuki za przyrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Później plamienie przeszlo a ból brzucha pozostał i trafiłam do szpitala w 7tygidniu na pięć dni. Potem bylo różnie z tymi bólami i tak do teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malami :-) ja miałam 7 dnia po transferze blastocysty (a właściwie zarodków już z 6.doby) betę = 14. Byłam optymistycznie nastawiona po 4 latach walki :-) i stał się cud !!! 9 dnia po beta wynosiła 40, 14 dnia już 500 :-D pisze to, ponieważ często podczytuje Wasze forum i chce dodać Ci otuchy i wsparcia :-) dzisiaj mój synek ma 14 miesięcy.... Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa Aspargin 3x1 wcześniej Magneb6 3x1 ale mój lekarz mówił ze Aspargin lepszy i jak mnie mocno bolał to mówił ze mam brać 3x2 tego magnezu. Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×