Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

to kup ten syrop napewno ci pomorze ...masz 2 kropeczki ze sobą? ;) na przyszły pon.robisz bete?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aguula dzisiaj zaczęłam utrogestan ale myślałam że przed samym transferem lepiej nic dopochwowo nie brać. Czyli jeżeli transfer ma o 10 to o 8 mogę urogestan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia raczej możesz ja miałam histetodkopie robiona a brałam antybiotyk w globolkach zresztą utrogestan ma pomóc wiec lepiej weź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Helen gratulacje!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helen gratulacje. Zdrowka dla Was Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny. Helen - cudowna wiadomość - gratulacje! Jak się czujesz? Jak to jest mieć Synka?! :) Ania, kochana, proszę Cię, czytaj czasem posty, które dodajesz do tematu - strzelasz takie byki, że aż mi źrenice pionowo stają :))))) Nie obraź się :) Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alles nie musisz czytać moich postów...pisze z tel. często i nie mam wszystkich znaków...czytam swoje posty i widze byki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mam pytanie do dziewczyn, których mężczyźni mieli badanie nasienia w Gyncentrum. Mój zamierza go tam wykonać i zastanawiamy się jak to będzie wyglądać. Wiemy, że jest osobny pokój i sam sposób oddawania jest dość komfortowy (ze strony naszbocian), ale nie możemy znaleźć informacji o samym początku wizyty - np. czy jest tam jakaś osobna rejestracja czy po prostu podchodzi się do głównej, jakie pytania mniej więcej są zadawane, w jaki sposób są przekazywane wyniki są później wyniki i ile się na nie czeka. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie znaki tylko bledy ortograficzne...podstawowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Cię kole tak w oczy to nie czytaj moich postów ,jeśli masz z tym problem..skup się na tym co ty piszesz i czy nie robisz błędów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu podchodzisz do normalnej rejestracji, wcześniej sie umawiasz telefonicznie na badanie, tam wypełniasz formularz i idziesz pod laboratorium tam pani prosi męża i wszystko mu tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu tak mam 2 ze sobą :) Karolcia tak, spokojnie wez utrogestan przed transferem :) no i po oczywiscie tez i kontynuacja 3 x 2 tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kończę na dziś bo nie chce Alessy urazić moją pisownią...trzymajcie się kochane i trzymajcie za mnie kciuki :* miłego wieczoru :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nikita2809", to ,że zarodek przeżył rozmnażanie to jedna sprawa , a to, czy zaczął się po rozmrożeniu dzielić ponownie to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu tak jak napisała tasia, wszystko jest dyskretnie załatwiane w recepcji a pózniej w pokoju dla panów... helen gratuluję syna :) madziu tule mocno musisz być silna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha - Ania - to nie ja pisałam jako Gość - ale widzę, że już się obraziłaś :) Jak chcę coś napisać, to nie muszę udawać kogoś innego i zawsze się podpisuję. Pozdrawiam mimo wszystko Allessa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasku ty jestes/bylas pacjentka dr M? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny który były u dr Grygi na NFZ od jakiego lekarza miałyście skierowanie, od rodzinnego? bez problemu wystawiają takie skierowanie? dziękuję z góry za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutsku rozumiem ze na usg pierwszym i pozniej chodzilas juz do innego? Ja na 27.04 jestem zapisana na pierwsze usg,bedzie to 22dpt wiec na ♡ pewnie za wczesnie...zapisalam sie do dr M jeszcze,pozniej juz mysle chodzic do dr P,no chyba ze serduszkowa u M zrobie...sama nie wiem co robic. kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linkaa ja miałam od rodzinnego, dostałam bez problemu :) Gościu, wiem, że to nie to samo, aczkolwiek obserwować dalszy podział zarodka można tylko w przypadku 2-3 dniowych zarodków, blastocysta to ostatnie stadium do oglądana na szalce, zresztą podziału już wtedy i tak nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen strasznie ci gratuluje i zazdroszczę że masz już synusia w domu. Co się stało że jednak cc ci zrobili? Jak się czujesz? I jak maluch? Ja już na ostatniej prostej można powiedzieć robię resztę zakupów na ile mam jeszcze siły a coraz mniej już jej mam. Poruszam się dostojnym, powolnym kaczym krokiem hahah ale co tam. Powiem że noga mnie boli chyba mała gdzieś uciska ale jak dużo zniosę. Mam nadzieje że moja kruszynka jeszcze sobie posiedzi w brzuchu i podrośnie. Mam nadzieje że jej tam dobrze może już nie tak wygodnie ale co tam. Gościu mój M zawsze na badania sam jechał nigdy nie chciał żebym gdzieś tam była więc zawsze grzecznie zostawałam w domu. W gyn wyniki były szybko chyba następnego dnia. Aniu powodzenia jutro. Ah ktoś pytał czy trzeba informować lekarza prowadzącego że dziecko jest z ivf więc mój lekarz wiedział z resztą sam mnie do tego przekonał, mam wpisane w karcie ciąży że dziecko jest po ivf, w szpitalu nie wiem czy będzie trzeba to wpisywać zobaczymy. A za pierwszy dzień miesiączki lekarz mi wpisał datę transferu. Miłego wieczorku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu609 w ogóle się nie przejmuj komentarzami dot. błędów pisowni, to nie test poprawnej polszczyzny tylko forum i ważne jest to co mamy do powiedzenia , dlaczego ludzie są tacy nietolerancyjni - czy nigdy nie spotkałyscie się np z dysortografią ? Mamy się tu wspierać, a nie dołować i to wieczór przed transferem :( Masakra jakaś :( aż mi się przykro zrobiło :( Aniu powodzenia :) Linka do immunologa wystarczy skierowanie od rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, wcześniej nie odpisywałam, bo na weekend byłam poza domem. Jestem jak najbardziej chętna na zamianę, moja wizyta jest 6 maja. Więc czekam na Twoje info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu...odrazu zapisałam się do dr P na pierwszą wizytę, jednak wolałam ją mieć dłuższą. Następną wizytę też mam u dr P. Szykujesz się na jednego bobasa czy dwa (bo nie pamiętam ile miałaś zarodków podanych). U dr P wizyta trwa ok pół godz u dr M maks 5 min :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, mam 2 pełne opakowania lutinusu 100 mg oraz 14 tabletek z rozpoczętego opakowania. Jeżeli jesteś zainteresowana, to proszę podaj nr telefonu. Termin ważności leków: 07.2018. Pozdrawiam - Tuśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a co dochodzi nam po punkcji tylko lutinus? Czy fragmin tez? Ja już po zastrzykach gonapeptyl i czekam aż jajca będą pękać a wy jak się trzymacie? MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×