Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żonaty walczy o mnie, nie daje spokoju ale boi sie rozwodu

Polecane posty

Gość gość
Jprd.... Nie mogę tego czytać, tych bzdur... Nie ma co się wypowiadać, kiedy takiej sytuacji nie przeżyliście. Każda historia jest inna i inne są motywy. Żonaty, nieżonaty, co to ma za znaczenie ?! Żadne ! Mężczyzna jak każdy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:02 ciekawy koleś,miał żonę,rodzinę i poczuł się zdradzony kiedy zobaczył cię z innym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógł się tak poczuć. Jak pies ogrodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mnie też walczy żonaty, nie daje mi spokoju a o rozwodzie nawet do tej pory nie wspomniał :O Chyba mnie kocha jak żaden inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzicie. Ja też nigdy nie sądziłam, że będę "miała" dzieci. :) Postanowił wybrać mnie. Twardy zawodnik mi się trafił. Myślałam, że będzie tak jak z każdym, że dobra zabawa, a zachciało mu się decydować. I to sam z siebie. Można ? Można !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i się obudziłaś a kochaś dalej z żoną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Tutaj autorka,od piatku południa przestałam odpisywac na jego smsy, on sie dobijał, zlozył zyczenia, wczoraj w sylwestra dzwonił ale nie odebralam Moim rodzicom wysłal zyczenia... A do tej chwili cisza. Nic. Nie szukam z nim kontaktu ani on ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16'17,no wyobraz sobie,ze ma KOLOSALNE znaczenie gdy facet jest wolny a nie zajety czyli żonaty.Takiego nie rusza sie nawet kijem,bo sciemnia a kobieta fantazjuje,wymysla teorie,w efekcie i tak zostaje sama-bez szacunku do siebie i z marnym po tym poczuciem wartosci. Warto tak upadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16'43,czym ty sie chwalisz ?przechodzonym towarem,ktory zamienił jedna na inną kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka odskocznia Wierze,ze są takie małzenstwa gdzie jedno nie jest szczesliwe, nie ozenilo sie z wymarzoną, fajną ladną polowką i tak tkwi i tkwi, jakos sie kręci do przodu, seks jest. I nagle na boku ma sie ochote poznac kogos,moze lepszego... Autorko: On gdyby na prawde chcial rozwodu-nie "odstawiałby" cie na bok w świeta, w sylwka. On cie nie kocha. Gdyby pokochał -rozwiodłby sie. Gdyby pokochał-rozwiodłby sie. Nie jestes warta całego tego rozwodu. dla niego. Ale nie załamuj sie, znajdziesz kogos kto cie na prawde pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,po co robisz uniki a tak naprawde podswiadomie czekasz ze on natychmiast sie wyprowadzi i bedziecie zyc dlugo i szczesliwie haha. Pisz krotki sms,ze dziekujesz za wspolne chwile i nie zyczysz sobie wiecej z nim kontaktu.Ze to finito. I od tej pory konsekwentnie nie reagowac na zaczepki a nie jakies dziecinne blokady na fejsie . Za 18 zl.mozesz zmienic nr telefonu w telefonii i po sprawie.Potem porzadkowac swoje emocje i zapomniec,ze on cos na powaznie chcial od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba żonka była lepsza w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana numeru telefonu, przed końcem umowy kosztuje 100 zł. lub 150. Jak żonaty chce, to czemu nie korzystać ?! Tylko głupia by nie skorzystała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też walczy o mnie. Z żoną śpi tylko dlatego żeby jej zimno nie było. Ale ich małżeństwo to fikcja. Kiedy wraca po upojnej nocy do żony przytula ją myśląc o mnie. Potem szybki numerek i znowu może przyjechać do mnie żebym wylizała mu fiuta. Powiedział że się rozwodzie w 2018.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana numeru telefonu, przed końcem umowy kosztuje 100 zł. lub 150. Jak żonaty chce, to czemu nie korzystać ?! Tylko głupia by nie skorzystała. xx Tylko głupia skorzysta a później ryczy że wszyscy się z niej śmieją i ku/rwą nazywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chciałem tylko zwyczajnie się na tobie odegrać. Mogłem to zrobić lepiej ale myślę, że wystaczy. x x ahaha nie wiem za co melepeto chciales sie odegrac. wez leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To provo albo ktoś strasznie naiwny i samotny oni takich właśnie szukają na boku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie co robią to od tak, bez zakochiwania się więc nie ryczą potem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mają w dup*** zdanie innych. Niech sobie gadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona w dalszym ciągu ma nadzieję, że facet zostawi żonę dla niej. kretynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanki są z******te. Najpierw jeb wielka miłość, potem ******ie do zatarcia c**y. Potem pierwsze pytanie dlaczego ? Ale o co chodzi ? No wiesz.. dlaczego do niej wracasz ? Bo chcę się wyspać po tobie. Dlaczego mnie ranisz? Jakoś nie zauważyłem, żona nie narzeka. Kiedy się rozwidziesz? Jak najszybciej ale jak chcesz to zrób mi laskę. Nie chodzi tylko o seks, naprawdę jesteś wyjątkowa tyle że mam inną rozmowę na fb sory. Kochanie kocham cię hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w chuj pracy w tygodniu, ale w piątek na chwilę wpadnę hahaha wszystko dla ciebie tego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każda kobieta jest taka. Ile razy mam to pisać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie 100 czy 150 zl.kosztuje zmiana numeru telefonu tylko grosze! Zmienialam niedawno w T-Mobile. Zreszta taka cene jak ona placi to chyba warto wywalic pare groszy i zaczac wreszcie oddychac swoim powietrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to w "PLAY" drożej, na to wygląda. Poza tym po co ma zmieniać ? Bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie co robią to od tak, bez zakochiwania się więc nie ryczą potem itd. xx I mają opinię darmowej prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty zawsze taką opinię miałaś i masz grażyncia czyli gowno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mają. Każdy ma swoje potrzeby i swoje uzasadnienie danego postępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne,wszystko mozna usprawiedliwic swoim uzasadnionymi potrzebami haha.Np.pobić/zabić,bo ma potrzebę użycia siły !!! Tak samo żonaty ma potrzebę zamoczyć w innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×