Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość gość1003 15t3d
Ja jeszcze biore na to poprawke i mam czekac na usg polowkowe, ale mysle, ze lekarz sam by nie mowil o swoich przypuszczeniach, gdyby nie dawal im duzej szansy, bo nie naciskalismy :) Sama obstawialam dziewczynke, wiec jestem zaskoczona :) zdjecia 3d i 4d na tym etapie nie wygladaja zbyt pieknie, ale jednak to cos innego ;) mysle, ze za pieniadze bym sie nie zdecydowala, bo diagnostycznie takie badanie jest slabe, bardziej wlasnie do poogladania dla rodzicow, ale skoro byla taka okazja i sie udalo, to ciesze sie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1003 a u ciebie dziewczynka czy chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif15tydz
Cześć dziewczyny :):) gość1003 15t3d- suuper !! :) gratulacje chłopczyka :) U mnie narazie chyba waga stoi w miejscu chociaz nie wiem... mam wahania 0,5 kg. Mam do Was pytanie.. może zabrzmi to dziwnie ale mam problem z połykaniem tabletek :D ginekolog kazała mi brac tabletki DHA.. kupiłam najmniejsze które widziałam pregna DHA i nie daje rady.. trzymam długo w buzi później pęka mi i wylewa się to ochydstwo... Byłam dzisiaj w aptece i Pani poleciła mi abym piła tran , że to ,to samo.. co o tym sądzicie ??? :(:( juz nie wiem co robic.. prócz tego zażywam pregna plus te tabletki udaje mi się połknąć :D A Wy jak się czujecie ? jak mdłośći ,samopoczucie ? Nareszcie piękna pogoda.... :):) Pozdrawiam Was :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
dziewczyny wracam z usg "genetycznego" na które zapisałam się prywatnie i wszystko jest w porządku, nie ma żadnych odchyleń tylko dzidzia kilka dni mniejsza. strasznie się wiercil i pokazywal jakie akrotacjie potrafi;) cudowny widok. no i zdziwiłam sie ze dowiem się tego tak prędko ale będzie chlopiec;) a jak zapytałam na ile procent to pani doktor powiedziała ze na 100%. jestem bardzo szczesliwa;) a u mnie z waga narazie jeszcze na minusie. narazie nadrabiam te kg które spadły na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Karola gratuluję Ci. Fif tran zawiera witaminę A, której nadmiar jest szkodliwy dla dziecka. Przy pierwszej ciąży lekarz zabronił mi kategorycznie. Ja też nie połykam tabletek, nawet folik gryzę:-) nie potrafię połykać leków i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Basiu to rowniez nie bierzesz tego dha ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Tam nie ma witaminy A o ile się nie mylę, ja brałam pregna plus bo ma bogatszy skład ale miałam po niej sensację jelitowe bo ma dużo żelaza więc gin zmienił mi ją mama dha i jest wszystko ok:-) kapsułki są duże i też pezegryzam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
basiu mam dokładnie tak jak ty. nie potrafię polykac tabletek. żadnych! i folik również gryze. zastanawiam się żeby powoli wprowadzic jakieś witaminy ale właśnie jest problem z połykaniem... i narazie jem sam kwas foliowy. na szcżeście wyniki jak narazie mam wzorowe. 13t6d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 15t4d
Dzieki dzieawczyny! Karolka, gratuluje :) Co do witamin, to nie mam problemow z polykaniem, ale moje sa dosc duze, poprzednie tez, ale gin mowila, ze kwasy sa bardzo potrzebne wiec szukajcie sposobu :) Czy dobrze pamietam, ze jak na razie same chlopaki u nas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Tak narazie same chłopaki :):D Ja przeszukalam cały interent i nie mam znalazłam mniejszego DHA :( biorę narazie samą pregne plus :( Dziewczyny kiedy macie wizyty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
U mnie też chłopak:-) ale lekarz mówi że na takim etapie można pomylić pępowinę z siusiakiem to tylko 80% chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarcysia 16t 6d
Witam Dawno mnie tu nie było Mam nadzieje ze wszystkie utrapienia pierwszego trymestru są już za wami. Mi po ostatnim usg przesunięto termin na 28 października ale nie będę was opuszczać bo to jeszcze nic nie wiadomo Wykonałam test poczwórny z krwi Ryzyko niskie 1:50000. Wiec oddech mi powrócił Tak pragnę poznać płeć ze aż zapisałam się do kliniki na prywatny scan gdzie gwarantują 99.9% poprawnej oceny płci. Jadę w niedziele i oczywiście się z wami podzielę nowina! Pozdrawiam, trzymajcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 15t5d
Nigdy nie slyszalam o takim scanie, ale fajnie :) O ile dzidzia starsza, niz wynika z Twojej OM? :) Tez licze urodzic pod koniec pazdziernika, byłoby super :) Jak dzis u Was? Ja dochodze do siebie po grillu, boli mnie glowa jakbym piła :) ale to chyba przez gwar i hałas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która z was ma w planach rodzić cc? mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Ja mam w planach cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 1 cc teraz niby moge rodzic sn ale jak bede miala wybor to wybiore cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie rozważam cc na życzenie, choć wskazania też mam. Z drugiej strony myślę o sn ze znieczuleniem mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096 14t
ja tez będę mieć cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif15tydz2d
Macie wskazania czy na zyczenie ? Powiem Wam szczerze , ze ja nie chce rodzic naturalnie... mam tez problemy z sercem w 2009 r mialm ablcje teraz znowu mam rozne przeboje.. mam nadzieje ze dostane zaswiadczenie jesli nie to bede kombinowac... ciezko jest teraz zalatwic cesarke ? Orientuje sie ktoras ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poród cc na życzenie to koszt około 5-7 tys.( U mnie). Mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Skad jestes mm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraków mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Ja tez ! W ktorym szpitalu planujesz porod ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratunku :( sieklo mnie w szyi ledwo moge ruszac cieple oklady nie pomagaja... Wiecie moze czy moge to czyms nasmarowac? W pierwszej ciazy nie mialam takich dolegliwosci wiec sie nie orientuje...Kurcze jutro komunia chrzesniaka a ja chodze jak paralityk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiur nie tylko Ciebie. Ja w ogóle nie mogę ruszać szyja od rana... Co do szpitala... Nie mam jeszcze planów :) Wiem że w prywatnej klinice cc jest na życzenie i takie są opłaty ;-) mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
goscfif ja mialam dwie pierwsze cesarki wiec trzecia to juz gwarantowana. a co do wskazań ze strony dzidziusia to np łożysko przodujAce jest wskazaniem do cc. ja np juz wiem ze mam na scianie tylnej wieczęści dobrze. albo źle ulozenie dzieciatka. ja w poprzedniej ciaży do 28 tygodnia miałam mała ulozona poprzecznie ale po 30 tyg się przekręcila glowkowo wiec tego to się dowiemy pewnie na samym końcu bo bodajże jeszcze w 36tygodniu dziecko potrafi się przekręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarcysia 17t1d
Hej Ja już po usg 100% synek Zdjęcia bardzo dobrze to pokazują Termin porodu na 5 dni wcześniej wiec 28.10 Córeczkę urodziłam 2 tyg po terminie wiec sadze ze może to być listopad Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 15t6d
To swietna wiadomosc :) My sie potwierdzamy dopiero na usg polowkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Dziewczyny macie jeszcze bóle brzucha? Ja mam takie umiarkowane jakby rwania w pachwinach czy w podbrzuszu, chyba mięśnie ale nie wiem. Te pobolewania są największe np gdy obracam się z boku na bok lub przy kichaniu:-) itp, nie wiem czy tak ma być, to raczej nie skurcze. Czy ktoś ma coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×