Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teacherka9

Staraczki styczeń 2018

Polecane posty

Ale ja nie mam od kilku miesięcy owulacji :O .Liczę,na to że ten wiesiołek pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w fazie folikularnej. W takim razie jeśli nie masz owulacji i nie wiesz kiedy i czy nastąpi to raczej powinnaś brać olej z lnu a nie z wiesiołka bo jego możesz brać cały cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 latka
Cześć dziewczyny ja nadal czekam na @ powinnam dostać wczoraj. Jutro rano zrobię test jak nie dostane okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 4 latka napisz koniecznie czy dostaniesz @.Ja mam w tej chwili @.Za tydzień mam wizytę u ginekologa.Co miesiąc będę monitorowała cykl, chcę wiedzieć czy będzie owulacja.W poprzednim cyklu wogóle nie miałam pęcherzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 latka
Test negatywny jak zwykle teraz to juz tylko pozostaje mi czekać na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, jak ktoś tu pisał z nowym cyklem nadchodzą nowe nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 latka
Ale dziwią mnie te bóle podbrzusza które mam już od owulacji. Do tego co jakiś czas kuje mnie z lewej i z prawej strony na dole tak jak kuło podczas owulacji. Sama nie wiem co o tym myśleć. Ciągle sikam ale raczej nie mam zapalenia pęcherza bo miałam kilka razy i inny ból temu towarzyszy, no i czuje jakbym miała okres tak jakby coś leciało a nic nie ma nawet śluzu za wiele i jakoś mokro mam już tak od kilku dni a okresu nie mam, Domyślałam się że nic w tym miesiącu nie wyjdzie bo stosunek był tylko kilka dni po okresie bez zabezpieczenia a potem już tylko z zabezpieczeniem. Wiem co pomyślicie ze się stara a bzyka się w gumce :) ale jak się dowiedziałam ze wszystkie dziewczyny z najbliższej rodziny w ciąży to gdzie jeszcze ja ale jakąś małą nadzieje miałam ze po tym jednym razie się może uda. I jak tu zrozumieć kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałabym inaczej niż Ty-skoro one są w ciąży to ja też chcę :),dziwne że odpuściłaś sobie starania bo inne dziewczyny w rodzinie są w ciąży ...Ciebie to jakby nie powinno interesować;) Jak długie masz cykle i w którym dniu był ostatni stosunek był bez zabezpieczenia? Bo jeśli na przykład w 9 czy 10 d.c to jest szansa na ciążę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 latka
Tak był coś około 9 lub 10 dnia cyklu. Cykle mam rożnie marzec 30 kwiecień 25 a maj to już jutro 33 dzień wiec test powinien wyjść. A owulacje przypuszczam ze miałam około 11 maja czyli 17 dzień cyklu ale to tylko takie moje przypuszczenia. I wiem masz racje nie powinno mnie to obchodzić i jak dostane @ to po niej sie postaramy tak na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wiesiołek pomógł, bo zaszłam w ciążę w 3 cyklu starań. Oczywiście piszę o 3 cyklu starań z wiesiołkiem, bo wcześniej było 11 miesięcy nieudanych starań i badań na dokładkę, których wszystkie wyniki były idealne :/ Stosowałam, jak większość z was, kapsułki z olejem z wiesiołka Gal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie może nie pomóc bo mam cykle bezowulacyjne,ale nie zaszkodzi spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Hej dziewczyny. Ja znowu w pracy. Wczoraj miałam dzień wolny i trochę odpoczęłam. Była cudowna pogoda. Fajnie czytać, ze komuś się udało zajść w ciąże, wtedy myśli się, ze może i mnie się uda. Moja @ się właśnie skończyła wiec zaczęłam mierzyć temperaturę i za pare dni zacznę robić testy. Trochę jestem zrezygnowana, bo ostatnio często sprzeczam się z mężem. Najchętniej wyjechałabym gdzieś sama na pare dni, ale mój mąż twierdzi ze to nie rozwiąże naszych problemów i stanowczo się temu sprzeciwia. No cóż.. myśle ze problem leży po mojej stronie i chyba muszę przemyśleć pare spraw. Dzisiaj dzień matki. Złożylyscie już swoim życzenia? Mam nadzieje, ze kiedyś same będziemy świętować w ten dzień :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj byłam u mojej mamy złożyć życzenia, dałam jej bukiet kwiatów i czekoladę,bo dziś rano wyjechała służbowo do Bytomia,wraca dopiero jutro wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie wiem co o tym myslec. Piekna pogoda prawie 30 stopni a ja dzis w nocy obudzilam sie z cieknacym nosem. Poszlam do pracy, ale musialam zwolnic sie wczesniej bo poprostu tak mnie jakies oslabienie dopadlo. Mam stan podgoraczkowy i bolace gardlo. Na dodatek moje piersi sa jak balon i sutki bola i pieka. mowilam wam ze okres dostalam w niedziele a we wtorek rano byl juz koniec. Czy to moze byc na owulacje czy jeszcze mozliwosc ciazy? Dodam, ze biore tego wiesiolka ale wogole mam sucho. Co myslicie? Czasami pisza o takim oslabieniu w ciazy, ze kobieta podatna na infekcje. Ja juz sie nastawialam na nowy cykl, ale teraz to ja sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zrób test, ale skoro była miesiączka to raczej ciąży nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Hej. Mnie tez się wydaje ze to raczej okres. A teraz taka pogoda na zewnątrz ciepło w domu zimno bo już nie grzeje i tez mi cieknie z nosa. Ja biorę od kilku dni Wieśka i dzisiaj pojawił się śluz, co raczej zaraz po @ się nie zdarza. Nie wiem czy to jego zasługa ale mam nadzieje ze tego płodnego tez będzie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Miało być owulka. A w którym dniu cyklu jesteś Rattle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La Musica w niedziele mialam pierwszy dzie krwawienia wiec wychodzi dzis 6 dzien jak dobrze licze. Moje cykle z regoly 26 dni wiec jesli juz to owulacja powinna wypasc dopiero za tydzien w czwartek, jak tak loczylam. Ja jeszcze nie zauwazylam zanego skutku brania wiesiolka.... Narazie sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Rattle u mnie podobnie bo to mój 5 dzień. Cykle tez mam 26. Ja miałam ostatnia owu w 11 dniu cyklu. Trochę dziwne te Twoje symptomy. No chyba ze owu wystąpi wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Rattle może się gdzies głębiej ukrył :-D Zrób sobie test jak coś czujesz ze mogłaby nadejść owu, żeby wiedzieć w który dzień celować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sraczki styczeń 2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj biorę wiesiołek po 4 kapsułki 500,i boli mnie podbrzusze,mam takie jakby skurcze,a dziś 5 d.c,jeszcze krwawię, możliwe że to po wiesiołku te bóle?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Tak. Możliwe ze po wiesiołku, jak najbardziej. Mocne masz te skurcze? Może zmniejsz dawkę jeśli masz mocne bóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemożliwe po tak małej dawce, bierzesz dopiero drugi dzień. Z tym że tak jak pisałam wcześniej tylko do owulacji bierz ewentualnie Zmień jednak na olej lniany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Hej! Ja jutro powinnam dostać @, nie chce się rozczarowywac,ale ciężko nie myśleć że może jednak się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rattle1
Stelaaaaaa a masz jakies objawy czy przeczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
co miesiąc każde odstępstwo,szczegół brałam za możliwą ciążę. Więc staram się nie nakręcać,chociaż rozczarowanie sie jak zawsze pojawi. Jestem z tych niecierpliwych. Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 latka
Stella powodzenia obyś nie dostała. A kiedy testujesz gdyby jutro nie nadeszła @ ja dalej czekam na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Ja mam za sobą nieprzespaną noc,bardzo bolało mnie podbrzusze, aż się zwijałam.Coś jest nie tak.Dobrze, że za 3 dni mam wizytę u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×