Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieprzony rząd, pieprzona kaczka, niech ich trafi jasny szlag!

Polecane posty

Gość gość
Wolne sądy i wolne media to dla ściany wschodniej i reszty elity wyborczej pisu coś czego nie da się zjeść ani wypić, więc nic ich to nie obchodzi. Do rozwalenia domu wystarczy jeden oszołom z młotem. Odbudować lub zbudować od podstaw jest trudniej i wymaga większej liczby ludzi znających się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za poprzedniego rządu było totalne pomiatanie szarym narodem, byli lepsi i gorsi, tak naprawdę wtedy była 1 i drugi sort, tak zwane elity, ja akurat zaliczyłam się do tych gorszych, PiSiory wyrównuja różnice i to mi się podoba, nie zgadzam się z nimi wielu kwestiach ale wolę ich niż poprzednich złodziei, zresztą wszystko było na taśmach czym dla nich jest szary naród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram i jestem ze wszystkimi protestujacymi we wszystkich polskich miastach.Wyjechalam z PL dawno temu ,dzieci sie urodzily poza krajem ale jak sytuacja poprawila sie w PL to najmlodsza corka wyjechala i juz 5 lat pracuje w Pl i mieszka .Jest szczesliwa ,zadowolona teraz protestuje bo nadal chce miec demokracje i mieszkac w ojczyznie ktora wybrala,a ma dwa obywatelstwa.Woli Polske niz Kanade ,kocha Polakow i nie chce wyjezdzac.Dbajmy o nasze sady i nasza wolnosc.Corka godnie mnie reprezentuje pod moja nieobecnosc,dzieki jej za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee Petru, przepros żonę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee Petru, przepros żonę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej Ty, Petru! Przepros żonę!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarek przeproś naród. Ktoś tam wyżej mówi o wyrównywaniu. Pisuarowe lewusy na lewych rentach i patola całująca kurdupla po stopach za 500 rzeczywiście ma lepiej. W dzisiejszej Polsce pracują frajerzy. Takie równanie tyle, że w dół. Sorry, ale nie mam zamiaru przepraszać Jadźki za to, że całe życie przesiedziała w domu albo Władka za to, że robi na stróżówce. Polacy chcieliby zarabiać jak Niemcy i iść na emeryturę najlepiej po 40-stce po 15-stu latach pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Gosiewski swoją pierwszą przeprosił? Była żona Kamińskiego to nawet psalm wiernej żony napisała, Kaczyńska to już ma z 3 fagasa, to nie bądź śmieszny trollu z Petru, on niekościółkowy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczyńska dowiedz się w końcu kto jest ojcem jednej z twoich córek, Jarek zrób coming out, żaden wstyd, Biedroniowi nawet pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Petru przynajmniej bzyka i mu nie wali na dekiel od celibatu jak Słońcu Narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:58 Po miało na stołkach swoich, pis powsadzał swoich, więc jakie wyrównywanie? Zwykły człowiek, normalnie pracujący nie ma wcale lepiej, bo opłaty, nowe podatki. To dopiero dwa lata, to ile oni chcą tego dopieprzyc przez całą kadencje? Gdzie widzisz wyrównywanie i z jakiej racji, że tak zapytam? Niedługo każą oddać jedno piętro w domu, no bo masz, a inni nie mają, ale maja za to dużo dzieci i by się przydało jakieś lokum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam znajomą na Węgrzech, mowi że tam ludziom odbierają firmy pod byle pretekstem np nasylaja miliony kontroli i do jakiś drobiazgów zawsze się czepna, oczywiście firmy trafiają w łapy państwa, nas też to czeka, w końcu karynom i Grażynom wlasna działalność gospodarcza nie grozi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06:51 Też o tym słyszałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Jesteśmy zaniepokojeni nieustającymi działaniami polskiego rządu w sprawie uchwalaniu prawa, które zdaje się ograniczać niezależność sądownictwa i może potencjalnie osłabić rządu prawa w Polsce - poinformowała rzeczniczka Departamentu Stanu USA. x "The Economist" pisze, że od czasu przejęcia władzy w 2015 roku PiS zdążyło zamienić telewizję publiczną w tubę propagandową, obsadzić służbę cywilną oraz najważniejsze stanowiska w armii swoimi ludźmi, a także sparaliżować Trybunał Konstytucyjny, w związku z czym Komisja Europejska już przed rokiem ostrzegła Polskę, że zmiany te są zagrożeniem dla rządów prawa. Autor stawia pytanie - czy Unia Europejska zrobi coś w sprawie Polski. Tygodnik szczegółowo opisuje zmiany w ustawie o Sądzie Najwyższym, które właśnie są w ekspresowym tempie przepychane parlament. Autor przypomina, że prezes PiS, i faktyczny przywódca kraju, oskarżał sądy o podległość obcym siłom, mówił o upadku moralności i postkomunie, uzasadniając konieczność zmian potrzebą przywrócenia zaufania społecznego. "The Economist" zauważa, że w rzeczywistości polskie sądy nie pracują szczególnie przewlekle, a przeciwnicy PiS wskazują, że chodzi jedynie o ich obsadzenie przychylnymi władzy sędziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne jesteście Pany z Mazowieckiego . A jak już któraś się odezwie i napisze nie po waszej myśli to od razu karyna z podkarpacia ECH żal mi was ja w sumie nie głosowałam ,ale jak widzę co za ludzie , są za PO jacy fanatyczni , żądni krwi to już wolę PIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:54 Fanatyzm to ja widzę na miesięcznicach smoleńskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 ;03 no i nawet jeżeli go widzisz to co ?? Oni mają prawo robić sobie miesięcznice , jak każdy .Zgłaszasz swoją miesięcznice spędzasz tłum i masz Tak jest wolność , każdy może dlaczego nie oni ?? Co Oni komuś krzywdę robią ?? To psychiczni ludzie z PO KODU Itd. oni namawiają , żeby tam iść , bić się , kłócić i przeszkadzać , to oni nagłośnili miesięcznice Nie Kaczyński i jego świta :-o Mogę się założyć , że gdyby znowu nie robili ustawki na miesięcznice ,to w każdych wiadomościach była by wzmianka BYŁA MIESIĘCZNICA GOFNO SIĘ NA NIEJ DZIAŁO I CO TO ZA NEWS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie każdy jełopko, nie słyszałaś o ustawie o zgromadzeniach cyklicznych? Czemu tacy fanatycy mają mieć pierwszeństwo i sobie blokować Krakowskie Przedmieście bo tak? Jak nie mieszkasz w Wawie to tego nie zrozumiesz co tak ludzi wkurza, na pewno nie modlitwy bo tego akurat nie robią, Kaczor co msc drze japę że dochodzi do prawdy, w sierpniu będzie 88 raz, cierpliwość ma swoje granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te miesięcznice to najgorsze cyrki dla bandy oszołomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno w Internecie były memy przeciwko imigrantom, żeby protestować teraz, bo niedługo nie będzie można. Zlikwidują krzyże, wprowadzą swoją religie, kobiety nie będą miały nic do powiedzenia, będziemy płacić podatek od niewiernosci. Byłam za, sama mam znajomych z granicą, byłam i widziałam. Wiem jak jest we Wrocławiu gdzie już miejscami słychać więcej ukraińskiego :/ Polska nie jest społeczeństwem,które odnajdzie się w multi kulti. Ale cóż za ironia, kilka tygodni później pis robi u nas Białoruś, księża są świętością, płacimy podatek na Kościół(już od dawna), ktoś nie z pisu już jest gorszym sortem i zdrajcom. 'Niedługo nie będzie można krzyczeć!' Tak brzmiał ten mem, i to prawda, bo będzie ustawa przeciw zgromadzeniom :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie nie każdy jełopko hmmmm No masz MEGA szacunek dla twej wiadomości urodziłam się w warszawie mam babcię w Krakowie znam oba te miasta :-) A JA ROZUMIEM ŻE KTOŚ MA INNE PRZEKONANIA I INNE ZDANIE SZANUJĘ TO nie muszę wyzywać i ubliżać ,jak pospolity SŁOIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ja na dzień dzisiejszy jak widzę co wyprawia PO, Nowoczesna ,KOD , szczerze to bała bym na ulicy powiedzieć że głosowałam na PIS . Przecież Ci ludzie i politycy Boże jaki tam jest rynsztok w tym tłumie jakie chamstwo na Polaków że kur/wy itd. itp. To jest straszne Oni są gotowi nas powybijać w imię lewaków :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:05 A w tej bajce były jednorożce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie ma się czym chwalić, że się głosowało na pis. Zresztą to ich typowi wyborcy, nikt oficjalnie ich nie popiera :/ Poprzednio musieli zrezygnować teraz znowu po dwóch latach ludzie mają dość. Nie każdy jest za przyjęciem imigrantów, niektórzy po prostu chcą życia z własnej pracy, a nie bycia na łasce i zastanawiania się czy rzucą socjal czy nie. Ja dzięki ue po studiach założyłam działalność, bo pochodzę z przeciętnej rodziny i nie miałabym pieniędzy. Jak nas pis odizoluje od wszystkich to co zostanie młodym ludziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj wojek popiera pis :/ katolik w swieta, lewa renta po 15latach(bo nie bedzie robil u prywaciarza). Corki wykształcone ale na zachodzie oczywiście, i sla mu jeszcze kase, bo jemu się należy! on je wychował! A że wszyscy wolą mieć spokój to nikt mu w domu nie podskoczy. Moja mama po 30 latach pracy, miała problem z etatem(przez dobra zmiane edukacji) i uslyszala od niego, że 'dobrze, że was zwolnią'. Bezczelny typ, niestety to jest obraz pisiora. On na zasiłku, ty pracujesz ale dobrze, że stracisz prace. Dobra zmiana :/ rodziny się nie wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do nas podszedł jakiś młody chłopak i się zapytał jakie mamy intencję w manifestacji , mąż się uśmiechnął pyta A jakie mamy mieć ,każdy może przyjść zobaczyć co się dzieje A ten chłopak NO KAŻDY TYLKO NIE PISOWIEC TYCH NALEŻY POWYBIJAĆ :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co dostają za pieprzenie sie i rozmnażanie za darmo 500+ to chwalą, bo mając 2-4 dzieci to 1 - 2 tys. za darmo, to tyle niektórzy nie mają za pracę. Ja np. zapieprzam 30 lat za 1600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie rano wstają, przeklinam, kuźwiam, klę pisowców, że aż dach sie podnosi, bo żebym za taką jałmużnę orała a inni mają więcej za darmo, zgroza, co oni z nami ludźmi pracy wyczyniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaorac ich w najbliższych wyborach!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 9;12 to trzeba było się uczyć!!! a nie rząd przeklinac oslico jedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×