Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Barnaby, piękny komentarz :). Miałam podobne odczucia jak Ty, gdy Fatmagul po powrocie do swego pokoju pomyślała chyba, że wypowiedzenie tych słów „Kocham Cię” wcale nie bolało, a wcześniej kluczyła ogródkami i tak bardzo bała się wypowiedzieć ich wprost :). Kasiu, Twój komentarz też jest piękny :). Cyt. „Powiedziała "kocham " i jest zdziwiona , że świat się nie zawalił ...może tylko z lekka zawirował ?” Może nawet bardzo zawirował :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barnaby, Kasiu, Basiu - co komentarz, to piękniejszy! Ten cudowny odcinek i fenomenalne streszczenie KO spowodował istną eksplozję Waszych talentów! Super się to czyta! Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Kasiu, zawsze możesz na mnie liczyć w sprawie pojechania po tej ... jak po burej suce (to porównanie to cytat z polityka Ludwika tego od Saby, dlatego ośmieliłam się bluznąć). Basiu, Michale, dziękuję za dobre słowa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Czytałam jeszcze raz streszczenie i komentarze , i dopiero teraz zauważyłam Twój drugi a właściwie pierwszy,piękny komentarz Barnaby. Bardzo Cię przepraszam:( > Cyt.:"W kuchni mówili o zwykłych sprawach, jednak usta wyrażały co innego niż oczy i serca. Kerim cudownie porozumiewawczo się uśmiechał. Później ubrał się sweter zrobiony przez Fatmagül, jakby chciał się otulić czymś zrobionym przez nią jak jej ramionami." > Coś mnie chyba na romantyzm wzięło...Ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, Kasiu, Basiu, dziękuję :) Michale, nie musisz przepraszać, za miłe emocji nie trzeba przepraszać :) A tak nie mam wyłączności na forum w trakcie wstawiania streszczenia ;) Michale, zacząłeś już rymować dla nas ? ;) ;) > GRA, ilustracja do odcinka mile przypomniała to co najlepsze :) Fatmagul swobodnie opowiada o tym co dziś przygotowała, a Kerim z emocji wydeptywał ścieżkę pod oknem w pokoju :D Aż dziwne, że telefony nie wypadły im z rąk z tych emocji ;) I mogliśmy zobaczyć Kerim w sweterku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
gość dziś Bardzo dziękuję za ten cudowny klip! Ja również się bardzo wzruszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś Dobranocka w romantycznym nastroju. W pierwszym klipie wspomnienia z GF i piosenka "Ask" czyli "Miłość", którą śpiewa Sertab Erener : "https://youtu.be/KtkepQvNfhI W drugim klipie kolejne wspomnienia z GF i kolejna wersja "Seni seviyorum" czyli "Kocham Cię " - teraz śpiewa Emrah : "https://youtu.be/DDAaRvGj0IY W trzecim klipie zdjęcia Engina i przebojowa piosenka "Rain over me" czyli "Deszcz nade mną", którą śpiewają Pitbull i Marc Anthony : "https://youtu.be/KOo3uCMZP8E I na koniec trochę nietypowo, dla zachowania romantycznego nastroju, jeszcze raz scena z GF - Kerim i Fatmagul rozmawiają przez telefon i wyznają sobie miłość : "https://youtu.be/EfgKCsEfSac Miłych snów z Enginem. Dobranoc GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, :) Ja chętnie o tej .... nie omijam i nie żałuję słów, na miarę cenzury forum ;) ;) Cyt. "Teraz jest trochę zawstydzona ale szczęśliwa , że wreszcie się przełamała i odważyła nie kryć dłużej ze swoim uczuciem. " Ale rano jeszcze chwilę "ukrywała" się w pokoju i uroczo reagowała na jego zachowanie. To zrozumiałe, że gdy przygotowała śniadanie chciała się przebrać i poprawić włosy :) Kerim na pewno nie żałował i nie żałuje, że przemókł i spał przy kominku, gdy wiedział jaki efekt przyniesie jego choroba, już dawno by się rozchorował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Barnaby , dziękuję za klipy :). Nie widziałam wcześniej żadnego z nich. Ale dlaczego również tego z Mustafą ?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Ciekawa jestem czy Fatmagül kiedyś powiedziała Mustafie(łajzie): "kocham cię". Nie kojarzę takiej sceny i.... właściwie trudno mi to sobie wyobrazić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Kasiu :). Ten klip z Mustafą też widziałam pierwszy raz. Wpisałam na YT Bir Bulut Olsam, oglądałam, jak leci i trafiłam. Mówisz "romantyzm"? Dzisiaj patrzyłam na uśmiechającego się Kerima jak zahipnotyzowana i też się uśmiechałam. Nie tak, jak na Mustafę oczywiście, na niego patrzę z uśmiechem ogłupiałym z miłości. KO, witaj po ogarnięciu obowiązków domowych :). A ja już odpływam, dobranoc:). P.S. Ten zegarek Ahmeta Denizera miał w Rzymie biały cyferblat, zapomniałam wcześniej o tym napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, :) Dwa świetne wpisy :) Piękny o Fatmagul i Kerime :) A tej .... należy się oddzielny wpis, izolacja od nich jest wskazana ;) Kasia już wspomniała o innym pięknym fragmencie, a mi spodobał się też inny. Cyt. „To już? To takie proste?” Wyglądała na kogoś, kto sam siebie trochę zdziwił." I to na co zwróciłaś uwagę. Cyt. " Dwa dni po powrocie z pensjonatu za miastem, po przykrym incydencie z nieszczęśliwym, chorym człowiekiem, którego się przestraszyła, nie ma żadnych oporów przed następnym wspólnym wypadem za miasto i długą, szczerą rozmową." Kerim w tych emocjach nawet nie pomyślał, że może mu odmówić z tego powodu, a Fatmagul nie skojarzyła wyjazdu z Kerimem za miasto z czyś przykrym. Pozytywne emocje związane z Kerimem, są dla niej ważniejsze, niż niedawny incydent na ich wspólnym wyjeździe. Ale nie tylko spotkanie chorego człowieka, lecz też nocowanie budziło w niej emocje. Zgadzając się na kolejny wyjazd nie czuła obawy, że być może ponownie będą musieli zanocować poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Kasiu, ale mnie sprowokowałaś tym rozważaniem! Nie słyszałam tego w serialu, ale kiedy on (on-łajza) wbijał jakieś gwoździe w otwór okienny w budowanym domu, ona patrzyła na niego z taką miłością... I jeszcze na pomoście, gdy śpiewała piosenkę "Yavaş, yavaş", a on pojawił się za jej plecami i ona raczej wyczuła jego obecność, niż zauważyła. Na Kerima tak nie patrzyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
KO, dzięki :). Za streszczenie piękne dzięki :). Czekałam ze smartfonem z ręce i odświeżałam stronę czekając na kolejne części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, :) Dziś z domu Kadira moglibyśmy nie wychodzić ;) Po pierwsze nasi młodzi zakochani! :) :) We wszystkich scenach uśmiech nie schodził im z ust, i na pewno nam też :D Ale był też Kadir z Omerem i przemeblowanie dla Meryem ;) Kadir poczuł, że czas na zmiany. A Kerim chyba dodał mu otuchy, choć Kadir był pewny, że miał rację, bo nadszedł dzień w którym Fatmagul wyznała Kerimowi miłość :) Basiu, bardzo słusznie zwróciłaś uwagę na obcisły sweterek Fatmagul w kolorze miłości :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dziękuję za dobranockę GRA:) > Ja też już życzę wszystkim nam DOBREJ NOCY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, nieprawda Barnaby :). Fatmagul wielokrotnie patrzyła na Kerima z miłością :). Dzisiaj patrzyła z radością i miłością, w walentynki patrzyła przed pocałunkiem, gdy odjeżdżał żeby przygotować domek w lesie dla Ozge, w szpitalu gdy był ciężko ranny, gdy wyjeżdżał do Bodrum a ona nie rozumiała dlaczego, gdy zrobiła mu niespodziankę i przyleciała do Bodrum, na weselu podczas tańca, odgarniając z czoła jego niesforny lok. No i ja teraz oglądając następne odcinki będę miała specjalnie na uwadze, kiedy ona patrzyła na niego z miłością :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, 20:22 Dziękuję, za piękny klip, bardzo wzruszający :) Lubię klipy Maggie, a dobierane przez nią piosenki, zawsze świetnie wpisują się w sceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w więzieniu patrzyła, a potem gdy wychodził z więzienia :D :D. GRA, dziękuję za Dobranockę, szczególnie za fragment z rozmową telefoniczną F i K z dzisiejszego odcinka. Engin nie zakłócany głosem lektora brzmi w wersji oryginalnej jakby delikatniej :). Dobrej nocy dla wszystkich :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, Dotarłam do Twoich linków :) Pierwszy piękny, jak zawsze od Maggie. A w drugim bez rozszerzenia opisu wiedziałabym kogo w nim zobaczę, boski :) Mocniejsze bicie serca nocą nikomu nie zaszkodzi, dziękuję :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michale o 21:03 wspomniałeś coś o talentach, czyli wierszyk już piszesz? ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, dziękuję z Dobranockę :) Tyle miłości i wspomnień w scenach, że aż można się wzruszyć :) Trzeci klip 2:00 do 2:40 kamera pokazuje sylwetkę Engina, powoli żeby niczego nie przegapić? ;) ;) W tym samym klipie 2:55 do 3:07 zdjęcia Kerima w kolażu z dzisiejszego odcinka :) Pełna gama min i pięknych spojrzeń :) :) A w ostatnim :) W tej pięknej scenie na prawdę mogli nas pozbawić widoku Sukaddes w drzwiach, nikt by się nie pogniewał, a do tego musiała się odezwać! ;) Fatmagul zapytała, czy Kerim wziął lekarstwo ;) ;) Czy Fatmagul jeszcze nie wie, że to ona jest dla niego najlepszym lekarstwem ;) Szkoda, że Kerim nie mógł zobaczyć tych pięknych uśmiechów Fatmagul, gdy się zawstydzała na jego słowa, albo cieszyła na propozycję wyjazdu :) :) Jeszcze raz dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GF Jeszcze słówko o Rahmin :) :) Był świetny, gdy zapewniał Mukaddes, że ani jej, ani dziecku nic się jej nie stanie, gdy będzie zeznawała w sądzie :D :D A gdy wspomniał, że dobrze jest mieć siostrę, chyba Kerim poczuł się inaczej, jak nigdy do tej pory, gdy myślał o Deniz ;) Powiedział to tak szczerze i naturalnie, że można było się wzruszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, chyba wymazałam z pamięci sceny, kiedy Mustafa i Fatmagul byli parą ;) Z tego co pamiętam, chyba nie padło wyznanie miłości z ust Fatmagul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, dzięki :) A mi, jak na złość czasem podczas dodawania streszczenia albo ktoś przeszkadza, albo ktoś zadzwoni, albo błąd zobaczę ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO - może i troszkę talent we mnie buzuje, tylko cóż poradzić, gdy czasu brakuje! Lecz Tobie szczególnie gorąco obiecuje - za godzin kilkanaście pięknie coś spuentuje! Może nawet tak pięknie, jak Tyś to zrobiła! I po raz kolejny nas zachwyciła! :-) Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michale, już gaszę światło, ale spokojne, tylko te górne, lampkę zostawiam zapaloną ;) Nie żebym nalegała, ale wiersz chętnie przeczytam ;) No dobra, tego nie wolno przyspieszać, to samo przychodzi :) > Spokojnej nocy wszystkim, a sny na pewno będą o kimś bliskim. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, strona! ..... Michale, już się pożegnałam, ale jak widzisz zostałam na otwarcie strony :D :D Poczekamy na wiersz , ja na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×