Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

No dokladnie ile jest dziewczyn co robily test przed @ wyszedl pozytynwy a później dostaly okres 😉 lepiej nie wiedzieć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
1 godzinę temu, Madzikkin napisał:

No dokladnie ile jest dziewczyn co robily test przed @ wyszedl pozytynwy a później dostaly okres 😉 lepiej nie wiedzieć 🙂

Właśnie, dlatego jutro z rana powtarzam. Mam nadzieje, że będzie pozytywny ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki!!!! ❤️ Ja bym chyba zwariowala na takie wiesci u mnie🤗 ale jezeli nie bede w ciazy to co mogly znaczyc te bole? Nigdy wczesniej tak nie mialam..ale ostatnio czytalam inne forum gdzie kazda z kobiet miala takie bole podbrzusza a pozniej poklei dostaly okres🤔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA

Ale ja mam dziś przypływ dobrych i pozytywnych emocji, nawet dzieci, które dokuczają cały dzień nie psują mi humoru.... Chyba przerobiłem już mój ból, albo mi hormony pomogły, możliwe że zaczynają się regulować po poronieniu. 

Dziewczyny, życzę wam tego i naprawdę, kiedyś znajdziecie pozytywy w tym stresie starania, czekania i myślenia czy to już.... Kiedyś wam napisze jakie ja znalazłam... ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
43 minuty temu, Namaahmi napisał:

Trzymam kciuki!!!! ❤️ Ja bym chyba zwariowala na takie wiesci u mnie🤗 ale jezeli nie bede w ciazy to co mogly znaczyc te bole? Nigdy wczesniej tak nie mialam..ale ostatnio czytalam inne forum gdzie kazda z kobiet miala takie bole podbrzusza a pozniej poklei dostaly okres🤔 

Dziękuję i ja trzymam kciuki za Ciebie, może się już dzidzia organizuje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.06.2019 o 10:46, Gość Karolina napisał:

Mnie boli strasznie krzyż i podbrzusze. Dzisiaj jest 15 lub 14 dzień po owulacji. Przed wczoraj i wczoraj miałam lekkie plamienie. Test wyszedł pozytywnie, ale przed miesiączką. Czekam nadal żeby zrobić test kolejny raz po terminie miesiączki jeśli jej nie dostanę. To nasze pierwsze starania, mam 25 lat. Mam nadzieje, że jestem w ciąży. Ale trochę się martwię tym bólem i plemieniem. 

 

Karolina A ta druga kreska wyszła od razu czy po jakimś czasie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Dziewczyny, powiedzcie mi z doświadczenia - jaki jest śluz na początku ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Dziewczyny , dziś moja przyjaciółka która ma 36 lat i starała się o dziecko drugie rok ( straciła jedna ciąże niedawno) powiedziała mi ze jest w ciąży . Chodziła na konsultacje do tego Profesora co umarł ostatnio . Miała niskie amh, za kilka dni mieli mieć inseminacje , poszła jeszcze do lekarza przed zabiegiem a tu bum , jest w 4 tygodniu ciąży. Podała mi leki jakie brała , które zalecił jej lekarz i prawdopodobnie są dobre . Dziś zamówiłam i zobaczymy co u mnie będzie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

A tak wg koleżanka dziś zaczęła gadać ze mną o ciąży u słuchajcie powiedziała ze teraz jest jakiś bum żeby wspomagać się kubeczkami menstruacyjnymi tak ze po tym jak facet dojdzie to wtedy aplikujecie go i dzięki temu plemniki nie wyciekają . Nie wiem ile w tym prawdy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszla mama tez o tym slyszalam ale jakos nie przemawia to do mnie 😉 wole polezec i sie przytulać niz wkładać kubeczek 😂

Lasunia u mnie byl taki jak przed okresem ( bo przez 2 tyg mialam uczucie jalbym już okres dostala ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Dziewczyny, właśnie testowałam. Dzień po oczekiwanej miesiączce. Dwie piękne grube kreski ❤️ 

Wczoraj zaczął bolec mnie brzuch, myślałam, ze na okres. To był pierwszy miesiąc kiedy się staraliśmy i powiem wam, ze było mi tak przykro. Wyobraziłam sobie, ze wy czułyscie się tak wiele razy. Nie wiem co bym zrobiła gdybym przechodziła to tyle razy jak wy. Dopiero kiedy człowiek sam na sobie doświadczy pewnych rzeczy zaczyna sobie uświadamiać, co czuja inni. Co czuje kobieta, która bardzo chce ale nie może zajść w ciąże 😞 Bardzo wam współczuje, jesteście bardzo silne kobietki i z całego serca życzę żeby kazda z was zaszła w upragnioną ciążę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
8 godzin temu, Bezsil napisał:

Karolina A ta druga kreska wyszła od razu czy po jakimś czasie? 

Wyszła w czasie tych 4 minut, jak jest napisane na teście. Nie od razu, na początku myślałam, że test jest ujemny. I po chwili patrzę, jest - taka cienka, baldziutka kreseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Karolina napisał:

Dziewczyny, właśnie testowałam. Dzień po oczekiwanej miesiączce. Dwie piękne grube kreski ❤️ 

Wczoraj zaczął bolec mnie brzuch, myślałam, ze na okres. To był pierwszy miesiąc kiedy się staraliśmy i powiem wam, ze było mi tak przykro. Wyobraziłam sobie, ze wy czułyscie się tak wiele razy. Nie wiem co bym zrobiła gdybym przechodziła to tyle razy jak wy. Dopiero kiedy człowiek sam na sobie doświadczy pewnych rzeczy zaczyna sobie uświadamiać, co czuja inni. Co czuje kobieta, która bardzo chce ale nie może zajść w ciąże 😞 Bardzo wam współczuje, jesteście bardzo silne kobietki i z całego serca życzę żeby kazda z was zaszła w upragnioną ciążę ❤️

Gratuluje!!!❤️❤️❤️Ciesze sie:) 

Snilo mi sie ze jestem w ciazy:) fajny sen ale brzuch mi pobolewa wlasnie jak na okres..wiec chyba dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Pytałam, bo ja mam taki strasznie gęsty, ciągnie się i jest biały. Twarz mam okropną, pełno pryszczy, tłustą tak, że nie mogę na siebie patrzeć. 

Mama mnie też wkurzyła, bo mówię jej to, co teraz napisałam i że aż zaczynam podejrzewać czy nie jestem w ciąży (spozniajacy się okres to już dawno nie jest dla mnie wskazówka 😂), nie powiedziała nic. Potem mówię, że to może od upałów, a ona z takim entuzjazmem "No pewnie, że od upałów!" Jakby liczyła na to, że nie jestem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
34 minuty temu, Namaahmi napisał:

Gratuluje!!!❤️❤️❤️Ciesze sie:) 

Snilo mi sie ze jestem w ciazy:) fajny sen ale brzuch mi pobolewa wlasnie jak na okres..wiec chyba dostane

Nic nie wiadomo, czekaj spokojnie. Ja tez się piekliłam 😁 dobrze, ze mam cykle jak w zegarku to przynajmniej wiedziałam do kiedy czekać 😂

 

15 minut temu, Lasunia napisał:

Pytałam, bo ja mam taki strasznie gęsty, ciągnie się i jest biały. Twarz mam okropną, pełno pryszczy, tłustą tak, że nie mogę na siebie patrzeć. 

Mama mnie też wkurzyła, bo mówię jej to, co teraz napisałam i że aż zaczynam podejrzewać czy nie jestem w ciąży (spozniajacy się okres to już dawno nie jest dla mnie wskazówka 😂), nie powiedziała nic. Potem mówię, że to może od upałów, a ona z takim entuzjazmem "No pewnie, że od upałów!" Jakby liczyła na to, że nie jestem... 

 Cera mi się poprawiła, a zawsze miałam jakieś niespodzianki, a od kiedy podejrzewałam ciąże to zauważyłam, ze właśnie mi się poprawiła. A kiedy możesz zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
36 minut temu, Namaahmi napisał:

Gratuluje!!!❤️❤️❤️Ciesze sie:) 

Snilo mi sie ze jestem w ciazy:) fajny sen ale brzuch mi pobolewa wlasnie jak na okres..wiec chyba dostane

Nic nie wiadomo, czekaj spokojnie. Ja tez się piekliłam 😁 dobrze, ze mam cykle jak w zegarku to przynajmniej wiedziałam do kiedy czekać 😂

 

17 minut temu, Lasunia napisał:

Pytałam, bo ja mam taki strasznie gęsty, ciągnie się i jest biały. Twarz mam okropną, pełno pryszczy, tłustą tak, że nie mogę na siebie patrzeć. 

Mama mnie też wkurzyła, bo mówię jej to, co teraz napisałam i że aż zaczynam podejrzewać czy nie jestem w ciąży (spozniajacy się okres to już dawno nie jest dla mnie wskazówka 😂), nie powiedziała nic. Potem mówię, że to może od upałów, a ona z takim entuzjazmem "No pewnie, że od upałów!" Jakby liczyła na to, że nie jestem... 

 Cera mi się poprawiła, a zawsze miałam jakieś niespodzianki, a od kiedy podejrzewałam ciąże to zauważyłam, ze właśnie mi się poprawiła. A kiedy możesz zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
36 minut temu, Namaahmi napisał:

Gratuluje!!!❤️❤️❤️Ciesze sie:) 

Snilo mi sie ze jestem w ciazy:) fajny sen ale brzuch mi pobolewa wlasnie jak na okres..wiec chyba dostane

Nic nie wiadomo, czekaj spokojnie. Ja tez się piekliłam 😁 dobrze, ze mam cykle jak w zegarku to przynajmniej wiedziałam do kiedy czekać 😂

 

17 minut temu, Lasunia napisał:

Pytałam, bo ja mam taki strasznie gęsty, ciągnie się i jest biały. Twarz mam okropną, pełno pryszczy, tłustą tak, że nie mogę na siebie patrzeć. 

Mama mnie też wkurzyła, bo mówię jej to, co teraz napisałam i że aż zaczynam podejrzewać czy nie jestem w ciąży (spozniajacy się okres to już dawno nie jest dla mnie wskazówka 😂), nie powiedziała nic. Potem mówię, że to może od upałów, a ona z takim entuzjazmem "No pewnie, że od upałów!" Jakby liczyła na to, że nie jestem... 

 Cera mi się poprawiła, a zawsze miałam jakieś niespodzianki, a od kiedy podejrzewałam ciąże to zauważyłam, ze właśnie mi się poprawiła. A kiedy możesz zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Sorki za ten spam, ale coś internet mi zaszwankował

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karolina suuper ciesze sie bardzo, ze tak szybko ci sie udalo 😉 i tak wlasnie powinno byc 😉 duzo zdrowka 🙂 umówiłaś sie juz do lekarza? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
1 godzinę temu, Namaahmi napisał:

 

 

30 minut temu, Madzikkin napisał:

Karolina suuper ciesze sie bardzo, ze tak szybko ci sie udalo 😉 i tak wlasnie powinno byc 😉 duzo zdrowka 🙂 umówiłaś sie juz do lekarza? 😄

Dziękuję ❤️❤️❤️ Tak, mam nadzieje, ze to zdrowa ciąża. Nic jeszcze z mężem nie mówmy nikomu dopóki się nie potwierdzi, ze to normalnie rozwijająca się ciąża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj kochana koniecznie znac jak będziesz po wizycie 😉

 

Dziewczyny jestem okropna.. Odpuscilam starania na dwa cykle.. I zaczelam znowu jarac te okropne fajki.. No nie umiem z rana jej nie zapalić.. Czuje sie z tym okropnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Madzik, jeśli Cię to pocieszy, to ja też palę. No uwielbiam no... Zrezygnowałam ze wszystkiego co lubię jeśli chodzi o jedzenie, to mówię że chociaż palić sobie pozwalam 😄

Testu nie robię, bo nie mam żadnych objawów, ani owulacji nie miałam objawów ani teraz ciąży. I tak jadę 19go do gina to się dowiem. 

Ja miałam zawsze świetną cerę, nie była tłusta, a teraz no po prostu tragedia, aż mi się brzydzi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Hej dziewczyny! Gratuluje Wszystkim nowym ciezarnym. Lasunia - ja w pierwszej ciazy widziamam ogromna roznice w sluzie. Ciagle bylo mi mokro przed @.  W drugiej malo zwracalam uwage na to. W kazdej ciazy byłam bardziej wzdęta od samego początku czułam sie jakbym przytyla sporo. 

Ja juz w 12 tygodniu. Niestety mam problemy. Mam nadzieję że donoszw w ogole ciążę.  Niesorawiedliwe to wszystko. Najpierw czlowiek walczy , żeby zajść.  Później jak sie udaje to walcze żeby donosić w ogole. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Gratulacje 😍💓 ale szybko i tak powinno być 🙂

Trzymam kciuki za kolejne kreski. U mnie za tydzień powinny być dopiero  płodne dni więc testowanie na początku lipca - akurat jak mamy urlop 😍 jak się nie uda to będzie okres na urlopie 🤨, więc liczę na pierwszą okpcje, chociaż gdybym mogła wybierać to chciałabym rodzic w lato. Córka ma urodziny latem i mimo że chodzić w ciąży było ciężko ale fajnie obchodzimy jej urodziny, basen, grill do nocy i niczego więcej nie trzeba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
6 godzin temu, Lasunia napisał:

Madzik, jeśli Cię to pocieszy, to ja też palę. No uwielbiam no... Zrezygnowałam ze wszystkiego co lubię jeśli chodzi o jedzenie, to mówię że chociaż palić sobie pozwalam 😄

Testu nie robię, bo nie mam żadnych objawów, ani owulacji nie miałam objawów ani teraz ciąży. I tak jadę 19go do gina to się dowiem. 

Ja miałam zawsze świetną cerę, nie była tłusta, a teraz no po prostu tragedia, aż mi się brzydzi... 

Widocznie tak chcesz mieć dziecko jak rzucasz papierosy. Niezdrowe jedzenie nie robi tylko złego co papierosy. Poza tym papierosy bardzo zle wpływają na płodność. 

Palenie papierosów wpływa również na płodność kobiet. Okazuje się, że częściej niż co trzecia paląca kobieta jest niepłodna. Z powodu nałogu śluz szyjkowy ulega zagęszczeniu, co wpływa niekorzystnie na ruchliwość plemników. Ponadto mogą pojawić się zaburzenia gospodarki hormonalnej, które stanowią przyczynę problemów z owulacją. Palenie tytoniu przez kobiety powoduje również:

stany zapalne nabłonka jajowodów i zaburzenia perystaltyki jajowodowej;

niekorzystne zmiany błony śluzowej macicy utrudniające implantację zarodka;

poronienia samoistne lub poród przedwczesny;

zaburzenia rozwoju prenatalnego płodu;

zmniejszenie ilości komórek jajowych i uszkodzenie DNA pęcherzyków jajników;

wcześniejszą menopauzę.” - lek. Paweł Bajlon 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lasunia no ja ogolnie od tamtej ciąży, czyli ponad rok nie palilam als jakos tak od miesiąca jakis papaierpsek so kawy czy piwa i siw zaczęło 😞 strasznie mnie to boli. Obiecuje sobie, ze do wakacji i koniec bo zaczniemy sie starać. 😉 a jak to w praktyce bedzie to sie okaże. Podobno kolejny raz gorzej sie rzuca.

 

Dyska trzymam kciuki aby bylo dobrze! To prawda zajsc w ciaze, a ja odnosić to kolejny sukces.. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co się dzieje Dyśka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Karolina napisał:

 

Dziękuję ❤️❤️❤️ Tak, mam nadzieje, ze to zdrowa ciąża. Nic jeszcze z mężem nie mówmy nikomu dopóki się nie potwierdzi, ze to normalnie rozwijająca się ciąża 

Hej:) znowu ja!!  zorientowalam ze dzis to 29 dc !! Moglam zrobic test juz dzis ale boli mnie jak na okres..piersi tez dzis zaczely bolec! A w brzuchu na dole jak zwykle jak przed @ ciagnie i az piecze czasami, czuje ze wszystko «pulchnie» i tak caly dzien chodze i sprawdzam..co myslisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×