Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MamaMai

Dieta mż zapraszam nowy wątek cz.3

Polecane posty

Hej,

Odpuściłam dziś ważenie się, bo jeszcze do jutra ma @, więc zważę się w poniedziałek lub wtorek.  Wczoraj niestety znowu zjadłam późno kolację. Jeśli nie bedzie spadku wagi, albo o zgrozo będzie jej wzrost to właśnie przez te późne jedzenie, bo w ciągu dnia trzymam się całkiem dobrze z dietą. Kolejny dzień przeżyłam bez słodyczy, choć wpadła łyżka domowego dżemu porzeczkowego ale tego nie zaliczam do słodyczy, nie wiem czy powinnam bo w sumie dżem był slodzony. Eeeeeeee, nie będę chyba popadać w paranoję. Naprawdę jakoś nie udaje mi się jeść tych kolacji wcześniej. No wczoraj było tak że po powrocie z pracy od razu wyszłam na podwórze z dziećmi. Mój Młody teraz ma takiego świra na punkcie dworu ze koniec świata. Po powrocie ze zlobka kompletnie nie chce wejść do domu, płacze nie daje zdjąc ubrania, no straszne sa to sceny😢. Wiec uległam i 40 minut spędziliśmy na podwórzu. Potem mój mąż miał wizytę u stomatologa więc na mojej głowie była kąpiel dzieci, usypianie Młodego itp. i ani się obejrzałam a tu już 21. Więc dopiero wtedy na spokojnie mogłam cos zjeść. I tak prawie codziennie było w tym tygodniu z tą kolacją.

Miłego, spokojnego piątku Dziewczyny Wam życzę💜

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.03.2022 o 21:34, MamaMai napisał:

Molly będę trzymać kciuki za badania aby nie wyszło ci nic groźnego. Super ze nie odkładasz tego w czasie, tylko teraz się za to zabrałas i ostro dzialasz. Chyba z wagą niestety masz zastoj?

 

 

Hejka 💗💗💗💗💗💗 

@mamamai tak 😞  już półtora tygodnia jem zdrowo, bez słodyczy a niestety waga stoi 😞 ani drgnie. Może przez te leki? nie wiem. Może za tydzień będzie lepiej.

  Misiaczek_23   witaj 😊 (nie można cię z jakiś nieznanych mi powodów oznaczyć 😞  )

@jasminka jak jelitami?? już lepiej?

@anata u mnie wysoki cholesterol to już norma od jakiś 8 lat :classic_sleep:

 

 

No więc tak. Poszłam do lekarza rodzinnego, dowiedziałam się że nie mogę dostać skierowania nawet na prywatny tomograf, ponieważ może wystawić tylko specjalista, np: gastrolog. Ale lekarz wyjaśnił mi, że jeśli boli mnie prawa strona brzuch to tam nie ma trzustki (ona jest po lewej stronie) a mnie boli woreczek żółciowy, to może być kamień na przykład, dostałam skierowanie na usg  brzucha (zapisałam się, mam termin na maj) i skierowanie na krew i mocz. Z tych wyników wyszło że właściwie wszystko dobrze tylko cholesterol ten zły LDL mam podwyższony. Mam 6,30 a norma jest od 3,10 do 5,20;

 ale to dla mnie nic nowego bo mam taki już jakieś 8-9 lat. Jest też PDW podwyższone: " świadczy o tym, że w krwi krążącej można zaobserwować zwiększone stężenie trombocytów o zwiększonej i zmniejszonej objętości"

I jeszcze taka ciekawostka, bo popytałam czemu na usg nie zawsze  wychodzą choroby trzustki, to dowiedziałam się że dlatego, że trzustka jest schowana za żołądkiem i jej nie widać. Więc jak już bardzo chcę to mogę pójść do gastrologa, może mi da skierowanie na tomograf ale lekarz mówi że szkoda moich pieniędzy, poczekamy co USG pokaże.

Tyle jeśli chodzi o mnie... swoją drogą okropnie że trzeba mieć skierowanie nawet na prywatne badanie 😞 czekać kilka miesięcy na wizytę do gastrologa i nawet nie będę mieć pewności czy mi da to skierowanie. Więc na razie poczekam na USG brzucha. Oby to nie był kamień. :classic_sad: mój tata miał kamień w woreczku żółciowym, poszedł do szpitala ale nie wycięli mu go bo się bali, ponieważ tata miał już 71 lat i chore serce, więc też w domu tyyyle razy bolało go po prawej stronie, tyle się nacierpiał przez te ataki kamienia. 

 

 

 

Edytowano przez Molly_00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Milkyway38 napisał:

Majax nie czytaj tego, nie wiem Co To ma  wniesc teraz do Twojego zycia.. nienawisc?? To bylo w czasach wojny… bestialstwo i tyle… teraz Pomysl, Ze zabijaja ruscy te niewinne dzieci ukrainskie.. kazdy czlowiek ktory ma w sobie sumienie, bedzie To przezywal i wspolczul.. 

moja mama Np nie Moze sie pogodzic z tym Ze Mieszkam w De.. Bo Niemcy kiedys tyle krzywdy nam wyrzadzili… i Co jakis czas Musze To wysluchiwac.. To pokolenie niestety Tak ma, My mamy inaczej i mnie boli kazda krzywda istot ludzkich.., szanujmy sie i wspierajmy, a nienawisc To cos zlego… nie ma sensu wracac do przeszlosci.. To moje zdanie

Teraz też jest czas wojny,i Zełeński przemawia że nie wybaczy tego że w ciągu 13 dni zabito 52 dzieci!!! Ile naszych rodaków zginęło i to w męczarniach nie mieli szybkiej i lekkiej śmierci jakiej teraz doznaje Ukraina. On nie wybaczy a my mamy wybaczyć, przytulić , nakarmić i Bóg wie co jeszcze. Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry😊 u mnie na wadze bez zmian przez to żarcie wieczorem. 

Molly z jelitami już ok😊

Majax idąc twoim tokiem rozumowania powinniśmy się mścić i nie wybaczać żadnych krzywd? Czyli co? Zatruwać serca i umysły nienawiścią? Po co? Żeby żyć w niekończącej się spirali? Bez sensu.... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Jasminka napisał:

Dzień dobry😊 u mnie na wadze bez zmian przez to żarcie wieczorem. 

Molly z jelitami już ok😊

Majax idąc twoim tokiem rozumowania powinniśmy się mścić i nie wybaczać żadnych krzywd? Czyli co? Zatruwać serca i umysły nienawiścią? Po co? Żeby żyć w niekończącej się spirali? Bez sensu.... 

Ja nie mam na myśli zemsty, tylko chodzi mi o to że teraz wszyscy żałują Ukraińców i współczują im a naszych rodaków to już szkoda nie było.  I jeszcze ten komik prezydent powie sobie że nie wybaczy zabitych dzieci... Więc wychodzi na to że my też nie powinniśmy im wybaczyć ???🤔 Tylko że Polacy są inni przynajmniej w większości. 

No pewnie te dzieci nie są niczemu winne że musiały zginąć,ale nich oni się tak od razu takimi Świętymi nie pokazują, że mają najgorzej w życiu. Jak widać karma wraca, a to co ich spotkało może jeszcze spotkać każdego z nas. Kto nas wtedy przyjemnie...???? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ja nie mam na myśli zemsty, tylko chodzi mi o to że teraz wszyscy żałują Ukraińców i współczują im a naszych rodaków to już szkoda nie było. powinien ten Prezydent najpierw przeprosić Polskę że to co ich przodkowie wyrządzili naszym rodakom,a potem się tu pchać, bezczelny naród...  I jeszcze ten komik prezydent powie sobie że nie wybaczy zabitych dzieci... Więc wychodzi na to że my też nie powinniśmy im wybaczyć skoro takie podejście ma ??? Tylko że Polacy są inni przynajmniej w większości. 

No pewnie te dzieci nie są niczemu winne że musiały zginąć,ale niech oni się tak od razu takimi Świętymi nie pokazują, że mają najgorzej w życiu. Jak widać karma wraca...a to co ich spotkało może jeszcze spotkać każdego z nas. Kto nas wtedy przyjemnie...???? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Majax123 napisał:

 

Ja nie mam na myśli zemsty, tylko chodzi mi o to że teraz wszyscy żałują Ukraińców i współczują im a naszych rodaków to już szkoda nie było. powinien ten Prezydent najpierw przeprosić Polskę że to co ich przodkowie wyrządzili naszym rodakom,a potem się tu pchać, bezczelny naród...  I jeszcze ten komik prezydent powie sobie że nie wybaczy zabitych dzieci... Więc wychodzi na to że my też nie powinniśmy im wybaczyć skoro takie podejście ma ??? Tylko że Polacy są inni przynajmniej w większości. 

No pewnie te dzieci nie są niczemu winne że musiały zginąć,ale niech oni się tak od razu takimi Świętymi nie pokazują, że mają najgorzej w życiu. Jak widać karma wraca...a to co ich spotkało może jeszcze spotkać każdego z nas. Kto nas wtedy przyjemnie...???? 

A kto nas przyjmie jeśli my odmówimy pomocy innym?  Dobry uczynek mnoży dobre uczynki. A jeśli karma wraca to my zachowując się jak teraz nie mamy powodu do obaw😊 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Molly ja jestem po wycięciu woreczka z powodu kamieni. Ale też długo zwlekałam. Co zaś do skierowania na tomograf prywatny znajoma załatwiła u prywatnego lekarza ale nie pamiętam jakiej specjalizacji. Majax trochę cię rozumiem. Mój mąż lubi ciekawostki historyczne oglądać i na jakiś miesiąc przed wojna słuchaliśmy opowiesci ludzi którzy przeżyli rzeź wołyńską i to była tragedia. Ale mimo wszystko czuje potrzebę by pomagać. Czasami mam mieszane uczucia co do tej kwestii bo jednak historia nie raz pokazała że za dobre chęci Polacy zapłacili srogo. Przeszłość naszego narodu niestety jest trudna i wiem że stare przysłowie mądrze mówi że jak umiesz liczyć licz na siebie twoje szczęście innych ... bo często zostajemy na lodzie

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Sylwia90 napisał:

Molly ja jestem po wycięciu woreczka z powodu kamieni. Ale też długo zwlekałam. Co zaś do skierowania na tomograf prywatny znajoma załatwiła u prywatnego lekarza ale nie pamiętam jakiej specjalizacji. Majax trochę cię rozumiem. Mój mąż lubi ciekawostki historyczne oglądać i na jakiś miesiąc przed wojna słuchaliśmy opowiesci ludzi którzy przeżyli rzeź wołyńską i to była tragedia. Ale mimo wszystko czuje potrzebę by pomagać. Czasami mam mieszane uczucia co do tej kwestii bo jednak historia nie raz pokazała że za dobre chęci Polacy zapłacili srogo. Przeszłość naszego narodu niestety jest trudna i wiem że stare przysłowie mądrze mówi że jak umiesz liczyć licz na siebie twoje szczęście innych ... bo często zostajemy na lodzie

 

No właśnie o to mi chodzi, żebyśmy się czasami nie przeliczyli  z ta dobrocią. Na razie są tylko kobiety i dzieci to jest spokojnie,bo mało jest tu tej młodzieży i dorosłych mężczyzn. Ale niech no się to skończy i przyjedzie ta reszta Ukraińców to się zaczną kradzieże , chociaż te już są bo w sąsiedniej miejscowości właściciel firmy zatrudnił 2 Ukraińców i jak się okazało okradali ludzi chodzili po szatni i czyści im kieszenie , ale niech no przyjedzie ta reszta  to się dopiero znacznie , gwałty, kradzieże i kto wie że jeszcze nie morderstwa. Ja tam boję się takiego narodu. Ukrainki też są wybredne byle czego wziąć nie chcą , wielkie damy. Ja poprostu mam do nich taki dystans trzeba na nich uważać i tyle nie ufać do końca. 

Wogole u nas niezle cyrki się dzieją z tymi Ukraińcami. Kobieta wzięła sobie do domu rodzinę z Ukrainy , jedną z tych kobiet była chora na raka i niestety zmarła i najlepsze w ty wszystkim jest to że teraz nie nma kto jej pochować. Właścicielka tego domu poszła do wójta , żeby ją pochowali bo przecież nie będzie tego dama finansować. A  ten jej powiedział; Wzięłaś ich sobie do domu to teraz ja sama pochowaj. Nie wiem do końca jak to się skończyło, co z tego wyszło i kto za to płacił, ale zapytam się męża on pewnie będzie wiedział. 

Niezły cyrk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majax powiem szczerze że dziwne rzeczy z tymi ludźmi. Uciekają przed wojną i jeszcze wymagania mają co do warunków. We wsi u znajomego przygarnęli rodzinę do siebie a oni że nie będą mieszkać na wsi z kimś tylko własny domek lub mieszkanie i to w mieście. Ja rozumiem że czasy inne i komfort życia zupełnie inny niż te 100 lat temu ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Wiadomo nie można ich wszystkich wrzucać do jednego worka ale pomagajmy z rozsądkiem. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sylwia90 napisał:

Majax powiem szczerze że dziwne rzeczy z tymi ludźmi. Uciekają przed wojną i jeszcze wymagania mają co do warunków. We wsi u znajomego przygarnęli rodzinę do siebie a oni że nie będą mieszkać na wsi z kimś tylko własny domek lub mieszkanie i to w mieście. Ja rozumiem że czasy inne i komfort życia zupełnie inny niż te 100 lat temu ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Wiadomo nie można ich wszystkich wrzucać do jednego worka ale pomagajmy z rozsądkiem. 

 

No właśnie zamiast się cieszyć że są bezpieczni ,że mają jakiś dach nad głową to jeszcze wymyślają, zachowują się tak jakby przyjechali tu na wczasy a nie uciekali przed wojną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za mną prawie 3 godziny pracy na podwórzu, głowie zamiatanie i czyszczenie kostki brukowej oraz zagrabianie trawy, wyrywanie mchu. Zmeczyłam się, na bank jutro będę czuła ręce i ramiona, bluzka na placach była mokra od potu. Z dietą tez narazie nieźle jak na weekend. Trochę chce mi się słodyczy, ale narazie trwać, musi się udać.

Jeśli chodzi o Ukraińców to ja się boję zupełnie innej rzeczy, oni kiepsko stoją ze szczepienia, u mnie w mieście już było kilka przypadków gruźlicy u Ukraincow, w szkołach zaraz może być odra wśród dzieci itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MamaMai napisał:

Za mną prawie 3 godziny pracy na podwórzu, głowie zamiatanie i czyszczenie kostki brukowej oraz zagrabianie trawy, wyrywanie mchu. Zmeczyłam się, na bank jutro będę czuła ręce i ramiona, bluzka na placach była mokra od potu. Z dietą tez narazie nieźle jak na weekend. Trochę chce mi się słodyczy, ale narazie trwać, musi się udać.

Jeśli chodzi o Ukraińców to ja się boję zupełnie innej rzeczy, oni kiepsko stoją ze szczepienia, u mnie w mieście już było kilka przypadków gruźlicy u Ukraincow, w szkołach zaraz może być odra wśród dzieci itp.

No to jeszcze ciekawsze wiadomości nam podałaś 😱 matko jeszcze tego nam potrzeba .

U nas chodzą takie plotki że niby do szkoły podstawowej tam gdzie chodzi mój syn ma przyjść 150 Ukraińców dzieci, polskie dzieci maja chodzić na popołudniu do szkoły od 14 do 20 bo Ukraińcy muszą być, szlak by to trafił. Normalnie chyba wyjdę z siebie jeśli to się sprawdzi 😡🤬 to niech oni chodzą na popołudnie a nie nasze dzieci , co to wogole na być. Ukraińcy wszędzie mają pierwszeństwo, jakbym nie wiadomo kim byli tak się panoszą 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majax jak słusznie zauważyłaś to na ten moment plotka więc co tu się pieklić?? 

Ruskie trolle robią super robotę szerząc w necie mnóstwo fake newsów. 

Mama wiadomo ze jest ryzyko ale nasze dzieci są szczepione więc ryzyko ciężkiego przebiegu jest bardzo małe 😊

Prawdę mówiąc jak czytam że dopiero pod wpływem wojny na Ukrainie ktoś dowiaduje się dopiero o rzeźi Wołyńskiej i robi wielkie oczy to mnie krew zalewa . Mało tego jeśli dowiaduje się o przyczynach tylko z jednego źródła to też dobrze nie jest. A jak z fb bo ktoś wrzucił post to już katastrofa. A jeśli przez pryzmat tego postrzega tych ludzi którzy uciekają żeby chronić dzieci to jest to żałosne. 

Mam nadzieję że wrócimy wkrótce do głównego tematu bo już wolę czytać użalanie się nad sobą że się nie schudło niż te wypowiedzi na temat Ukraińców. 

Miłego wieczoru 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jasminka napisał:

Majax jak słusznie zauważyłaś to na ten moment plotka więc co tu się pieklić?? 

Ruskie trolle robią super robotę szerząc w necie mnóstwo fake newsów. 

Mama wiadomo ze jest ryzyko ale nasze dzieci są szczepione więc ryzyko ciężkiego przebiegu jest bardzo małe 😊

Prawdę mówiąc jak czytam że dopiero pod wpływem wojny na Ukrainie ktoś dowiaduje się dopiero o rzeźi Wołyńskiej i robi wielkie oczy to mnie krew zalewa . Mało tego jeśli dowiaduje się o przyczynach tylko z jednego źródła to też dobrze nie jest. A jak z fb bo ktoś wrzucił post to już katastrofa. A jeśli przez pryzmat tego postrzega tych ludzi którzy uciekają żeby chronić dzieci to jest to żałosne. 

Mam nadzieję że wrócimy wkrótce do głównego tematu bo już wolę czytać użalanie się nad sobą że się nie schudło niż te wypowiedzi na temat Ukraińców. 

Miłego wieczoru 😊

Ale to nie ruskie trole mówią o naszej szkole tylko ludzie którzy u nas mieszkają. A jak ci nie odpowiadają wypowiedzi to równie dobrze mogę wogole tu nie pisać, nie muszę bo to i tak mnie nie motywuje do diety i nie będziesz czytać ani o  żalach że się nie schudło ,ani o Ukraińcach.

Udanego odchudzania życzę 

Edytowano przez Majax123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam wasz wątek dziewczyny i coraz więcej tu polityki a coraz mniej odchudzania 😅😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dona1321 napisał:

Czytam wasz wątek dziewczyny i coraz więcej tu polityki a coraz mniej odchudzania 😅😉

Trudno się nie zgodzić 🤦‍♀️

Ja już nie będę się więcej na ten temat wypowiadać. Niczemu to nie służy😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w niedzielę. U mnie na wadze dziś 94.7 czyli minus 0.8 kg. Ostatnio jakoś nie potrafię utrzymać diety z ruchem niby jest ale np 2 dni z rzędu nie pedałowałam rowerem bo mi się nie chciało. Przez odchudzanie dnia mi brakuje i z niczym nie moge się wyrobić. Miłego dnia dziewczyny i nie denerujcie się sprawami związanymi z uchodźcami. Ja tez juz nie czytam na ten temat bo wiem że część z tego to nie prawda i szkoda moich nerwów 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie normalnie jest to że piszemy tu na tematy które w jakimś stopniu dotyczą nas, naszego kraju, Polaków jak też krzywdy ludzkiej. Tym bardziej ze u mnie w jakimś stopniu odbija się na odchudzaniu, na trzymaniu diety, częstotliwość jedzenia apetyt lub go brak, za zajadanie stresu lub przeciwnie. Emocje są duże na pewno. I każda z nas ma prawo inaczej to postrzegać, ja to rozumiem....

Miałam iść na rower ale tak mnie zdenerwowala moja mama ze aż mnie trzęsie i chyba nie dam rady. Aż mam na to wszystko głowę za małą. Mam wrażenie że czasem moja mama chciałaby żeby mnie spotkała jakaś krzywda, żebym się rozwiodła z mezem i najlepiej siedziała z nią i była od niej zupełnie zależna. Mnie szkoda życia na takie sytuacje, ale zupełnie obojętna nie umiem być.

Edytowano przez MamaMai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2022 o 07:12, Majax123 napisał:

No właśnie o to mi chodzi, żebyśmy się czasami nie przeliczyli  z ta dobrocią. Na razie są tylko kobiety i dzieci to jest spokojnie,bo mało jest tu tej młodzieży i dorosłych mężczyzn. Ale niech no się to skończy i przyjedzie ta reszta Ukraińców to się zaczną kradzieże , chociaż te już są bo w sąsiedniej miejscowości właściciel firmy zatrudnił 2 Ukraińców i jak się okazało okradali ludzi chodzili po szatni i czyści im kieszenie , ale niech no przyjedzie ta reszta  to się dopiero znacznie , gwałty, kradzieże i kto wie że jeszcze nie morderstwa. Ja tam boję się takiego narodu. Ukrainki też są wybredne byle czego wziąć nie chcą , wielkie damy. Ja poprostu mam do nich taki dystans trzeba na nich uważać i tyle nie ufać do końca. 

Wogole u nas niezle cyrki się dzieją z tymi Ukraińcami. Kobieta wzięła sobie do domu rodzinę z Ukrainy , jedną z tych kobiet była chora na raka i niestety zmarła i najlepsze w ty wszystkim jest to że teraz nie nma kto jej pochować. Właścicielka tego domu poszła do wójta , żeby ją pochowali bo przecież nie będzie tego dama finansować. A  ten jej powiedział; Wzięłaś ich sobie do domu to teraz ja sama pochowaj. Nie wiem do końca jak to się skończyło, co z tego wyszło i kto za to płacił, ale zapytam się męża on pewnie będzie wiedział. 

Niezły cyrk. 

:classic_ohmy: ja pitole, jeśli to prawda, to jestem w szoku!!!

 

 

Co do diety to moja mama nie je wieczorem slodyczy i już schudła półtora kg :classic_cool:  

ja też się jakoś trzymam, tylko te weekendy najgorsze bo jem z nudów 😏 a teraz mi się zbliża @ i chodzę wściekła jak osa, brrrrrrr......

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry😊

Mama nie przejmuj się tym co myśli mama. Żyj po swojemu i rób swoje. Ona za ciebie życia nie przeżyje, choć rodzice mają tendencje do wtrącania się i próby narzucania nam życia wedle ich postrzegania sytuacji. 

Co do tematów rozmów zgodzę się z Toba że trudno być obojętnym na to co się dzieje wokół nas. Nie będę jednak siedzieć cicho jeśli rozmowa o ludziach ratujących życie swoje i swoich rodzin schodzi do poziomu że przyjechali tu mordować, gwałcić, kraść i odebrać nam przywileje jako obywatelom. Wśród każdej nacji są źli i dobrzy ludzie, wśród nas też są złodzieje, gwałciciele i mordercy. Większość z tych ludzie nie marzy o niczym innym niż pokój i o powrocie do swojego kraju. Więc po prostu trzeba im pomóc, tak zwyczajnie po ludzku. 

A tak z innej beczki u mnie piękna pogoda 🌞od razu milej na serduchu i więcej zapału do działania. Jutro po pracy ruszam do ogrodu na wiosenne porządki 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Jasminka napisał:

Dzień dobry😊

Mama nie przejmuj się tym co myśli mama. Żyj po swojemu i rób swoje. Ona za ciebie życia nie przeżyje, choć rodzice mają tendencje do wtrącania się i próby narzucania nam życia wedle ich postrzegania sytuacji. 

Co do tematów rozmów zgodzę się z Toba że trudno być obojętnym na to co się dzieje wokół nas. Nie będę jednak siedzieć cicho jeśli rozmowa o ludziach ratujących życie swoje i swoich rodzin schodzi do poziomu że przyjechali tu mordować, gwałcić, kraść i odebrać nam przywileje jako obywatelom. Wśród każdej nacji są źli i dobrzy ludzie, wśród nas też są złodzieje, gwałciciele i mordercy. Większość z tych ludzie nie marzy o niczym innym niż pokój i o powrocie do swojego kraju. Więc po prostu trzeba im pomóc, tak zwyczajnie po ludzku. 

A tak z innej beczki u mnie piękna pogoda 🌞od razu milej na serduchu i więcej zapału do działania. Jutro po pracy ruszam do ogrodu na wiosenne porządki 😊

Jutro właśnie wzięłam zdalna, jak obrobię się szybko z pracą, a chce usiąść juz od 6 rano, to też rusze do ogrodu. Jakoś wydaje mi się więcej pracy niż w ubiegłym roku.Mąż chciał już skopać ziemię wczoraj ale była jeszcze zamarznięta, ale może jutro się uda, a jeśli nie to mam co robic. A poza tym to niezły fitnesik. Po wczorajszych pracach czuje zakwasy na plecach, myślałam że ręce będą bardziej bolały ale wlasnie nie, plecy czuje bardziej

Edytowano przez MamaMai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie biorę się za przycinanie i grabienie no i posieje nawozy od razu. Czuć już wiosnę w powietrzu mimo że w nocy zimno, ale za to słoneczko świeci coraz mocniej i dłużej 😊

My wczoraj byliśmy na japońskim masażu relaksacyjnym dla dwojga. Prezent na gwiazdkę od córki. Było cudownie, mało co a bym zasnęła 😂 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasminka masz rację z tym że w każdej nacji są źli i dobrzy. Jak już pisałam nie oglądam tv ale moja siostra śledzi co się dzieje i okazuje się że Polacy którzy przygarniają tych uchodźców też patrzą jak na nich zarobić. Np dzieci są porywane do dziecięcych burdeli lub na narządy. Skąds się to wzięło że w świecie Polak =złodziej pijak itp. u nas też dziś pięknie świeciło słońce aż miało się ochotę siedzieć na podwórku jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rowerze nie byłam bo jeszcze dzieci dostały temperatury, nie wiem może za długo wczoraj były na dworzu, pytanie czy nie będę musiała zostawić ich jutro w domu, zobaczę. Może nici będą z prac w ogrodzie i guzik zrobię do pracy. Ehh zawsze coś. Jeśli nie zapomnę jutro się zważę bo widzę że powoli schodzi ze mnie już po @. Sama nie wiem czego się spodziewac. Choć chyba bardziej liczę na spadek,  późne kolacje nie mogą przekreślić całości starań, a naprawdę poza tymi kolacjami reszta była okey. 

Sylwia gratuluję spadku. Widzisz mimo kulejącej diety aktywność wystarczyła by odnotować spadek. A taki spadek jest bardziej bezpieczny i dla skóry i by uniknąć jo-jo.

 

Edytowano przez MamaMai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry😊

Właśnie Sylwia, fajny spadek👍 

A ja zgodnie z planem zaraz idę do ogrodu choć na liczniku już 21 tysięcy kroków 😊 obiad zjem jak zrobię co zaplanowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowałyście mnie dziewczyny jeśli chodzi o prace ogrodowe i też się dziś wziełam. Myślałam że porządnie posprzątałam przed zimą, ale pomimo 3 godzin pracy nadal końca nie widać 😅 Tragedia 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przed zimą się nie wysilam bo na wiosnę i tak syf. 

2,5 godziny i ledwo ruszone. Jutro może uda się ogarnąć przód domu a większość ogrodu mam za domem i tam bedzie kupa roboty. 

Zjadłam teraz zapiekankę z makaronu na obiado-kolacje i na tym koniec z jedzeniem. Dziś łącznie zjadłam 2 kanapki w pracy i mały pojemnik salatki jarzynowej i teraz ta zapiekanka. Ani mało ani dużo. 

Miłego wieczoru😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie plany dały w leb. Oczywiście dzieci musiały zostać bo gorączkowaly, syn jeszcze ma 38,3 st. Taka piękna pogoda i nic nie zrobiłam w ogrodzie. Zresztą nic innego tez nie zrobiłam bo syn praktycznie od 6 do 14:40 z rąk mi nie schodził, nie dawał się odlozyc, ręce mnie bolą od noszenia go. Nawet się nie zważyłam i zjadłam dziś więcej niż zazwyczaj prawie wszystko w biegu. Teraz czekam z kolacja aż mąż wróci z pracy, więc będę jadła koło 20. Czeka mnie jeszcze praca nocą bo jutro raczej będzie powtórka z rozrywki, syn to na pewno zostanie w domu. 

Jasminka, Dona brawa za prace ogrodowe. Zazdraszczam. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama nie ma czego zazdrościć bo zakwasy murowane🤦‍♀️

Współczuję że dzieciaczki chore bo wiadomo że czasem energia musi być skierowana na opiekę nad nimi 🥺

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×