Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Syreni śpiew

Kormorany nad mym puffem zatoczyły krąg

Polecane posty

Zobaczcie jak podczas przymierzania ciuchów wisi ta szafeczka, którą własnoręcznie przyklepała do boazerii. Doskonały przykład działań Zakolaka, cudo 😄 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokaz mody jest the best! Odpalona na pełnej 😄 Jeśli jej się ta faza utrzyma do wibracji, to będziemy mieć tu niezły cyrk do oglądania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Syreni śpiew napisał:

Tylko pamiętajcie o odpoczynku, nie bądźcie jak ja! 😆 

No dokładnie! "Ja nie mam tutaj czasu na siedzenie z kawka na werandzie" po czym jep weranda na górze, herbatka, krzesło brazylijskie i magnum.... 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Syreni śpiew napisał:

Pokaz mody jest the best! Odpalona na pełnej 😄 Jeśli jej się ta faza utrzyma do wibracji, to będziemy mieć tu niezły cyrk do oglądania. 

Zauważylyscie jaki bajzel w tej drugiej sypialni na piętrze. Ona wszędzie zrobi dziadostwo łódź, Warmia whatever....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Nie sądzę. Jestem w połowie vloga i ona sama mówi, że nie wie czemu, ale czuje szczęście i zastanawia się, czy jej się "coś w planetach nie poprzestawiało". A poprzestawiało jej się tylko znowu we łbie, wajcha jej się przewaliła z lewej na prawą. Tak działa ChAD. Zakolak to dla mnie książkowy przykład.

Tak-klasyczny przykład nieleczonego Chad. Niech korzysta mania jest super o ile się nie robi głupstw, ale później zjazd boli oooooj boli. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MONIKA napisał:

Tak-klasyczny przykład nieleczonego Chad. Niech korzysta mania jest super o ile się nie robi głupstw, ale później zjazd boli oooooj boli. 

Podejrzewam, że najbardziej ją zaboli, kiedy dotrze do niej, ile kasy przewaliła na głupoty. Sup, gadżety do pływania, najnowszy ajfon - to pewnie dopiero początek jej szaleństwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Waszych wpisach doobejrzalam. Pokaz mody, wariactwo na pelnej, i prawie jej sie udalo wytrzymac do konca, ale jak mowi, ze cos nie tak z laptopem to sie prawie poryczala. Tam  to nie hustawka nastrojow tylko cala karuzel sie dzeje. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Zobaczcie jak podczas przymierzania ciuchów wisi ta szafeczka, którą własnoręcznie przyklepała do boazerii. Doskonały przykład działań Zakolaka, cudo 😄 

Perfekcyjnie zamontowana 😅 poziomica była, ale w garażu 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Nemezisi napisał:

Wyglada to zabawnie😂 A to ona znowu na wibracje jedzie ?

Wygląda na to, że ma szansę na podwózke ( z mamą ponoć gadała to i może nawet sama matka zgodziła się ją podwieźć) to lata jak w skowronkach dziś na vlogu... Plus nie zapominajmy o fajnej (czytaj korzystnej finansowo- toteż na ajfona stać ją 😅) współpracy. 

Edytowano przez SheriDANKA ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Syreni śpiew napisał:

Podejrzewam, że najbardziej ją zaboli, kiedy dotrze do niej, ile kasy przewaliła na głupoty. Sup, gadżety do pływania, najnowszy ajfon - to pewnie dopiero początek jej szaleństwa. 

Racja mania na pełnej czyli "co ty sie przejmujesz dziewczyno nic się ne dzeje ". Po będzie glofa bolała i szybki musk będzie musiał kminic

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, SheriDANKA 😜 napisał:

No dokładnie! "Ja nie mam tutaj czasu na siedzenie z kawka na werandzie" po czym jep weranda na górze, herbatka, krzesło brazylijskie i magnum.... 🤣

Właśnie to mnie tak rozbawiło, nie minely dwie minuty - jestem na werandzie piję kawę 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Pokaz mody jest the best! Odpalona na pełnej 😄 Jeśli jej się ta faza utrzyma do wibracji, to będziemy mieć tu niezły cyrk do oglądania. 

Niech czesciej robi takie pokazy, dawno sie tak szybko mie ruszala, moze schudnie jej sie. 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale powiem wam, że z perspektywy zdrowej osoby to jej szaleństwo robi szokujące wrażenie. Niby wiem coś o tych zachowaniach, niby znam takie osoby z reala, ale kurde, nigdy mnie to chyba nie przestanie zadziwiać i przerażać równocześnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Syreni śpiew napisał:

Podejrzewam, że najbardziej ją zaboli, kiedy dotrze do niej, ile kasy przewaliła na głupoty. Sup, gadżety do pływania, najnowszy ajfon - to pewnie dopiero początek jej szaleństwa. 

Współpracę dostała to pewnie tego stać ją na fanaberie,bo opłacalna i Wercia w dobrym humorze lata..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jak ne mam czasu jak tyle się dzeje to siedzę na lapku i oglądam serial o czirliderkach i planuje zakup białych kowbojów prrrrr szalona

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MONIKA napisał:

Ja też jak ne mam czasu jak tyle się dzeje to siedzę na lapku i oglądam serial o czirliderkach i planuje zakup białych kowbojów prrrrr szalona

Ihaaaaa! Wio!    🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😭

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Współpracę dostała to pewnie tego stać ją na fanaberie,bo opłacalna i Wercia w dobrym humorze lata..

 

Stać albo ne stac. Osoba w manii nie kontroluje finansów, potrafi wydać więcej, niż ma, leci na pożyczkach i kredytach jakby jutra nie było.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, kapustapusta napisał:

Mówi o jakieś fajnej współpracy która się szykuje.

Pewnie to stąd ten zakup ajfona, pobudzenie i snucie planów o wyjeździe na wakacje. W końcu trochę grosza wpadnie 

Tak, też mam taki trop najbardziej prawdopodobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Syreni śpiew napisał:

Stać albo ne stac. Osoba w manii nie kontroluje finansów, potrafi wydać więcej, niż ma, leci na pożyczkach i kredytach jakby jutra nie było.

Też prawda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Krakowski Precel napisał:

Siwa w szoku, że tak szybko jej czas ucieka i już jest lipiec i "zaraz kończą mi się wakacje" haha

A pod koniec filmu znów tekst sezonu: 

"Wszechświat mi mówi że powinnam sobie zrobić wakacje" 

Leżę i płacze. Od czego ona chce sobie zrobić wakacje? Przecież ona ma wakacje codziennie od kilku lat...😑

I to jest właśnie paradoks. To ja tak męczy, bo już doszła do ściany i nie ma możliwości tak naprawdę poczuć co to są prawdziwe wakacje, bo de facto ona ma je cały czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, evoiva napisał:

Białko mi sie w oku ścina po 5 minutach 🤯

Ja się już boję jak Ty tak piszesz, bo jak tą nową prodakszyn rozwielitki odpalę, to będzie prawie jak post przerywany z moim detoksem od uckiego chochoła na dopalaczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4.07.2024 "ja juz nie kupuję ciuchow" zapamietajcie larwy 😉weCe

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Współpracę dostała to pewnie tego stać ją na fanaberie,bo opłacalna i Wercia w dobrym humorze lata..

 

Ciekawe czy się tak przyłoży do współpracy jak ostatnio, mam na myśli ten specyfik do włosów. Umyła i ułożyła włosy, nagrała film i po temacie. Później znów wjechał łój na włosach i nieważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, FashFash napisał:

Ależ jest w manii jak piszecie i te miny na końcu przymierzania. Matko jedyna

I to zakończenie 🙄🤨🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, secretgarden napisał:

Ja się już boję jak Ty tak piszesz, bo jak tą nową prodakszyn rozwielitki odpalę, to będzie prawie jak post przerywany z moim detoksem od uckiego chochoła na dopalaczach.

Ja mialam 2 tygodniowy detoks od głupoty, próg bolu jest niski 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Plus napisał:

Ciekawe czy się tak przyłoży do współpracy jak ostatnio, mam na myśli ten specyfik do włosów. Umyła i ułożyła włosy, nagrała film i po temacie. Później znów wjechał łój na włosach i nieważne...

A może to jest współpraca z tą firmą MissGui.det <czy jak się to tam pisze> wiecie wyniuchala jakieś stare ciuchy obdzwonila i firma zgodziła się pod warunkiem pokazania zaległych sprzed 3 lat! rzeczy. Zapewne doślą nowe to Wercia będzie znów prezentować 😅 no i będzie miała w czym na festyn jechać 😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Plus napisał:

Ciekawe czy się tak przyłoży do współpracy jak ostatnio, mam na myśli ten specyfik do włosów. Umyła i ułożyła włosy, nagrała film i po temacie. Później znów wjechał łój na włosach i nieważne...

Ja sie zastanawiam, ktora firma znów zrobiła dobry risercz😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Ale powiem wam, że z perspektywy zdrowej osoby to jej szaleństwo robi szokujące wrażenie. Niby wiem coś o tych zachowaniach, niby znam takie osoby z reala, ale kurde, nigdy mnie to chyba nie przestanie zadziwiać i przerażać równocześnie. 

Tak, jej zachowanie w tym wlogu jest przerażające. Obstawiam, że coś b.niemiłego jej się przydarzyło, w życiu się nie przyzna, ale jednak bardzo to widać.  Nawet głos ma inaczej ustawiony  

Edytowano przez Ivetka
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×