Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vedma

Człowiek tłuste jajo w kasku.

Polecane posty

38 minut temu, Szara mysz napisał:

Dla mnie jest fleja do kwadratu. Opowiada bajki jak to uwielbia się myć i kapac o tym ze spac nie pójdzie brudna. A jak sie patrzy na nia to przez ekran czuć. Ona chyba sobie udbala ze ludzie nie wylapuja na filmach niektórych smaczkow  które pokazuje czesto nieświadomie. Ja nie moge patrzec jak ona pociera ciagle ten nos po czym szykuje jedzenie. Poza tym człowiek który jest czysty,lubi czystość i dba o higienę nie musi o tym zapewniać bo to widać na pierwszy rzut oka. Bezsens tego co wygaduje to jest studnia bez dna - nie polozy się nieumyta spac ,ale  w nie pranej pościeli ze sklepu spryskanej chemią juz tak,to samo z piżamą ktora wdziala na siebie po wyciagnieciu z szafy w ktorej lezala cały rok w zaplesnialej, zatechnietej nieogrzewanej chacie, nawet nie przeplukala jej w misce. 

Bo to jest kobieta paradox.
Ona nie jest głodna, ale zjadłaby coś ciepłego.
Ją mężczyźni uwielbiali, bo bez obciachu dużo jadła, ale ona zawsze mało jadła.
Ona nie sprawdza konta, nie liczy pieniędzy, ale boi się rachunku za prąd i kupna drewna.
Uwielbia sprzątać, ale ciągle żyje w syfie.
Ma przyjaciół i życie poza internetem, a siedzi sama i ciągle w internecie.
Pogodą się nie przejmuje, bo nie ma wpływu, ale każdy vlog jest o wpływie pogody.
Ona wszystko może rzucić, bo nic nie jest w stanie ją uzależnić, ale nie może rzucić palenia i kontrolować zakupów.
Świetnie poradziła sobie z rozstaniem i rozwodem, dlatego ciągle do tego wraca i wspomina.
Pieniądze nie mają dla niej znaczenia, ale musi podkreślić jak bardzo ją na wszystko stać.

Etc.

 

  • Like 4
  • Thanks 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Szara mysz napisał:

Dla mnie jest fleja do kwadratu. Opowiada bajki jak to uwielbia się myć i kapac o tym ze spac nie pójdzie brudna. A jak sie patrzy na nia to przez ekran czuć. Ona chyba sobie udbala ze ludzie nie wylapuja na filmach niektórych smaczkow  które pokazuje czesto nieświadomie. Ja nie moge patrzec jak ona pociera ciagle ten nos po czym szykuje jedzenie. Poza tym człowiek który jest czysty,lubi czystość i dba o higienę nie musi o tym zapewniać bo to widać na pierwszy rzut oka. Bezsens tego co wygaduje to jest studnia bez dna - nie polozy się nieumyta spac ,ale  w nie pranej pościeli ze sklepu spryskanej chemią juz tak,to samo z piżamą ktora wdziala na siebie po wyciagnieciu z szafy w ktorej lezala cały rok w zaplesnialej, zatechnietej nieogrzewanej chacie, nawet nie przeplukala jej w misce. 

A dla mnie może się myć nawet 5 razy dziennie, ale jeśli łeb tłusty, to dalej jest brudasem i tyle. Ten łój musi niemiłosiernie śmierdzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zapomniałam o najważniejszym 🙆

Ona NIGDY nie choruje ‼️

Dlatego ma:

Depresję 

ADHD

Astygmatyzm 

Problemy skórne

Łysienie 

Bóle napięciowe 

Bruksizm

Tolerancję niepokarmową ( musiałam )😁

Nietolerancję histaminy 

Migreny 

Bole kręgosłupa i całego ciała

Kuleje 

I wcale, a wcale nie ma problemów z kompulsywnym piciem, jedzeniem, zakupami i korzystaniem z internetu. 

Wszystko jest cudownie i żyje pełnią życia. Violà 😂 

 

 

Edytowano przez GabrielaNowicki
  • Thanks 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten haul z dm z darmową reklamą to chyba żebranie o współpracę? Na początku podkreśla, że ona już wcześniej kupowała w dm, pyta „pamiętacie?” Jak robi miniaturkę to przez chwile myślała, że dostała gratisy. I łapie za to szybko po czym się orientuje, że to są konturówki, za które zapłaciła. No co za pech, nikt nie zauważył, że to gwiazda i została potraktowana tak jak inni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GabrielaNowicki napisał:

Kurcze zapomniałam o najważniejszym 🙆

Ona NIGDY nie choruje ‼️

Dlatego ma:

Depresję 

ADHD

Astygmatyzm 

Problemy skórne

Łysienie 

Bóle napięciowe 

Bruksizm

Tolerancję niepokarmową ( musiałam )😁

Nietolerancję histaminy 

Migreny 

Bole kręgosłupa i całego ciała

Kuleje 

I wcale, a wcale nie ma problemów z kompulsywnym piciem, jedzeniem, zakupami i korzystaniem z internetu. 

Wszystko jest cudownie i żyje pełnią życia. Violà 😂 

 

 

Zapomniałaś o zabójczym pmsie😄 ja od siebie dodam, że to o czym ona pisze - pier*si jakby miały eksplodować, ból brzucha, zjazd emocjonalny to jest nierównowaga hormonalna, pewnie z powodu drastycznego spadku progesteronu (wiek i okres przedmenopauzalny). 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Plus napisał:

A dla mnie może się myć nawet 5 razy dziennie, ale jeśli łeb tłusty, to dalej jest brudasem i tyle. Ten łój musi niemiłosiernie śmierdzieć.

Na tym polega paradoks tej niedojrzałej kobiety, że według jej teorii 60% schludnej, pięknej, zadbanej kobiety to włosy, dlatego ma je ciągle brudne, tłuste, brzydkie i niezadbane. A im więcej łoju, tym lepiej według niej wyglądają 😂 i wtedy przychodzi mi na myśl jeden wyborny cytat naszej gwiazdy yt: "if I have a dick I would defenetly fuck myself" 😂

Uwielbiam 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakolak zapowiedział, że dzisiaj będzie vlog. Obiecuję smaczki, miałam tak intensywny dzień, że chętnie zanurzę się w tym oceanie bezmyślności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Magdalena28 napisał:

Zlew jest na mazurach w Mikołajkach ze swoją 

Oooo... Interesujące 😁😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Wsedno napisał:

Zapomniałaś o zabójczym pmsie😄 ja od siebie dodam, że to o czym ona pisze - pier*si jakby miały eksplodować, ból brzucha, zjazd emocjonalny to jest nierównowaga hormonalna, pewnie z powodu drastycznego spadku progesteronu (wiek i okres przedmenopauzalny). 

  Ja pamietam jak mowila, ze od czasu jak wlewa sobie olej w pempek, pije oleje i ksiezycowke, okadza sie palo santo, i medytuje nie ma pmsu. A teraz  nagle tztzki jom bolom. 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neiustannie mnie zastanawia: w jakic celu zakłada okulary o beznadziejno-tandetnych oprawkach?

Czy może to cesarzowej wersja old money?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laski wy się serio czujecie takie lepsze od Weroniki pisząc te wieczne wysrywy o tej wariatce?? nawet nie chce mi się tego czytać ale sam fakt że te same nicki 24/7 walą ciągle na nią jest co najmniej niepokojące ... po sekundzie od spadającego wątku pojawia się kolejny gdzie dużo z was pisze jeszcze że nie ogląda tych produkcji (TA JASNE XD) chore i toksyczne ... tu się wylewa każdego dnia gdzie jeszcze liczycie że Weronika się tym zawstydzi a pokazuje z dumą zakupy z kilogramem słodyczy i brudnymi szczotkami, normalnie samo rozpędzająca się spirala spi...do*lenia 

 

Jak jestem wypokiem od 10 lat tak takiego syfu jak tu to dawno nie widziałam, wszystkie jak jeden mąż wybitnie żałosne i aż wstyd tu wchodzić, idźcie czasem na spacer albo zajmijcie się swoimi zajebistymi życiami hahhahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, foxybrown napisał:

Laski wy się serio czujecie takie lepsze od Weroniki pisząc te wieczne wysrywy o tej wariatce?? nawet nie chce mi się tego czytać ale sam fakt że te same nicki 24/7 walą ciągle na nią jest co najmniej niepokojące ... po sekundzie od spadającego wątku pojawia się kolejny gdzie dużo z was pisze jeszcze że nie ogląda tych produkcji (TA JASNE XD) chore i toksyczne ... tu się wylewa każdego dnia gdzie jeszcze liczycie że Weronika się tym zawstydzi a pokazuje z dumą zakupy z kilogramem słodyczy i brudnymi szczotkami, normalnie samo rozpędzająca się spirala spi...do*lenia 

Jak jestem wypokiem od 10 lat tak takiego syfu jak tu to dawno nie widziałam, wszystkie jak jeden mąż wybitnie żałosne i aż wstyd tu wchodzić, idźcie czasem na spacer albo zajmijcie się swoimi zajebistymi życiami hahhahahahha

Hahahahahaha

Jakiś dziwny ten Twój śmiech, taki niepasujący do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, yello123 napisał:

Przemocowiec w Mikołajkach z dziewczyną. 

Ale fajnie ma ta Kenia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dobra _Dusza napisał:

Hahahahahaha

Jakiś dziwny ten Twój śmiech, taki niepasujący do niczego.

boli co?? 7000 tysięcy punktów na g*wno stronie a nie ma się w nocy do kogo przytulić? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, annajakubowska napisał:

Podajcie proszę namiar na stronki do oglądania filmów bez nabijania wyświetleń 

yewtu.be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, foxybrown napisał:

Laski wy się serio czujecie takie lepsze od Weroniki pisząc te wieczne wysrywy o tej wariatce?? nawet nie chce mi się tego czytać ale sam fakt że te same nicki 24/7 walą ciągle na nią jest co najmniej niepokojące ... po sekundzie od spadającego wątku pojawia się kolejny gdzie dużo z was pisze jeszcze że nie ogląda tych produkcji (TA JASNE XD) chore i toksyczne ... tu się wylewa każdego dnia gdzie jeszcze liczycie że Weronika się tym zawstydzi a pokazuje z dumą zakupy z kilogramem słodyczy i brudnymi szczotkami, normalnie samo rozpędzająca się spirala spi...do*lenia 

 

Jak jestem wypokiem od 10 lat tak takiego syfu jak tu to dawno nie widziałam, wszystkie jak jeden mąż wybitnie żałosne i aż wstyd tu wchodzić, idźcie czasem na spacer albo zajmijcie się swoimi zajebistymi życiami hahhahahahha

Nie czujemy się lepsze, pisząc o niej. Czujemy się lepsze, bo swoim toksycznym zachowaniem nie krzywdzimy (przynajmniej celowo) innych ludzi i zwierząt. Motywacją, przynajmniej moją, nie jest to, żeby ją zawstydzić czy naprawić. Jestem tu dla beki i pobocznych rozmów o życiu. 

Ulżyło ci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Syreni śpiew napisał:

Nie czujemy się lepsze, pisząc o niej. Czujemy się lepsze, bo swoim toksycznym zachowaniem nie krzywdzimy (przynajmniej celowo) innych ludzi i zwierząt. Motywacją, przynajmniej moją, nie jest to, żeby ją zawstydzić czy naprawić. Jestem tu dla beki i pobocznych rozmów o życiu. 

Ulżyło ci? 

Dla beki poświęcasz codziennie parę godzin wylewając wiadro pomyj na niezrównoważoną wariatkę? to nie jest zdrowe tak samo jak postępowanie szusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, foxybrown napisał:

Dla beki poświęcasz codziennie parę godzin wylewając wiadro pomyj na niezrównoważoną wariatkę? to nie jest zdrowe tak samo jak postępowanie szusz

Nie wiem jak ty, ale ja składam literki na tyle szybko, że napisanie kilku postów zajmuje mi max kilkanaście minut (czytam też błyskawicznie), a nie kilka godzin. Fajnie masz ZABURZONE postrzeganie rzeczywistości i innych ludzi.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, annajakubowska napisał:

Podajcie proszę namiar na stronki do oglądania filmów bez nabijania wyświetleń 

i tak jej nabijacie to co najważniejsze - czas i zaangażowanie i żadne śmieszne stronki tego nie zmienią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, foxybrown napisał:

i tak jej nabijacie to co najważniejsze - czas i zaangażowanie i żadne śmieszne stronki tego nie zmienią 

No i? Niech ma, niech nas dalej bawi, zniesmacza, zadziwia. Cyrk za darmo, upadek narcyza live. Piękna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Syreni śpiew napisał:

Nie wiem jak ty, ale ja składam literki na tyle szybko, że napisanie kilku postów zajmuje mi max kilkanaście minut (czytam też błyskawicznie), a nie kilka godzin. Fajnie masz ZABURZONE postrzeganie rzeczywistości i innych ludzi.

przecież ty akurat tu sie udzielasz dzień w dzień w nocy czy rano na każdym możliwym wątku po kilkadziesiąt wpisów, jak dlaciebie to parę minut i niewinne żarty to może ty jesteś zaburzona?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, foxybrown napisał:

Laski wy się serio czujecie takie lepsze od Weroniki pisząc te wieczne wysrywy o tej wariatce?? nawet nie chce mi się tego czytać ale sam fakt że te same nicki 24/7 walą ciągle na nią jest co najmniej niepokojące ... po sekundzie od spadającego wątku pojawia się kolejny gdzie dużo z was pisze jeszcze że nie ogląda tych produkcji (TA JASNE XD) chore i toksyczne ... tu się wylewa każdego dnia gdzie jeszcze liczycie że Weronika się tym zawstydzi a pokazuje z dumą zakupy z kilogramem słodyczy i brudnymi szczotkami, normalnie samo rozpędzająca się spirala spi...do*lenia 

 

Jak jestem wypokiem od 10 lat tak takiego syfu jak tu to dawno nie widziałam, wszystkie jak jeden mąż wybitnie żałosne i aż wstyd tu wchodzić, idźcie czasem na spacer albo zajmijcie się swoimi zajebistymi życiami hahhahahahha

Czy czuję się lepsza? Nie. Momentami nawet czuję się gorsza bo mam wrażenie że nabijam się z osoby u której coś poszło w złą stronę w dzieciństwie. Aczkolwiek.... Wera nabija się i obraża nawet ze swoje widzki jak jej coś nie podpasuje... W sumie... gdyby nie to że zaczęła być w pewnym momencie takim ch.mem że to pojęcie ludzkie przechodzi to może nawet by mnie tu już dawno nie było. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, foxybrown napisał:

Laski wy się serio czujecie takie lepsze od Weroniki pisząc te wieczne wysrywy o tej wariatce?? nawet nie chce mi się tego czytać ale sam fakt że te same nicki 24/7 walą ciągle na nią jest co najmniej niepokojące ... po sekundzie od spadającego wątku pojawia się kolejny gdzie dużo z was pisze jeszcze że nie ogląda tych produkcji (TA JASNE XD) chore i toksyczne ... tu się wylewa każdego dnia gdzie jeszcze liczycie że Weronika się tym zawstydzi a pokazuje z dumą zakupy z kilogramem słodyczy i brudnymi szczotkami, normalnie samo rozpędzająca się spirala spi...do*lenia 

 

Jak jestem wypokiem od 10 lat tak takiego syfu jak tu to dawno nie widziałam, wszystkie jak jeden mąż wybitnie żałosne i aż wstyd tu wchodzić, idźcie czasem na spacer albo zajmijcie się swoimi zajebistymi życiami hahhahahahha

Aha czyli jesteś tu od 10 lat, to jest już twój kolejny nick, a to my jesteśmy chore i nie mamy się do kogo przytulić.

HAHAHHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, foxybrown napisał:

przecież ty akurat tu sie udzielasz dzień w dzień w nocy czy rano na każdym możliwym wątku po kilkadziesiąt wpisów, jak dlaciebie to parę minut i niewinne żarty to może ty jesteś zaburzona?? 

Wow, robisz nawet statystyki użytkowniczek? No wpadam tu z doskoku czasem rano, czasem przy okazji kawy, czasem wieczorem- jaki masz z tym problem? Myślisz, że waruję tu z wywieszonym jęzorem 24/7? Wypok cię tak skrzywdził?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, GabrielaNowicki napisał:

Aha czyli jesteś tu od 10 lat, to jest już twój kolejny nick, a to my jesteśmy chore i nie mamy się do kogo przytulić.

HAHAHHAHAHA

nie jestem tu od 10 lat tylko na wykopie, czytaj oczami a nie dupą xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, annajakubowska napisał:

No właśnie od kilku dni jie działa tak jak różne individious

Jest jeszcze appka NewPipe na androida. Można też oglądać w Brave browser / Firefox z włączonymi blokadami reklam.

Edytowano przez Kingeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×