Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Gdzie polecacie wyjechac na 3 dni ?

Polecane posty

Najtaniej będzie nie jechać nigdzie i nqjèbać  się w domu. I tak nic nie zobaczy nie pozwiedza a oszczedzi na transporcie i noclegach. 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

moze podaj ten dom za 240z

Nikt chyba nie twierdzi, że się da wynająć domek za taką śmieszną sumę (nie da się, wynajmowałam), co dalej nie zmienia faktu, że oprócz bieda krajów, ze stosunkowo tanim lotem, w których jesteś rozmiłowany, to jednak raczej wszędzie jest wciąż drożej niż w Polsce, a już na pewno w Europie Zachodniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, The Big Siur napisał:

Tak jak twoi znajomi co z pogardą patrzą na ludzi w Skodach :classic_cool:

Nigdzie nie powiedziałam że z pogarda. Gdyby ktos w moich kregach znajomych podjechał skoda to by pomysleli że komus w biznesie nie wyszło. Może troche litości połączonej z zaniepokojeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakbym wybieral pod siebei to bym mu samarkande czy jogokarte polecił albo jakies miejsce ktore byscie nawet nie wiedzieli gdzie to i co to za dzicz 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, selkie napisał:

No w Wietnamie zapewne ich nie ma 🙂 Bangladesz to nie murzyni.

no napisalem w "" bo dwa dni temu ktos na kafeterii pisal o murzynach z bangladeszu i pakistanu 😄 dlatego ja proponuje p[isiorom wyjazdy zeby zobaczyli gdzie zyja murzyni 😄

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

13 dni picia dzien w dzien to by byla jego podroz zycia w pl by majatek musial wydac jakby codziennie w knajpie chcial sie naj.bac poza tym tam jeszcze znajdzie chetne milfy na jakies amory przy odrobinie szczescia z rosji 😄

 

A jak się na basenie stop damskich naogląda to będzie miał materiał na pamięciówy do końca roku :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sebix libedowsky napisał:

rozumiem i ciesze sie ze dla kogos kto wszystko przepracowuje i jakies sesje z jutuba oglada jestem nienormalny to znak ze moge byc zdrowy skoro ktos wiecznie chory mi pisze zawsze ze jestem inny 😄

Wierzę, że Twoje znajomki od robienia z ukrycia zdjęć grubym (bo cytuję: "w Egipcie nie było nic ciekawego", najciekawsze były grube baby), uważają, że jesteś normalny i fajny, reszta raczej nie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, The Big Siur napisał:

Może po prostu chłop ma znajomych. Normalni ludzie miewają.

Jak ty się powoływałaś na swoich higly sucessful znajomych co to dziwnie patrzą jak ktoś Skodą podjeżdża to wtedy nie było triangulacji? :classic_biggrin:

nie wtedy cos mu w zyciy nie wyszlo bo nie ma samochodu za 200k ale jak jedzie do schroniska i spi w 10 osob na kupie z lazienka na korytarzu to mu wszystko wyszlo bo mial najlepszy samochod w noclegowni dla bezdomnych 😄

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Qwerty88 napisał:

gdzie ja napisałam że wynajelam dom za 240 zł? Napisałam że znalazłam kwatere kolo term za 240 ze sniadaniem i spokojnie by sie w nim zmiesciły 3 osoby, iwec wychodzi 80/za głowe. Jestes takim debylem że brak słow

a za dobe sadzilem za weekend. skoro sie czepiasz ze moi znajomi placili tysiac to uznalem ze ty podasz cos w kosztahc jak autor czyli 60-80zl wiec po prostu podajcie te noclegi w dobrym standardzie za tyle bo cala sprzeczka sie wziela stad ze ja napsialem ze zakoppane jest bardzo drogie i lepiej jechac gdzie indziej bo za te kase mozna spedzic wiecej czasu w lepszych warunkach i tyle. podalem 13 dni bo nie chcialo mi sie szukac 7 i chodzilo o to ze za to ile wyda w zakopanem za weekend to moze tydzien na plazy polezec z nielimitowanym alkoholem a jemu najwiecej szczescia daje piwko i sex to chociaz alkohol by mial i stopy na plazy poogladal. moim zdaniem moja oferta sformatowana dla niego byla lepsza 😄alko i stopy i konkurencyjna cena 😄

 

 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sebix libedowsky napisał:

nie wtedy cos mu w zyciy nie wyszlo bo nie ma samochodu za 200k ale jak jedzie do schroniska i spi w 10 osob na kupie z lazienka na korytarzu to mu wszystko wyszlo bo mial najlepszy samochod w noclegowni dla bezdomnych 😄

 

są takie szczyty w naszym pieknym kraju w których nie ma hoteli w standardzie Egipt*** których jesteś miłośnikiem. Przynajmniej ze schroniska nie przywioze tyle robactwa co ty z Egiptu*** 

Edytowano przez Qwerty88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qwerty to jest w ogóle ciekawa tropicielka hipokryzji. Bzykajacy kompulsywnie byczków z siłki teraz jak się okazuje ‚aseks’,  mignęła tez mi jej wypowiedź gdzie zarzeka się że potrafi dzielić grubą kreską życie osobiste i biznesy i romanse w pracy to grube niet - nie przeszkodziło to jej jednak związać się z własnym wspólnikiem 😄 Więc tam do przepracowania jest sporo i YouTube może być w użyciu jeszcze długie lata 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sebix libedowsky napisał:

no napisalem w "" bo dwa dni temu ktos na kafeterii pisal o murzynach z bangladeszu i pakistanu 😄 dlatego ja proponuje p[isiorom wyjazdy zeby zobaczyli gdzie zyja murzyni 😄

 

Kłamiesz, to był mój post, był podzielony na akapity drugi zaczynał nową myśl, a więc nie tyczył się treści o murzynach. 

Nie wierzę,  że zdałeś maturę z polskiego. Brak podstawowej umiejętności analizy tekstu. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Qwerty to jest w ogóle ciekawa tropicielka hipokryzji. Bzykajacy kompulsywnie byczków z siłki teraz jak się okazuje ‚aseks’,  mignęła tez mi jej wypowiedź gdzie zarzeka się że potrafi dzielić grubą kreską życie osobiste i biznesy i romanse w pracy to grube niet - nie przeszkodziło to jej jednak związać się z własnym wspólnikiem 😄 Więc tam do przepracowania jest sporo i YouTube może być w użyciu jeszcze długie lata 

Dobry był ten motyw prowadzania dzieci siłą na tenisa, bo jest za darmo. Ach te prestiżowe aspiracje nuworyszy :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Chochlik napisał:

Najtaniej będzie nie jechać nigdzie i nqjèbać  się w domu. I tak nic nie zobaczy nie pozwiedza a oszczedzi na transporcie i noclegach. 

ale on mieszka ze starymi pewnie nie ma do konca warunkow zeby "wypoczac" 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, The Big Siur napisał:

Dobry był ten motyw prowadzania dzieci siłą na tenisa, bo jest za darmo. Ach te prestiżowe aspiracje nuworyszy :classic_biggrin:

zajecia moze sa za darmo ale sprzet drozszy niz twoja pensja 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, selkie napisał:

to jednak raczej wszędzie jest wciąż drożej niż w Polsce, a już na pewno w Europie Zachodniej. 

a ja sie bede upieral ze to nieprawda i nie jest drozej niz w zakopanem i sopocie. zwlaszcza w knajpach w pl moim zdnaiem jest drozej za to samo i tyle.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, The Big Siur napisał:

Dobry był ten motyw prowadzania dzieci siłą na tenisa, bo jest za darmo. Ach te prestiżowe aspiracje nuworyszy :classic_biggrin:

Kocham  to słowo i ten zapis  😄 nouveau rich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty88 napisał:

zajecia moze sa za darmo ale sprzet drozszy niz twoja pensja 😜

Serio Twoje dzieci są tak zaawansowane w tym tenisie, że potrzebują rakiet za kilka kafli, skoro jak pisałaś, nie lubią nawet tam chodzić? :classic_cool:

Edytowano przez The Big Siur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Qwerty88 napisał:

są takie szczyty w naszym pieknym kraju w których nie ma hoteli w standardzie Egipt*** których jesteś miłośnikiem. Przynajmniej ze schroniska nie przywioze tyle robactwa co ty z Egiptu*** 

oczywiscie bo w pl nie ma pluskiew i innego robactwa 😄

takie wspanialy bogaty kraj ze ludzie nawet robaki zjedli 😄

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sebix libedowsky napisał:

autor nie ma dzieci nie potrzebuje miec placu zabaw i duzego domu a ja mu doradzam gdzie moze jechac zeby sie tanio naj.bać bo jemu o to chodzi jak macie lepsze pomysly to podajcie a wy podajecie miejsca gdzie z dziecmi mozna po lesie pochodzic.

piwo w zakopanem ile ? 20zl ? wiecej ? a na zizkowie polowe nawet moze mniej. w egipcie by mial 13 dni chlania za 1350zl to raj dla niego powinien byc a on wybrzydza

 

 

Do Egiptu bym nie poleciał nawet za grubą dopłatą . A poza tym kto wyjeżdża żeby się naj3bać? Przecież możesz się naj3bać u siebie w piwnicy, widać że jesteś jeszcze zj3bem genetycznym który myśli tylko o  alkoholu. Ja jak wyjeżdżam muszę mieć swój pokój ładne szlaki żeby mieć gdzie chodzić i fajną karczmę Gdzie jest dobre jedzenie Ale ty jesteś za tępy żeby to pojąć ty wolisz pojechać do ciapatych wydać majątek i siedzieć w hotelu dwa tygodnie chyba bym tam umarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

a ja sie bede upieral ze to nieprawda i nie jest drozej niz w zakopanem i sopocie. zwlaszcza w knajpach w pl moim zdnaiem jest drozej za to samo i tyle.

Oczywiście to też zależy, jaki standard.

Ty się zawsze upierasz (a dodatku manipulujesz i kłamiesz, wlasnie przeczytałam post Chochlik, no nie moze byc, ze znowu sklamałeś o kimś). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

Do Egiptu bym nie poleciał nawet za grubą dopłatą . A poza tym kto wyjeżdża żeby się naj3bać? Przecież możesz się naj3bać u siebie w piwnicy, widać że jesteś jeszcze zj3bem genetycznym który myśli tylko o  alkoholu. Ja jak wyjeżdżam muszę mieć swój pokój ładne szlaki żeby mieć gdzie chodzić i fajną karczmę Gdzie jest dobre jedzenie Ale ty jesteś za tępy żeby to pojąć ty wolisz pojechać do ciapatych wydać majątek i siedzieć w hotelu dwa tygodnie chyba bym tam umarł

To jedź na podlasie albo wesprzyj te powodzianskie tereny. Chyba sam wiesz co lubisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

A poza tym kto wyjeżdża żeby się naj3bać? Przecież możesz się naj3bać u siebie w piwnicy,

Ale fakt, że jakbyś wziął jakieś all inclusive, to byś mógł się naje...ć dla odmiany jakimiś lepszymi drinami, zamiast warką jak zazwyczaj 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, selkie napisał:

Oczywiście to też zależy, jaki standard.

Ty się zawsze upierasz (a dodatku manipulujesz i kłamiesz, wlasnie przeczytałam post Chochlik, no nie moze byc, ze znowu sklamałeś o kimś). 

Ja napisałam tak: " koło term można kwatery znaleźć za 240 ze śniadaniem. Na osobe im wyjdzie po 80" a ten toksyk to zinterpretował że ja wynajelam cały dom na weekend za 1000.

A jak ja mu teraz wkleje co napisalam to on odpisze że on jest debylem i nie pamieta co sam napisal 5 minut temu, a co dopiero co ja.

Tak jak to wczoraj zrobił z Elcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

Do Egiptu bym nie poleciał nawet za grubą dopłatą . A poza tym kto wyjeżdża żeby się naj3bać? Przecież możesz się naj3bać u siebie w piwnicy, widać że jesteś jeszcze zj3bem genetycznym który myśli tylko o  alkoholu. Ja jak wyjeżdżam muszę mieć swój pokój ładne szlaki żeby mieć gdzie chodzić i fajną karczmę Gdzie jest dobre jedzenie Ale ty jesteś za tępy żeby to pojąć ty wolisz pojechać do ciapatych wydać majątek i siedzieć w hotelu dwa tygodnie chyba bym tam umarł

a dlaczeog bys nie polecial ?

no ty pisales nie raz ze to wazne w twoim zyciu zeby odpoczac i sie nawalic

no nie wiem ja nie moge w piwnicy uznbalem ze co to za przyjemnosc pic w pokoju czy piwnicy i uznalem ze ty bys chcial wyjechac zeby sie nawalic w ciekawych okolicznosciach przyrody albo w towarzystwie jak sie chcesz nawalic w piwnicy to po co jechac.

oni nie trzymaja cie sila w hotelu akurat to co ci wkleilem to w miescie mozna wyjsc tam sa knajpy itd. nie musisz siedziec w hoptelu te 3 gwiazdkowe wlasnie maja te wade ze nie sa na odludziu czesto np. maja publiczna plaze itd. no jedzenie smierdzi ropa naftowa oproicz tego z grilla  ale chyba tylko mnei wiele osob zre i sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

To jedź na podlasie albo wesprzyj te powodzianskie tereny. Chyba sam wiesz co lubisz 

jak on wesprze jak on nawet piwo z biedry obok domu bierze i wiezie na wakacje 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Ja jak wyjeżdżam muszę mieć swój pokój ładne szlaki żeby mieć gdzie chodzić i fajną karczmę Gdzie jest dobre jedzenie

Też to lubię. Muszę mieć dobrą kwaterę (mogę się zmęczyć, spocić, ale potem muszę w marmury i gorący prysznic 😄), łazić lubię też. Czyli nie jest z Tobą może aż tak źle 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, selkie napisał:

Ale fakt, że jakbyś wziął jakieś all inclusive, to byś mógł się naje...ć dla odmiany jakimiś lepszymi drinami, zamiast warką jak zazwyczaj 😄

nie zapominaj o stopach by pil przy basenie drinki i ogladal stopy grubych bab 😄

 

Edytowano przez sebix libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty88 napisał:

Ja napisałam tak: " koło term można kwatery znaleźć za 240 ze śniadaniem. Na osobe im wyjdzie po 80" a ten toksyk to zinterpretował że ja wynajelam cały dom na weekend za 1000.

A jak ja mu teraz wkleje co napisalam to on odpisze że on jest debylem i nie pamieta co sam napisal 5 minut temu, a co dopiero co ja.

Tak jak to wczoraj zrobił z Elcia.

A co konkretnie z Elcią?

Wiem przecież dobrze, co on robi. Doskonale wręcz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

nie zapominaj o stopach by pil przy basenie drinki i ogladal stopy grubych bab 😄

Może oglądać szczupłych 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×