Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Gdzie polecacie wyjechac na 3 dni ?

Polecane posty

1 minutę temu, selkie napisał:

A co konkretnie z Elcią?

Wiem przecież dobrze, co on robi. Doskonale wręcz. 

tez nie wiem co wczoraj z elcia 😄 ja nic z elcia nie mam wspolnego 😄

qwerty pewnie wprowadza te 3 osobe zeby zrobic tri....

Edytowano przez sebix libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, selkie napisał:

Może oglądać szczupłych 🙃

a widzialas w egipcie szczuple ? jak sa to te zwykle sa z kims i chlop nie bedzie zadowolony jak zbok sie bedzie przygladal 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, selkie napisał:

A co konkretnie z Elcią?

Wiem przecież dobrze, co on robi. Doskonale wręcz. 

No dokładnie tak samo zrobił. Elka powołała sie na cos co napisała troche wcześniej, ze planuje pojsc do pracy jak mlodsze dziecko pojdzie do przedszkola czy żłobka, a on rznal głupa że on nie pamieta co sam pisal, a co dopiero co ona. Oczywiscie probował jej co innego włożyć w usta, wiec musiala go naprostować dziada

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, selkie napisał:

Też to lubię. Muszę mieć dobrą kwaterę (mogę się zmęczyć, spocić, ale potem muszę w marmury i gorący prysznic 😄), łazić lubię też. Czyli nie jest z Tobą może aż tak źle 😄

Ej co za mindfuck 😄 ja tego nie napisałam co zacytowałaś 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Ej co za mindfuck 😄 ja tego nie napisałam co zacytowałaś 😄

Rzeczywiście. Chciałam zacytować alkusa (on to napisał). Jakiś dziwny błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

a widzialas w egipcie szczuple ? jak sa to te zwykle sa z kims i chlop nie bedzie zadowolony jak zbok sie bedzie przygladal 😄

Oczywiście, że widziałam. Cały przekrój społeczny turystów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

tez nie wiem co wczoraj z elcia 😄 ja nic z elcia nie mam wspolnego 😄

qwerty pewnie wprowadza te 3 osobe zeby zrobic tri....

przecież Elcie każdy zna i moze sie jej zapytać czy tak było jak ja pisze. A ty wprowadzasz nieistniejących, wyimaginowanych znajomych na KAŻDĄ okoliczność o której trwa dyskusja. Nie da sie z nimi skonfrontować i na tym polega różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Ej co za mindfuck 😄 ja tego nie napisałam co zacytowałaś 😄

a to libed manipuluje 😄

2 minuty temu, Qwerty88 napisał:

No dokładnie tak samo zrobił. Elka powołała sie na cos co napisała troche wcześniej, ze planuje pojsc do pracy jak mlodsze dziecko pojdzie do przedszkola czy żłobka, a on rznal głupa że on nie pamieta co sam pisal, a co dopiero co ona. Oczywiscie probował jej co innego włożyć w usta, wiec musiala go naprostować dziada

co ty znowu wymyslasz elka napisala co zacytowalas a ja napisalem "a pare lat temu nie pisalas tego samego w sensie ze jak dziecko bedzie wieksze to idzie do pracy a nie bedzie miala drugie" a elka "moze" 😄

 

Edytowano przez sebix libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, selkie napisał:

Oczywiście, że widziałam. Cały przekrój społeczny turystów. 

to byl zartt nie traktujcie wszystkiego tak smiertelnie powaznie 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

a to libed manipuluje 😄

co ty znowu wymyslasz elka napisala co zacytowalas a ja napisalem "a pare lat temu nie pisalas tego samego w sensie ze jak dziecko bedzie wieksze to idzie do pracy a nie bedzie miala drugie" a elka "moze" 😄

 

szkoda mi czasu na mailu ale tak napisałeś: "ja nie pamietam co sam pisałem a co dopiero co ty". A to było na poprzedniej stronie czy kilka wcześniej i musiala ci napisac jeszcze raz. I przyznales ze jestes debylem bo nie pamietasz co sam piszesz i ja sie ciebie zapytałam czy jesteś niepełnosprawny

Edytowano przez Qwerty88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty88 napisał:

przecież Elcie każdy zna i moze sie jej zapytać czy tak było jak ja pisze. A ty wprowadzasz nieistniejących, wyimaginowanych znajomych na KAŻDĄ okoliczność o której trwa dyskusja. Nie da sie z nimi skonfrontować i na tym polega różnica

no wiec przyjdziwe to potwierdzi ze bylo jak pisze a ty wymyslasz jakeis bzdury ew. moge ci odszukac na mailu ze napisalem dokladnie to ze pare lat temu to samo mowila ze dziecko pojdzie gdzies tam a ona do pracy a pozniej bach drugie i jej to przypomnialem tylko a ty masz jakies urojenia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy normalny już dawno zauważył, że libed to wyjątkowo ciężki łeb. Jak cep. Ze śmieszną czarnobiałą "receptą" na wszystko. Jedyna różnica między nim, a typowym, polskim januszem to tzw. fanopolactwo, ot. Toksyk też, bo nagminnie przekręca prawie każdą wypowiedź tych, których sympatią nie darzy tudziez nie są anty-pis lub są anty-po. Wyjątkowo męcząca gadka z takim cementem.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

to byl zartt nie traktujcie wszystkiego tak smiertelnie powaznie 😄

No tak, ty przecież zawsze żartujesz, a ludzie zupełnie z du...y czują się obrażani nieustannie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty88 napisał:

szkoda mi czasu na mailu ale tak napisałeś: "ja nie pamietam co sam pisałem a co dopiero co ty". A to było na poprzedniej stronie czy kilka wcześniej i musiala ci napisac jeszcze raz. I przyznales ze jestes debylem bo nie pamietasz co sam piszesz i ja sie ciebie zapytałam czy jesteś niepełnosprawny

bo nie pamietam ale wiem co moglem napisac a co nie i pamietam co napisalem elce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty88 napisał:

No dokładnie tak samo zrobił. Elka powołała sie na cos co napisała troche wcześniej, ze planuje pojsc do pracy jak mlodsze dziecko pojdzie do przedszkola czy żłobka, a on rznal głupa że on nie pamieta co sam pisal, a co dopiero co ona. Oczywiscie probował jej co innego włożyć w usta, wiec musiala go naprostować dziada

Tak, twierdził że nic takiego nie pamięta i żebym robiła kolejne dzieci sobie tym razem z leżakiem i żyła z socjalu. 😄

A najlepsze jest to że potrafi wytykać co napisałam 4 lata temu jednorazowo czy ktoś inny x lat temu. (Pamięć wyjątkowo wybiórcza) 😄

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, selkie napisał:

Ale fakt, że jakbyś wziął jakieś all inclusive, to byś mógł się naje...ć dla odmiany jakimiś lepszymi drinami, zamiast warką jak zazwyczaj 😄

To że ty pijesz Warkę to nie znaczy że inni też Poza tym ja nie jeżdżę żeby się naj3bać bo do naj3bki potrzebuję alkoholu a nie miejsca . Ja jeżdżę na wyjazdy żeby zwiedzać i dobrze pojeść w fajnych karczmach. jakieś macie dziwne podejście do wyjazdu widzę . A najbardziej mnie śmieszą te teksty o stopach, Kto wam powiedział że ja patrzę na jakieś stopy ha ha mnie najbardziej u kobiet kręci tyłeczek i noga ale niestety Wiem że wy nie posiadacie takich atrybutów to znaczy macie tyłek i nogę ale na pewno nie na tyle seksowne żebym ja miał się podniecić na ich widok, jak mi przykro... same wtopy zaliczacie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Tak, twierdził że nic takiego nie pamięta i żebym robiła kolejne dzieci sobie tym razem z leżakiem i żyła z socjalu. 😄

A najlepsze jest to że potrafi wytykać co napisałam 4 lata temu jednorazowo czy ktoś inny x lat temu. (Pamięć wyjątkowo wybiórcza) 😄

no, dzieki, w sama pore sie pojawiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, selkie napisał:

No tak, ty przecież zawsze żartujesz, a ludzie zupełnie z du...y czują się obrażani nieustannie 🙂

dokladnie tak jest jak napisalas

to ich problem ze nie maja dystansu do siebie i nawet na anonimowym forum anonim obraza ich majestat 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

bo nie pamietam ale wiem co moglem napisac a co nie i pamietam co napisalem elce.

za to ona pamieta. Szach-mat idz swoja żonke manipulować bo sie domaga atencji ewidentnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Tak, twierdził że nic takiego nie pamięta i żebym robiła kolejne dzieci sobie tym razem z leżakiem i żyła z socjalu. 😄

A najlepsze jest to że potrafi wytykać co napisałam 4 lata temu jednorazowo czy ktoś inny x lat temu. (Pamięć wyjątkowo wybiórcza) 😄

a co odpisalas na poczatku ? ze moze tak pisalas 😄 i dopeiro napisalem ze zartuje i rob dzieci z lezakiem ja ci dzieci nie wyliczam i nie zaluje 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, sebix libedowsky napisał:

a dlaczeog bys nie polecial ?

no ty pisales nie raz ze to wazne w twoim zyciu zeby odpoczac i sie nawalic

no nie wiem ja nie moge w piwnicy uznbalem ze co to za przyjemnosc pic w pokoju czy piwnicy i uznalem ze ty bys chcial wyjechac zeby sie nawalic w ciekawych okolicznosciach przyrody albo w towarzystwie jak sie chcesz nawalic w piwnicy to po co jechac.

oni nie trzymaja cie sila w hotelu akurat to co ci wkleilem to w miescie mozna wyjsc tam sa knajpy itd. nie musisz siedziec w hoptelu te 3 gwiazdkowe wlasnie maja te wade ze nie sa na odludziu czesto np. maja publiczna plaze itd. no jedzenie smierdzi ropa naftowa oproicz tego z grilla  ale chyba tylko mnei wiele osob zre i sobie chwali.

Nie wyleciałbym tam przede wszystkim Nie mój klimat sami ciapaci wszyscy mają tam sr@nie i za gorąco. za żadne skarby bym tam nie poleciał. A co do alkoholu to mi wystarczy napić się raz w tygodniu parę piw Nie muszę gdzieś lecieć żeby mieć all inclusive chyba bym tam umarł jakby miał codziennie pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sebix libedowsky napisał:

a to libed manipuluje 😄

co ty znowu wymyslasz elka napisala co zacytowalas a ja napisalem "a pare lat temu nie pisalas tego samego w sensie ze jak dziecko bedzie wieksze to idzie do pracy a nie bedzie miala drugie" a elka "moze" 😄

To co opisujesz było w tej samej rozmowie ale chwilę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Qwerty88 napisał:

za to ona pamieta. Szach-mat idz swoja żonke manipulować bo sie domaga atencji ewidentnie

ty nadal manipulujesz pierwsza opdpowiedz elki byla ze moze tak pisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

To że ty pijesz Warkę to nie znaczy że inni też Poza tym ja nie jeżdżę żeby się naj3bać bo do naj3bki potrzebuję alkoholu a nie miejsca . Ja jeżdżę na wyjazdy żeby zwiedzać i dobrze pojeść w fajnych karczmach. jakieś macie dziwne podejście do wyjazdu widzę . A najbardziej mnie śmieszą te teksty o stopach, Kto wam powiedział że ja patrzę na jakieś stopy ha ha mnie najbardziej u kobiet kręci tyłeczek i noga ale niestety Wiem że wy nie posiadacie takich atrybutów to znaczy macie tyłek i nogę ale na pewno nie na tyle seksowne żebym ja miał się podniecić na ich widok, jak mi przykro... same wtopy zaliczacie 🙂

Zakładałeś tematy o stopach, pytałeś kobiet, czy zgodziłyby się na masaż stóp od kolegi, pisałeś wprost, że Cię kręcą, to wyciągnęliśmy wnioski 🙂

Co do picia - sam tez pisałeś, ze chlejesz i to tanio 🙂

Masz sporo do powiedzenia na temat naszego braku atrybutów jak na liliputa z niewyjściowa gębą, gufno-pracą i mieszkaniem u starych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

Nie wyleciałbym tam przede wszystkim Nie mój klimat sami ciapaci wszyscy mają tam sr@nie i za gorąco. za żadne skarby bym tam nie poleciał. A co do alkoholu to mi wystarczy napić się raz w tygodniu parę piw Nie muszę gdzieś lecieć żeby mieć all inclusive chyba bym tam umarł jakby miał codziennie pić

teraz jest koniec pazdziernika tam jest niespelna 30 stopni pewnie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

ty nadal manipulujesz pierwsza opdpowiedz elki byla ze moze tak pisala

ale ja napisałam czy jestes niepełnosprawny i poszłam na grzyby, ujj mnie obchodzi co dalej pisales. Ja sie odniosłam do twoich technik manipulacji i je udowodniłam za pomocą REALNEGO świadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

To co opisujesz było w tej samej rozmowie ale chwilę później.

chwile wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ChoroszczanskaZaraza napisał:

Każdy normalny już dawno zauważył, że libed to wyjątkowo ciężki łeb. Jak cep. Ze śmieszną czarnobiałą "receptą" na wszystko. Jedyna różnica między nim, a typowym, polskim januszem to tzw. fanopolactwo, ot. Toksyk też, bo nagminnie przekręca prawie każdą wypowiedź tych, których sympatią nie darzy tudziez nie są anty-pis lub są anty-po. Wyjątkowo męcząca gadka z takim cementem.

Dokladnie, sto procent poparcia, totalny idi0ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, selkie napisał:

Wiemy, że tak uważasz. Dlatego jesteś uważany za zaburzonego toksyka, który nie szanuje granic 🙂

nie pisz wiemy bo ci qwerty zdiagnozuje jakies zaburzenie 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×