Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Zdzbło trawy:) wcale nie sa złej jakosci te zdjecia skoro widac kajaczek i rzekę;) fajnie a jaka to rzeka a moze jezioro?/ Biegnący......... super juz niemoge sie doczekac zeby obejżeć Twoje dzieło:) Aalex:) no tak to jest wazne ,ze ma się kogos komu mozna sie wyzalić:) czarowniczko:) szybko wracaj;) Sniezynko:) no rewelacja z tym kubeczkiem z wiewiórką prima:D poprosze o więcej:D ide cos przekąsić bo jakas głodna sie zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Więc czas na otwarcie nowej szaty graficznej:) Starą wersję już widzieliście, ale dla przypomnienia i porównania;): http://www.ustka1.webpark.pl A niżej nowa wersja:) Ma dodatkowy dział z aktualnościami. Stopniowo będę rozbudowywał o kolejne pory roku:) http://www.ustka1.webpark.pl/nowy.htm I jak? Lepiej, czy wszystko na darmo?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący......... super mozna sie wszystkiego dowiedzieć i nawet mapka jest :) no no polece znajomym bo wybierają się do Ustki:)gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kochani:) Też mi się podoba:) Właśnie się dowiedziałem o jeszcze piękniejszym kocie w pobliżu, niż ten co widzieliście. Sąsiadka mnie jutro tam zaprowadzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy ........szkoda tylko ze tych zdjęc w galerii nie da sie powiekszyc chhcialam sobie zrobic z jednego tapetkę:) no i ciekawa jestem tego kociaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący, wiem, że to bedzie profanacja dla Ciebie, ale ja się kotów trochę boję...chociaż nie ukrywam,że mnie w jakiś sposób fascynują. Może mam uraz po takim filmie z dzieciństwa\"Siedem życzeń\" :)Ten Rademenes śnił mi się po nocach i mnie straszył...brrr..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezynka :) pamietam ten serial jeden z moich ulubionych;) miałam kicie własnie taka czarna jak rademenes ale juz jej nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koty są tajemnicze i mają własne ścieżki, ale za to je właśnie uwielbiam. I cudownie sę poruszają, to chyba mnie najbardziej urzeka:) Zmykam powoli spać, bo rano nowy tydzień pracy, pełen ciekawych wyzwań:) Cordulko, prześlę Ci na maila:), ale już jutro, papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanga
Miło u Was, kameralnie.Przygarniecie?Przejrzałam fotki z Ustki i zatęskniłam za naszym morzem, bo też z Wrocka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy tu na południu tesknimy za morzem i coś mi się zdaje, że niedługo cały Wrocław zwali sie Biegnącemu na głowę. Witaj Sanga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sanga:) jasne ,ze przygarniemy;) No dobrze kochane duszyczki ja ide w ramiona morfeusza i zycze wszystkim dobrej i spokojnej nocy z pieknym ksiezycem za oknem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanga
Chyba zostałyśmy same Śnieżynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czsami tu jest taki tłok, że dusimy się jak sardynki, a czasem-tak jak dziś:) Może ktoś się jeszcze zjawi. Powiedz coś o sobie, sanga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanga
Jestem podobna do Was. Przyglądam się Wam od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanga
Niekoniecznie, choć ostatnie imprezki...pozazdrościć tylko.A na wnioski jescze za wcześnie. Chciałabym czasem do Was zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie Na chwilkę \"wpadłem\" zobaczyć co się dzieje - no i widzę że nie próżnowaliście przez weekend ;) Mi - w sprawie tego karku, to mogę pomóc - masażyk Pani sobie życzy?? Zapłakana.... witam Cie serdecznie i cieszę się, że do nas dołączyłaś :) Teraz tutaj - w grupe łatwiej będzie przeżyć te ciężkie chwile.. Nie martw się - jeszcze wszystko będzie piękne :) Śnieżynka - parafrazując powiem tak - u nas \"wielorybów może nie ma, ale też jest zaje.......\" - takich imprezek z fajnymi ludzikami tam nie uświadczysz :P Czarownica 99 - mam nadzieję że łapka po \"rehabilitacji\" alkoholowo - tanecznej już jest w pełni sprawna i \"nieboląca\" Twój synek jest świetny, z tego co piszesz; no i facet też :). Ogromnie się cieszę, że jesteś szczęśliwa - życzę z całego serducha by tak było zawsze. Mam nadzieję że szczęście będzie sie mnożyć i trafi do wszystkich \"topikowców\" :) Christinka - witaj - fajowo - na imprezkę trafiłaś - a tu rocznica za pasem Źdźbło trawy - bracie, rozumiem co czujesz... A jak chce Ci się wyć - to wyj - to oczyszcza i emocje rozładowuje -czasem człowiek musi, wiem coś o tym. Jeszcze będzie cudownie – cały czas mam nadzieję… Biegnący - świetne zdjęcie - ten zachód słońca no i stronka fajowa - brawo - może i mi się przyda, bo nad morze się wybieram.... Sanga - witaj w naszym gronie ;) Przygarnianie to nasza specjalność :D Panowie - trzeba tu zaglądać, bo nam się dziewczyny rozbrykały z jakimiś LIGAMI :P Kota(ów) nie ma - myszy harcują - jakem Lew to mówię, wrrauuu, miauuu Propos rocznicy - ale sie fajna imprezka rocznicowa szykuje - Kobietki się stroją (padło hasło sukienki - pysznie ;)) - to 19-tego balujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie trochę, bo ta przyjaciólka od wielorybów zadzwoniła(może pamiętacie, smęciłam Wam o tym wczoraj...).Byłam pewna, ze będę tu samotnym rewolwerowcem, a tu L-e-o się na moment pojawił:)Podaj łapę, Lwie:) I jutro(jutro chyba?)widzę Was wszystkich na imprezie rocznicowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam - i podaję łapkę. Wrocław jak zwykle do oporu siedzi ;) Z racji tego że lwy lubia spac, a mi zostało juz tylko 4 godziny, to zmykam lulu - kolorowych snów wszystkim. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! A ja wczoraj padłam jak kawka po rowerze, a teraz już wyspana jestem... a tu nikogo. Spijcie dobrze, a o poranku smacznej kawki życzę ;) Buziakole dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ludziska dzis nie krzycze wstawac bo sama na lekkim kacu ale juz zaaplikowalam klina wiec dobrzeje. zabieraja mnie na glucha wiesc z dala od cywilizacji i martwie sie i ciesze ale po przecczytaniu slow AAlex odnosnie mieszkanka jestem poprostu happy-ciesze sie i gratuluje i wogole:)POMOGLABYM NOSIC PUDLA:) odnowilam a wlasciwie odzyskalam kontakt z dawna kumpela:) tez sie ciesze:) tylko moj kotek jest chory ma krwiaka na tylnej lapce a weterynarz mowi ze nie moze nic tam zrobic bo to w poblizu sciengien- no i w sumie czekam az moze on jakos sam peknie wysechnie albo cos:( co do picia to jak wroce do 21 to pijemy podwojnie za obrone i utrate tych 28 lat:) w koncu ma sie je raz w zyciu po 30 bede ukrywac wiek ale terz jeszcze nie:) Aha nie wiem ktora z was ma miloszka ale jak kiedys bedzie mi dane miec bobasa to tez tak bedzie mial na imie:) mial byc Fabian ale jak ostatnio zobaczylam striptisera to mi obrzydzil imie:) no i jestem na lekkim rauszu wiec ide pod prysznic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ludziska i Kociska:) Ale mi się cięzko wstawało! Watro:) Jak Ty dałaś radę o 4 rano???:) Rety, ale tutaj Wrocławia, jeszcze chwila i poczuję się jakbym tam był. No to widzę, że zlot będzie u mnie;) A rocznica już jutro, a potem urodziny Ali, jejku czy nasze gardła i nogi wytrzymają:) Całuski w ten piękny poranek👄 Zapraszam na kawkę i biszkopta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim Watra - Ty masz zdrowie - 4 nad ranem...... podziwiam Ala - kotkowi życzymy zdrówka, pozdrów go od \"dalszego kuzyna\" ;) Biegnący - \"Kociska\" - to o mnie :P ?? Z zaproszenia na kwkę i ciacho z przyjemnością skorzystam - bo rozruch potrzebny, a jeszcze cos drożdzowego podrzucę ;) Imprezki sie szykują jedna za drugą :D Urodzinki topiku urodzinki Ali, urodzinki Alex, a później jeszcze jakiś \"zwierzak\" będzie się \"starzał\" ;) - ale to już w sierpniu Miłego dzionka wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich znanych mi i nieznanych!!! To niesamowite- jutro minie już rok, od momentu kiedy założyłam ten topik, szukając wsparcia i pocieszenia... chyba nie pozostaje mi nic innego, jak uczcić to szampanem...;) do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa - fajnie, że tu zaglądasz - co u Ciebie?? Oczywiście pojawisz się na obchodach \"roczku\"?? Bez Szanownej Założycielki się nie obejdzie. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega mi uswiadomil mimo ze czytalm ze jutro rocznica topiku:) poniewaz mnie nie bedzie to za pamieci skladam topkowi, zalozycielce , bywalcom wszystkiego naj, naj naj.... i oby kolejny rok minal nam rownie milo przezywajac wzloty i upadki( tych jak najmniej nam zycze) szampanik wegierski w lodoweczce wiec jakby cos to sie dobijac-mama wie o co chodzi da i da nawet kieliszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Aleście zaszaleli przez weekend..!!:)) Dzięki Wam mam szansę potrenować szybkie czytanie..:P Rocznica - chętnie się przyłącze do popijawki ..; ale musicie wcześnie zacząć..;)-bo wieczorkiem mnie tu nie będzie. Zaliczyłam w sobotę imprezkę na świezym powietrzu i chyba nieco mnie przewiało..-nie moge się wyprostować..czuję się jak stara babcia z lumbago..:P- tak to jest kiedy się z nastolatkami baluje....;) Pozdrawiam Wszystkich ..:) i tak nie byłabym w stanie wymienić ..;) Temat ma wzięcie..:)) Biegnący -zachód słońca śliczny..:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×