Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

szam wdech..............wydech..................wdech................wydech............ oddychaj glęboko przesiadź sie na inne krzeslo i zobacz to z innego punku mozesz spędzić z nią kilka ciekawych chwil bo być może za jakiś czas wyjedzisz gdzieś i jej nie zobaczysz przez dłuższy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKKI
WITAM WSZYSTKICH!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kikki:-D mary, ale mnie o te dni wolne chodzi:-( ja nie załuje, że z Zuzia czas spędzę, nie w tym problem. ale gdzies tam okradam nasz urlop letni, to raz, a dwa, ja nie znoszę bezczynności i siedzenia w domu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKKI
A może ze mną ktoś pogada?ja jestem w pracy i strasznie mi sie nudzi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczku, wielkie dzięki za martwienie - czekałam właśnie na taki sygnał wywoławczy... troszkę byłam, ale nie pisałam. a troszkę mnie nie było, tzn. byłam gdzie indziej - np. w Waszych okolicach (nie jamniczkowych, niestety) - w Wawie, przejeżdżałam przez Cieszyn - to gdzieś koło Robalka? - i docelowo w Budapeszcie... prosto z podróży wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc justa ty tez po podrózy? no proszę łapkę sobie podać możemy gdzie cię wywiado az do budapesztu? podróż służbowa czy przyjemność czestuj sie makowcem i galaretka w czekoladzie gorąca herbatka na rozgrzanie a może ma któraś ochotę na galarcik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie nic nie chceeee >>> marysieńka co do takiego pomyslu odnosnie prezentów to juz myslalam i NIC wrrrr, wkurza mnie to strasznie chyba kupię książkę ale nie jestem na 100 % pewna czy jej na pewno nie ma, najwyżej bedzie mial dwie hhihihihi ale co jeszcze do tego? moze kartke dołączę z wyznaniem?;-) niby mam troche pomysłów ale kaski jakoś w tym roku mało a w dodatku buty mi sie popsuły ;( mam dziurawe podeszwy i musze je oddac do szewca tylko w czym bede chodzic albo kupic nowe (a reszty wypłaty nie moge sie doprosić) to życie ;-) ale nie narzekam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary, nie bardzo rozumiem pytanie...normalnie, mam jakas pule dni urlopu i biorac go teraz, bede go miec mniej na wakacje - ot co! ale wyjscia innego nie ma, mniejsza z tym, tak mi sie na klawe rzuciło, niepotrzebnie justa, ale o so chodzi? jestes ale cie nie ma? zniknełas sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary, tak, też po podróży, tyle, że Ty miałaś motylki, a ja kaca ;) ale służbowo - tyle, że były same przyjemności i nieprzyjemności nimi spowodowane ;) szam, bo tak sobie milczę w ramach protestu :) hubka, życzę Ci dobrych bucików i pieniążków na nowe. co tu się dzieje, że tak pusto od jakiegoś czasu? co Was tak pochłania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Justa pytasz co nas tak pochłania? ,ja np. dzisiaj miałam urlopek ,ale wiecie wolała bym siedziec w biurze ,a nie skakac po drabinie--wycieranie kurzy w szafie w sypialni. Tak ze dzisiaj odwaliłam kawał dobrej roboty ,ale az mnie rece bolš. Miałm jeszcze umyc okna ,ale spadł snieg i nie umyłam ,ale podobno od srody ,ma byc cieplej Tak ze moze porzadki,moze koniec roku w pracy --ciekawe co mnie czeka jutro ,no i zakupy ,zakupy i problemy ,co komu kupic i jeszcze nie zbankrutowac. My w pracy tez robimy w pokoju sobie gwiazdke i teraz siedzi z nami chłopak i tez mam dylemat co kupic,ale stwierdziłam że może jakis firmowy szalik,w srode wybieram sie na łowy. Zycze miłego wieczorku ide zrobic sobie ciepła kapiel po ciezkim dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć czolem kluski z rosołem no i co? szam może faktycznie się nie zrozumiałyśmy, ale co tam każdej z nas chodzilo o coś innego no i normalnie się nie dogadałyśmy justa nieźle służbowo a teraz kaca masz? ciekawą musisz mieć pracę też tak chce!!! magda twój mężczyzna wiedział co robi biorąc sobie ciebie za żonę, taka matka polka bez dzieci - no właśnie gdzie brzdące biegające? to ja życze spokojnych , radosnych świą..........oj oj oj milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie z Wami dzieje spicie jeszcze???Wczoraj mnie nie było cały dzien jezdziłem z moim synkiem tym starszym po szpitalach ,juz po operacji lezy pod Gliwicami w szpitalu wyrostek mu poszedł qrde na same swieta ,ma wrócic dopiero za 10 dni czyli w Wigilie jak bedzie ok wszystko a tak to nie wiem ,ale jestem zły ,ciagle nas cos przesladuje.Dobra bo sie rozgadałem .Pozdrawiam Was Moje Panie moze wpadne jeszcze narqaz i całuchy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 👄 ja tu stoje na staowisku ;-) przyniosłam dzbanek kawy, mleczko stoi, cukier, spory kawałek serniczka z rodzynkami... mniam mniam mam nadizje ze ktos sie przyłączy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... robalek, współczuję, dużo zdrówka dla synka - może na Święta zdązy wrócić? maryś, a tam, praca sama w sobie nie taka cudna, ot, raz się zdarzył taki wyjazd... a teraz mam sajgon w pracy znowu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry przyciagnął mnie hubkowy serniczek i ta kafka z mleczkiem no i nie mogłam się powstrzymać robaczku bardzo współczuję tobie ale bardziej twojemu synkowi że coś tak wstrętnego przytrafilo mu się przed swietami, napewno bedzie dobrze i przy stole będziecie juz to wspominac i cieszyc sie obecnoscia wszystkich justa ciekawa jestem czy to jest ostatni taki wypad? no gdzie ten sernik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary, Ty miałaś mieć jakieś spotkanie? opowiadaj, jak było :) a gdzie reszta? zajęta pracą? przygotowaniami do Świąt? wyjechana? proszę się meldować chociaż krótko. szam coś mówiła, że ma jej nie być... a ktoś musi topiku pilnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się melduję. Lenia mam.Totalnego. Gdyby nie zabierali teraz rent,już siedziałabym chyba na komisji.A tak,to chyba nie ma po co iść. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chwilowo znikam, ale wrócę, proszę 3mac kciuki za pomyślność rozmowy. wielkich nadziei nie mam, bo z poprzedniej nic nie wyszło, ale próbować można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo ja się lenie z przyczyn czysto poznawczych;) Jestem pracoholiczką raczej. Ale do kuchni się nie dam zapędzić nawet przed świętami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zamiast tradycyjnie się przywitać zacytuję Przykrego Faceta: \"ho ho ho\" Przyszedł święty mikołaj ;) Jestem dzisiaj obładowana torbami i wyglądam jak wielbłąd. Mam w nich prezenty i nie tylko... Chyba nadaję się na mikołaja - narkomana, bo kupiłam całe kilo maku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho ho ale broda Ci chyba nie urosła?;) Nie robię zakupów tralala,nie wchodzę do kuchni,jak ktoś mnie spróbuje zaciągnąć to pogryzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary, a co to miało znaczyć z tym sygnałem??? Nie musisz dzwonić - jestem w cafe i będę jeszcze trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce ty robisz za wielbłąda a ja za bałwana tak u nas śnieg sypie, napier był drobny potem kuleczki ( ale nie grad) a teraz tak wielkie płaty lecą jak pierze no teraz można do mnie dwonić nie dość że głupią pocztę kazałam sobie wyłączyć to konto doładowane wiecie jakie to jest głupie? prawie nic nie używałam tego tel do rozmów czy sms a każą mi ładować konto jeszcze trochę będę miała tam kupe szmalu a zablokowane wszystko - co za polityka kochani moje ważne pytanko czy słyszałyście o dworkach szlacheckich zameczkach albo pałacykach na sprzedaż? w waszych rejonach oczywiście no dobra to ja stawiam kawę i herbatę, słodkie to baton a z konkretów to obiadek - kurę dziś wciągamy tzn jej nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hania nie martw się mogę za ciebie iść do tej kuchni i popichcić na wigilię ale skoro ty nie będziesz siedziałą w kuchni to kto zrobi wieczerzę? słońce tak sobie puścilam i sprawdzam czy żyjesz i widzę że żyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysieńka był do sprzedania piękny dworek w Krasieninie,koło Lublina,ale nie wiem czy jeszcze jest. I mam szwagra z korbielowa,jak chcesz to go zapytam,ale tam to chyba tylko chatę góralską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×