Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

no juz kilka stron zapisałyśmy dziewczyny.. co do spirali to powiem tyle.. moja kuzynka wyciągnęła spirale fakt po pół roku i miesiąc później zaciążyła, więc chyba jest szansa :) jak tam dziewczyny staranka?? ja wczoraj poczyniłam pierwsze kroki :D :D :D dziś 7dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się staralismy trzy miesiące, później daliśmy sobie spokój. No i w szóstym miesiącu (gdzie już sobie daliśmy spokój) \"wpadliśmy\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio dużo słyszę o narodzinach dzieci czyli październik i listopad to były najbardziej owocne miesiące. :D może w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda się nam wkońcu!!! ja jestem dobrej myśli, ten miesiąc i żaden inny!!!! uda się! grunt to się dobrze nastawić :D :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz że ja ostatnio tak miałam, niby żadnych szczególnych objawów ale taki spokój w duszy taka pokora i te myśli że przecież wkońcu dlaczego miałoby się teraz nie udać. Takie wyciszenie było mi bardzo potrzebne i chociaż się nie udało to spokojnie to przetrwałam. Przyjdzie na nas czas, jeszcze nam się sprzykrzy wstawać kilkanaście razy na noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie teraz tak zastanawiam: nie szczepiłam się przeciwko żółtaczce a mam mieć tę laparoskopie. Doktor mi nic nie mówił A jak sie okaże że za późno i przesunie sie laparo, a ja się już nastawiłam że teraz i chce mieć to za soba.czy to szczepienie jest konieczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG2005
czesc dziewczyny, dziekuje wszystkim za odpowiedzi ja bylam tez zdziwiona tymi testami ale skoro byly 2 kreski jednego no i sluz ale bardzo krotko no bo 2 dni to sie staralismy na calego:):) a co bedzie to sie zobaczy:) pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona starających się o dzidzię. Co prawda jestem już mamą 3,5 letniej Patrycji ale teraz z mężem czujemy ogromną potrzebę przypokmnienia sobie jak to było z takim maleńką pachnącą cząstką nas i zaczęliśmy starania na początku tego roku. Nic nie wychodziło więc poszłam do gin, któremu nie spodobała się moja tarczyca i skierował mnie do endokrynologa. Okazało się po badaniach hormonó, że tarczyca powiększona a hormony powariowały, T3 mi T4 poniżej normy. Od 3 m-cy przyjmuję codziennie Jod i Euthyrox25, teraz idę na kontrolę i kolejne badania. Jestem już trochę podłamana, że nie będzie mi dane po raz drugi cieszyć się z ciąży i porodu, który wspominam bardzo miło. Pozdrawiamn Was wszystkie i życzę nam owocnych starań. Czy jest tu kobietka z podobnymi problemami zdrowotnymi jak ja ? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam wasze uwagi i zastanawiam się, czy też nie kupić tego testu owulacyjnego. Ale jak to działa, czy kupuje się do i jest tylko raz do użytku w danyc dzień i już do wyrzucenia ? Z tym wiesiołkiem i siemieniem lnianym też spróbuję a co napewno nie zaszkodzi a może pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy :D testy owulacyjne mają takie same działanie jak ciążowe... jeden test jedno użycie :) pozdrowienia i życzę owocnych starań :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG2005
witamy moni w naszym gronie:) jesli chodzi o wiesiolek to mi pomogl juz po dwoch cyklach zazywania wiec polecam, a testy mozesz kupic na alegro taniej niz w aptece:) calusy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubia25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko 123
mam pytanie czy jest tu jakas kobitka z brzuszkiem około 4-5 miesiac której brzuszek wyglada tak jak biło by tam jakies serce ... chodzi mi o to czy widac i czuc ze pulsyje w rytm bicia serca? bo obserwuje dzis takie ruchy mojego brzucha i zastanawiam sie czy to od mojego serca ? czy dziecko tak sie rusza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubia25
hej dziewczyny, fajnie ze mozna sobie z kims porozmawiac o tych sprawach. ja jestem nowa na tym forum Tez staram sie o dzidziusia, i mam nadzieje ze niedlugo moje marzenie sie spelni. to byl dopiero pierwszy miesiac staran, ale juz sie niecierpliwie. teraz czekam na wynik. moze wy mi powiecie kiedy moge zrobi test??? ostatnia @dostalam 4 lipca i pozniej dzialalismy z mezem przez prawie dwa tygodnie, kilka dni przed owulacja, w jej trakcie i dwa dni po. owulacje mialam 18 lipca. CZY JUZ MOGE ZROBIC TEST CZY JESZCZE POCZEKAC. Z GORY DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ I MAM NADZIEJE ZE NIEDLUGO NAPISZE ZE SIE UDALO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubia25
AHA, zapomnialam dodac z juz od jakichs 5 lat- a mam 25 - mam regularne cykle 28 dni - ani dnia krocej ani dluzej. takze mam nadzieje ze nie bede miala problemow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko 123
ja test robiłam 2 tyg od statniego stosunku i wyszły dwie piekne kreseczki:) tylko wciaz nie wiem co z tymi drganiami mojego brzucha;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG2005
dziewczyny u mnie 24 dc nie wytrzymalam i zrobilam test ale niestety tylko jedna kreseczka ale czekamy dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
hejoł u nie 29 dc, spóxnia mi się, ale znowu nie czuję zadnych objawów więc czekam cierpliwie na @ i nie testuję póki co, zeby nie przezywać rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
eluś to ty nie długo zaczynasz swoje wakacyjne staranka :) z wiesiołkiem??? daj na luz, nie myśl czy się uda, tylko daj się porwć, testy owu gototwe ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi no właśnie w tym miesiącu biore castagnus i wiesiołek :) dziś widzę śluz a od wczoraj starania na całego, chyba w tym miesiącu mi się cykl skróci bo ostatanio owu miałam 19dc. bibi kochana trzymam kciuki jak cholera!!!!!!!! :D a ty widziałaś różnice z wiesiołkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no widziałam, pisałam wam ze ja wczesiej w ogóle nie zauwaząłam u siebie tego rozciągliwego śluzu, a w pierwszym miesiącu z wiesiołkiem już tak i rzeczywiscie bardzo ciagliwy. co prawda nie były to lawiny śluzu jak niektóre dziewczyny pisały ale był i to chyba dobrze, bo wtedy plemniki mogą w nim dłuzej pozyc. a jak u ciebie z wisiołkiem??? pamietasz tylko elus ze wiesiołek tylko do owu. się bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ooooo i znowu zapoczątkowałam nową stronkę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi szczęściara :D tak pamietam.. właśnie dziś widzę początki tego śluzu więc chyba powinnam juz nie brać tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
zrób test na owu i może wtedy przestań brać jak ci pokaze II kreski ja bym pobrała do 14 dc elus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 i pol
mam ytanie.czy jesli test na owulacje nic nie wykazal znaczy,ze jej nie bylo?moj cykl od kilku lat trwa 28dni.zaczelam robic test od 14dc do 17dc i nic nie wykazalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 i pol może być później. mi test wykazywał owu przy 30 dniach w 19dc.. zrób jeszcze.. albo za szybko wyrzuciłaś test.. ja tak zrobiłam wcześniej. pierwsza kreska pojawiała się od razu a druga chwilkę później, a ja odrazu widząc tylko jedną wywalałam do koszalina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×