Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

:D Dziękuję wszystkim za życzenia 🌻 Od rana gości przyjmuję. Babcia Czesia już o 8:15 przyszła z kwiatuszkiem....... Jak ja kocham takie pobudki w środku nocy ;) Habciu - ale z Ciebie wzorowy pracownik ;) Ktoś tu jeszcze z pracy klika? To musi być pasjunujące przeżycie :D Już czuję ten dreszczyk emocji ;) Paulinko - no yyy tego... ehhh.. no ... mam wrzesień :( z tych zafadzianych międzynarodów Cóż... widocznie los tak chciał... Ale próbuję doszukiwać sie w tym pozytywnych aspektów - może dane mi jest zostać ekspertem od prawa międzynarodowego :D Tylko wakacji troche szkoda :( O rrrrany - zupełnie zapomniałam pocztę sprawdzić! Już lecę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam istne wariactwo w pracy i w ogóle bym nie przyszła, ale wpadłam, żeby evergreen życzenia złożyć. Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, ale przede wszystkim życze zdrowia Tobie i wszystkim Twoim bliskim, oby spotykały Cię tylko szczęśliwe dni. 🌻 👄 ❤️ Jo- dziękuje za specjalne uściski. Pozdrawiam wszystkich PS. może jutro będzie luźniej to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan ja też już wysłałam ci moje zdjątko :D Mam nadzieję, że się nie przestraszysz :) Ever, a ja wtedy zostanę specjalistką od marketingu i ekonomiki przedsiębiorstwa :P Wszystkich chętnych na posiadanie zdjęci Asi prosze się wpisać na listę poniżej: 1. 2. 3. ... Tylko nie wiem jak to zrobicie :P Tylko nie mażcie korektorem czy pisakiem po monitorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joee. To ty zoofil jesteś ?? A fuj , bleee!! A chociaż zadowolony z niej jesteś, bo może czas się przerzucić na coś bardziej żywego i dażącego uczuciem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Evergreen ----> słońca, miłości i hartu ducha w pokonywaniu przeciwności losu 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dasz radę we wrześniu, co tam poprawka, tak samo Paula :) Ankaskakanka ----> witaj :) Sarkana ---> no na co to przyszło, żeby matka nasza załozycielka nie nadążała za wpisami ;) :D:D:D:D:D Wodniczka ----> pewnie, że od nas wiele zależy, ale czasem się chce, ale okoliczności nie sprzyjają ;) Ale próbować trzeba oczywiście i nei słuchac malkontentów .... A Twoja mama to nieźle odjechana musi być, już Was widze na tych zakupach :D:D:D:D jak się na siebie wydzieracie ;) Haba ----> tylko, że ja wcale go nie zamotałam, przynajmniej nie świadomie.... Ale Ty masz w tym kierunku większe doświadczenie, więc wierzę Ci na słowo, że tak może być jak napisałaś :) Paula ---> no zobaczymy z tym ojcostwem ;) Socha, Haba ---> dzięki za zdjęcia :) Socha, te Twoje pijawki sa naprawde słodkie i bardzo podobne do siebie :) A ja dziś znów biegałam, by w końcu pozałatwiać to wszystko z półkoloniami, dzieki dobrym ludziom już prawie mam wszystko skończone. Ale zmeczona jestem potwornie, nawet sprzatać się mi nie chce, a zaraz ma przyjść Postrzeleniec ... No trudno, niech się przyzwyczaja do takich widoczków ;) jak mam coś na głowie innego, to cała domowa logistyka lezy odłogiem ...... To narazie tyle, pa, do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuuu moja skrzynka nie chce sie otworzyć! :( \"Chwilowe problemy z dostępem (...) spróbuj z kilka minut\" Taaaaaaa... juz od 2 godzin nie mogę poczty odebrać! Ehhhh..... pewnie też jakieś fotki dostałam i nawet obejrzeć nie mogę... Dziękuję jeszcze raz za życzenia :) Kochani jesteście 🌻 Te, kropek - a może byś jakimś normalnym tekstem strzelił, co? Przedstaw sie to może pogadamy... Bo na razie to wiemy tylko, że jesteś zakompleksiony, brak Ci wiary w siebie i do tego jeszcze zapalony ornitolog.. yyy.. napalony yyy...zboczeniec znaczy sie! :P jak ja lubię takie beztroskie lenistwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evergeen wszystkiego najlepszego z okazji imienin i wszystkiego co sie szczesciem zwie:):):):) i oczywiście \"szerokiej drogi \" na poprawkę wrześnową ;););) Nie Ty jednak jak widać powiem Ci ,że Rzeźnik tez ma poprawke wiec jest was juz trzech:D:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 😘😘😘😘kiss]😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 joeee---------> Ty się nie dziw,że nai możesz mnie zastać na szuwarkach ,bo ja zwyczajnie tam nie bywam(nie mam takiej możliwosci)Ja jestem tylko na onecie i to codziennie wieczorem okolo 22-giej ;);););) Teraz uciekam bo mam droge. Wiecej mam nadzieję napisać jak wróce:D:D:D:D:D:D🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Habanerka,to żadna tajemnica skąd jestem i ile mam lat,nie ma się czego wstydzić,brawo Wodnik-Szuwarek ja pochodzę z centrum wiadomego miasta i mam 35 latek,nie muszę o tym w tajemnicy i na szuwarkach,a\'propos,jak się wchodzi właściwie na te szuwarki?bo ja niekumata i nie z tego świata:),o kurczę ,aloe mi się zrymowało.Pozdrowionka dla wszystkich,tych z Sosnowca i z całej Polski🌼:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everr----->Samych słonecznych dni i zadowolenia!!!🌻🌻🌻🌻👄👄👄❤️🌻🌻🌻🌻 a wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ankaskakanka ja też sie nie wstydzę ani wieku ani tego gdzie mieszkam :) po prostu jakbyś nas czytala od początku to wiedziałabyś o nas dużo, łącznie z wiekiem ;) wodnik szuwarek jesteś jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :D🖐️ Evergreen---wszystkiego naj,naj ,naj 🌻 wszystkim wielkie dzieki za fotki. pozdrawiam :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :D🖐️ Evergreen---wszystkiego naj,naj ,naj 🌻 wszystkim wielkie dzieki za fotki. pozdrawiam :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej kochani!!! Ale życzeń - dziękuję baaardzo :) Miło mi.... Czy Wam też poczta w tlenie nie działa?! Bo ja to już szału dostaję normalnie.... ehhhh Chciałabym pojechać na OPEN\'ER FESTIVAL ale pewnie nie da rady... Gdynię znam troszeczkę, bo moja mama stamtąd pochodzi. Przez kilkanaście lat jeździłam nad morze do babci Gieni :) Teraz babcia przeniosła sie do nas... Fajnie jest.. ale jednak troszke brakuje mi tych częstych wypadów na plażę... No i nie ma sie gdzie zaczepić z okazji np takiego festiwalu :( A fajnie by było... będzie Snoop Dogg, The White Stripes, Faithless, The Music, Underworld, Fatboy Slim, Lauryn Hill........ ehhhhhhhhh.. Mykam coś przegryźć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Evergreen ---> też mi poczta nie działa, własnie wysłałam do nich zapytanie, co jest grane, bo mnie już to przestało bawić. Też chyba pójdę coś zjeść, tylko to mi pozostało :( Szuwarki lub szuwary to są nasze czaty, dziewczyny. Szuwarki na tlenie do południa, a szuwary na onecie wieczorem. Możecie zajrzeć, pogadamy .... Paaa 🖐️ - macham inteligentnie, jakkolwiek słabiutko. Aha, Paula ----> ja też poprosze zdjęcia Asi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja już po jedzeniu! Rozkoszowałam się pozostałościami po wczorajszym pleśniaku, a na deser bób! Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam ten pierwszy bób, robię taki lekko niedogotowany... Ummmm! Pycha! Najmłodszej pijawce chyba jakoś niepodpasował, najpierw latał do kibelka i pluł, a teraz mnie karmi... Może to i lepiej?... jednego mniej!:D :D :D haba - zdjęcia już poszły, mam nadzieję że się nie przestraszysz mojej mafii!?...:D paula, evergreen - nosy do góry, nie ma tego złego!... być może teraz tak przykujecie, że polecą szóstki?... ... A do tego czasu możecie trochę poszaleć! :D :D :D a ha! ...paula ja się wpisuję na listę! Kigana - ja myślę, że Twój Postrzeleniec już się zdążył przyzywczaić, że nas takie przyziemne rzeczy jak sprzątanie na co dzień nie bawią!:P Są przecież ważniejsze sprawy!!!:D :D :D C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socha ---> chyba zdążył się przyzwyczaić :) Zresztą dziś przyznał mi się ;) , że zawsze był z lekka zakręcony, tylko tego nie zauważał. Dopiero przejrzał się we mnie jak w lusterku i zobaczył to całe zamotanie :D:D:D:D Ale się rozpisałam na jego temat :) Jutro jadę znów do szkoły :( na radę, ciekawe jak długo potrwa. Aż nie chce mi się o tym mysleć :( Wejdę na szuwary, może ktoś już będzie .... A jak nie, to mówię dobranoc Wam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ZWodniczki ;) ever----> również wszystkiego najlepszego w takim dniu, słońca i zdrowia, a reszta sama przyjdzie ;) socha----> trochę mnie to rozbawiło, bo ja również nie bardzo się przejmuję porządkiem, już widze oczyma wobraźni, jak to będzie wygladać. Raz w miesiącu generalny remont mieszkania ;) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evergreen 🌻🌻🌻🌻🌻🌻wszystkiego najlepszego imieninowego!!!!!!!!!! uff... jeszcze zdaze przed polnoca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz ja zanim opadnie mi glowa na klawiature ;) wiecie, po ostatnim \"porzadkowaniu\" mojej ksiazki adresowej nie mam wiekszosci Waszych adresow:( jesli ktos chce dostac moje zdjecie /to ta rozowa kiecka;)/ to prosze powiedzcie bo ja sie juz pogubilam komu i co poslalam:( dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim jeszcze raz za życzenia :) Chyba jeszcze w żadne imieniny tyle osób o mnie nie pomyślało... Socha - śliczna kartka 🌻 dziękuję :) A jakie cudne te twoje pociechy! Ehhh aż się rozmarzyłam... też mam nadzieję, będę kiedyś mieć taką rodzinkę :) Świetne dzieciaki! Gratuluję :D i z Ciebie jaka śliczna kobietka! Rodzinka jak z obrazka :) Isa - ja tą różową to do końca życia będę pamiętać ;) Mykam lulu... w tle Norah Jones śpiewa mi \"Sunrise\" na dobranoc :) Chociaż jeszcze nie świta... ale pewnie zaraz jakieś ptaszki zaczną nocne wycie do księżyca... :) Dobranoc więć śpiochy Wy moje kochane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dybry dzień!! :D Moze dzisiaj uda mi się rozpocząć dzionek :) Sesji w różowej kiecce nie będzie, bo poszła się odświeżyć :P Może w poniedziałek mi sie uda. No nie mogę wprost uwierzyć - skasowali naszego nowego bywalcusa podszywającusa :P Ever jak ty ładnie na niego powiedziałaś, Kropek! śliczne :D Reszta później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever-Gowniara ze mnie-wszystkiego najlepszego,miłosci wielkiej,wrzesnia takiego miłego ze az sie zdziwisz jak gładko pojdzie i tego co marzysz a nikomu ani mru mru ;-))) A to dla Ciebie 🌻 🌻 🌻 !!!! Wszystkiego co najlepsze!!!I niech mi wybaczy... ;-)) Jesuuu-Paula ja podjade do tych Twoich madralinskich z uczelni i zrobie z mego kopyta (jak to osobliwie nazwałas moja lichutenka nozke ;-)) i mej miotły i mego pieprza na nosie taaaki uzytek ze niech sie boja Boga!!A baby od marketingu sa z natury gupie ;-))) Wypijemy za wrzesien razy echnascie w Debkach,nie? ;-)) Poza tym z nowosci to wyrzyna mi sie 10 rok zab madrosci i dzisiaj wygladam jakby mnie Bog opuscił a tak boli ze mamo ratuj!!Tylko tak wczoraj siadłam i se mysle ;-))) jaka to Ty Joasiu bedziesz mądra i czy to jeszcze sie bardziej byc da...? ;-))) A poza tym-to rodzice dopiero teraz odjezdzaja juz dzis na weekend a nie wtedy jak myslałam ze odjezdzaja a nie odjechali;-))) Roztargniona nigdy nie byłam ;-))) A to jest moja lista kogo zdjecie chce!!!: 1. Isa 2. Gofra 3. Kigana 4.Ever 5.Alan 6.i cała reszta ;-))) Czeka mnie chyba trudny weekend,ciezko mi jest i trudno,chmury dziwne ale musze dac rade-nie mam wyjscia. Trzymajcie sie Ciepło! Koli --> 👄 🌻 Jak mi ten zab sie wyrżnie to moze ja bede taka madra ze na wszystko zaradze,nie?Poczekamy;-)) A narazie pozdrawiam gorąco i mysleo tobie nawet nie wiesz jak czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia leć do nich jak najszybciej i zamień w jakieś brzydactwa!! Tylko mało szkodliwe :P żeby przypaskiem jakimś jadem nie pluły. Propos marketingu Znam juz termin poprwaki, co jest bardzo dziwne jak na tą babę. Tylko zastanawia mnie w jaki sposób starościna ja złapała, skoro nie miało być jej w kraju od przeszło tygodnia :P A już w ogóle wielkie wydarzenie, że tak szybko zdolała ustalić ten termin, pewnie nauczyła się posługiwac kalendarzem, zuch dziewczyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wodnikowe dusze:)) Ojej! dopiero poczatek dnia a ja juz mam mroczki przed oczami:(( tak sobie wczoraj pozwoliłam na szuwarach,buuu-nie wiem po której kawie uznam ,że juz jestem "na fleku":D:D:D Jednak to że rodzina się wczasuje ma tylko jedną dobrą stronę:D.. Wodniczko 3--->chętnie Cię postraszę :D swą podobizną,ale niby gdzie mam posłać foty jak nie napisałaś meila pod nickiem?? noo i ja również na Twoje czekam-mój meil jest pod nickem,bo grzecznie go zapisałam więc wyślij a ja odpiszę re:D:D U mnie szaro i buro,deszcz co prawda nie pada,ale chyba..nie omieszka,ale mi to dziś...lotto:D po pracy zamierzam odespać by nabrać sił na szuwary;):D Everr---> tak późno wczoraj wpisa zrobiłaś a na szuwarki czemu nie zajrzałaś??😡 pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z szuwarkami chodzi o to, że każdy szanowany wodnik pracujący z ranka powinien sobie zainstalować komunikator tlena :) i włazić pogawędzić \"na żywo\" A jeśli masz czas wieczorkiem i żadne pijawki cię nie odganiaja od komputerka ukochanego, to wchodzi się na onet i szuka czatów, wpisuje się w wyszukiwarce szuwary i już jesteś wśród swoich :D Prawda że proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×