Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamponik

Jak używać tampony?

Polecane posty

Gość Agata11
Natalio !! Po 1. Nie masz za co przepraszać... Po 2. Poproś mamę , aby kupiła Tobie tampony z aplikatorem.Skoro nie umiesz sama zaaplikować tampon.To proste , aplikator , jest podobny w kształcie do strzykawki ,tylko ma inny przód niż ona...Wkładasz kawałek aplikatora do pochwy.. naciskasz na "SPUST" i tampon sam umieszcza się w pochwie na takiej głębokości jak trzeba... W opakowaniu jest instrukcja zapoznaj się z nią przed zaaplikowaniem tamponu. Powodzenia . Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata11
Tak , owszem można ... Są specjalne tampony z firma Tampax dla początkujących to są te tampony mini.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata11
Ale to zależy tylko od Ciebie czy sie na to zdecydujesz =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam tesz takie jedno pytanko troszkę dziwaczne bo ja mam bardzo durzo śluzu i czy mogę jusz urzywac tampony bo wkładki mi nie pomagają a w podpasce żle się chodzi Prosze pomogy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata11
Śluz jest lepki i mniej obfity niż miesiączka bolało by Cię przy wkładaniu i wyjmowaniu , bo śluz nie namoczy całego tamponu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata11
Ja tez dla wiadomości mimo mojego wieku mam obfity śluz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata11
Raczej nie... Infekcji byś nie miała, ale mogła byś sobie podrażnić pochwę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata11
Podrażniła byś sobie pochwę , gdybyś kilkakrotnie używała tamponów nie majac okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata11
Popatrz to jest tak ... JAk masz okres to do pochwy jest łatwo włożyć tampon , bo jest wtedy w niej poślizg od krwi i ta krew kapie do tamponu i tampon po pewnym czasie się nia nasącza... A jak chodzi o zwykły śluz to nie ma takiego poślizgu, i tampon nie nasaczy się śluzem , będize Cię bloało przy wkładaniu i wyjmowaniu ...Jak bys kilkakrotnie użyła tamponu dla ( POZBYCIA SIĘ ) śluzu mogła być ją podrażnić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdy tylko raz to równierz podrażniła bym sobie pochwę ?? Wiem e yadae gupie pztania ale jestem prawie yielona w tzch sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata11
Tego to nie wiem... Możesz spróbować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata11
P.S Twoje pytania wcale nie są głupie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata11
ja juz idę od kompa.. jaby co to pisz na gg 7887168 ... będe jutro Jak nie masz to na e-mail aguniek5@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzienki bardzo mi pomogalas jesli bede miec jakis problem to napisze dzienki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka-amatorka
Hej Louise czy udzielasz się jeszcze na forum? Masz gg bo chciałabym z tobą pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata11
Mam ważne pytanko : Teraz wyjeżdżam , pakuje swoją bieliznę ( bardzo lubię gdy jest w kolorze czarnym) więc pakuje moje ulubione czarne majki i patrze , a na nich jest brązowo biały śluz !! Chociaż były świeżo uprane :( Próbowałam to zmyć , ale nie dało rady :( Moje pytanko brzmi : Czymś da się to domyć ?-jak tak to czym Ja jutro wyjeżdżam do babci ... i czy kupić wkładki tam po kryjomu.. czy powiedzieć mamie i kupić tu w Warszawie?Bo do babci jadę sama :D BłAGAM O EXPRES ODPOWEDZ PROSZE!!!!!!!!!! AGATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika_090
Hej dziewczyny.Przeczytałam parę stron tego forum i myślałam że będzie łatwo.Już drugi raz próbuje,kupiłam tampony ob mini i wykonuje wszystko zgodnie z instrukcją.tylko że za nic nie mogę sprawić żeby tampon znalazł się tam gdzie powinien.Pomóżcie mi bardzo chciałabym używać tamponów ale po prostu nie mogę ich założyć.Może mam kupić jakieś inne tampony?Proszę o pomoc,pozdrowienia dla wszystkich forumowiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
załóż tampon na długość całego palca wskazującego... A mozesz kupic tez takie z aplikatorem tampaxy ale z tego co wiem to one sa zle jakosciowo... nie probowalam ich i nie chce wole o.b mini A tampaxy podobno to jest posklejana wata i przeciekają i sie rozwalaja przy wyjmowaniu... ale ty musisz sama sprobowac jak chcesz... Tampaxy sa dobre ze maja aplikator ale tak to podobno sie nie nadaja do niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
załóż tampon na długość całego palca wskazującego... A mozesz kupic tez takie z aplikatorem tampaxy ale z tego co wiem to one sa zle jakosciowo... nie probowalam ich i nie chce wole o.b mini A tampaxy podobno to jest posklejana wata i przeciekają i sie rozwalaja przy wyjmowaniu... ale ty musisz sama sprobowac jak chcesz... Tampaxy sa dobre ze maja aplikator ale tak to podobno sie nie nadaja do niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka-amatorka
mam pytanko.Czy ktoś z tego forum stosuje bella tampo z aplikatorem? Jakie ona są jakościowo?Dobry aplikator?Nie rozpadają się? Bo chciałabym spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika_090
Dzięki Karolcia.Jutro będę próbować,zobaczymy może się uda...ja mam nadzieję bo podpaski mnie już drażnią.Przy najbliższej okazji,o ile nie uda się z ob kupię tampaxy.Macie jeszcze jakieś rady dla początkującej?Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja uzywam
Tampaxow i nie narzekam.aplikacja:raz-dwa a jak sie odp. chlonnosc wybierze to nie przecieka...i gdzie to sie rozwala?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja uzywam
Tampaxow i nie narzekam.aplikacja:raz-dwa a jak sie odp. chlonnosc wybierze to nie przecieka...i gdzie to sie rozwala?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
A ja mam taki dylemat... Bo teraz okolo 15 a 21 sierpnia bede miala miesiaczke powinnam dostac... I mysle co sobie kupic... tamponow juz uzywalam i jestem bardzo zadowolona ale one kosztuja 9zł chyba jesli sie nie myle 16tamponow o.b mini i tak myśle czy: kupic: podpaski na noc+podpaski na dzien+tampony podpaski na noc+podpaski na dzien podpaski na noc+tampony Podpaski na dzień+tampony? A może macie jakieś swoje propozycje? I tak to bym kupila na noc to belle jakąs a na dzien naturelle i tampony o.b Ale nie chce wydac majątku a ja mam bardzo dlugie i bardzo obfite miesiączki ale nigdzie raczej juz nie wyjeżdżam... A jakie polecacie mi rozwiązanie z kupnem? I ile to mnie wyniesie? Bardzo prosze o pomoc... (dodam ze mam 13 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
prosze odpowiedzcie na moje poprzednie pytanie? Co sie z wami dzieje ze tak malo osob tutaj pisze? prosze help me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolna1695
ja gdy pierwszy raz probowalam tez nie mogłam. I sprobowałam palcem. Wtedy jakby dziura sie troche powieksza i sie lepiej wklada. I ten ''tunel'' nie jest zawsze taki prosty jest troszke zaokraglony.czytałam ze nie wszystkie kobiety moga sobie aplikowac tampony . Zalerzy to od pochwy. Wejdzcie na przyklady ich i zobatrcie wlusterku i porównajcie;) gdy wkladacie najgorszy jest poczatek wiec wkladam sobie opuszke palca zeby sie przyzwyczaić;) i potem jak juz lekko wloze tampon to wchodiz sam;] A jak wyciągam nie boli mnei tylko tak jakoś tak bym kupe robiła. dziwnie;/ bardzo wlono wychodzi;] niespieszcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolna1695
Ja gdy pierwszy raz probowałąm też nie było lekko;p Więc spróbowałam palcem .włozyłąm caly palec. wtedy jest łatwiej bo palcem czujesz a ''tunel'' nie jest az tak prosty jest troche zaokrąglony.no i gdy wyjełam potem juz poszło łatwo;] Najpierw trzeba wyczucdziurke lekko popchnąć a potem wejdzie sa. ;) Gdy wyjmuję nieboli mnie. Bardziej czuje tak jak bym robiłą kupe.bardzipowoli wychodzi.= NIe ma się co spieszyć ;) Gdy nie wiesz gdzie ta dziurka sie znajduje to wez palec i troche tam pchni w roznych kolo siebie mniejscach i w koncu zjadziesz;] poczatek jest zawsze najgorszy. gdzy znajdziesz to sprobuj wlozyc palec lekko.(ja tak przynajmniej robiłam)potem jest juz łatwo scianki sa miekkie i nic nie czuć;)gdy wchne w dol to wlasnie mam te uczucie pewnie dlatego ze w ty kierunku jest odbyt ;| Ale ie jste żle . Ja ogólnie tampony bardzo lubie. te dziewczyny ktore boli polecam ten palec ale nie wiem;/ Przecierz nie wszytkie kobiety mogą aplikować tampony. zalezy to tez od wielkości BŁONY DZIEWICZEJ (nikt o tym nie mowi) wejdzie se na jakas strone z przykladami i porownajcie s woja w lusterku. jesli macie jakas mneijsza to tylko te mini. Pozdrawiam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×