Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość justa27
Miśka gratulacje!! !Życzę podwójnego szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
Czarna a u Ciebie coś się wyjaśniło?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa nic nie wiadomo jak narazie siedze w domu i czekam na wizyte w sobote, ciągle czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje marloo, a za czarną trzymam kciuki by się wkońcu wszystko udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pęcherzyk ma dziś 17mm:) w 10dc. Dziewczyny myślicie,że owu może być 19dc jeszcze- o ile się pojawi? Bo mój M wyjeżdża na narty na tydzień i poprzytulać się możemy 12 albo 19dc, więc nie wiem czy się wstrzelimy, pewnie nie...A Wy jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIska no nie wierze bedziesz wkoncu mamusia:) udalo Ci sie:)ale sczescie i to moze podwojne:)jestes tu tak dlugo na tym forum i tak sie ciesze ze Wam sie udalo:)GRATULUJE KOCHANA:)poprostu cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Miśka co za super wiadomość:) gratulacje:) Psioszka pęcherzyk gna u ciebie jak szalony więc może tego 12dc już będzie owulacja. chyba że dostalabyś coś na pęknięcie, ale to by musiało byc już jutro to jesli nie 12 to 13 byłaby owu a plemniki powinny dotrzymać ze spokojem do tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliaRosa
Miśka gratuluję, cieszę, że Wam się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa483
dziewczynki poradźcie poprosiłam M. żeby kupił mi wiesiołka! no i kupił preparat z wiesiołkiem oeparol! powiedzcie czy to może polepszyć moją płodność czy w ogóle na nic nie się zda? jeśli tak to jak to przyjmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala wiesiolek poprawi Ci sluz plodny. Bierz codziennie po posilku od 1 dnia cyklu, do dnia owulacji. Mozesz brac nawet 6 tabletek, ale na poczatek chyba 3 wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa483
a jak myślicie jak mam stymulowany cykl clo i duphastonem to czy mogę zażywać ten oeparol? dzięki za odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala oczywiscie, ze mozesz. Wiesiolek nie wplywa raczej na hormony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka nie dostałam nic na pęknięcie, więc myślisz, że uda się tego 12dc czy raczej 19dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka nie wiem czy dobrze pamietam... Pecherzyk rosnie okolo 2mm dziennie. Peka przy wielkosci kolo 20-22 mm... Wyglada na to, ze owulacje bedziesz miala w 12 lub 13 dniu cyklu. Moze wystarczy przytulanko w 12 dc ;) W 19 bedzie juz napewno za pozno :( Poszukaj sobie gdzies w internecie przy jakiej wielkosci peka pecherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa483
Dzięki amefa za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa, tak jak mówiłaś- 2mm na dobę. Pęka od 17 -25mm w zależności przy jakich cyklach. Więc jest szansa,że zdążymy w 12dc, a jak nie to w następnym albo po hsg w kwietniu! Trzymajcie kciuki dziewczynki za moje przytulanko w sobotę:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
chyba zaczyna do mnie dochodzic ze niedługo laparoskopia- zaczynam mieć cykora powoli no i niestety koszmary senne...dzisiaj sniło mi sie za zapomnieli dac mi znieczulenia i robili wszystko na "żywca", a najgorsze to ze bawili sie moimi jajowodami ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ciepłe mleko przed snem- podobno pomaga:) Kiedy masz tą laparo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
w niedzielę idę do szpitala, wiec pewnie w poniedziałek ...wiec juz tuż tuż ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa rozsmieszyla mnie ta zabawa jajowodami :) Mam nadzieje, ze nie robia takich rzeczy pod narkoza :P W sumie to zawsze sie zastanawialm co ci lekarze robia jak my spimy... :) Pamietaj, zeby sie w domu ogolic. Chyba, ze chcesz zeby pielegniarka to zrobila :P Bede trzymac kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
gdyby byl jakis mlody przystoiny pielegnierz to czemu nie, ale jako takiego nie widziałam na oddziale to zrobie to sama w domu ;))) a tak apropo moj gin- to niezle "ciacho" jak go pierwszy raz zobaczylam to niezle sie chyba rumieniłam... a jak moj mąz zobaczył to stwierdził ze juz wie dlaczego ja tak czesto do niego chodzę ;))) mam nadzieję ze do niego wtrafię w szpitalu, bo jednak co znany to znany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa goleniem zajmuje sie salowa :P Ja bylam nieogolona i chciala mnie golic, ale na szczescie mialam ze soba przybory wszystkie to powiedzialam, ze sama sie tym zajme :P Mi laparo mial robic moj lekarz, ale mial jakis wyjazd i przekazal mnie w rece kolegi. Troche panikowalam ze to nie on, ale jakos poszlo ;) A lewatywy sie nie boisz? To byla moja najwieksza zmora:P Do ostatniej chwili ludzilam sie, ze zapomna o tym i nie przyjda do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M mówi,że częściej rozmawiam z moim ginem niż z nim przez telefon:) No tak to już jest. A gin też całkiem całkiem, a powiem Wam,że jak zobaczyłam go prywatnie to pólka mi opadła. Ten ich mundurek ukrywa wiele...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M mówi,że częściej rozmawiam z moim ginem niż z nim przez telefon:) No tak to już jest. A gin też całkiem całkiem, a powiem Wam,że jak zobaczyłam go prywatnie to pólka mi opadła. Ten ich mundurek ukrywa wiele...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa goleniem zajmuje sie salowa :P Ja bylam nieogolona i chciala mnie golic, ale na szczescie mialam ze soba przybory wszystkie to powiedzialam, ze sama sie tym zajme :P Mi laparo mial robic moj lekarz, ale mial jakis wyjazd i przekazal mnie w rece kolegi. Troche panikowalam ze to nie on, ale jakos poszlo ;) A lewatywy sie nie boisz? To byla moja najwieksza zmora:P Do ostatniej chwili ludzilam sie, ze zapomna o tym i nie przyjda do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż śmieje się,że częściej rozmawiam z dr przez tel niż z nim:) A tak do wyglądu- w sumie mój gin przeciętny, nie nazwałabym go przystojniakiem, ale zobaczyłam go ostatnio prywatnie i powiem Wam,że pod tym mundurkiem to wiele się skrywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×